PDA

Zobacz pełną wersję : Nieproporcjonalne ręce i nogi do reszty ciała



kamilz1994
05-05-11, 09:45
Witam.
Otóż ćwiczę na siłowni już spory czas, tak na serio to około 1 roku.
I mam pewien kompleks gdyż mało ćwiczyłem nogi i są chude, no więc to mnie nie dziwi i już się za to biorę.
Lecz ręce ćwiczę cały czas i także tak jakby stoją w miejscu.
Barki mam ładnie rozbudowane, klatę, plecy lecz pozostają ręce i nogi.

Jak myslicie, czy jak będę robił 2 lub 3 razy w tygodniu bicepsa, przedramiona i nogi to zaczną szybciej rosnąć czy lepiej kupić jakąś odżywkę bądź może coś mocniejszego i wtedy szybciej pójdzie?

Z góry dzięki za rady ;)

.rocky
05-05-11, 11:04
daj foty jakies

Mosin
05-05-11, 12:51
Chłopie masz 16 czy tam 17 lat w tym wieku to normalnie jeśli nie przybierasz na masie jakoś ostro. Ćwicz sumiennie min. 3x tygodniowo i trzymaj dietę ,a nawet nie wiesz kiedy staniesz się byczkiem.

alder
05-05-11, 13:52
może masz za dużo kortyzolu. wrzuć sobie FBW i patrz czy coś się dzieje. zmień ćwiczenia. jeśli robisz np na biceps prostą sztangą stojąc wąski uchwyt, to zamień to na szeroki łamanym gryfem na modlitewniku. uginanie o kolano możesz wymienić na młotki lub stojąc tyłem dolny wyciąg (wchodzi w górną część bicepsa)
triceps - ja polecam zapominane ćwiczenie a jedno z najlepszych - prostowanie w opadzie tułowia jednorącz. do tego prostowanie łamanym wąsko (łokcie blisko siebie) siedząc.

to tylko przykłady. zmień zupełnie ćwiczenie, dodaj nogi bo tych trening ponoć pobudza produkcję teścia.

zrób coś zupełnie innego, jak jedziesz na splicie wskocz na FBW. a jak nie masz systemu to go zmień. ;) przerwa ok 2 tygodni przed zmianą również wskazana. i zastanów się jak stoi podaż białek w diecie. bo barki możesz mieć genetycznie rozbudowane - przeciwnie np do mnie czy do Arniego (nie to że porównuję go do siebie :P )

Micek185
05-05-11, 16:03
Daj jakies swoje zdjęcia nóg i całej sylwetki
wklej swój dotychczasowy plan
wklej diete lub poprostu opisz to co jadłes np wczoraj przez cały dzień wtedy można jakos pomóc,a trenowanie jakieś partii częściej nie bedzie oznaczało że będzie szybciej rosła.

xxmłodyxx
05-05-11, 17:40
Daj foty i wymiary...Nie ma sensu cwiczyc iles tam x w tyg razy tego amego miesnia bo nie tedy droga