PDA

Zobacz pełną wersję : plan treningu



przemek97
24-04-11, 17:51
Witam mam 14 lat, 176 cm wzrostu i ważę 63 kg. Chciałbym aby ktoś pomógł mi dobrac trening na całe ciało. Moje wymiary to
klatka 87,5 cm
biceps 29 cm
udo 42 cm
łydka 35 cm

feelthekick
24-04-11, 18:12
Poczekaj dwa lata z siłownią, dobzre Ci radzę -> na razie zdrowo się odzywiaj ; graj w pilke, biegaj sobie, rowerek tezzz git, basen, wf, w domu jakies pompki, brzuszki, podciagniecia - trening na wlasnym ciezarze ;)

przemek97
24-04-11, 18:35
w piłkę to gram w klubie. A w domu mam ławeczkę sztangę hantle i drążek więc chciałbym zacząc juz cwiczyc. A wiek do tego nie jest zły bo mój brat zaczynał już cwiczyc w takim wieku

INSIDER
24-04-11, 18:59
To skoro brat zaczynał w tym wieku , jest ogarniety w tych tematach tak ?.
Powinien ci poradzic , pomoc. To co ci poradzi , napiszesz tu a my ci cos zmienimy , dopowiemy , dopiszemy ;)

Patriot
24-04-11, 19:10
w piłkę to gram w klubie. A w domu mam ławeczkę sztangę hantle i drążek więc chciałbym zacząc juz cwiczyc. A wiek do tego nie jest zły bo mój brat zaczynał już cwiczyc w takim wieku

to, że brat zaczynał nie znaczy, że to jest dobre. W takim wieku owszem można i ćwiczyć, ale pod okiem jakiegoś trenera, bo w tym wieku zrobić sobie krzywdę jest o wiele łatwiej niż mogłoby się wydawać
ale pomijając to i wracając do głównego wątku to wystarczy poszukać i na forum znajdziesz tysiące treningów, co nie zmienia jednak faktu, że jeśli chcesz ćwiczyć radzę Ci iść do profesjonalnego klubu gdzie kompetentne osoby zajmą się twoim treningiem