PDA

Zobacz pełną wersję : Trening wieczorny a posiłek



Night.rider
18-05-11, 23:32
Witam, jako że kończę pracę codziennie o 19 , na trening jestem zmuszony chodzić o 20 . Wiadomo robię trening siłowy 60 min + 20-30min aerobów. Przed aerobami piję bcaa po aerobach 50g carbo. Do tej pory , chodziłem w dzień na trening i jadłem normalny posiłek ryż + mięso . Czy teraz mogę tylko pić po przyjściu z treningu zmixowany twaróg 250g z mlekiem . Staram się jeść na noc jak najmniej węgli z racji wycinki na lato.

Pozdrawiam !

KowalX
18-05-11, 23:51
Właśnie kończę trening :) Po treningu leci makaron/ryż/ziemniaki + kurak i 250g warzyw. 2miechy temu miałem 9kg więcej.

Night.rider
18-05-11, 23:56
nie wiem czy nie za dużo tych węgli będzie, po treningu carbo + w domu ryż/ makaron / ziemniaki. I w takim razie na noc też twaróg 2h po tym posiłku

slim shady
19-05-11, 00:23
jedz normalny posiłek po treningowy i idź spać i nie przejmuj się węglami, chyba że robisz jakieś drastyczne low carb
jak nie idziesz tak szybko spać to możesz potem spożyć ten twaróg pozdro

dexterinio
19-05-11, 00:41
ja bym wypil dobra porcje carbo (1g/kg masy ciala) a z wegli zrezygnowal w tym posilku, ale to tez kwestia tego jak wyglada pod katem jedzenia reszta twojego dnia

rafio83
19-05-11, 06:58
chyba że robisz jakieś drastyczne low carb

No właśnie jak ktoś robi, to jak może rozwiązać ten problem?

KowalX
19-05-11, 12:01
nie wiem czy nie za dużo tych węgli będzie, po treningu carbo + w domu ryż/ makaron / ziemniaki. I w takim razie na noc też twaróg 2h po tym posiłku

To czy będzie za dużo czy nie, jest też kwestią jak trenujesz i ile tego ryżu dasz i carbo. Zwyczajnie sprawdź , przecież to najwyżej tydzień czy dwa z życia. Możesz spożyć najwyżej z pełnoziarnistego źródła skoro i tak carbo wcześniej ciśniesz.

dexterinio
19-05-11, 12:29
zgodze sie 2 max 3 tyg i widzisz po organizmie. Sprawdzalem na swoim przykladzie ze takie polaczenie (carbo po trningu zrobionym pozno plus ryz w poznym posilku zaczelo zalewac) odstawilem ryz zostawilem samo carbo i polepszylo sie. Ale tak jak napisalem wczesniej to jest zalezne tez od tego ile wegli i jak spozywasz w ciagu reszt dnia

Prezes007
23-05-11, 03:17
Trenuje caly czas wieczorem i robie tak: trening siłowy- carbo (30-40g) + BCAA- aero- w domu posiłek i do spania ewentualnie jak dłużej siedze to kolejny posiłek albo biało z łyżką masła orzechowego w zależności jak sie ma dieta i rozkład posiłków :)