PDA

Zobacz pełną wersję : Budowa ciała?



butelkaaa
25-04-11, 01:08
Cześć, mam nie typowe pytanie i napisałem je tu bo nie wiedziałem gdzie dokładnie mam napisać, jeśli źle Proszę o przeniesienie.

http://gwiazdunie.pl/wp-content/uploads/2009/02/zac-efron-nago-2.jpghttp://www.blogownia.pl/uploads/s/SZAKAL77/1314.jpg

Mam pytanie odnośnie ćwiczeń i mięśni, jak to możliwe że murzyn który pochłania masę kalorii i odżywek na masę ma tak wypracowany brzuch i mimo ćwiczeń ma uwidocznione mięśnie brzucha? dlaczego tłuszcz nie zbiera się na brzuchu?
Oglądając Hardkorowego koksa na treningu pokazywał też jak biega na bieżni aby spalić tłuszcz a jednocześnie je kaloryczne dania i bierze odżywki na masę.
Pudzianowski tak samo w wywiadzie u Wojewódzkiego mówił że je na dzień między innymi jajecznicę składającą się z 12 jaj, całej czekolady itd... dlaczego ten tłuszcz idzie na całe Ciało a nie rosnie mu brzuchu i ma taki kaloryfer?

np. biorąc takiego grubasa, który waży 130 kg i ma tyle samo wzrostu co Pudzian, to czy on ćwicząc solidnie mógł by być tak MEGA umięśniony nie biorąc odżywek na masę (bo przecież już ją ma)
czy musiał by wcześniej schudnąć aby nie mieć nadwagi i dopiero wystartować?


Dzięki za odpowiedź, mam nadzieję że chociaż troszkę zrozumiecie mój tok myślenia i zapytania ;]

INSIDER
25-04-11, 02:21
Pudzianowski tak samo w wywiadzie u Wojewódzkiego mówił że je na dzień między innymi jajecznicę składającą się z 12 jaj, całej czekolady itd... dlaczego ten tłuszcz idzie na całe Ciało a nie rosnie mu brzuchu i ma taki kaloryfer?
Dieta , to ze zje 12 jajek , czekolade , jakies mleko do tego i wafle , tez to slyszałem.
To jest Dieta , on utrzymuje bf , wie ile wegli , tluszczy , kalori potrzeba zeby utrzymac wage.

biorąc takiego grubasa, który waży 130 kg i ma tyle samo wzrostu co Pudzian, to czy on ćwicząc solidnie mógł by być tak MEGA umięśniony nie biorąc odżywek na masę (bo przecież już ją ma)
czy musiał by wcześniej schudnąć aby nie mieć nadwagi i dopiero wystartować?
Bd musial redukować mase , duzo na wadze spadnie , a pozniej jezeli dobrze wszystko przejdzie zgodnie z planowaniem , wezmie sie za sylwetke.

Kazda sylwetka kulturysty czy twojego pudziana , zalezna jest od diety , ciezkiego treningu i MÓZGU ! ;) .
Poczytaj w przypietych , Dieta , Suple/Odzywki , Trening wszysktiego sie dowiesz ! ;D

dexterinio
25-04-11, 10:50
np. biorąc takiego grubasa, który waży 130 kg i ma tyle samo wzrostu co Pudzian, to czy on ćwicząc solidnie mógł by być tak MEGA umięśniony nie biorąc odżywek na masę (bo przecież już ją ma)
czy musiał by wcześniej schudnąć aby nie mieć nadwagi i dopiero wystartować?][/I][/B]

On ma wage a nie mase. Jakby zgubił tłuszcz i zbudował mięsień to wtedy. Ma 2x trudniej bo musi jednocześnie redukowa tkanke i tworzyc solidne miecho

luo
25-04-11, 13:54
jak to możliwe że murzyn który pochłania masę kalorii i odżywek na masę ma tak wypracowany brzuch i mimo ćwiczeń ma uwidocznione mięśnie brzucha? dlaczego tłuszcz nie zbiera się na brzuchu?
Oglądając Hardkorowego koksa na treningu pokazywał też jak biega na bieżni aby spalić tłuszcz a jednocześnie je kaloryczne dania i bierze odżywki na masę.
Pudzianowski tak samo w wywiadzie u Wojewódzkiego mówił że je na dzień między innymi jajecznicę składającą się z 12 jaj, całej czekolady itd... dlaczego ten tłuszcz idzie na całe Ciało a nie rosnie mu brzuchu i ma taki kaloryfer?
Zacznijmy od tego, że nie każdy może wyglądać tak jak oni bez względu na to co by brał. Niektórzy są stworzeniu do tych sportów
Oprócz jedzenia i supli mają dobrych lekarzy, bo bez tego nie ma co myśleć o zawodowstwie
Dexter wygląda tak na zdj bo było ono robione w okresie startowym, kiedy miał bardzo niski poziom tłuszczu, więc nie rozumiem za bardzo Twojego pytania.
Pudzian jadł ile chciał bo w stongmanach dużą rolę odgrywa też waga, więc nie musiał liczyć kcal, do tego dochodziło sporo innych specyfików, bo o ile się nie mylę to w tej dyscyplinie niema kontroli antydopingowych;) Zresztą przed rozpoczęciem sezonu pewnie i tak poprawiał swoją wydolność, przez co waga spadała.






np. biorąc takiego grubasa, który waży 130 kg i ma tyle samo wzrostu co Pudzian, to czy on ćwicząc solidnie mógł by być tak MEGA umięśniony nie biorąc odżywek na masę (bo przecież już ją ma)
czy musiał by wcześniej schudnąć aby nie mieć nadwagi i dopiero wystartować?
To chyba oczywiste, że aby wystartować musi zrzucić tłuszcz, a to jak będzie wyglądał zależy w dużej mierze od jego samego

xxmłodyxx
25-04-11, 14:16
Pudzian jest, znaczy był strongmanem, a tam liczy sie maxymalna siła i szybkość a jezeli Mariusz ma prewdyspozycje do utrzymania takiej sylwetki do miał mało fatu(czyt. tkanki tłuszczowej). Po za tym jezeli bys poczytał o nim to wiedziałbys ze trenował kilka razy na dzien...biegał po kilka km i ciagał swój samochud terenowy po podwórku... Co do Dextera to ma on swój sezon off i on.. Czyli w off buduje mase i wtedy jest podlany a w on max dociecie

Ufp
25-04-11, 16:10
butelka chemia czyni cuda więc sobie odpowiedz oni nie biorą odżywek na masę tylko je reklamują.Człowieku oni już cyklony robią na sterydach dziwne że organizm jeszcze wytrzymuje. Arnold i Pudzian przyznali się do brania koksu.Powiedz mi drogi kolega dla czego kilkadziesiąt lat temu zawodnicy ważyli po 90 kg i to był już monstrum a teraz waga po za sezonem dochodzi 140-150kg!?

butelkaaa
25-04-11, 16:37
to powiedzcie mi czy jest sens brać odżywki na masę, wpierdzielać ryż, kurczaki itd. aby zrobić masę i jednocześnie biegać codziennie po 5 km? No chyba że jedząc i biorąc odżywki rośnie mi coś innego a biegając spalam tłuszcz? Czy to nie jest błędne koło?

INSIDER
25-04-11, 16:50
pijac odzywki czy biarac , jedzac zgodnie z diete , siedzac w domu nic nie osiagniesz :) .
A co do biegania niech wie wypowiedza ci co musieli redukowac , spalac z siebie tluszcz , bo ja nic o tym nie wiem;d

luo
25-04-11, 17:29
to powiedzcie mi czy jest sens brać odżywki na masę, wpierdzielać ryż, kurczaki itd. aby zrobić masę i jednocześnie biegać codziennie po 5 km? No chyba że jedząc i biorąc odżywki rośnie mi coś innego a biegając spalam tłuszcz? Czy to nie jest błędne koło?

Na cyklu jesteś w stanie przyswoić dużo więcej substancji odżywczych, znacznie ciężej trenować przez co możesz szybciej osiągnąć progres i przekraczać swoje naturalne granice. Ale czy to oznacza, że saa to są jakieś czarodziejskie soki po których od razu się będzie dzikiem? NIE. Jeśli nie będziesz jadł i trenował jak powinieneś to czy będziesz na soku czy nie, nie będzie robiło Ci żadnej różnicy.

Niewiem skąd się wgl utarło pojęcie "odżywki na masę". To są suplementy diety które w większości występują w pożywieniu, jedynie są skoncentrowane w danym preparacie , dzięki któremu możemy uzyskać lepszy efekt czy to anaboliczny czy antykataboliczny.

Jaki widzisz sens w bieganiu codziennie 5km? Intensywność trzeba zmieniać, bo organizm się przyzwyczaja, analogicznie efekty są coraz mniejsze

Ufp
25-04-11, 20:08
Na początku węglowodany są zamieniane w energie dopiero gdy się skończą spalasz tkankę tłuszczową.Jeżeli masz dobry trening,spisz co najmniej 8h i trzymasz dietę to najwyżej uzupełniasz ją białkiem,bcaa,glutaminą i kreatyną można przy czym też można sporo osiągnąć

KowalX
25-04-11, 23:47
dzięki któremu możemy uzyskać lepszy efekt czy to anaboliczny czy antykataboliczny.


Co najwyżej taki sam.

butelkaaa
27-04-11, 23:08
no jak to zrobić, aby być na ciele takim "dużym" a na brzuchu nie mieć tłuszczu i aby był tak uwydatniony kaloryfer?

http://img863.imageshack.us/img863/4308/ddddy.jpg

KowalX
27-04-11, 23:27
Trzeba mieć co rzeźbić :)

igrek
28-04-11, 11:13
A żeby mieć co rzeźbić trzeba ćwiczyć i dietować latami:) To sport dla wytrwałych, niestety :/

luo
28-04-11, 12:17
Co najwyżej taki sam.

Chyba mnie źle zrozumiałeś, albo nie do końca jasno się wyraziłem. Po prostu suplementem można łatwiej dostarczyć nadwyżkę danego składnika, niż dostarczać go z jedynie pożywienia, co nie oznacza, że surowiec w suplementach jest lepszy niż jedzenie.

mtm
28-04-11, 21:40
ręce opadają od tych sezonowców , szkoda gadać ....

luo
28-04-11, 23:21
ręce opadają od tych sezonowców , szkoda gadać ....

A dopiero sezon się zaczynahttp://imgcash4.imageshack.us/img204/6591/73793739.gif

KowalX
29-04-11, 00:35
Dobra już dobra, nie każdy musi mieć w głowie tylko siłkę. Nie każdy też wie wszystko o wszystkim.

mtm
29-04-11, 16:33
Tylko nasz kowal wie zawsze wszystko :)

KowalX
29-04-11, 16:37
Tylko nasz kowal wie zawsze wszystko :)

Po prostu udziela się w tematach, o których ma pojęcie :)