PDA

Zobacz pełną wersję : Pomoc w skomponowaniu supli.



shadowsheep
15-05-11, 17:42
Witam:)

Robie juz 3 cykl na mase.wczesniejsze cykle nie byly dla mnie zadowalajace ze wzgledu na niska jakos i niewiedze w doborze supli.Od jakiegos czasu zbieram wszystko co jest mi potrzebne na dobry cykl.Oto odzywki ktore posiadam : Zero Carb,BCAA Gaspari,Vita-miner-Omega 3,San Top Fuel Launch + chce dokupic do tego jescze cos mocniejszego tzn albo prohormony albo jakis koks.tylko moje pytanie brzmi czy dokupywac do tego wszystkiego jescze kreatyne??bardzo prosze o odpowiedz pozdrawiam

KowalX
15-05-11, 18:40
No koks bez kreatyny to jak facet bez ptaka.

shadowsheep
15-05-11, 18:48
ok czyli krete zakupie i tutaj jescze jedno pytanko.jak łaczyc te wszystkie suple? bo zaluzmy 30 min przed treningkiem bede brał bcaa,top fuel na pompe i jescze do tego kreatyna..czy mozna wszyskto na raz wszamac? i po treningu białko + kreatyna razem i na nastepny dzien z rana dopeiro bcaa + top fuel

Sosna91
16-05-11, 18:43
kreatyne daj rano na czczo i po treningu a przed treningiem booster z bcaa

shadowsheep
16-05-11, 22:07
no dobra tylko ze i tak mam problem bo nie wiem co zczym moge laczyc.czyli tak: np kreatyna ranno razem z boosterem,przed treningiem booster z kretą + bcaa (?) po treningu kreta + bcaa + białko? mozna stosowac takie polaczenie zeby lyknac to naraz? aha i z koksow raczej jzu zrezygnuje bo nie mam z tym doswiadczenia mysle ze na samej dziecie + suple osiagne zadawalajace wyniki. i jescze ostatnie pytanie co kupic: mono czy stacka jakiegos??

shadowsheep
18-05-11, 14:11
???????