PDA

Zobacz pełną wersję : Najskuteczniejsze suple na rzeźbe



MILAN
12-03-07, 19:32
Cwiczyłem 8 ostatnich miechów na mase, troszke jej nabrałem, do tego też sporo mam własnej ;p i w najbliższym czasie chce przejść na rzeźbe, Co mi polecicie?? Zależy mi na tym aby do wakacji zrzucić pare kilo i spalić tłuszcz, aby praca kilku miesięczna ujrzała światło dzienne, wiec preparaty typu po 3 miesiacach działa :mrgreen: zupełnie odpadaja!
Mam zamiar zakupić Thermo Pro Evolution lub moze coś bardziej skuteczniejszego jest??
I co do tego byście mi jeszcze dorzucili?? oczywiscie połaczenie z aeroby trening weiderek, w dwa cykle licze na dobry efekt ale o diecie i treningu to w innym temacie, narazie suple mnie interesuja bo trzeba wcześniej zamówić póki mam czas.
I czy przy rzeźbie też spożywa sie białko, kreatyne?? bo zostanie mi jednego i drógiego, z kretka to i tak będę musiał odczekać bo obecnie jade na niej, i tak przy okazji ile można postać otwierana juz kretka ale szczelnie zamknieta w pojemniku??

Licze na tłok w tym temacie :D

bocion
12-03-07, 19:52
Ja mam zamiar za niedlugo brac na rzezbe thermo speed extreme(OLIMP), slyszalem duzo dobrego na temat tego specyfiku. Nie wiem czy ma sens to laczyc z kreatyna-raczej nie. Kreatyna jest na mase a thermo speed sam wiesz.

Dexter1900
12-03-07, 20:32
Dyma Burn jest ponoc lepszy ale neiwiem na 100% :mrgreen:

MILAN
12-03-07, 20:56
A co myślicie bo kumpel sie pyta o połączeniu thermo + chrom + omega3??
Inny kumpel wziął pierwsza kapsułke pro evol. i mówi ze go roznosi energią :D

ubermas
12-03-07, 21:11
Na odchudzanie to ci clen buterol polecam. Dobra zarcik. Firma Universal ma serie odzywek ANimal i wsrod nich jest specyfik na odchudzanie. Powiem tylko tyle, ze to taki legalny clen. Szybko stracisz na wadze, gwarantuje. Zeby nie bylo tak pieknie to cena tego cacka to 182 zl za 21 szaszetek chyba, czyli 21 dni kuracji. Siora po tym schudnela sporoooo kilogramow. A najwazniejsze to to, ze ona igdzie nie cwiczyla. Pozdro

wujek_stunt
12-03-07, 21:16
ja się zabardzo nieznam ale wiem co chłopaki u mnie biora na rzezbe L-Carnityna, CLA, Omega 3-6-9, Clen Burexin, Thermo Fat Burner, a jesli chodzi o białko to przy rzeźbie Perfect Whey Protein lub Night Protein Blend. To wszystko jest z treca.

jonasz7
12-03-07, 21:19
MILAN, jak chcesz szybko spalić tłuszczyk to może dyma burn.
I oczywiście aeroby i zaj**ebiście szybki i intensywny trening!!
Białko można brać, nawet wskazane, w deitce ogranicz węgle i dorzuć troszke białka.
A kretka hm...myśle że mono by było można, ale....no właśnie ale.
pzdr.

Odżywek
12-03-07, 21:59
Jak sie chcesz szybko dosyc wyrzezbic to biegaj na silke ostro trenuj,ostro trzymaj diety,aeroby (bieganie,rower,basen) podobno jeszcze saune jakas dozucic jak ktos ma hajsu za duzo to dobra sprawa heh.a z odzywek polecam te najbardziej sprawdzone przez kazdego bo po co eksperymentowac czyli Themro speed extreme i jakies Hmb to juz zalezy ile hajsu masz.a jesli o kretyne chodzi to bezsensu brac przy rzezbie kreatyna moze lezec i sobie wezmiesz ja jak rzezbe skonczysz a i jeszcze o bialko pytales wiec przy rzezbie jest nawet wskazane zeby bialko z miesnia nie "uciekalo" poniewaz przy diecie z ograniczeniem wegli organizm bedzie pobieral z miesnia ale bialkiem to uzupelnisz i organizm bedzie pobieral te bialko (ostrowia dobre bialeczko),jak chcesz dobre efekty to pamietaj; Trening,dieta i bedzie git.pozdrooooo :wink:

MILAN
12-03-07, 23:27
Wypowiedzcie sie jakie jest Wasze zdanie na temat Thermal Pro Evolution i podobnych środków opartych na efedrynie.
Thermo speed extreme chyba nie ma w składzie tak mocnych środków.
A apropo dodatków to w jednym miejscu pisze, że tauryna jest dobrym dodatkiem, gdzie indziej, że carbo, to jak to jest?
A przy środkach które zawieraja kofeine, nie będzie tak, że białko będzie na marne? ja ostatnio pijam białko z Primatecha. pzdr i dzx tym co odpisali, odpiszą

[ Dodano: 13-03-2007, 00:26 ]
A i na ile dni wystaczy te 90kap Thermo speed extreme??

Bo tak czytam wiele o tym, więc może zmienie kryteria :D
Co najlepiej i najszybciej spali tłuszcz przy jak najmniejszym ubytku masy mieśniowej, lub mile widziane jeszcze jakimś jej przybytku ;)

jonasz7
13-03-07, 08:19
A i na ile dni wystaczy te 90kap Thermo speed extreme??

Na 30 dni, po dwie dziennie.
pzdr.

Prezydent_1c
13-03-07, 14:05
Starczy na 45dni po 2 dziennie ;) Matematyka się kłania :d :lol:

jonasz7
13-03-07, 14:32
O stary, dopiero mnie uświdomiłeś :lol: :lol: :lol:
Ale byk :oops: dobrze że na forum nie ma mojego matematyka :twisted:
pzdr.

Prezydent_1c
13-03-07, 14:56
hehe no raczej dobrze ;) Coś mi się nie zgadzało bo za krutko :P

rocky_balboa
13-03-07, 14:58
a HMB ?

MILAN
13-03-07, 16:25
Nio sobie tak przemyślałem i zdecyduje sie na ten thermo speed, co do tego??
Żebym wiedział czego i ile zakupić na 2cykle (90dni)

jonasz7
13-03-07, 20:33
Milan dokup sobie do tego TSE białeczko.
I powinno wystarczyć, nie zapomnij o dietce redugcyjnej :wink:
pzdr.

MILAN
13-03-07, 22:14
TSE - mówiłem nie pisać skrótami.
Białko to sobie standardowo zakupie

To nie dorzuciłbyś nic to thermo speed ex. żeby zwiększyć efekty?? zastanawiam sie nad hmb bo ponoć przy tym jeszcze troszke miesnia złapie?

[ Dodano: 13-03-2007, 22:26 ]
Zależy mi, żeby po 3 miesiącach był jak najefektywniejszy wynik, potem to mi sie juz tak nie bedzie spieszyło, a nie chce ryzykować preparatami z efedryną bo nigdy nic nie wiadomo.
Będę trenował na rzeźbe + biegi na bieźni + raz w tyg basen i do tego dietka, którą mi później ułożycie :D no i do tego POTRZEBA WIADOMO MOCNEJ MIESZANKI, bo do spalenia jest sporo, nie tracąc przy tym masy mieśniowej? Kumasz Jonosz i spółka? :D:D

jonasz7
14-03-07, 18:57
Jak 3mies. to możesz dożucić hmb :mrgreen:
I białko.
pzdr.

MILAN
14-03-07, 19:11
Jonasz7 na ile starczy jeden blister 30 kapsuł hmb??

jonasz7
14-03-07, 19:18
Ale po co ci blistry??
Przy HMB to puszka, raz a dobrze kupujesz, po co się rozdrabniać.
pzdr.

MILAN
14-03-07, 19:19
No to inaczej ile razy dziennie i po ile sie bierze :D musze wykalkulować co sie opłaca :D

jonasz7
14-03-07, 19:21
Pytasz o jakie HMB??
pzdr.

MILAN
14-03-07, 19:24
a jakie mi poleciłeś? :P

jonasz7
14-03-07, 19:29
Nic specjalnego, ale myśle że najlepsze będzie Olipm MC.
Ale uprzedadzam, to nie będzie za tanio!!
pzdr.

MILAN
14-03-07, 19:37
SILNE HMB 44Okap+L-KARNITYN 9Okap takie coś widze za 138zł Treca

No i na ile by wystarczyło hmb? najlepiej powiedz jak sie dawkuje?

[ Dodano: 14-03-2007, 19:58 ]
Z tego co wyczytałem to starczy na 73 dni to nawet braknie na dwa pełne cykle, to odpada narazie hmb

jonasz7
15-03-07, 16:42
Dawkowanie masz inne w zależności od ilość HMB w kaps. Ale 440 na 73 dni to mało.
Activiti masz 240 kaps za około 50zł. x3 i masz cały cykl na HMB
pzdr.