PDA

Zobacz pełną wersję : Zielony szukam porady



Stosunkowo Fajny
09-05-11, 19:11
To tak chcial bym zaczac chodzic na silownie lecz jestem w tym teamcie kompletnie zielony.
Na poczotek chce jakies 10 kg zgubic by warzyc tak z 85 kg. Dodam ze teraz waze 95 troszke za duzo 184cm. 18lat
To chcial bym by ktos mi poeiwedzial czy sa jakies odrzywki na spalanie i jakie cwiczenia.
Mam nadzieje ze ktos minie tu troche oswieci ;p

Baloniarz
09-05-11, 19:58
Nikt Cię nie oświeci, nawet wydaje mi się że nikomu się nie będzie chciało, jest 100000 takich pytań jak Twoje na każdym forum, wystarczy troszkę chęci i znajdziesz...
Podstawa to dieta, aeroby, dobry trening.
Odżywki na spalanie są ale po co Ci jak dopiero zaczynasz ?? Fat będzie się świetnie palił bez tego, gdy zaczną się problemy dopiero pomyśl o Spalaczach...
A podstawą jest DIETA...
Bez tego ani rusz :)

Stosunkowo Fajny
09-05-11, 20:20
Dziekuje ze zechciales sie wypowiedziec w tym temacie. ;p
Jak myslisz ile czasu by mi zajelo spalanie zbednych kilogramow gdybym chodzil na silke tak 3 razy w tygodniu + dieta?

Baloniarz
09-05-11, 20:30
Wszystko zależy od Ciebie, ja nie jestem w stanie odpowiedziec ILE ;p

kitamo
09-05-11, 22:25
Zacznij chłopie biegać na początek lub pływać. Zanim pojdziesz na siłownie zainteresuj się typowym treningiem cardio ktory pomoze Ci błyskawicznie zgubic sadło. Ja straciłem obecnie prawie 10kg w 6 tygodni zmieniajac nawyki zywieniowe i wykonując ćwiczenia takie jak bieganie, skakanka, pomki, przysiady i kombinacje łączone. Jak zrobisz forme to zapraszam na siłownie, w innym przypadku bardzo szybko mozesz stracic zapał bo zanim coś u Ciebie ruszy po siłowni to minie troche czasu (nie licz na rezultaty po tygodniu czy 2 ze bedzie juz cos widac konkretnego).
Do biegania kup sobie dobre buty (przeznaczone do biegania), i to wszystko czewgo potrzebujesz (koszt od 50-100zl na poczatek).
Poza tym lepsza kondycja układu krwionosnego i płuc znacznie poprawi Twoja prace na siłowni.