PDA

Zobacz pełną wersję : przerobienie tkanki tluszczowej na miesniowa



desire
28-04-11, 10:47
Przybralem na masie, waze 92 kg na 180cm wzrostu ( 18 lat ) i mam pytanie , moge chodzic na domowa silownie ( wyciag, sztangi , laweczki , hantle ) i prosze o jakis plan cwiczen, bo chcialem to tkanke tluszczowa na miesniowa zrobic, i czy jakies odzywki powinienem brac? te efekty chcialem osiagnac tylko poprzez silownie + lekka jazda rowerkiem i granie w pilke

igrek
28-04-11, 11:09
Z gówna bata nie ukręcisz:/

Sosna91
28-04-11, 11:11
rozumiem że tą mase robiłeś bez siłowni? ; >


bo chcialem to tkanke tluszczowa na miesniowa zrobic
no to musisz znów spalić ten fat i zaczać od podstaw budowąć mięsnie.

desire
28-04-11, 11:12
jedni mowia inaczej drudzy inaczej , kumple mowili ze jak z pol roku pochodze na silke to mi sie to ladnie wyrzezbi

igrek
28-04-11, 11:19
Kurde to nie ma żadnej magii jesz mniej kalorii niż potrzebujesz tracisz wagę, jesz więcej przybierasz. A to co tracisz/zdobywasz zależy od diety. To tyle. Nie da się budować mięśni i tracić tłuszczu jednocześnie.

desire
28-04-11, 11:23
no ok bede ogolnie mniej jadl, ale do tego chce dorzucic cwiczenia na silowni w takiej jak wyzej napisalem 3 x w tygodniu

igrek
28-04-11, 11:37
Poczytaj podwieszone w dziale dieta. Do diety i siłowni musisz dołożyć aeroby.

desire
28-04-11, 11:45
ja wiem o tym, tylko głownie chodzi mi o dobranie dla mnie planu treningowego na 3 dni i jakiejs odzywki ktora mi pomoze

rafio83
28-04-11, 13:27
Nie da się budować mięśni i tracić tłuszczu jednocześnie.

Uwierz mi że się da... Przerabialiśmy już ten temat wielokrotnie.
Poczytaj art Falla o budowaniu masy na deficycie kcal

Sosna91
28-04-11, 13:39
Uwierz mi że się da... Przerabialiśmy już ten temat wielokrotnie.
Poczytaj art Falla o budowaniu masy na deficycie kcal

to się nazywało Recap? już nie pamiętam dokładnie, ale osobiście uważam ze żaden świerzak nie jest w stanie tego osiągnąć. Co innego przy SAA badz dobrej genetyce i wiedzy.

Pusia
28-04-11, 14:02
recomp :)
a co do swierzakow to mi sie tak jakby, chyba.... udalo :)

luo
28-04-11, 14:34
no ok bede ogolnie mniej jadl, ale do tego chce dorzucic cwiczenia na silowni w takiej jak wyzej napisalem 3 x w tygodniu

Ty nie masz mniej jeść, tylko jeść tyle ile powinieneś.
Zacznij od tego
http://www.e-gym.pl/showthread.php?24353-Rze%BCba-Odchudzanie-Jeste%B6-gruby-Mi%EAsnie-zakryte-s%B1-pod-t%B3uszczem-Trzeba-dzia%B3a%E6!!

Ćwicz na razie na każdym treningu całe ciało, 3x40minut aerobów tygodniowo (w dni nietreningowe) cotygodniowo zwiększaj, przykładowo 3x40, 3x50, 4x40, 4x50, 5x40 itd. W dni treningowe aeroby zdala od treningu siłowego, umiatkowane tępo, tak żebyś mógł normalnie rozmawiać

igrek
28-04-11, 17:30
Daj linka do tego co Fallen napisał bo jestem ciekaw na jakim soku to robił ;)

Seki
28-04-11, 18:19
Recomp jest jak najbardziej możliwy, tyle że należy się zastanowić czy mamy na to czas i cierpliwość. Recomp wymaga czasu i zmiany zachodzą pooowoooli. Osobiście zdecydowałbym się na redukcję teraz, no i masę po. Zmiany będziesz widział szybko, doda Ci to motywacji i osiągniesz to co chcesz w krótszym czasie. Przejście z diety redukcyjnej na masową musi być powolne, myślę że nawet 3 tygodnie może to zająć. Powoli zwiększasz węgle i obserwujesz słoninkę:) Jeśli przeskoczysz z dieta zbyt szybko, dużo słoninki wróci na swoje miejsce zanim zaczniesz budować mięśnie.

luo
28-04-11, 19:38
Jestem tego samego zdania to Seki. Zresztą wątpię, żeby osoba która nie ma pojęcia o żywieniu, treningu i nie ma jakiegoś "mentora" dała radę zrobić recomp.
Zbiłbym na Twoim miejscu tłuszcz, a potem wziął się spokojnie za robienie masy. Proste rozwiązania zazwyczaj są najlepsze.

slim shady
28-04-11, 20:03
to się nazywało Recap? już nie pamiętam dokładnie, ale osobiście uważam ze żaden świerzak nie jest w stanie tego osiągnąć. Co innego przy SAA badz dobrej genetyce i wiedzy.
Świeżakom najprościej, nawet bez specjalnego żywienia i suplementacji

Kolego zastosuj trening ACT i zajrzyj do linku co podał Luo, jeśli chodzi o suplementacje to możesz jeść witaminy i minerały, omega 3, czosnek w kapsach i powinno być dobrze.