PDA

Zobacz pełną wersję : By ThomasOnes



ThomasOnes
11-03-07, 20:06
Witam. Jestem tutaj nowym użytkownikiem.Mam 21 lat mam 179cm i waże 65 kg. Moja historia ćwiczen jest długa i nie ciekawa. A wiec zaczołem 4 lata temu, tylko że z dużymi przerwami takie jak każde wakacje i od lenistwa też niestety, jestem na siebie zły bo bym do czegoś dążył a tak musze odnowa sie brać. Ogólnie od pół roku czwicze bezprzerwy nie zamierzam konczyc jak ostatnio. Przez 4 lata ćwiczyłem na sucho, ale po czasie znudziło mnie to bo wolno szło to.No ok, zaprezętuję foty i słucham waszych uwag. Dziękuję





http://img118.imageshack.us/my.php?image=obraz030rc0.jpg

http://img252.imageshack.us/my.php?image=obraz031mmmmce9.jpg

http://img252.imageshack.us/my.php?image=obraz041yi2.jpg

http://img252.imageshack.us/my.php?image=obraz043bt9.jpg

http://img252.imageshack.us/my.php?image=obraz046fs2.jpg

http://img252.imageshack.us/my.php?image=obraz050pz7.jpg

http://img252.imageshack.us/my.php?image=obraz044so5.jpg

Marcin909
11-03-07, 20:12
podaj wymiary i jakies rekordy na klate
bo jestem ciwkawy :mrgreen:

ThomasOnes
11-03-07, 20:34
Obwód bicepsa: 32cm

Obwód klatki:91cm

Pas:78

Barki:160


Jesli chodzi o klatke to taka histora że kiedyś na siłownie jak szedłem to przeważnie była zajęta, bo jacyś wielkoludy sie pchali a ja b. mało go używałem, teraz gdzieś indziej ćwicze, i też żadko ćwicze na klatke, bo z przwyczajenia już. wiem że może głupota , ale chyba se zaczne.

grzesiek810
11-03-07, 20:41
a masz jakas dieete? bo z tego co widac ze po twoim starzu na silce nic ci nie poszło.musisz łapac mase.najlepiej jak bys sobie zakupił kreatyne i do tego jakiegos gainera.albo zrob tak jak ja.zostaw narazie na jakies pol roku ciezary i nabierz masy dieta. jedz co sie da co 3-4 godziny i zobaczysz jak ci masa bedzie szla co prawda nie bedzie to tkanka miesniowa ale pozniej po nabraniu masy bedziesz mogl ja zredukowac na silce.

[ Dodano: 11-03-2007, 20:44 ]
a i zajrzyj u mnie
http://e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=3479

m@bi
11-03-07, 21:06
Smiesznie te zdjecia wygladaja :D Widac ze wogole brzuszka nie robisz :) Musisz przymasowac dobrym rozwiazaniem byla by ostrowia + carbo :) mozna to polczyc z kreatynke i dextroza :) pzdr :)

szperal
11-03-07, 21:15
masa by ci sie przydała bo jestes strasznie chudy.widac zarysy miesni ale jest strasznie chudo. jaki rekord na klatke na płaskiej bo na skosnych widac ze niecwiczysz.

Dexter1900
11-03-07, 21:16
Kur**** mnie bierze juz powoli...
Pierwsze Primo: Na tych zdjeciach nic nie widac...
Drugie primo: Niewiem po co wklejesz te fotki tutaj... Jesli myslisz ze jestes przekozaczyna przepakowany itd. itp. to sie mylisz pokaz sie lepiej za rok...
Po trzecie Primo: To wszystko bez sensu...

Sorry ale mnie to wkurza jakies same suchary i anoreksja na forum i to coraz wiecej od 15lat w gore a nawet od 13 :mad: pokazuja sie po 2-3 miesiacach cwiczen albo wogole pochodzili na silownie 2tygodnie i juz wklejaja fotki zeby pokazac jacy sa duzi no kurde ZONK :neutral:

Brak mi slow tez mam 15lat ale nie pokazuje sie!! Moze za rok ewentualnie za jeszcze 6miesiescy a nie po 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ThomasOnes
11-03-07, 21:17
raczej teraz zaczołem brac OLIMP PROFI WHEY MASS, zobacze jakie będą skutki tego. i sie zobaczy co dalej

szperal
11-03-07, 21:24
wez zamiast tego ze 100tab mety...:))

ubermas
11-03-07, 21:26
Moim zdaniem cycki masz calkiem calkiem. Ciekawi mnie jedno czy ci krzykacze tez maja taka klatke jak ty?? Serio musisz sie wziasc za mase, uloz sobie dietke i dobry trening. Masz predyspozycje zeby miec ladna klate, zobacz sobie sam, jak dla mnie to bardzo ladnie ci rosnie, rowno przedewszystkim. Ale serio wez sie za porzadne robienie masy. Do pacjenta co napisal zebys zrobil sobie kilka miechow przerwy w celu nabrania masy jedzac: "Kolego! Kup se kolo i jeni* sie w czolo"

Mattt
11-03-07, 22:55
Sorry ale mnie to wkurza jakies same suchary i anoreksja na forum i to coraz wiecej od 15lat w gore a nawet od 13 :mad: pokazuja sie po 2-3 miesiacach cwiczen albo wogole pochodzili na silownie 2tygodnie i juz wklejaja fotki zeby pokazac jacy sa duzi no kurde ZONK :neutral:

Brak mi slow tez mam 15lat ale nie pokazuje sie!! Moze za rok ewentualnie za jeszcze 6miesiescy a nie po 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
_________________ ten dział jest po to aby ludzie oceniali innych i wystawiając foty powinni się liczyć z tym że nie zawsze otrzymają przychylne komentarze, dziwi mnie to że jeszcze nikt Ci nie pojechał po bandzie i nie dał ostrzeżenia ża głupotę aż brak mi słów


a co do pana z fotek to: ładna sylwetka, lecz nie imponuje jak na 4 lata treningu, szkoda też że wszystkie foty są identyczne ( chodzi mi o ukazywane partie) i w jedno nie wierze ale zakładam że czysto po ludzku popełniłes błąd przy wpisywaniu, bo nie wierze że masz 160cm w barkach

adrys
12-03-07, 07:41
Kur**** mnie bierze juz powoli...
Pierwsze Primo: Na tych zdjeciach nic nie widac...
Drugie primo: Niewiem po co wklejesz te fotki tutaj... Jesli myslisz ze jestes przekozaczyna przepakowany itd. itp. to sie mylisz pokaz sie lepiej za rok...
Po trzecie Primo: To wszystko bez sensu...

Sorry ale mnie to wkurza jakies same suchary i anoreksja na forum i to coraz wiecej od 15lat w gore a nawet od 13 :mad: pokazuja sie po 2-3 miesiacach cwiczen albo wogole pochodzili na silownie 2tygodnie i juz wklejaja fotki zeby pokazac jacy sa duzi no kurde ZONK :neutral:

Brak mi slow tez mam 15lat ale nie pokazuje sie!! Moze za rok ewentualnie za jeszcze 6miesiescy a nie po 3!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem jak najbardziej za, patrząc na naszą fotogalerie a fotogalerie niektórych innych forum to różnice widać, u nas praktycznie sami ćwiczący niespełna kilka miesięcy a nawet zdażają sie i tacy co wogóle nie trenują a wkeljają fotki;/

kociolcyk
12-03-07, 13:56
brak słów-to lepiej nei pisac ze masz 21 lat a ja 15 i mam lepsze rezultaty itd
hu. chce człowieka strzelić ja sie tacy ukazuja na forum

bocion
12-03-07, 14:11
ten dział jest po to aby ludzie oceniali innych i wystawiając foty powinni się liczyć z tym że nie zawsze otrzymają przychylne komentarze, dziwi mnie to że jeszcze nikt Ci nie pojechał po bandzie i nie dał ostrzeżenia ża głupotę aż brak mi słów

Wez nie pier.dziel Mattt, bo po pierwsze galleryfoto jest po to(fajny rym) aby ludzie wklejali tu swoje foty jesli chca sie czyms pochwalic, jesli chca zeby inni docenili ich prace. A ten pan co zamiescil tutaj zdjecia sam napisal ze sie opie.rdzielal, wiec co mamy oceniac?? 32 w bicu po 4 latach??

Glos ludu: NIE CHCEMY OGLADAC CHUDZIELCOW!!! :cool:

PittBull1989
12-03-07, 16:24
siemasz :P musisz się bardziej postarać przy treningach i bardziej popracować nad klatką :D nie widziałem wszystkich zdjęć ale już po trzech pierwszych widze nie regularne ćwiczenie bądź nie przykładanie się do nich

bocion
12-03-07, 16:58
PittBull1989, a czytales to co on napisal??
tylko że z dużymi przerwami takie jak każde wakacje i od lenistwa też niestety

wara
12-03-07, 17:40
160 cm barki ? chyba ci sie cos pomylilo a tak nawiasem mowiac nie wiem ogole poco te zdjecia teraz... zatrzymaj je i pokaz sie za rok...

Robalo
12-03-07, 19:00
Wogle te zdjecia takie jakies wszystkie w tej samej pozycji bys pokazal plecy może nogi. Wszystkie prawie takie same bez sensu mogłeś wstawić jedno :P Co do efektów to wiadomo że skoro sie opierdalałeś to czego tu sie spodziewać widze ze straciłes 4 lata siłki :P

linosbos
12-03-07, 21:00
słabo jak na ten wiek ja mam 13 lat i 28 w bicu 87 w klatce 75 w tali ale życze powodzeni i wytrwałośći

ThomasOnes
12-03-07, 21:20
przez 4 lata to słabe osiągi ale ja przez ten czas nic nie zażywałem, jechałem na sucho. Z tego co wiem,czytałem na innych profilach że marudzą że masy nie ma. A pozatym każdy(chyba) mówi komuś że ma problem z masą, każdy że tak nieładnie powiem wtrąca sie by nabyć masy. Ok nie powiem że mi by sie przydała, owszem ale nie mam zamiaru wyglądać jak byk. Pozatym każdy chce innaczej jakoś wyglądać jedni tacy drógi owacy. ok ok Nie będe tutaj sie przemądżał, poprostu tak uważam.

ciaastek91
14-03-07, 11:44
A gdzie masa?:p popracuj nad brzuchem