PDA

Zobacz pełną wersję : 3 dniowy czy priorytet??



malin
12-03-07, 01:45
Witam wszystkich
Panowie mam takei pytanie.Cwicze sobie na maske i powiedzmy,ze jakies efekty sa....oprocz klatki :roll: (a przynajmniej tak mi sie wydaje).Dlatego takie pytanko do was.Co zrobic??Czy cwiczyc 3 razy w tygodniu (bo do tej pory cwiczylem 4 razy ale bez priorytetu tylko w kazdym tygodniu powtarzalem inny dzien treningu) czy zrobic priorytet na klatke i kontynuowac trening 4 dnowy ale juz bez powtarzania treningoe tylko rozlozyc tak zeby kazda partie (oprocz klatki oczywiscie) cwiczyc raz w tygodniu??
aha i jesczze takie co.Niestety przebywam za granica i dosyc ciezko pracuje fizycznie(budowa),myslicie,ze przez to moje przyrosty sa slabsze niz powinne i jezeli tak to co moge zrobic?? :sad:
suplementacja i dieta jest.
dzieki

MaC-DrG
12-03-07, 02:05
ćwicz 3 razy w tygodniu max 4 w ten sposób

4 razy....
Pon: klatka
Wt: nogi+barki
Czw: plecy+kaptury
Pt: biceps+triceps+przedramie

3 razy...
Poniedziałek Klatka Triceps

Wyciskanie na płaskiej 12-10-10-8 (PROG)
Wyciskanie głową w góre 12-10-10-8 (PROG)
Rozpiętki 10-10-10-10

Francuskie 12-10-8
Wyciskanie w wąskim uchwycie 10-10-10
Prostowanie ramion na wyciągu 12-10-8

Środa Barki Biceps Nogi

Wyciskanie zza głowy 12-10-8 (możesz dodać jedną serie pożniej)
Unoszenie hantelków bokiem 10-10-10
Unoszeni hantelków do przodu 10-10-10

Przysiady wy kroczne (tutaj już sam ułóż sobie serie i powtórzenia bo nei wiem na co sie stać)
Wspięcia na łydkach (patrz wyżej)

Piątek Plecy Kaptury

Podciąganie na wyciągu do karku 12-10-10-8
Podciąganie na wyciągu do klatki 12-10-10-8
Szrugsy 10-10-10-10
Podciąganie sztangi do brody 10-10-10-10



Brzuch możesz robić codziennie, pamiętaj klata RAZ w tygodniu wtedy będziesz miał największe przyrosty....

malin
12-03-07, 23:36
dzieki
to jak juz tutaj zaczolem to mam taki ejedno pytanko jeszcze...Wczoraj przeczytalem w gazecie kulturystycznej,ze aeroby ni emaja wplywu na spadek masy miesni i ich pomniejszenie a wrecz przeciwnie (lepsze krazenie wiec przyspieszja ich rozrost) wiec pytanko.Czy uwazasz,ze moglbym teraz pobiegac powiedzmy 2 razy w tyg. tak po 15 min. pomimo,ze robie mase??? bo troche tluszczyku wkolo pasa mi naroslo i obbawiam sie ze jak bede sie rzezbil te 6 tyg. to moge nie zdazc tego zrzucic :cry:
dzieki

MaC-DrG
13-03-07, 07:22
ACT to nie tylko bieganie i naturalnie ze mozesz go robic gdy cwiczysz na mase...
roznica tez jest czy najpierw w ciagu dnia cwiczysz na mase czy robisz act badz tez na odwrot... niestety nie da sie powiedziec ktore rozwiazanie jest lepsze, trzeba samemu to obadac, kolejno KAZDY wysilek pomaga przy redukcji tkanki tluszczowej czy to w wiekszym czy mniejszym stopniu, zalezy tez jaka mamy diete i z kad organizm pobieral bedzie energie, ACT powoduje poprawe aktywnosci mitochondriow w miesniach co powoduje ze nawet gdy spimy nasze miesnie zapieprzaja....

malin
13-03-07, 23:43
Niestety przebywam za granica i dosyc ciezko pracuje fizycznie(budowa),myslicie,ze przez to moje przyrosty sa slabsze niz powinne i jezeli tak to co moge zrobic?? :sad:

co myslisz o tym??

MaC-DrG
14-03-07, 16:41
napieprzasz na budowie wiec miesien nie ma kiedy przybrac, do tego krotko spisz itd.. dlatego wlasnie budowlancy z regoly nie maja przyrostow...
najlepiej zrobic studia i pracowac za biurkiem w takim przypadku gdy ciagle pracujesz to kicha.... bo nawet i na cwiczenia nie ma sily i czasu....