PDA

Zobacz pełną wersję : OLIMP PROFI WHEY MASS



ThomasOnes
11-03-07, 15:36
Witam, biore od niedawna OLIMP PROFI WHEY MASS. Pisze jak i ile brać tego, ale z tego co wiem, że nie trzeba 3 czy 4 razy dziennie brać, bo to spora dawka i szybko sie konczy. Więc w jakiej poże najlepiej brać ?? pomyslałem że po obiedzie, po treningu i na kolacje, i Jak długo można to brać?? po miesiącu trzeba poczekać i cwiczyć na sucho by sie wszystko poustawiało czy jak?? Dziękuję.

Arnik
11-03-07, 16:23
Też to mam i od kwietnia zaczynam jeść. Ile tego masz ?? bo jak masz np 3,3 kg i będziesz brał 3 razy dziennie po 50 gr ( tak jak pisze ) to starczy ci na 22 dni więc nawet nie na miesiąc, a jak sie skonczy to możesz ćwiczyć na sucho albo kupic coś innego. I jak fajne efekty po tym ??

ThomasOnes
11-03-07, 16:48
mam z foli czyli jakies 1000g bedzie. więc słabo, No narazie żadnych efektów bo dopiero zaczynam, a jak u ciebie idzie?? efekty są??

jonasz7
11-03-07, 17:49
Masz diete??
Białko jest po to żeby uzupełnić braki w diecie, jak będziecie jedli za dużo białka to zwiększycie sobie metabolizm, a tego nikt z nas chyba nie chce.
Najlepiej w szkole i przed snem.
Ale czemu aż 50gr.??
pzdr.

ThomasOnes
11-03-07, 18:45
Nio zbytnio nie mam diety ścisłej, jem jak jem. No ok, w szkole i wieczorem a jak już to ile najlepiej brać tego?? i czy w dni nie treningowe też to zażywać mam??

jonasz7
11-03-07, 20:04
ThomasOnes, nie bierz tego białka (szkoda marnować Olima)
Zajmij się dietą (dobrą dietą) wylicz sobie ile masz jeść czego i braki uzupełnij Olimpem, bo to dobre białko :cool:
pzdr.

ThomasOnes
11-03-07, 20:10
rozumiem, ale moge np. jajka raz na tydzien zjeść czy tam twaróg ?? czy lepiej białko zostawić i tak jak mówisz wziąć sie za cos innego.

jonasz7
11-03-07, 20:22
rozumiem, ale moge np. jajka raz na tydzien zjeść czy tam twaróg ?? czy lepiej białko zostawić i tak jak mówisz wziąć sie za cos innego.

To teraz ja nie rozumiem. Ćwiczysz to masz diete!!
A białko możesz jeść jak najbardziej ale bez diety to lipa!!
pzdr.

ThomasOnes
11-03-07, 21:20
A sory, pomyliło mi sie. pomieszało mi sie :roll:

Arnik
11-03-07, 21:28
jonasz7, zalecane na opakowaniu są porcje po 50 gr ( czyli 22,5 białka i 22,5 ww ) czyli przyswajalna ilość jak na jedną porcje.
ThomasOnes, białko bierz jako uzupełnienie diety, powinienyś jeśc 2 gr białka / 1 kg masy ciała, więc przeliczaj sobie ile zjadasz białka na dzien a reszte uzupełniaj Whey Massem. Tu masz tabele z produktami co ile ma białka na 100g.
http://kalorie.net/modules.php?name=Kalorietab
Jak masz tak mało białka to proponuje brać porcje odrazy po treningu a drugą ( jak będziesz chciał brać 2 porcje - starczy ci Whey Massa na 10 dni ) to już według uznania, może być wieczorem jak juz wyżej pisze. Ja dopiero od kwietnia będe brał.

MILAN
12-03-07, 11:04
Z tego co mi wiadomo, to białka na jedną porcje bierze sie ok 25g

jonasz7
12-03-07, 14:28
jonasz7, zalecane na opakowaniu są porcje po 50 gr ( czyli 22,5 białka i 22,5 ww ) czyli przyswajalna ilość jak na jedną porcje.

Tak, masz racje, pomyliło mi się z białkiem :oops:
Dawka to 50gr.
Ale bez diety to już lepiej wogle nie ćwiczyć.
PAMIETAJCIE, DIETA TO PODSTAWA!!!
pzdr.