PDA

Zobacz pełną wersję : Jak wybrać najlepszy PH



JanFurtok
04-05-11, 16:32
Cym różnią się od siebie te wszystkie PH? Patrząc na ich skład to prawie wszystkie są do siebie bardzo podobne lub nawet takie same. Różnią się czasami dawką lub składają się z kilku połączonych PH Skąd mamy wiedzieć że nie kupujemy jakiejś podróbki? Sprzedawcy na Allegro kuszą Nas cenami i różnymi nazwami oraz pochodzeniem, że niby hit z USA. Gdzieś tu na forum wyczytałem że tylko odpowiednio wysoka dawka PH daje pożądany efekt, ale prawie w każdym PH jego dawka wynosi 10 mg na kapsułkę (porcję) Tylko niektóre mają większe dawki np: Fizogen ON Cycle II Hardcore (40 mg), Halovar (25 mg), PRO-HALO (25 mg), PRO-TREN (50 mg). Czy to oznacza że są skuteczniejsze od tych co mają standartowo 10 mg? Czy może te dawki to też chwyt marketingowy żeby sprzedać towar, a wrzeczywistości to tylko jakieś podróby? Nie stosowałem nigdy PH więc nie wiem jakie firmy robią najlepsze. Jeśli macie jakąś wiedzę na ten temat lub doświadczenie to napiszcie proszę! Jeśli chodzi o PCT po takim cyklu to też napiszcie co najlepiej odbuduje nasz organizm.

fallenursus
04-05-11, 17:05
wiek/waga/bf%/cel cyklu podaj to sie wymysli cos o wiele zdrowiej niz gowniane ph.

lg team
04-05-11, 17:53
z prohormonamijest tak jak z dopalaczami, rozpierdalaja cie ale nawet nie wiesz co to jest,
wiec chyba niewarto ani jednego ani drugiego brac,

piuras86
04-05-11, 19:06
PH ok niech biorą później będą zdychać po nich jak po dopalaczach zamuleni i styki popalone ... w bani ...
nie ma sensu im odmawiac przejada się na własnej dupie to się przekonaja ....

JanFurtok
04-05-11, 20:39
[QUOTE=fallenursus;410799]wiek/waga/bf%/cel cyklu podaj to sie wymysli cos o wiele zdrowiej niz gowniane ph.[/ wiek 28 lat, waga 90 kg, staż na siłowni 10 lat ale z przerwami, brałem tylko suple. Cel rżeźba i siła (twardy i suchy mięsień) no i zrzucenie brzucha

vold
04-05-11, 22:45
Zgadzam się z wypowiedziami wyzej i tez negatywnie na to patrze, ja ogólnie w życiu mam PH haha, tak że mi już wystarczy :)

fallenursus
04-05-11, 23:59
wiek/waga/bf%/cel cyklu podaj to sie wymysli cos o wiele zdrowiej niz gowniane ph.
wiek 28 lat, waga 90 kg, staż na siłowni 10 lat ale z przerwami, brałem tylko suple. Cel rżeźba i siła (twardy i suchy mięsień) no i zrzucenie brzucha
cykl i pct w tygodniach
1-8 test prop 100mg c2d
4-9 winstrol 50mg ed
wsadzil bym hcg 3-9 250iu c3d.
na czas winstrola+nolvadexu nacetyl cysteiny 1200mg dziennie w PL dostepny jest od firmy NOW FOODS
na drugi dzien po winie zaczynasz sermy potem inhibitor aromatazy na nawrot estro.
1-6 nolvadex 20mg codzinnie
7-10 inhibit e 25mg dziennie

dieta bedzie kluczem do sukcesu.