PDA

Zobacz pełną wersję : Spalacz



PucuLeg
22-04-11, 13:19
Robie juz reduckje od jakiegos miesiaca, poki co 7kg zeszlo(na poczatku sama dieta potem dorzucilem aeroby) ale z tego co widze w lustrze trzeba przynajmniej drugie tyle. Dlatego pomyslalem zeby ten proces odchudzania troche wspomoc jakims spalaczem. Dietke mam http://www.e-gym.pl/showthread.php?31414-Dieta-redukcyjna w tamtym temacie wszystkie dane podane wiek staz itp tylko waga sie zmienila bo teraz waze 86kg. No i stad rodzi sie pytanie. Jaki spalacz polecacie? Cenowo zeby nie bylo szalenstwa ale tak 100+ moge przeznaczyc, ale nie za duzo ponad ta granice. Chcialbym redukcje zakonczyc tak do poczatku czerwca, oczywiscie z krata ;]

Poki co brzuszek wyglada tak:
http://img822.imageshack.us/img822/6251/obrazml.jpg (http://img822.imageshack.us/i/obrazml.jpg/)

Globi
22-04-11, 13:44
Kupiłbym jakieś aminokwasy ... czy to bcaa , eaa lub leucine xtra :) . Ważne żeby zabezpieczyć mięśnie a za resztę możesz dokupić jakiś spalacz :)

PucuLeg
22-04-11, 13:59
Mam BCAA olimpowskie. mega caps 1100
No wlasnie, jaki spalacz? To mnie interesuje :D

dexterinio
22-04-11, 14:49
slyszalem dobre opinie o man scorch i dyma burn z dymatize. Oprocz tego mozesz dorzucic do diety 3x dziennie łyżke octu jablkowego plus duzo ostrych przypraw (chilli, tabasco) podniesie to minimalnie temperature ciała co sprzyja gubieniu tkanki

PucuLeg
22-04-11, 15:41
Hmmm, jeden i drugi produkt cieszy sie dobrymi opiniami, ale za to dyma burn jest duzo tanszy. Moze na to sie zdecyduje. Ale jak opinie innych?

dexterinio
22-04-11, 15:56
czasem nie warto oszczedzac na jakosci. Mimo, ze w tym wypadku jest podobna. Ale chyba scorch'a starcza na dluzej ale nie jestem pewnien tego w 100%.

PucuLeg
22-04-11, 16:12
Paka scorcha starcza na 28 dni. A paka dymaburna na 12 -.- Wiec raczje zdecyduje sie na scorcha. Chyba ze w pore nadejda jakies inne propozycje. Zamierzam zamowic w poniedzialek/wtorek.

luo
22-04-11, 17:58
Jaca chwalił Thyroburn i Ripped Freak od FA, zobacz jak wyglądają cenowo
od siebie dodam hydroxycut (http://www.bcaa.pl/muscletech/hydroxycut_hardcore_x_210kaps_promocja_1954.html), mitotropin
Scorch ale w wersji reveal the steel

PucuLeg
22-04-11, 19:49
Thyroburn: 99zl na 30 dni brania
Ripped Freak (http://www.bcaa.pl/pharma_freak/ripped_freak_60_kaps_2190.html): racej sobie odpuszcze, za duzo negatywnych komentarzy do tego widze
hydroxycut: troche za drogo
mitotropin:108,99zl

@luo, jak efekty po mitotropinie?

PucuLeg
22-04-11, 20:01
Jeszcze takie pytanko, jak te spalacze ryja watrobe? Zazywam Axotret, lek na recepte, ktory bardzo obciaza watrobe. I dlatego chce wiedziec jak to ze spalaczami, jesli one tez obciazaja watrobe to bede musial zrezygnowac.

Ninja165
22-04-11, 20:54
Fat Burner/Clenburexin brałem obydwa i byłem zadowolony.

PucuLeg
22-04-11, 20:55
Zadowolony to znaczy ze ile Ci zeszlo i w jakim czasie?

Seki
23-04-11, 01:58
Zadowolony to znaczy ze ile Ci zeszlo i w jakim czasie?

Nie sugerowałbym się tym, na to komu i ile zeszło w jakim czasie spalacz ma chyba najmniejszy wpływ:) kulawa dieta i super spalacz nie da dobrych efektów, natomiast odwrotnie będzie bardzo fajnie.

Ninja165
23-04-11, 07:27
Nie patrz na to tak jak mowi Seki , na każdego inaczej podziała.
Ja połączylem biegi+aeroby i spalacz dieta na 50% i w miesiąc spadło 5-6kg.

dexterinio
23-04-11, 10:03
dieta na 50% tzn? jak kulawa dieta plus aeroby to zgubiles moze 5-6mkg (w tym 4-5 miesnia)

typowe podejscie amatoro, Jak budowac mase to byle jak oby pompa byla, a niewazne czy miesien czy tluszcz czy woda. Oby duzo, a jak spalac to cokolwiek oby kg w dol szly,a czy to fat czy miecho to juz niewazne. Ludzie to sie mija z celem troche zdrowego rozsadku nie tylko obwody i waga sie licza...

slim shady
23-04-11, 11:25
brałem Scorcha, na pierwszy kontakt jest dość fajnym spalaczem, ale to na ile starczy to zależy od dawkowania, zaczynasz 1 x2, jak się przyzwyczaisz to 2 x 2, ewentualnie jak będzie słabo klepało to 2 x 3

lajtowy jest jeszcze Body Fire skład ciekawy, ale jak się rozkręci to trzeba dawać duże dawki, raz po 3 kapsach na porcję szczerzyłem się jak debil podczas aero http://www.body-factory.pl/images/smilies/lokurvaad1.gif

i tak jak pisał Dextrinio, możesz dodać ocet jabłkowy 1 łyżka na szklankę wody i tak trzy razy do posiłków, mozesz przed treningiem zrobić naturalnego spalacza, czyli mocną kawę z imbirem i cynamonem, możesz pić zieloną herbatę po 1- 1,5 l na dzień

dexterinio
24-04-11, 12:20
ja ocet lykalem bezposrednio lyzke do ust i popijalem:D wykreca ostro ale da sie przelknac;p

napisz wiecej o tej kawie z imbirem i cynamonem jakie dawki sypac itd testowales??

luo
24-04-11, 12:35
3 łyżeczki zielonej herbaty+pół łyżeczki imbiru+5 słodzików i lejesz wody na butelkę 1,5-2litra. A cynamon możesz też dodawać np na śniadanie do omleta. Czosnek przed snem też by nie zaszkodził

dexterinio
24-04-11, 12:58
zielona herbe popijam sobie 3 razy dziannie jak sie da to parxe sypana mocniejsza jest. Cynamon to jasna sprawd do omleta owsianego z rana i twarogu z wieczora. Bardziej mi o te polaczenie z koffa chodzi

slim shady
24-04-11, 13:07
ja ocet lykalem bezposrednio lyzke do ust i popijalem:D wykreca ostro ale da sie przelknac;p

napisz wiecej o tej kawie z imbirem i cynamonem jakie dawki sypac itd testowales??
no ja łykam z butelki duży łyk :D ale ocet może trochę zakwaszać, więc niech chłopaki piją go normalnie :P o siebie się nie boje bo jem tonę warzyw


co do połączenia to musisz raczej sam po próbować proporcje, ja sypałem na oko cynamonu, i ścierałem do tego imbir, jak słabo działa to zwiększać dawki
jest też wersja że daje się pieprz cayenn ale to już nie na moje gardło ;)

dexterinio
24-04-11, 13:36
u mnie w dietce to warzyw do oporu.. spoko popatrze z ta kawka a a czujesz efekty picia tego cuda?

slim shady
24-04-11, 14:19
tak, jak kawa mocna, i dobre proporcje to spocisz się jak po normalnym spalaczu

PucuLeg
25-04-11, 14:47
Dziekuje wszystkim za tyle wypowiedzi, nie bylo mnie przez weekend (swieta na wyjezdzie) dlatego nic nie odpisywalem (wies i netu ni ma). Co do tej kawy to sprobuje, powinna na mnie dobrze podzialac bo ogolnie to kawy nie pijam w ogole. Zielona herbate po prostu zwieksze jej ilosc bo pijam 1 filizanke dziennie. A co do spalacza to dorzuce cos tak aby bylo. Diete mam na 100%, aeroby tez po treningu, powinienem w sumie biegac tez w dnt ale jakos nie mam do tego zapalu. Jeszcze raz wszystkim dziekuje.

PucuLeg
25-04-11, 15:20
Zawezilem moja liste i zostaly 2 produkty
http://www.bcaa.pl/muscletech/hydroxycut_hardcore_x_210kaps_promocja_1954.htmlht tp://www.bcaa.pl/muscletech/hydroxycut_hardcore_x_210kaps_promocja_1954.html
http://www.bcaa.pl/olimp/thermo_speed_extreme_mega_caps_120kaps_911.htmlhtt p://www.bcaa.pl/olimp/thermo_speed_extreme_mega_caps_120kaps_911.html

Nie wiem na ktory sie zdecydowac. Jak polecacie?

luo
25-04-11, 15:32
Tylko jak będziesz parzył zieloną to najlepiej zalej wodą 80-90stopni, 3-5 minut się parzy i ocedasz z liści. 2x możesz spokojnie parzyć na tych samych liściach

PucuLeg
25-04-11, 15:40
Wiem wiem, od mamusi sie nasluchalem ;p A co do tych spalaczy, to ktory?

dexterinio
25-04-11, 16:10
jakosciowo FA robi odzywki polke wyzej niz trec

PucuLeg
25-04-11, 16:13
Wiec zamawiam od FA, bo jesli chodzi o dzialanie to sa na podobnym poziomie z tego co czytalem. Dzieki

luo
25-04-11, 17:35
Większość produktów Trec i Olimp nie są warte cen po których są sprzedawane

PucuLeg
25-04-11, 17:41
A zawsze myslalem ze to sa dobre firmy. Bialko to z jakiej firmy polecacie?

dexterinio
25-04-11, 18:38
olimp ma teraz bardzo dobre odzywki teraz. Ale niestety ceny wzrosly i staly sie malo konkurencyjne

slim shady
25-04-11, 20:55
polemizowałbym czy FA jest takie super w porównaniu do Treca, olimp jest bardzo dobry ale ceny niestety wysokie

PucuLeg
25-04-11, 21:11
Polemizujcie, moze dowiem sie czegos ciekawego ;>

pawelek616
25-04-11, 22:11
USP Labs OxyELITE Pro, osobiście nie brałem więc się nie wypowiadam na temat działania. Wynalazek za oceanu, cholera wie co tam jest, ale dużo ludzi chwali.

PucuLeg
26-04-11, 08:17
Juz spalacz zamowiony, ale dzieki za dobre checi :p

luo
26-04-11, 11:45
polemizowałbym czy FA jest takie super w porównaniu do Treca, olimp jest bardzo dobry ale ceny niestety wysokie

Nigdzie nie powiedziałem, że mają złe produkty tylko, że nie mają zawyżone ceny;) można kupić taniej równie dobry suplement

slim shady
26-04-11, 11:51
ale Dextrinio napisał że FA półkę wyżej od Treca

co do cen to FA, Trec, Olimp wszyscy mają za wysokie ceny

dexterinio
26-04-11, 11:53
ogolnie suple sa za drogie:) olim teraz znacznie podniosl ceny bialek a sa naprawde dobre ale teraz sa zdecydowanie zadrogie juz. A trec nigdy jakoscia nie grzeszyl