PDA

Zobacz pełną wersję : Małe pytanie o znajomego.



hubi1910
24-04-11, 14:29
Witam.
Jeżeli pomyliłem działy to przenieście

Mam pytanie odnośnie mojego znajomego który ćwiczy już góra 3mc i ma niesamowite przyrosty zarówno masa jak i siła a gdy się go spytam co przyjebał mówi że nic i że na początku każdemu tak wchodzi (mi jakoś tak nie weszło :P )
Gdy ostatnio go widziałem 2,5mc temu (ponieważ studiuje a teraz przyjechał na święta ) na klate(sztangą) brał 50kg i to ledwo co a na sztangielki gdy robił klate 18kg i mało ten ciężar go nie zabił :P teraz po 2,5mc na klatę bierze po 85-90kg i daje radę i w klacie i bicepsie przybyło mu 8cm.
Do tego 3mc temu gdy nie ćwiczył miał 35-36 w gale w teraz ma 44cm po treningu 46cm w klacie chyba ma 124cm.
Trening jego wygląda tak że robi np: w poniedziałek sama klata , wtorek Biceps+triceps środa barki i tak 6razy w tygodniu.
Wiec czy jest możliwe zrobić coś takiego w 3mc na sucho ?? tzn z kreatyna z olimpu mega caps 1250 i diecie.?? Co prawda predyspozycje ma no ale bez przesady.
Co mógł wziąć ze tak mu masa i siła poszła ?? dodam ze masa mu poszła ładnie nie jest zalany tylko dostał czystej masy mięśniowej.

Pusia
24-04-11, 14:56
w gale = w bicepsie 46cm :) ? klacie 124cm?
Podaj prawdziwe wymiary:)

vold
24-04-11, 15:17
Jeśli u Ciebie gała to bicepsz to jak miał 35 a ma za 3 mies 44 to nie jest człowiekiem bo jest to tak możliwe jak jazda maluchem 240km/h :)

Sosna91
24-04-11, 16:18
pewnie chodzi o udo ; )

nowy371
24-04-11, 17:36
10cm w lapie przez 3miesiace to chyba biceps by mu ze skury wyskoczyl nawet na ssa to niemozliwe chyba ze ma brata blizniaka i tamten cwiczyl przez 3lata i sie zamienili na wkrete to jest bardziej realne

hubi1910
24-04-11, 18:11
gała biceps - chodziło mi o Łape
To są jego prawdziwe wymiary wiec WTF jakim cudem to zrobil nie mam pojecia ja go znam od dziecka wiec wiem ja wyglądał gdy nie ćwiczył a ja wygląda teraz i to po 3mc ćwiczeń.
No wiem ze to jest nie realne dlatego się pytam co myślicie co mógł wziąć ?? bo nie chce sie łobuz przyznać że coś bral i mówi że na diecie takie wymiary zrobił.


P.S - bez żadnych głupich wypowiedzi nie zawracał bym wam dumy ja by to nie była prawda jestem po prostu ciekawy co mógł brać.

karolak89
24-04-11, 18:31
gała biceps - chodziło mi o Łape
To są jego prawdziwe wymiary wiec WTF jakim cudem to zrobil nie mam pojecia ja go znam od dziecka wiec wiem ja wyglądał gdy nie ćwiczył a ja wygląda teraz i to po 3mc ćwiczeń.
No wiem ze to jest nie realne dlatego się pytam co myślicie co mógł wziąć ?? bo nie chce sie łobuz przyznać że coś bral i mówi że na diecie takie wymiary zrobił.


P.S - bez żadnych głupich wypowiedzi nie zawracał bym wam dumy ja by to nie była prawda jestem po prostu ciekawy co mógł brać.


Ludzie na prowokowaniu mnie do agresji nigdy dobrze nie wychodzili.. a Ty ewidentnie pchasz się pod gilotyne.

Zamknijcie ten temat bo to ani nie śmieszne ani prawdziwe.

hubi1910
24-04-11, 18:44
Czym cie niby prowokuje ?? nie chcesz to nie zaglądaj do tego tematu i tyle zadałem normalne pytanie .
Pisze jeszcze raz Wiem że to nie jest możliwe żeby osiągnął takie wymiary no ale takie ma i co no przecież oka sobie nie wyjmę tylko chce wiedzieć co mógł przyjebać to wszystko .. A sami robicie z tego problemy i wychodzi z tego nędzna prowokacja.....

Mastershammer
24-04-11, 18:57
Jeżeli mówi że na sucho to jedynie musiał na czymś takim lecieć.:):)http://www.schaumann-rolpol.pl/trzoda-tuczniki.php

hubi1910
24-04-11, 19:19
hehe pewnie tak :P ... Ale jaki jest mocny koks który w 2,5mc zrobi takie efekty ?? Bo jestem bardzo ciekawy co wziął .

Mastershammer
24-04-11, 22:37
hehe pewnie tak :P ... Ale jaki jest mocny koks który w 2,5mc zrobi takie efekty ?? Bo jestem bardzo ciekawy co wziął .

Niema takiego i nie będzie,nawet dwa wiadra testo i kilogram Antoniego.I niestety nikt poważny się nie wypowie bo opcja przybrania 10cm 2,5 miesiąca,niestety jest nierealna:):).

Pusia
25-04-11, 00:31
hehe pewnie tak :P ... Ale jaki jest mocny koks który w 2,5mc zrobi takie efekty ?? Bo jestem bardzo ciekawy co wziął .

Przestan pieprzyc tylko powiedz gdzie jedziesz w drugiej polowie lipca :)
bo czytajac to odnosze dziwne wrazenie ze kolege znasz od dziecka tylko dlatego ze piszesz o sobie 3miesiace wczesniej-jakbys chcial wygladac :)?

hubi1910
25-04-11, 09:10
nie 10cm tylko 8cm ...
Dobra zamknijcie ten temat ...

ht
25-04-11, 09:30
dobry genetyk. jak mowisz ze mial 36 w lapie na samym pocztku to naprawde niezle. wiekszosc zaczynala pewnie od 30cm:) watpie zeby tyle zrobil nawet na soku. ale skoro mowisz ze widziales to pewnie tak bylo.

czorny1899
25-04-11, 10:07
Sam znam tego kolegę i faktycznie tak jest.
Predyspozycje genetyczne ma naprawdę duże. On nie ćwicząc wyglądał już dobrze.
Ale po tych 2,5 miesiącach jak go nie widziałem to wygląda tak jakbym go nie widział 2 lata.
Czysta masa mięśniowa i siła poszła mu niewyobrażalnie.
Sam jestem świadkiem jak 3 miesiące temu był w domu na ferie i robił klatkę na płasko max 50kg, a teraz 90.

Kolega zadał proste pytanie czy jest to możliwe ? I co ewentualnie wziął !
Mi jakby ktoś coś takiego powiedział , to też bym mu powiedział , że się z chujem na głowy chyba zamienił.
Ale fakt faktem zrobił taki efekt przez 3miesiące ćwiczeń jaki inni nie robią przez 2 lata.

nowy371
25-04-11, 10:09
pasza do tucznikow jest tego efektem dajcie siana juz

lg team
26-04-11, 17:38
10cm w lapie przez 3miesiace to chyba biceps by mu ze skury wyskoczyl nawet na ssa to niemozliwe chyba ze ma brata blizniaka i tamten cwiczyl przez 3lata i sie zamienili na wkrete to jest bardziej realne

mozliwe, ale u swiezaka na mocno retencyjnych srodkach i dobrej gentyce,

Tomi!
26-04-11, 18:14
znajomy zrobił w kablu z 34 40-42 od grudnia do lutego na samej kreatynie i tonach mięcha.. wiec nic juz mnie nie zdziwi. a przed tym byl kompoholikiem i wygladał jak tyczka (1.90 wzrostu chyba)

Ninja165
26-04-11, 19:52
pewnie na gainerze od megabola urósł..

KowalX
26-04-11, 23:15
dobry genetyk. jak mowisz ze mial 36 w lapie na samym pocztku to naprawde niezle. wiekszosc zaczynala pewnie od 30cm:)
Ej no nie przesadzaj :). Mając 15lat i jakoś 65-68kg tyle miałem, a siłki wtedy nie dotykałem,tylko sporty walki :P


znajomy zrobił w kablu z 34 40-42 od grudnia do lutego na samej kreatynie i tonach mięcha.. wiec nic juz mnie nie zdziwi. a przed tym byl kompoholikiem i wygladał jak tyczka (1.90 wzrostu chyba)

Pewnie tłuszcz plus napompowana woda od krety,bo inaczej tego nie widzę :)

luo
26-04-11, 23:33
Po prostu mało kto się przyznaje otwarcie do bicia, tylko mówią, że to od wody z parówek;)

vold
27-04-11, 05:26
nawet z najlepszą genetyka i najmocniejszymi koksami jest to nie realne w takim czasie, nawet jak by ktoś to zrobił to skóra by nie wytrzymała.

nowy371
27-04-11, 20:05
mozliwe, ale u swiezaka na mocno retencyjnych srodkach i dobrej gentyce,

mysle ze biceps i barki zrobiloy by sie jednym wielkim rozstepem bo dam sobie glowe uciac ze nie stosowal zadnych masci itp. to po kiego cwiczymy po pare juz lat jak ludzie osiagaja to co my przez 1,6rok w 3-2 miesiace az mi sie niechce jutro na silke isc

PucuLeg
27-04-11, 20:44
@nowy371 ale to nie chodzi w jakim czasie to osiagaja a w jaki sposob. Mnie w ogole nie zniechecaja tacy ludzie. Cwiczysz chyba nie dla innych a dla siebie, prawda? :p

fallenursus
27-04-11, 21:14
wakacje na tydzien malolacie.
http://www.e-gym.pl/announcement.php?f=10

ps. temat mi sie juz znudzil, zamykam:)

mam dobry humor wiec ban na 24h byl;>
nastepnym razem jak bedziesz postowac w dopingu to skan dowodu osobistego;]