PDA

Zobacz pełną wersję : Kreatyna i cykl na saa???



krzys1986
11-04-11, 19:25
Witam.
Ostatnio zostało mi zadane pytanie i musze się przyznać że za bardzo nie znałem odpowiedzi na to pytanie. Tzn znam i nie znam.....
a Pytanie brzmi
Dlaczego nie bierze sie kreatyny podczas cyklu na saa?
lub
Czy mozna brać kreatyne podczas cyklu na saa?
Pytanie to kieruje do wszystkich znawców z przyczyn tylko i wyłącznie informacyjnych. (Równiez dla mnie)
Ja osobiście nigdy nie brałem podczas cyklu kreatyny tylko po.

ht
11-04-11, 19:47
a czemu by nie mozna bylo?? napewno nie zaszkodzi. a moze tylko pomoc. :)

lg team
11-04-11, 19:51
mozna i niektorzy biora caly czas, ja nie biore podczas cyklu bo mojemu organizmowi to nie pasuje, zawsze po lub przed koncem cyklu
ale to ja,

krzys1986
11-04-11, 19:51
A sam próbowałeś brać podczas cyklu?
Lub znasz kogoś kto brał?

krzys1986
11-04-11, 19:54
PANOWIE.
Czyli smiało moge powiedzieć mojemu znajomemu że może brać
To i ja spróbuje od następnego cyklu
A jaka polecacie
Stack czy normalny mono? a może przed i po

lg team
11-04-11, 19:55
no przciez to wlasnie wynika z tego co napisalem :-)
bralem i mi to nie pasuje,

inni biora i im to pasuje - organizmowi
5g w dzien bez treningu 10g w dzien treningu, lub stala 5g ciagle
trzeba kombinowac co komu lezy dobrze
tak mono

krzys1986
11-04-11, 19:58
Jak dawkować kreatyne to wiem. Chodziło mi tylko czy można brać itd...
Z góry dzięki Chłopaki!

lg team
11-04-11, 20:02
tak mozna

fallenursus
11-04-11, 20:07
hmmm
wyjasnij mi jak chcesz zaradzic zapodtrzebowaniu na CP ktore podczas bomby zwieksza sie kilkakrotnie bez podawania krety w duzych ilosciach?

''In fact, in the 1970s American and Russian studies pointed out a DIRECT anabolic effect of creatine on muscle cells). Testosterone increases the muscles’ sensitivity to the anabolic properties of creatine in addition to enhancing the creatine buildup in muscle fibers. It’s also obvious that part of the strength gains people experience while on steroids are mediated by an increase in muscle creatine stores. An interesting discovery A/S users have made is that they should dramatically increase their creatine intake during a cycle to boost the potency of the steroids. Thanks to creatine, people can build more muscle mass with fewer drugs. Anecdotal evidence from A/S users points out that it takes at least 10-15 grams(maintenance)of creatine a day to visibly enhance the the anabolic potency of a steroid stack. There are probably good reasons for the increased creatine requirement when androgen levels are high. As mentioned above, steroids increase the muscle uptake of creatine, and if the muscles are ready to accept more creatine, why not give it to them? I also think that even though steroids enhance creatine synthesis, they may increase creatine degradation as well-so more creatine is used up every day. That could be due to an increase in muscle creatine turnover and also the fact that an elevated muscle Protein synthesis rate will likely consume creatine at a faster rate. Other reasons for a higher creatine requirement may be indirect. Because the muscles of drug users are stronger and receive more training, they may waste greater amounts of creatine during training. Once inside the muscle, creatine provides not only an anabolic effect, but also a rapidly mobilized source of fuel. Muscle Protein synthesis is a process that wastes great amounts of energy. Anabolism is an ATP-dependent process, which means that it’s essential for Protein synthesis. If the cellular level of ATP is reduced even a little, IT STOPS ANABOLISM. So even if you can increase the testosterone content of your muscles, nothing will happen if your ATP level is low. Creatine supports anabolism by providing energy to the muscle”''

juz nie raz tluamczylem dlaczego kreatyna jest tak samo wazna na cyklu jak dieta.

tu jest jeszcze bardzo ciekawe badanie

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11085837

kreaytna jest tak tania ze raczej nie zalowalbym tych pieniedzy:)

krzys1986
11-04-11, 20:36
Właśnie!!!! O takie Wyjaśnienie mi chodziło!!!!!

lg team
11-04-11, 20:48
felen ja rozumiem kwestie, ale badania nie sa dla wszystkich przeciez dobrze o tym wiesz, dla 100 kreta bedzie dzialala tak jak to z nich wynika, ale dla 2 juz nie, wszyscy nie jestesmy tacy sami, mi to nie pasuje wiec nie bralem, innym bedzie gralo niech biora i bedzie ok

fallenursus
11-04-11, 21:02
To pytanie sie tyczylo koegi co zalozyl temat. Ja wiem ze Ty nie lubisz kreatyny na cyklu:)

ht
11-04-11, 21:05
hehe apropo kreatyny. ja np dawki 10g dziennie woogle ni czuje. dam 20 dopiero zaczyna cos sie dziac. na cyklu nigdy nie bralem krety ale przypierwszej lepszej okazji napewno zobacze czy warto. na oxie napewno powinno sie ladowac krete.

krzys1986
11-04-11, 21:13
Panowie Ja sie pytałem czy mozna brać kreatyne na cyklu i uzyskałem odpowiedź
Każdy z was podał prawidłową odpowiedź a całareszta juz jest zbędna
Z góry wszystkim dzięki

lg team
11-04-11, 21:24
krzys ale pozwolisz ze sobie pogadamy co? mozemy?


hehe apropo kreatyny. ja np dawki 10g dziennie woogle ni czuje. dam 20 dopiero zaczyna cos sie dziac.

ile przy tym wody pijesz?

krzys1986
11-04-11, 21:32
No pewnie że możecie sobie pogadać
A pytanie o wode to do mnie?

lg team
11-04-11, 22:07
nie do ht

fallenursus
11-04-11, 22:11
Ht miesza z pepsi:)
i to nie jakas badziewiasta light. Tylko pelnocukrowa bo twierdzi ze wspomaga wchlanianie krety cukrem:p
mozna tlumaczyc ze lepiej jak dodamy cienmego rumu i cytrynke..

raczeek_87
12-01-15, 10:29
hmmm
wyjasnij mi jak chcesz zaradzic zapodtrzebowaniu na CP ktore podczas bomby zwieksza sie kilkakrotnie bez podawania krety w duzych ilosciach?

''In fact, in the 1970s American and Russian studies pointed out a DIRECT anabolic effect of creatine on muscle cells). Testosterone increases the muscles’ sensitivity to the anabolic properties of creatine in addition to enhancing the creatine buildup in muscle fibers. It’s also obvious that part of the strength gains people experience while on steroids are mediated by an increase in muscle creatine stores. An interesting discovery A/S users have made is that they should dramatically increase their creatine intake during a cycle to boost the potency of the steroids. Thanks to creatine, people can build more muscle mass with fewer drugs. Anecdotal evidence from A/S users points out that it takes at least 10-15 grams(maintenance)of creatine a day to visibly enhance the the anabolic potency of a steroid stack. There are probably good reasons for the increased creatine requirement when androgen levels are high. As mentioned above, steroids increase the muscle uptake of creatine, and if the muscles are ready to accept more creatine, why not give it to them? I also think that even though steroids enhance creatine synthesis, they may increase creatine degradation as well-so more creatine is used up every day. That could be due to an increase in muscle creatine turnover and also the fact that an elevated muscle Protein synthesis rate will likely consume creatine at a faster rate. Other reasons for a higher creatine requirement may be indirect. Because the muscles of drug users are stronger and receive more training, they may waste greater amounts of creatine during training. Once inside the muscle, creatine provides not only an anabolic effect, but also a rapidly mobilized source of fuel. Muscle Protein synthesis is a process that wastes great amounts of energy. Anabolism is an ATP-dependent process, which means that it’s essential for Protein synthesis. If the cellular level of ATP is reduced even a little, IT STOPS ANABOLISM. So even if you can increase the testosterone content of your muscles, nothing will happen if your ATP level is low. Creatine supports anabolism by providing energy to the muscle”''

juz nie raz tluamczylem dlaczego kreatyna jest tak samo wazna na cyklu jak dieta.

tu jest jeszcze bardzo ciekawe badanie

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11085837

kreaytna jest tak tania ze raczej nie zalowalbym tych pieniedzy:)

Własnie jestem w okresie przygotowawczym wiec pomyslałem ze odrazu wrzuce - reszcię łobuzom !


'' W rzeczywistości, w 1970 badania amerykańskie i rosyjskie wskazał, bezpośredni efekt anaboliczny kreatyny w komórkach mięśniowych ) .
Testosteron zwiększa wrażliwość mięśni " do właściwości anaboliczne kreatyny oprócz zwiększenia gromadzeniu kreatyny w włókien mięśniowych .
Jest również oczywiste , że część siły uzyskuje doświadczeń ludzi podczas steroidy pośredniczą wzrostu w mięśniach.
Ciekawe odkrycie użytkowników/ S uczyniły to , że powinny one znacznie zwiększyć ich spożycie kreatyny podczas cyklu w celu zwiększenia siły
działania sterydów . Dzięki kreatyny , ludzie mogą budować więcej masy mięśniowej, z mniejszą ilością saa .
Nieoficjalne dane z użytkowników/ S wskazuje, że ma co najmniej 10-15 gramów (utrzymanie) kreatynydziennie, aby wyraźnie poprawić potencjęanaboliczny
sterydów stosie . Prawdopodobnie istnieją dobre powody zwiększonego zapotrzebowania kreatynowej , kiedy poziom androgenów są wysokie .
Jak wspomniano powyżej , sterydy zwiększają wychwyt kreatyny mięśniowej , a jeśli mięśnie są gotowe na przyjęcie większej ilości kreatyny ,
to dlaczego nie dać im to ? Myślę też, że chociaż sterydy zwiększają syntezę kreatyny , mogą one zwiększyć degradacji kreatyny , jak dobrze ,
więc więcej kreatyny jest używany na co dzień . To może być spowodowane wzrostem obrotów kreatyny mięśni , a także fakt, żezwiększone stężenie
białka mięśni szybkość syntezy prawdopodobnie spożywać kreatynę w szybszym tempie . Inne przyczyny wyższego wymogu kreatyny może być pośredni .
Ponieważ mięśnie narkomanów są silniejsze , a otrzymasz więcej szkoleń , mogą tracić większej ilości kreatyny w trakcie szkolenia . Wewnątrz mięśnia
kreatyny zapewnia nie tylko działanie anaboliczne , ale także szybko uruchomione źródło paliwa. Syntezę białek mięśni jestprocesem, który marnuje
ogromne ilości energii. Anabolizm toproces zależny od ATP , co oznacza, że ​​jest to niezbędne do syntezy białka. Jeśli poziom komórkowej ATP zmniejsza
się nawet trochę , zatrzymuje anabolizmu . Więc nawet jeśli można zwiększyć zawartość testosteronu mięśni , nic się nie stanie , jeśli twój poziom
ATP jest niska. Kreatyny wspiera anabolizm dostarcza energię do mięśni.

Pozdrawiam .