PDA

Zobacz pełną wersję : Horse Power+ No Shotgun (dawkowanie, potrzebna ilośc na 2 miesięczny cykl)



ziegenhal
23-04-11, 13:52
Witam , jak w temacie :
-ile puszek hp na cykl 2 miesięczny (najlepiej podajcie w gramach , bo z tego co widzialem rożne rozmiary są)
-ile miarek ma 1 porcja
-Jaki No Shotgun (też widzialem rożne rozmiary) a zalezy mi zeby starczyl na 2 miesiące i zeby wszystko ładnie sie
pokryło z hp
I na końcu: jakie najlepsze dawkowanie
Myśle ze wasze odpowiedzi mi jak i innym przydadzą bo z tego co słyszalem ten staf wyrywa z butów
Za sensowne odpowidzi oczywiscie sogi i serdeczne aleluja

dexterinio
23-04-11, 13:55
nie polecam hp. Przereklamowana odzywka zamalo dobrego skladu a zaduzo tzw pobudzaczy

ziegenhal
23-04-11, 13:59
Ok dzieki , posłucham opinni innych moze mają inne zdanie , dodam ze interesuje mnie tylko i wyłacznie siła

INSIDER
23-04-11, 14:20
Jak dla mnie HP jest wałem w skladnikach , rok temu na cyklu , tylko pompowalo mnie , sily wzrost nie wielki , ale to tez zalezy od organizmu widocznie . Bez zadnych polaczen bralem.
Moze twoje polaczenie bd dobre.
A o drugim pordukcie nic nie wiem , nie probowalem. Jak zdecydujesz sie na cykl i juz go skonczysz daj znac jakie efekty ;)

ziegenhal
23-04-11, 14:31
Chyba bede musial znalesc jakis zamienik za tego hp , co polecacie oprocz strorma i xpanda ? bo te odzywki bralek kiedys i byłym zadowolony ale wole coś nowego :D i ładnie klępiącego

dexterinio
23-04-11, 14:36
polecam mieso z kurczaka w duzych ilosciach:) A tak powaznie to jak zalezy ci na sile to nie pompuj sie stackiem tylko sprobuj narazie jablczan kreatyny jakis

INSIDER
23-04-11, 14:42
Niestety z kretki to moge polecić:
Clout + Vault.
Ten cykl na mnie dobrze dziłał.
Rewelacja , bardzo duzy przyrost siły , przybrałem wtedy ok 3-4 kg , bez diety , jadlem tylko z glowa.

dexterinio
23-04-11, 14:59
to co ty takiego przybrales jak 3-4 kg bez diety? powietrza 3-4 kg? to rzeczywiscie sukces:D

INSIDER
23-04-11, 15:17
to co ty takiego przybrales jak 3-4 kg bez diety? powietrza 3-4 kg? to rzeczywiscie sukces:D
Kolejny demotywator . Kur*a , czytasz ze jadlem z glowa ... ;/ Nie bd ci sie tlumaczyl.
Kolega prosil o cykle , opinie , effekty , wiec prosze o odp na temat ;)
Bez sensu bic postow nie musisz ;)...

dexterinio
23-04-11, 15:25
piszesz glupoty to czego sie spodziewasz. Jedzenie z głową - zastanawiam się co to znaczy...

KowalX
23-04-11, 16:06
Ok dzieki , posłucham opinni innych moze mają inne zdanie , dodam ze interesuje mnie tylko i wyłacznie siła

Zdecydowanie kup kreatynę. Polecam creapure z np. Fitmax. Sam obecnie zajadam. Możesz do tego wrzucić kofę w tabletkach na gorsze dni oraz ewentualnie jakieś aminy w razie potrzeby. Nic innego Ci nie potrzeba.

ziegenhal
23-04-11, 21:10
Chodziło mi bardziej o gotowy stack typu xpand - storm do tego napewno kupie shotguna przed treningiem , co myślicie o CELLMASS ? moze cos mocniejszego macie ?