PDA

Zobacz pełną wersję : plan cwiczen



Chweda
24-05-11, 23:49
Witam mam prosbe zeby ktos mi napisal czy taki trening moge stosowac czy moze jakies zmiany w nim zrobic

Pon. Biceps klata, brzuch
wt. triceps barki
sr. plecy,kaptury ,nogi ,brzuch
czw.Biceps ,klata ,
pt. triceps, barki,brzuch

szczegolnie chodzi mi o czwartek i piatek czy moge trenowac te partie miesni 2 razy w tygodniu czy taki plan trzyma sie kupy ? jezeli nie to prosil bym aby ktos mogl cos zaproponowac jakies zmiany w tym . Z gory wielkie dzieki!:)

Micek185
25-05-11, 19:23
Część,

w planach duzo zalezy od tego z jaka intensywnością cwiczysz a także jakich cwiczen używasz,do tego dochodzą własne preferencje bo kazdy lubi cwiczyc inaczej,tak jemu pasuje.
ukąłdając ramy treningu musisz tez patrzyć na kolejność cwiczen i dni w jakich cwiczysz jesli np dzis robisz klatke i robisz wyciskania na ławce płaskiej skosnej i pompki na poreczach to na drugi dzien dobrze było by gdybys nie cwiczył tricepsów bo mogły się nie zregenerowac po poprzednim treningu w efekcie uzyskasz dużo słabsze rezultaty,analogicznie powinieneś podchodzić do innych partii. myslę że skoro cwiczysz już splitem to powinienes wiedziec jakie grupu mięśni biorą udział główny i poboczny w danym cwiczeniu,więc opierając się o to co napisąłem wyżej spróbuj jeszcze raz ułożyć ramy planu lecz każda partia raz w tygodniu,jedynym wyjatkiem sa łydki czy brzuch ale i do tego nie kazdy jest przekonany,myslę że bedzie to bardzo dobre cwiczenie na znajomośc podstaw anatomii,w razie czego poprawimy:)

Osa
25-05-11, 19:54
Elo Chweda,

Napisz coś o swoim stażu treningowym. Czy był w ogóle i o celu jaki chcesz osiągnąć (masa/siła/rzeźba). Wtedy coś razem wymyślimy. :)

A tak w ogóle to Hi, wszystkim!:P

Chweda
25-05-11, 23:02
Bardzo bym byl wdzieczny jak by ktos mi pomogl rozpisac jakis porzadny plan a wiec tak staz mam okolo 2 miesiace ale jeszcze kiedys tam cwiczylem juz takze mialem juz stycznosci z silownia teraz mam staz 2 miesiace w tym od miesiaca miesiaca chodze na silownie cel jaki chce osiagnac to masa miesniowa ,

moj wzrost 186 cm waga okolo 90 kg wiek 19 lat

Micek185
25-05-11, 23:12
ty nawet nie czytasz tego co ci sie pisze. wszystko na gotowe.