PDA

Zobacz pełną wersję : [ Problem ] Czemu nitrobolon energizer mnie nie pompuje?



Warzych
26-04-11, 09:13
Witam! Mam pewien problem. Zakupiłem ostatnio Nitrobolon Energizer 1100g, biorę go już 5 dni lecz nie widzę żadnych efektów :/. Do tego biorę białko oraz gainera. W czym tkwi problem? Diety jakiejś dokładnej nie posiadam ale staram się jeść codziennie ryż/makaron/piersi z kurczaka itp. W ogóle nie odczuwam by azot wpompowywał się w moje mięśnie tak jak odczuwałem to gdy brałem dwa lata temu Nitrobolon I. Pozdrawiam i liczę na pomoc

KowalX
26-04-11, 09:52
Więcej węgli, więcej wody, zmień ewentualnie trening. Poza tym nitro ma sporo krety więc masa/siła powinna pójść.

dexterinio
26-04-11, 10:39
Po 1. Za pierwszym razem zawsze działa najlepiej
Po 2. Dopiero 5 dzien spokojnie
Po 3. Jedz jedz i jeszcze raz jedz bo zeby pompowal to tez musi czyms

KowalX
26-04-11, 12:03
Po 1. Za pierwszym razem zawsze działa najlepiej


Nie prawda...

rafio83
26-04-11, 12:10
dołóż wegli do diety i po problemie...

dexterinio
26-04-11, 12:16
Nie prawda...

Pierwszy raz zarzucasz to szok dla organizmu i reaguje najlepiej. Kolejne razy organizm pamieta ta substancje i niema tego efektu (przynajmniej ja nie spotkalem sie z inna sytuacja)

niewula
26-04-11, 12:18
mysle , ze dolozenie wegli nie rozwiaze do konca problemu , posilek przed treningowy bierz tak z 1.5 godz. przed zazyciem nitrobolona , a reszta tak jak pisze kowalx.
Co do twojego 2 pk. dexterinio to sie nie zgodze za bardzo poniewaz , taki suplement jak nitro powinien wlasnie najlepiej dzialac na poczatku a z czasem dopiero oslabiac swoje dzialanie

dexterinio
26-04-11, 12:26
ale musi stezenie osiagnac pewnien pozio a watpie zeby dzialo sie to juz po 5 dniach. 1,5-2 tyg powinien zaczac odczowac dzialanie

rafio83
26-04-11, 12:49
mysle , ze dolozenie wegli nie rozwiaze do konca problemu

A ja myślę że tak, nie doszukujmy się czegoś czego nie ma... Kolega nie ma diety wiec je jak chce a tłumaczenie z cyklu "staram się jeść regularnie" przerabiałem już nie raz!

KowalX
26-04-11, 13:21
ale musi stezenie osiagnac pewnien pozio a watpie zeby dzialo sie to juz po 5 dniach. 1,5-2 tyg powinien zaczac odczowac dzialanie

Czego stężenie ,argininy? Nic nie musi. Po 5dniach to może zaczynać działać kreatyna, u niektórych po 20stu,a są tacy na których nie działa i to niemały odsetek.

dexterinio
26-04-11, 16:04
Arginina to aminokwas wiec nie odczujesz go w jakis wiekszy sposób a połączenie z kreatynami i innymi dodatkami daje efekt pompy. A kreatyne po kilku-kilkunastu dniach odczuwasz, a niektóre osoby tak jak mowisz wogole moga nie odczuc tego

KowalX
26-04-11, 16:12
Arginina to aminokwas wiec nie odczujesz go w jakis wiekszy sposób a połączenie z kreatynami i innymi dodatkami daje efekt pompy.

Kreatyna to też aminokwas. Co za znaczenie ma ,że jest to aminokwas do jego czucia? Ja ja czuję i to wyraźnie, szczególnie podczas budowania siły gdzie spożywam do tego dużo węglowodanów.


A kreatyne po kilku-kilkunastu dniach odczuwasz, a niektóre osoby tak jak mowisz wogole moga nie odczuc tego

No to już pisałem. Nie rozumiem po co odpowiadać tym samym zdaniem :]

Ufp
26-04-11, 17:39
KowalX działanie odzywki zależy też od Palcebo :D

KowalX
26-04-11, 18:07
KowalX działanie odzywki zależy też od Palcebo :D

Tylko co ma placebo do tematu? :)

Seki
26-04-11, 18:08
KowalX działanie odzywki zależy też od Palcebo :D

Palce nie mają tu nic do rzeczy, uwierz mi:)

xxmłodyxx
27-04-11, 23:55
do autora...zwiększ dawkę...Ja brałem próbke tego nitro i nic nie czułem...

KowalX
28-04-11, 02:09
Nic niech nie zwiększa. W porcji jest 6g krety i działa bardzo dobrze. To nie kawa rozpuszczalna :)