PDA

Zobacz pełną wersję : prop, tren, wino, prima i jaki odblok?????



bullet
07-05-11, 02:01
planuje cos takiego
1-9 prop 150 e2d
1-7 tren ace 40ed
4-10 wino 40 ed
1-10 prima 200 e7d wiem ze male dawki ale wiekszych nie ma i nie bedzie. jedni pisza ze nalezy walic po 600 tygodniowo a inni ze 200 wystarcza. mysle ze przy calej reszcie mojego towaru owe 200 primki nie zaszkodzi.

od 7 dnia cyklu do 8 tygodnia planuje leciec 300-500iu HCG co 3-4 dni,

jak powinien wygladac profi odblok przy takim stosowaniu hcg.
czy wejsc na HCG jeszcze raz na koniec i jak to sie ma wzgledem clomidu.
zalezy mi na jak najlepszym odbloku bo mam lekkie problemy zprolaktyna i testosteronem (niestety) :( :sad:

bede wdzieczny za merytoryczne odpowiedzi.

vold
07-05-11, 07:20
Jeśli chodzi o hcg to jechał bym taka dawke przez cały cykl aż do końca clomidu.

fallenursus
09-05-11, 01:10
przeszukaj archiwum gg bullet.
to ze dodales prime nie zmienia pct i rozpisania hcg.

bullet
09-05-11, 13:51
jest cos takiego:
1-12 prolo 600mg week
1-10 tren e 400mg week
2-14 hcg 250 e3d
7-12 winn 50ed

jako ze moj cykl trwa troszke krocej i wyglada tak:
1-9 prop 150 e2d
1-7 tren ace 40ed
4-10 wino 40 ed
1-10 prima 200 e7d

to do kiedy ciagnac to HCG??
od 2-10?? i potem clomid i tamox??

lg team
09-05-11, 17:21
szkoda tej primy bic

bullet
09-05-11, 21:03
lg a jak widzisz odblok??

vold
09-05-11, 23:24
jak bijesz hcg przez cały cykl w lajtowej dawce to bij go tak dalej przez caly odblok na clomidzie.

ht
09-05-11, 23:37
hcg ciagnij caly cykl az dojdziesz do sermow. wtedy wbijasz na clom i nolve a odpuszczasz hcg. ja osobiscie bym tak zrobil:)

bullet
09-05-11, 23:55
troche jezyka zasiegnąlem i tez mi sie teraz wydaje ze nie ma co HCG razem z sermami leciec.

voldi a co myslisz abym jeszcze tamoxa dokupil bo nie mam.
tendencji do gino nie mam ale za to juz kilka nieefektywnych odblokow mialem i teraz chcialbym zakonczyc koncertowo i bezproblemowo

fallenursus
10-05-11, 01:19
troche jezyka zasiegnąlem i tez mi sie teraz wydaje ze nie ma co HCG razem z sermami leciec.
bo nie ma

voldi a co myslisz abym jeszcze tamoxa dokupil bo nie mam. tamox>clom jako serm
tendencji do gino nie mam ale za to juz kilka nieefektywnych odblokow mialem i teraz chcialbym zakonczyc koncertowo i bezproblemowo -dokup aromasin

http://img153.imageshack.us/img153/9674/44258467.gif
+cos na prolaktyne (http://www.e-gym.pl/showthread.php?31533-Bromergon-%28bromoprokryptyna%29)

vold
10-05-11, 07:27
No ja zawsze daje tamoxa 10mg dziennie przez cały cykl tylko że mam tendencje do gino, znajomi co nie mają problemów trzymają tamoxa w gotowości jak są jakieś objawy to wysoka dawka przez kilka dni potem standard 10mg do konca cyklu.

Największy problemem do tych co mają problemy z gino jest alko które zajebiście oddziaływuje na gino.

D3
12-05-11, 10:39
Po pierwsze wywaliłbym z tego całego cyklu primę. Prop+tren+wino wystarczy, tren nie dawałbym ed, ale eod. Witamina B6 przez cały cykl w dawce 400-600mg dziennie, profilaktycznie. HCG w pogotowiu i warto wbijać e4d dawkę między 250-500. Ja bym zaczął tak w 3 tygodniu trenu. Jedno opakowanie bromo bym kupił na wszelki wypadek, bo jeśli Ci cokolwiek wyskoczy to nolva nie zbije gino progesteronowego. Dawka 1,25mg przez cały czas w trakcie odbloku (pół tabletki)

Cytuję:

"Przyjmowanie Trenu powoduje zwiększenie poziomu prolaktyny. Żaden z tych środków nie aromtyzuje ani nie wpływa na estrogen. Stymulują za to wydzielanie progesteronu, a to własnie wysoki poziom progesteronu wpływa na podwyższenie poziomu prolaktyny, która odpowiedzialna jest za laktacje i gino u mężczyzn oraz deca/finadick'a. Tak więc przyjmowanie bromokryptyny, która obniża poziom prolaktyny, pozwala uniknąć tych skutków. "

Później na odblok sama nolva przez 4-6tygodni po 1 tabletce dziennie, a HCG pociągnąłbym przez pierwsze 2 tygodnie odbloku.

ht
12-05-11, 17:39
tren ed jest ok. znajomek z forum bierze i strasznie sobie chwali. zero sajdow i efektow ubocznych typowyh dla trenu. jesli nie przeszkadza codziennie shot
to trenik jak najbardziej ed.

fallenursus
12-05-11, 17:44
Oczywiscie ze najlepiej tren ace bic ed.

D3
12-05-11, 17:46
Mój błąd Panowie nie doczytałem, że to jest tren ace.

fallenursus
12-05-11, 17:56
Ato enan sie bije eod?:)

D3
12-05-11, 18:21
Jeśli teraz bullet ma problemy to bicie enan'a ed mu w niczym się nie przysłuży. Moim zdaniem eod w tej dawce co ma wystarczy, bo później znowu będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Mastershammer
12-05-11, 18:28
A słyszeliście o czymś takim,bije cykl gdzie 17 tyg leci teść, hcg zaczołem podawać od 4 tygodnia 330e3d,i teraz koleś co mnie prowadzi powiedział żeby przestać stukać Hcg na dwa tygodnie przed końcem,i dopiero przed sermami uderzyć 2 razy po 2500ui.Co wy na to?

fallenursus
12-05-11, 19:22
Dla mnie to mozezz nawet wbic milion na raz ale jak bedziesz plakac ze cycki cie pieka to mnie w to nie mieszaj:)jesli lecisz hcg od poczatku do konca to jaki jeat sens wbijac duze dawki skoro gwoje jajca i tak caly czas pracuja?
@narg placz i zgrzytanie zebow i tak moze byc,bo wejscie nandrolon z ewidentnym problemem provesteronowym to jakas pomylka.
Dlatego badania przed,w czasie i po cyklu sie robi. Nikt nie obiecywal ze to tanie zabawki i nie szkodza zdrowiu w dawkach co uzywamy.
Ale z madrym podejsciem do sprawy mozna calkiem bezproblemowo cyklowac

D3
12-05-11, 19:44
@narg placz i zgrzytanie zebow i tak moze byc,bo wejscie nandrolon z ewidentnym problemem provesteronowym to jakas pomylka.
Dlatego badania przed,w czasie i po cyklu sie robi. Nikt nie obiecywal ze to tanie zabawki i nie szkodza zdrowiu w dawkach co uzywamy.
Ale z madrym podejsciem do sprawy mozna calkiem bezproblemowo cyklowac

Osobiście w sytuacji bullet'a uważam taki cykl za pomyłkę, ale to jest moje prywatne zdanie. Najpierw należy się wyleczyć, a nie dowalać kolejny cykl, który może spowodować kolejne zgrzytanie zębów. Zbić prolaktynę lekami i dać organizmowi odpocząć od źle przeprowadzonych cykli. Pewnie poszło niezłe combo :)

bullet
13-05-11, 00:36
osoba od ktorej kupuje dostinex miala prolaktyne 5x norma
teraz po jego stosowaniu ma tylko 2x norma
to ja ze swoimi wynikami jestem na serio lekko zblokowany

planuje pojechac z cyklem zrobic dobry odblok i badania a jak nadal bedzie lipnie to zrobimy omke co miesiac jak kazal doktor

fallenursus
13-05-11, 01:00
Zanim sie za te ome zabierzesz poczytaj posty Hermana na temat jego htz.