PDA

Zobacz pełną wersję : Carbonox + Creatine Mega Caps OLIMP



krzysiek792
21-04-11, 18:02
Witam, mam takie pytanie ponieważ dzisiaj byłem w sklepie z odżywkami i koleś mi polecił:
Carbo nox + monohydrat kreatyny z olimp
Celem moim jest masa.
Dobre jest to połaczenie, czy koleś sciemniał zeby sprzedać mi g**** :D wy wiecie najlepiej więc mi pomóżcie.

KowalX
21-04-11, 18:36
Olimp i ich ceny z kosmosu :] Bierz kreatyne z Fitmax(jeśli tak jej potrzebujesz :) ), Best Body pewnie ma na stanie. Za carbo się nie łap.

dexterinio
21-04-11, 19:02
olimp przesadza z cenami. Jesli kreatynka mono to polecam z multipowera 500g proszek - bardzo dobra, a carbo po treningu jak najbardziej sie przyda, ale mnozesz zastapic je np bananem co uwazam za lepszy pomysl.

dexterinio
21-04-11, 20:24
jakosc swiatna spokojnie na 2 razy starcza bralem i polecam w 100%

Mastershammer
22-04-11, 09:47
olimp przesadza z cenami. Jesli kreatynka mono to polecam z multipowera 500g proszek - bardzo dobra, a carbo po treningu jak najbardziej sie przyda, ale mnozesz zastapic je np bananem co uwazam za lepszy pomysl.
Możesz mi wytłumaczyś dlaczego banan jest lepszym pomysłem.

KowalX
22-04-11, 09:58
Ponieważ banan to nie tylko cukier.

dexterinio
22-04-11, 10:11
carbo to chemia a banan to banan - naturalny! zawsze milo cos przegryzc po treningu a nie na sile wlewac w siebie i tak jak kowal napisal to nie tylko cukry ale i inne wegle proste. Co prawda carbonox olimpa to tez nie same cukry (w 100g jest ok 25g). Jesli chodzi o mnie to wybieram banana bo jestem na redukcji dziennie pije ok 5 l wody i z diety wykluczylem wszystkie cukry. Banan po treningu to dla mnie istne cudo smakowe:D

krzysiek792
22-04-11, 21:45
ok, czyli carbo jest g**** warte :P lepszy banan :P
teraz tak co polecilibyscie mi na mase, jestem typowym chudzielcem mam 170 wzrostu a 55 kg wagi.
Co do osiągów to nie jest źle, tylko sprzydało by sie wiecej masy.
Brałem już Gain Bolic ale nie widziałem efektów po tym żadnych.
A co powiecie jakby mono + białko jakies WPC z ostrowi albo cos w tym stylu. Pomożcie mi :P
Moje wyniki:
ławka - 85 kg
martwy ciąg - 100-110 kg zależy od dnia :P
przysiad - 70 kg (ogólnie robie serie 50 kg)

dexterinio
22-04-11, 22:46
carbo jest ok ale mozna odpuscic sobie na rzecz bananika:)
polecilby dobrze jesc i jeszcze raz dobrze jesc i jeszcze raz dobrze jesc...

KowalX
23-04-11, 00:02
Jesteś w wieku gdzie ciężko "robić" masę. Podnieś kaloryczność za pomocą, makaronów, kasz ,ryżu, ziemniaków,batatów, orzechów, wszystko zakąś warzywami ,bo są niezbędne. I staraj się nie smażyć posiłków. Białko znajdziesz w jajach, rybach, mięsie, drobiu, strączkowych, mleku i przetworach (poszperaj po google i popytaj jak się nie orientujesz)... Z mięs jest ok. chuda wołowina, drób, polędwica wieprzowa, a jeszcze lepsza wołowa, czasami możesz wciągnąć wątróbkę itp. W sumie multum potraw, a i wersji jak można przyrządzić jeszcze więcej.

krzysiek792
26-04-11, 22:18
Witam jeszcze raz, a co powiecie chłopaki na temat nowej kreatyny FITNESS AUTHORITY XTREME CREATINE 500g u mnie w sklepie jest po 50 zł. Opłaca sie kupować tą kreatyne czy lepsza trec ???

KowalX
26-04-11, 22:50
Creapure z Fitmax lub Myogenix wychodzi ok.

Tomek1978
29-04-11, 22:07
chcialbym sie zapytac ile razy kreatyne brac w ciagu dnia?
jest napisane ze 1 porcja 10 gram po treningu
czy to wystaczy czy moze wiecej?
kreta jest w proszku Olimp explode

krzysiek792
29-04-11, 23:32
Powinno wystarczyć, :)

KowalX
29-04-11, 23:48
chcialbym sie zapytac ile razy kreatyne brac w ciagu dnia?
jest napisane ze 1 porcja 10 gram po treningu
czy to wystaczy czy moze wiecej?
kreta jest w proszku Olimp explode

Rozłóż na dwie porcję. Jeśli nie wiesz jak brać użyj wyszukiwarki, jest masa tematów o kreatynie.

Tomek1978
30-04-11, 07:46
tak sie pytam bo kolesie czasem gadaja ze trzeba wiecej brac niz pisze na opakowaniu
drugie pytanie; czy wolno mieszac odzywki w jednym koktajlu? tzn krete, glute, bcaa, gainera bo nie chce mi sie rozrabiac wszystko osobno

krzysiek792
07-06-11, 15:50
Kupiłem:
- Carbonox - olimp
- Amino 5500 - olimp
- Creatine Mesh - trec
Musze przyznać ze efekty naprawdę dobre, nie narzekam. Kiedyś jak już siadł jakiś rekord to trzeba było trochę poczekać żeby o to 5 kg na ławce skoczyło. Moim zdaniem bardzo dobra mieszanka, narazie z 55 kg przytyłem do 59-60 kg i ogólnie efekty bardzo dobre. Kiedyś w kwietniu na początku wycisnąłem 85 kg (bez żadnej suplementacji) na ławce aż do 28 maja 2011 kiedy bez problemów wziąłem 90 kg a natomiast wczoraj co mnie zaszokowało wycisnąłem 95 kg po nie całych 10 dniach od wyciśnięciu 90 kg.
Naprawdę się opłaca, nie wierzyłem w to ze tak zadziała ale naprawdę coś pomogło.