PDA

Zobacz pełną wersję : Fat burner czy warto lączyć z białkiem?



kriskamil1
11-03-07, 11:14
Witam Koledzy!!! Mam pytanko, ostatnio zastanawiam sie jak szybko uda mi się spalić zbędne kilogramy i doszedłem do wniosku, że przyda mi się pomoc suplementów. Zastanawiam się jednak czy biorąc nitrobolon i white protein, czyli w zasadzie suplementy i odżywki budujące mase mięśniową nie ograniczę ich skuteczności pobierając w tym samym czasie suplementy spalające tkanke tluszczową. Jeśli ktoś lączył te środki i wie jaki są skutki, lub ma pojęcie jakie moze miec to skutki (niekoniecznie z autopsji), to bylbym wdzięczny za pomoc. pozdrawiam wszystkich!!!

Prezydent_1c
11-03-07, 11:37
Nie polecam łączenia takiego ... Jedno wyklucza drugie.. Bez sensu zupełnie... Pierw zrób mase na nitro (jeżeli jesteś już na ten suplement gotowy -odpowiedni staż) a pożniej spalaj tłuszczyk jaki ci na masie wpadł ... A co to takiego połaczenia tospotkałem cie na siłowni i koleś nie przybierał na masie nic ... Tak jakby sam spalacz działał więc bez sensu ..

banjos
11-03-07, 11:43
Łaczenie fat burnera z bialkiem ? przeceiz to sie wogole mija z celem ... jezeli chcesz spalic tkanke tluszczowa to jakies aerobowe cwiczenia do tego jakies suplementy np. tak jak podales fat burner innych tobie nie polece spalaczy poniewaz nie bralem tego i nie wiem jaki jest dobry

jonasz7
11-03-07, 13:33
Łaczenie fat burnera z bialkiem ? przeceiz to sie wogole mija z celem ..

Co ty gadasz!! Apowiedz mi dlaczego się podczas redukcji kupuje białko!! Białko buduje suchą masę mięśniową!!
Połączenie dobre, białko i spalacz, ale nitro już tu nie pasuje!!
pzdr.

MaC-DrG
11-03-07, 13:51
jonasz7, dokładnie burnerem palisz tłuszcz, a białkiem dowalasz mięśnia, dobre rozwiązanie...