PDA

Zobacz pełną wersję : Barca vs Real Wojna!



tm7
20-04-11, 16:55
Dzisiaj proszę Państwa finał Pucharu Króla, 107 edycja ! obstawiamy wynik
mój typ to 2-1 dla Barcy :) Messi i Villa - Ronaldo

slim shady
20-04-11, 17:57
5:0 dla Barcelony

nowy371
20-04-11, 18:50
3-2 real wygra ale bardziej mnie obchodzi kto bedzie gral w finale pucharu polski obstawilem lechie choc maja bramke w plecy

luo
20-04-11, 20:37
Real mega defensywnie ledwie zremisował u siebie z katalończykami więc ciężko będzie im dzisiaj wygrać. No ale przecież finały rządzą się swoimi prawami! Oby!! ;)

Gangsta Latino
20-04-11, 21:30
Ja od 5 roku życia jest fanem Barcy ( na szczęście ) i myśle, że będzie 3:1!!
Realu nienawidzę najbardziej z wszystkim klubów ( bardziej niż Legii czy Górnika Z.) i życzę im zawsze jak najgorzej...

slim shady
21-04-11, 01:10
1:0 dla Realu, blisko bylem

xxmłodyxx
21-04-11, 01:31
1:0 dla Realu, blisko bylem

i to sie chwali: )

tm7
21-04-11, 12:33
haha, no ładna lipa...

cały speszjal łan, ultradefens i kontratak, wszyscy napastnicy na ławce, kaka adebayor, benzema, higuain, wszyscy mozliwi obroncy na boisku i ronaldo na ataku :))

luo
21-04-11, 13:46
haha, no ładna lipa...

cały speszjal łan, ultradefens i kontratak, wszyscy napastnicy na ławce, kaka adebayor, benzema, higuain, wszyscy mozliwi obroncy na boisku i ronaldo na ataku :))

A jest jakąś inna opcję na dzisiejszą Barce?;) Było to do przewidzenia, że każdy będzie wracać do obrony, szybcy ronaldo, di maria długie rajdy z piłką i HEJA. Chociaż pierwsza połowa w wykonaniu Realu, pozytywnie mnie zaskoczyła, wysoki pressing, każdy dawał z siebie 120%, co było potem widać w 2giej połowie;) Mecz przyjemnie się oglądało, chociaż bramka mogłaby wpaść wcześniej

feelthekick
22-04-11, 15:30
raz na rok to i kogut zniesie jajo

slim shady
27-04-11, 23:41
Barca 2:0

tm7
29-04-11, 00:53
pozytywny wynik :)

grochos
29-04-11, 12:26
http://www.youtube.com/watch?v=hxqf3uplMK8&feature=player_embedded

a niech sobie płacze cały "the special one"

Gangsta Latino
29-04-11, 20:29
własnie dlatego nienawidze Realu... prawie zawsze tak jest, że każdy klub który wygrywa nie ma zastrzeżeń do meczu a ten co przegra ma, ale jeśli chodzi o Real to oni są w tym mistrzami... jak oni symulują to nic się nie dzieje, ale jak przeciwnik to od razu wielka awantura, dlaczego kartki nie dostał ( z faulami to samo ) . mourniho robi z siebie błazna i mam nadzieje ze UEFA mu dokopie! ale cóż Real zawsze nie potrafił, nie potrafi i nie bedzie potrafił pogodzić się godnie z porażką

tm7
08-05-11, 15:54
jak by błędy są na korzyść drużyny Mourinho to on wtedy mówi, że takie rzeczy się zdarzają, w drugą stronę to jest skandal, spisek i korupcja, niech się ogarnie bo chyba nie umie przegrywać, chociaż twierdzi coś innego

tm7
16-08-11, 18:00
Superpuchar Hiszpanii 1 mecz Real - Barca 2-2 , ogólnie dobry mecz, przyzwoity poziom jak na ten okres przygotowania, Real nie poradził sobie u siebie z taką obroną jaką Barcelona wystawiła, bez Pique i Puyola, luki były w niej straszne, między linią pomocy a obrony jedna wielka dziura. Barcelona faworytem, jutro na Camp Nou :) Ciekawe jak Mourinho ich ustawi na rewanż, ich napastnicy nie robią dobrego wrażenia.

Damianpfighter
16-08-11, 18:02
Zwłaszcza Benzema ! Tragedia chłopak nie ma szczęścia w meczach o stawkę bardzo wysoką !

tm7
16-08-11, 18:05
Moim zdaniem jeśli chodzi o napastników to Real grubo z tyłu za zespołami z Anglii, Barceloną, nawet Milanem. Mają Ronaldo ale on nie jest ustawiany na szpicy, raczej jako pomocnik. Benzema, Huaqin, Adebayor, to moim zdaniem za mało, żeby poważnie coś myśleli o LM albo mistrzostwie Hiszpanii.

Damianpfighter
16-08-11, 18:29
Jeszcze maja dobrego chłopaka Ozil . Rodowity Niemiec <lol2>
Co do Anglii to ManU tylko i wyłącznie innych klubów nie widzę Chelsa to już reklamówka. Barcelona grała dobrze,gra i będzie grała. Dlaczego? Bo już mają najlepszych zawodników na świecie a ponadto dochodzi do nich Fabregas. Koledzy go wkręcili do tematu i będzie tak że Pedro poleci ze składu;...

tm7
16-08-11, 18:52
City: Tevez, Aguero, Dzeko, Balotelli
Chelsea: Drogba, Anelka, Torres, Kalou, Lukaku

Ja Realu to jakoś nie widzę z drużynami angielskimi, jeśli mieliby grać.

Podobno Chelsea ma dać 40 mln funtow które jest w klauzuli i kupić Neymara. Zobaczymy. Realowi prędzej by się przydał, bo ich napastnicy to narazie grają piach. Co z tego, że ze słabymi drużynami dużo strzelają.

Damianpfighter
16-08-11, 21:33
City też dobra paka. Drogba to już przeżytek :) Anelka jeszcze większy;p Torres to jest talent. Stawiał bym jeszcze na Arsenal

feelthekick
17-08-11, 00:57
VeB! i tyle w temacie.

Baloniarz
19-08-11, 21:47
City też dobra paka. Drogba to już przeżytek :) Anelka jeszcze większy;p Torres to jest talent. Stawiał bym jeszcze na Arsenal

Jeszcze nie raz w tym a nawet przyszłym sezonie usłyszysz o Drogbie przeżytku i Anelce jeszcze większym ;p
Oglądałem debiut nowego trenera Chelsea, Drogba, Anelka na rezerwie po wejściu Anelka rozruszał lewe skrzydło, a i Drogba miał okazję...

Moim zdaniem nie ma co patrzec w metrykę piłkarzom przykładem niech będzie Franek łowca bramek choc poziom polskiej ligi a angielskiej to sam wiesz...

ps. Arsenal to jest dno w tym sezonie. Man Utd, Man City, Tottenham, Chelsea to drużynki powalczą w Anglii

Damianpfighter
19-08-11, 22:08
Jeśli chodzi o metryki piłkarzy to oglądałem mecz Francja vs nie pamiętam i gościnnie zagrał Zidane. To co on wyprawiał na boisku to jest to nie do pomyślenia !!

Viva Zidane! Viva!
5084

Bless Zidane God!

tm7
27-08-11, 13:30
City też dobra paka. Drogba to już przeżytek :) Anelka jeszcze większy;p Torres to jest talent. Stawiał bym jeszcze na Arsenal
Arsenal dno. Rozlatują się. Nasri, Fabregas odeszli, nie wiem kim Wenger chce grać... nikogo nie sprowadza, jak miał pake to mógł dokupić 2 gwiazdy mieli na niem pieniądze i coś zdobyć, a tak to nic nie wygrali, najlepsi odeszli żeby zdobywać trofea, albo dla kasy (Nasri -> City) Chociaż City to kompletuje taki skład, że będą walczyć o duże cele. Już w zeszłym sezonie zdobyli Puchar Ligi. W tym sezonie są jeszcze mocniejsi.

Co do drugiego meczu W Superpucharze Barca -Real, to Mourinho ładną szopkę odstawił, znowu pokazał że nie potrafi przegrywać.