PDA

Zobacz pełną wersję : Nitro+tse



bocion
11-03-07, 19:53
Mam zamiar w najblizszym czasie zrobic cykl na rzezbe.Jako spalacz wybralem thermo speed extreme. Tylko nie wiem z czym by mozna to polaczyc? Wpadlem na pomysl zeby polaczyc go z nitrobolonem II. Chcialbym po tym cyklu osiagnac efekt jak najwiekszego napompowania miesni przy jednoczesnej redukcji tkanki tluszczowej. Chodzi mi o to zeby podczas redukcji i treningu na rzezbe uzyskac oprocz utraty tluszczu zwiekszenie masy miesniowej. Jak myslicie czy takie polaczenie moze byc efektywne??

Prezydent_1c
11-03-07, 19:59
Zły pomysł ... Tak jakbyś chciał spalić i równocześnie zyskać ... Kup sobie lepiej białko zamiast nitro bo zupełnie bez sensu w innym przypadku zrobisz ...

jonasz7
11-03-07, 20:12
Też takm myśle, ewentualnie można by zwykłe mono.
Pamiętaj że mięśnie się szybko napompują WODĄ i równie szybko zejdzie, a przy TSE to wydaje mi się że jeszcze szybciej zejdzie.
pzdr.

Punisher
11-03-07, 20:12
Ja bym nie łączył, to jest jakbyś jednocześnie pedałował i hamował..

tom
11-03-07, 20:31
zdecyduj sie albo masa albo rzezba bo tak to nie zrobisz dobrze ani jednego ani drugiego

ubermas
11-03-07, 21:10
bocion tak sobie wszedlem na twoj profil i zastanawia mnie jedno, co ty chcesz rzezbic? Przy twoim wzroscie i wadze to chyba chcesz nadac rysow i ostrosci kosciom. Mimo wszystko powodzenia w czasie rzezbienia

bocion
11-03-07, 21:38
co ty chcesz rzezbic

Jednak mam troche zbednego fetu. moze bo moich parametrach tego nie widac, ale troche fetu jest.

Dzieki za pomoc. Lapcie sogi

jonasz7
12-03-07, 14:41
To może zajmij się aeorobami, a nie bierzesz się ża TSE.
pzdr.

grzesiek810
12-03-07, 20:11
jak juz to zapodaj sobie hmb+l-karnityne

bocion
14-03-07, 21:15
Chyba aeroby i tse jak najbardziej mozna polaczyc, nie?

jonasz7
15-03-07, 16:32
Chyba aeroby i tse jak najbardziej mozna polaczyc, nie?

Hehe a czemu nie??!! Aeroby na spalenie fatu, a TSE na spalenie fatu. Więc jak łatwo się domyśleć mają wspólny cel.
Te połączenie to jest MUS!!
pzdr.