PDA

Zobacz pełną wersję : plan na powrót nacisk na klatkę i ramiona



feelthekick
22-04-11, 13:43
Witam. Ostatnio od jakiegoś miesiąca nie ćwiczę, nałożylo się na to kilka czynników np choroby (teraz wlasnie dowiedzialem sie, ze mam anginę;/) schudlem, czuje się jak jakiś flak ;/ Jak zwykle najwieksze spadki w obwodzie ramion, to moja pieta achillesowa, nie moge ich jakos zwiekszyc .

i teraz, jak juz sie wykuruję bede chcial popracowac mocno nad moja klatka i.. ramionami bo tragedia jak zwykle.
cos takiego wynyslilem i rposze o korekty:
1]
klatka,tric
drązek (podciagnie bokiem na sr klatki) 3xmax
wyciskanie plasko 12 8 6
wyciskanie na maszynie 10 10 8
wyciskanie gl w dol 10 8 6
rozp gl w dole 2x12

francuskie lezac 12 10 8
ugnanie w opadzie 10 8 6
pompki odwrotne 3x10



.................................

2]
plecy, bic


wyciag dolny 10,10,8
wisolowanie hantla 10 10 8
wyciag gorny do klatki 3x10
postowniki 3x10

uginanie na laweczce z supinacją 3x10
młotki 10 8 8
modlitewnik 3x12
+łydki

...........................

3]
barki,klatka
wyciskanie na amszynie 3x10
przyciagnie do brody 3x10
'na boki' 12 10 8
szrugsy 3x15


wyciskanie hantelek gl w gorze 10 8 8
.... w dole 10 10 8
rozciaganie (maszyna) 3x10
rozpietki gl w gorze 1x12



nogi mam w miare niezle, postanowilem, ze lepiej polepszyc górę, zawsze ponziej mzoan nogi z powrotem trenowac, akurat uda rosna mi bardzo szybko



Proszę o poprawki.

dexterinio
22-04-11, 14:53
biceps i triceps nie schodz ponizej 10 powtorzen i rob 9 serii. Klatke raz w tygodniu i z obciazeniami schodz od 12 do 8 powt. zamiast dolu wrzuc 2x cwiczenie na gore klatki. I ogladaj sie czy widzisz roznice kazdy organizm jest inny wiec moze zadzialac moze nie

INSIDER
22-04-11, 17:42
Mimo twoich zajebistych nog , masz je robic tak ?
Przynajmniej jedno cwiczenie na kazda partie , ale skoro tak ci zalezy na tych barkach klatce ,to wybierz sobie FBW ... ;/
Bo to co dales tutaj to totalna porażka ... ;/

INSIDER
22-04-11, 17:45
Nie trzeba byc geniuszem zeby zauwazyc, ze na nogach jest duzo miesni. Trening nog dostarcza ogolnego efektu anabolicznego organizmowi(powoduje duzy wrzut potrzebnych hormonow do regeneracji miesni).

feelthekick
22-04-11, 20:04
nie napisalem, ze są zajbiste to po 1; po drugie nic nie pomogles, tyle to kazdy sezonowiec moze napisac gdy przeczyta 5 postów.
P.S. patrzac na Twoje 'wymiary' to bykiem nie jesteś 80kg przy 195cm... więc człowieku jak nie masz doswiadczenia to wracaj do swoich kolegów, ktorzy pocwiczyli 2mce i uwazaja sie za kulturystow..

INSIDER
22-04-11, 20:16
Myslac po twojej odpowiedzi , Od tego jest to forum by ci pomoc , powiedziałem ze nogi sa ważne :).
Widac wpadłem na twoj punkt bardzo czuły , bo szybko sie bulwersujesz :) .
Niestety po mojej rocznej przerwie spadlo mi prawie 10 kg , z reszta nie bd sie tlumaczyl , wiesz lepiej ,cwicz klatke nawet 3 razy w tyg i spal miesnie :* <3

feelthekick
22-04-11, 20:55
zaden czuly punkt kolego ;)
Wlasnie forum jest, aby pomoc ludziom w potrzebie, ale pomagajacy powinni byc kompetentni. jak na razie to jedyne z czego ;zaslynales' to post o nogach (bazujacy na wiedzy kolegi?) z reszta napisane w nim tyle, co przedszkolak wie ;)
Wydaje mi się, ze pasowaloby tu powiedzenie "nie ucz ojca dzieci robic' - bo niestety ale to Ty wypadasz slabiej ;) Jest cos takiego jak priorytety, cwiczy sie dana grupe 2 razy w tyg, poczyatj - na forum o tym sie pisze.
52 w udzie no to niezly byku musisz byc ziomek - zdobadz troche wiedzy, tak teoretycznej jak i praktycznej - ponziej zacznij doradzac ludziom, bo to mija się z celem.

Pozdrawiam ;)

P.S. pisanie ":*, <3" je*ie ostrym pedalstwem, moze są jakies problemy ? ;}



P.S 2
Przepraszam za to zamieszanie - Proszę o porady i korekty

dexterinio
22-04-11, 21:05
mozna priorytetowy miesien 2x ale ja bym nie laczyl klatki z barkami. 2 duze partie... mozesz przedobzyc szczerze mowiac

luo
22-04-11, 22:30
mozna priorytetowy miesien 2x ale ja bym nie laczyl klatki z barkami. 2 duze partie... mozesz przedobzyc szczerze mowiac

W jakim sensie przedobrzyć?

Co do klatki to nie lepiej zrobić coś takiego
wyc sztangi na ujemnym 2-3s wstępne, 2s robocze, duży ciężar 6-8powt z negatywami
wyc hantli na dodatnim (30 stopni), jedna seria wstępna i 2-3 robocze po 6-10 powt
potem 2s rozpiętek hantlami po 10powt
I po klatce, potem tylko 2-3 ćwiczenia na triceps np dipsy+francuz+wyciąg pionowy

Łapy możesz zrobić jednego dnia mocno w ss i drugi raz w tyg lekko np 2ćw po klatce na tricepsy. Pamiętam, że Micek leciał czymś takim, przejrzyj jego relację
Klatka 2x w tyg, do tego łapy nie za bardzo mi się widzi, chyba że chcesz spróbować czegoś trochę innego. Pamiętam, że Dorian kiedyś tak trenował
A - klatka, plecy, barki. wszystko po 2 ćwiczenia i 2s robocze do załamania, pełna kontrola ciężaru, z negatywami 6-8 powt
B - nogi, ręce nogi 3ćw po 2s, ręce po 2ćw,2s 6-8powt
1.A
2.B
3.off
4.A
5.B
6.off
7.off
Rozpiskę piszę z pamięci także mogą być lekkie różnice

dexterinio
22-04-11, 22:42
przedobrzyc tzn w wolnym tlumaczeniu zameczyc miesien zbytnio

INSIDER
23-04-11, 00:15
52 w udzie no to niezly byku musisz byc ziomek
Widocznie ty masz na 175cm - 56 w udzie , czy ile masz , chyba ze masz 60-65 bo masz nogi niezle , zapomniałem.
A Ja mam 195cm - wiesz ile to jest ? , jak Gjerafa sobie taka duza , i mi ciezko z masa do tego ze jestem Ektomorfikiem , i jak na moj wzrost to jestem Masywniejszy niz inne patyczaki w granicach 190cm a 2 metrow ... :) , Pozdrawiam i powodzenia.

///M
23-04-11, 07:28
2m i 80kg? Przecież Ty jesteś anorektykiem.

INSIDER
23-04-11, 10:49
2m i 80kg? Przecież Ty jesteś anorektykiem.
Wasza wyobraznia jest płytka ;D
Jak dla ciebie mogne nawet być anemikiem z anoreksja ;)


2m i 80kg?
Skad ty to bierzesz ? ;) ... Haha
Czytaj ze zrozumieniem ... ;)

luo
23-04-11, 11:18
Nie odbiegajcie od tematu;)

Jeśli jego priorytetem nie są barki to po klatce spokojnie można dobić barki, które są już wstępnie zmęczone po klatce. Jakieś jedno wyciskanie na barki i ze 2 unoszenia hantlami powinny wystarczyć. Ciężar znacznie mniejszy więc znacznie mniejsze ryzyko kontuzji.

///M
23-04-11, 12:07
Skad ty to bierzesz ? ;) ... Haha
Czytaj ze zrozumieniem ... ;)
Sory zapomniałem ze ja Ci uzupełniałem profil ;]

INSIDER
23-04-11, 14:15
Sory zapomniałem ze ja Ci uzupełniałem profil ;]
Rozumie ze nie dasz za wygrana , nie mam ochoty sie klocic i jest to zbedne , po prostu , to ze mam 195 i waze 80kg , wiem jestem chudzielec.
Ale nie taki jak inni w moim wzroscie , bynajmniej sie staram cos robic z tym chodzac na silownie , probuje zwiekszac mase i wage :).
Takie docinanie tylko demotywuje , jak bym chcial obelg to bym sobie dal fotke na wiocha.pl / demotywatory .
Koniec tematu , pomagajcie Koledze ktory zalozyl temat ;) , Chcesz sie wypowiedziec na moj temat , RELACJE zapraszaja.

feelthekick
23-04-11, 15:22
INSIDER , ostatni moj post w kieryunku do Ciebie- tez jestem ekto, wiem jak trudno z masa, zaczynalem od 64kg, w lutym mialem juz 75 -> teraz szereg chorób -> spadne do 70..
w udzie mam z 60, teraz czuje sie jak j***** flak, goraczka 39, widze jak chudne w lustrze..

Po prostu nastepnym razem nie strugaj jakeigos kozaka bo pomysl, ze moze inni wiedza troche wiecej n ten temat.

Wesolych Swiat i.. ZDROWYCH ;(