PDA

Zobacz pełną wersję : Suple w Tabletkach



BigS
20-04-11, 13:50
Witam.
Poszukuje jakiś sprawdzonych i godnych poleceniach suplementów w tabletkach..

1,5 miecha temu skończyłem cykl na masę białko max XLL, nitrobolon2, dieta, plan masowy - uzyskałem 7kg masy mięśniowej + 8 na ławce.

Teraz zaczołem ćwiczyć od 3 tygodni sprawdzony plan na 5x5 . Właśnie się zatrzymałem na X ciężarze i chciałbym coś zakupić by zwiększał się X ciężar.

Bardzo bym prosił o pomoc w zakupie Odżywek na siłę w "tabletkach" (obowiązkowo, przyczyny prywatne)

Dziękuje.

fallenursus
20-04-11, 13:55
http://www.buildingbrawn.com/product_images/Applied_Nutriceuticals/Pics/9052.jpg

ile masz lat?

dexterinio
20-04-11, 14:10
7 kg masy miesniowej:D:D:D tyle to kulturysci zawodowi nie buduja w rok:D poprostu spompowales sie na nitro moment zleci duza czesc tego. Jaka dieta to byla dokladnie? ile lat jak staz jaka waga aktualna?

BigS
20-04-11, 18:37
prosiłem o podanie pare rzeczy do zakupy a nie pytanie ile waże itp? ważyłem 78 teraz 85. Nir nie jstem spompowany. Wiek 21. Staż ogólnie nie wliczając przerw bedzie 3 lata.
Czy odp jeszcze na jakeś pytanka?....

Czy odpowiecie mi. Dziękuje bardzo :)

dexterinio
20-04-11, 19:58
no tak 7 kg czystej masy miesniowej:D sa to wazne pytania bo niewszystkie suple sa dla kazdego. Rozumiem ze chcesz zeby sila skoczyla po tych "suplach w tabletkach"?

BigS
22-04-11, 11:40
Dziękuje za propozycje, widze ż ciężki wybór przedemna.
Jak znajde chwile czasu to musze je przeanalizować.

Pozdrawiam :) oczywiscie jeśli ktoś ma coś jeszcze do zaoferowania to pisać ;)