PDA

Zobacz pełną wersję : Problem seksualny



lukas1111
30-04-11, 13:29
Witam

Jestem nowy na forum. Na poczatku chcialbym wszystkich serdecznie powitac...
Wszyscy marudzą że mają słaby poped seksualny mój problem to odwrotnosc... Pałka gotowa praktycznie kiedy tylko chce z tym ze wstyd sie przyznac ale strasznie szybko konczę :(
Co moze byc tego przyczyną? Powinienem iść do lekarza?

Dodam ze mam juz prawie 30lat wiec nie jest to problem pierwszego razu za malolata...

piterptf
01-05-11, 14:59
w ostatnim czasie brałeś "koks"? odblokowałeś się ?

slim shady
01-05-11, 17:55
od zawsze masz problem z szybkim kończeniem ? możesz iść skonsultować swój problem z lekarzem, stosuje się również ziółka

luo
01-05-11, 18:39
Ja bym przeszedł się na Twoim miejscu do urologa

KowalX
01-05-11, 18:57
A często uprawiasz seks,żyjesz w stresie ,jesteś nerwowy, miałeś jakieś infekcję?

CIASTECZKOWY POTWOR
01-05-11, 22:42
bij czesciej konia i staraj sie nie spuszczac Jak juz bedziesz blisko to odpusc i tak w kółko jak dojdziesz z waleniem do pół godzinki bez wystrzalu to znaczy ze jestes na dobrej drodze
POWODZENIA

KowalX
01-05-11, 22:44
Na drugi dzień albo mu jaja pękną,albo będzie nosił pełen karnister :)

fallenursus
01-05-11, 23:12
w ostatnim czasie brałeś "koks"? odblokowałeś się ?
durniejszej odp nie moglo juz byc. zero zrozumienia textu czytanego.


bij czesciej konia i staraj sie nie spuszczac Jak juz bedziesz blisko to odpusc i tak w kółko jak dojdziesz z waleniem do pół godzinki bez wystrzalu to znaczy ze jestes na dobrej drodze
POWODZENIA

dokladnie tak jak tu.

silla
10-05-11, 14:38
Heh, no ja też polecam urologa

alder
10-05-11, 16:08
sam trening Ciasteczkowego jest wskazany. ale paradoksalnie im częściej bijesz konia tym szybciej kończysz z kobietą. kwestia jeszcze w jakiej randze się mieścisz: 15 sekund, do minuty, do 2 ? pow 2 ale mniej niż 5 ? przyczyn jest wiele. nie zawsze te związane z częstotliwością stosunku i bicia ręką.
nie zaszkodzi a pomoże trening mięśni, tj zaciskanie odbytu z całej siły o kilkadziesiąt i później kilkaset razy dziennie. im mocniejsze mięśnie tym lepsza kontrola nad wytryskiem. jest taka faza tuż przed orgazmem, nie wiem jak ją opisać ale jak w odpowiednim momencie wyjmiesz nawet na kilka sekund, to później szczytowanie ucieka i możesz jechać pełną parą dłuuuuugo. no chyba że jesteś tak porobiony, że kończysz podczas zakładania gumki, to raczej udaj się do specjalisty.

KowalX
10-05-11, 16:35
Zaciskanie mięśni odpowiedzialnych za wstrzymywanie moczu :] Poza tym szybki wytrysk to nie twój problem,a twojej kobiety :)

alder
10-05-11, 21:36
Zaciskanie mięśni odpowiedzialnych za wstrzymywanie moczu :] Poza tym szybki wytrysk to nie twój problem,a twojej kobiety :)

spróbuj zacisnąć mięśnie odpowiedzialne za ws3mywanie moczy bez zaciśnięcia zwieracza odbytu to jesteś dobry :) zresztą podczas orgazmu równocześnie zaciskają się mięśnie wzdłuż prącia, w linii do odbytu i sam zwieracz. natury nie oszukasz

lukas1111
11-05-11, 06:55
Slim- jakie zioła?
Kowal- jestem nerwowy jak kazdy(nic anormalnego), nie miałem zadnej infekcji...

Panowie nie mówie tu o czasie 10-20sekund tylko o 5-10min, paradoksalnie po alkoholu cisnę z 1-1,5h i nic.

alder
12-05-11, 11:41
alkohol jest depresantem więc wiadomo

5-10 minut to normalny czas choć nikt ci się nie przyzna. nie zapominaj, że mężczyzna jest tak zaprojektowany by konczyć w drugiej minucie penetracji. taka jest natura. jeśli uważasz ze chcesz kochać się 15-30 minut no to trening panie. 5-10 to się nie kwalifikuje nawet jako przedwczesny wytrysk więc nie wiem czy lekarz potrzebny.

ht
12-05-11, 17:44
czesciej sie kochaj z kobieta. jak masz powiedzmy stosunek raz na miesiac to pewnie jest mega podniecony i dlatego szybko konczysz. im czscniej tym lepiej. trening czyni mistrza.

alder
12-05-11, 18:48
jakby miał typowy PE to nawet jakby strzelił z ręki przed sexem co by na randkę z bombą w gaciach nie iść, to szybko by kończył

Demonek
17-05-11, 09:26
Nie rozumiem 1 rzeczy....Piszesz, że pałka zawsze gotowa. Przejedź babkę raz, 5 min. odpocznij i oraj od nowa. Rada aldera z wyczuciem fazy tuż przed orgazmem i przerwaniem jak najbardziej prawdziwa tylko jest 1 problemik. U mnie jak zastosuję ten trick to baba po jakimś czasie wymięka i ma dość, a ja jestem wqrzony no bo wtedy rzeczywiście możesz jechać i 30-40 min i nie dojechać :)

KowalX
17-05-11, 12:20
To może niech teraz panny trenują by mieć szybsze orgazmy? :]

kubaCK
17-05-11, 13:06
Demonek dobrze mysli. zawsze mozna zaczac drugi raz, jesli doszedles zbyt szybko. za drugim razem napewno wytrzyma duzo dluzej.

Demonek
17-05-11, 13:16
To może niech teraz panny trenują by mieć szybsze orgazmy? :]

Geniusz....Zawsze najciemniej pod latarnią...Rozwiązanie tak banalne, proste a faceci się pałują od wieków...SOG dla Pana Panie KowalX :D

alder
17-05-11, 15:50
problem w tym, że orgazm babek to wymysł ;) on naturalnie nie występował w przyrodzie dlatego samica w rui mogła robić to z wieloma samcami aż zaskoczyła ;)

ponadto nie ma nic gorszego jak posuwanie laski, która ma już dość., przecież seks powinien być przyjemny i niezależny od czasu. ok może inaczej jest w sekcie dla sportu, bez zobowiązań. ale jeśli dochodzi do zbliżenia 2 bliskich sobie osób, to czasem i 3 minuty starczą. czasem wystarczy się jak najszybciej zaspokoić, czasem pokochać trochę. tak się mnie wydaje, zresztą kwestia gustu. koleżanka twierdzi, ze lubi krótko pach pach i po seksie ale za to często ;) są takie co by jeździły całą noc. tu jeszcze kwestia czy się rozgranicza w związku seks czy podchodzi emocjonalnie dla przyjemności duszy (a kocha się kogoś duszą ;p )
no i do tego rozmowa ma znaczenie. szczególnie o dłuższej wstrzemięźliwości trzeba dać kobiecie do zrozumienia wyraźnie, że będzie krócej i kilka numerków minie zanim się dojdzie do swojej formy. po co zgrywać cwaniaka i budzić nie wiem jakie pragnienia i rozczarować partnerkę. .... skoro wystarczy szczerość. ja jak miałem najdłuższą przerwę we współżyciu ponad rok czasu, to później powiedziałem partnerce wprost, że nawet maratończyk nie trenując jest krótkodystansowcem ;) ale to kwestia pamięci mięśni :P

breku
17-05-11, 21:18
sami seksuolodzy na tym forum ;O a ja polecam, ziółka i dużo ryżu, pomaga stymulować popęd seksualny w czasie stosunku

alder
18-05-11, 02:30
jakie ziółka i niby czemu ?

antydepresanty opóźniają wytrysk i to srogo

Demonek
18-05-11, 07:25
Ja pitolę...gość ma 30 lat...Imho to coś z główką nie tak, nie dorabiajcie filozofii do tak prostej rzeczy jak sex :)

Może chciał się wybitnie pokazać a wtedy wiadomo jak jest :) Poćwicz, uwierz w siebie, nie przeceniaj swoich możliwości i będzie gitara.

alder
18-05-11, 11:54
gdyby seks był tak prosty, nie stanowił by znacznej ilości ( a ponoć tak naprsawdę wiekszosci) przyczyn rozwodów/rozejść

Demonek
18-05-11, 12:17
gdyby seks był tak prosty, nie stanowił by znacznej ilości ( a ponoć tak naprsawdę wiekszosci) przyczyn rozwodów/rozejść

To nie sex jest przyczyną, tylko fakt, że babka nie potrafi jasno powiedzieć: "wsadź mi tu/tam/ szybciej/ wolniej/ mocniej/ delikatniej, nazwij mnie dziwką/ kwiatuszkiem/ pimpusiem, zróbmy to na dworcu/ w lesie/ na tylnim siedzeniu etc....Facet ma być wróżką.

Do tego jak patnerzy o siebie nie dbają tylko zapuszczają brzuchy to i sprawność spada.

alder
19-05-11, 00:26
gadasz jakbyś w ogóle o tym nie mial pojęcia albo bazował na podstawie jednej pary ;o

KowalX
19-05-11, 01:13
To nie sex jest przyczyną, tylko fakt, że babka nie potrafi jasno powiedzieć: "wsadź mi tu/tam/ szybciej/ wolniej/ mocniej/ delikatniej, nazwij mnie dziwką/ kwiatuszkiem/ pimpusiem, zróbmy to na dworcu/ w lesie/ na tylnim siedzeniu etc....Facet ma być wróżką.

Do tego jak patnerzy o siebie nie dbają tylko zapuszczają brzuchy to i sprawność spada.

To może z nią pogadaj o tym nie z nami ;)

Demonek
19-05-11, 07:19
Bazuję na rozmowach ze znajomymi. Powyższe to taka esencja wniosków bo przyczyn pobocznych jest oczywiście więcej.


To może z nią pogadaj o tym nie z nami ;)

Niech mnie ktoś przytuli ;)