PDA

Zobacz pełną wersję : Ile powinno sie robic masy na miesiac?



ubermas
10-03-07, 12:44
Zalozmy, ze mam zdolnosc do robienia masy miesniowej, nie jakas rewelacja, ale rosne. Ile powinienem rosnac kilogramow na miesiac przy zachowaniu wlasciwej diety, zeby moja masa byla jak najbardziej jakosciowa, a nie ilosciowa?? Slyszalem, ze na samym poczatku organizm spala jeszcze tluszcz, dlatego np waga stoi w miesjcu a miesnie rosna. Po jaim czasie zaczyna nam przywbywac ta wlasciwa masa, tzn kilogramy lece w gore na wadze?? Pozdro

P4l4d7n
10-03-07, 19:40
Jedno z najbardziej debilnych pytań.

To ile przytyjesz/spalisz zależy od twojego organizmu.

ubermas
10-03-07, 22:44
No faktycznie po przeczytaniu stwierdzam, ze zle je sprecyzowalem. Chodzi mi o to jak wam rosnie masa, wlasnie przy zachowaniu odpowiedniej diety z wlasciwa liczba kalorii, bialka, wegli i tluszczu. Czy zaczeliscie rosnac od razu, czy np waga zaczela rosnac po kilku miesiacach?? Ja np mam dziwna rzecz, bo miesnie mi rosna, ale waga kur*a stoi w miejscu. Dlatego pytam czy zwiekszanie wagi odbywa sie stopniowo, czy skokowo. Np czlowiek chudnie skokowo, przez tydzien masz ta sama wage, potem wstajesz rano i dup masz 2 kilo mniej. Mam nadzieje, ze teraz moje pytanie wyda sie mniej debilne. Pozdro

Scott
11-03-07, 00:56
tez tak mam, widze ze rosne tzn..nie jest to az tak widoczne ale wiem ze jestem wiekszy troche niz miesiac temu, ale waga ta sama...moze tu o dietke chodzi bo faktycznie tluszcz sie pali a miesnie rpzybywaja...moze trzeba troche wiekszy nacisk na wegle polozyc...i tluszcz moze, bo szczeerze mowiac do tej pory na pierwszym miejscu u mnie bylo bialko i prawie rownozednie wegle a tluszcze to tam..byle jaknajmniej, jednak wlasciwa ilosc ma znacznie:P

areneusz
11-03-07, 09:34
U mnie to waga idzie tak skokowo na +, jem te odzywki Mass XXl i tak co miesiadz z 4-5 kg przychodzi

banjos
11-03-07, 12:25
bo miesnie mi rosna, ale waga kur*a stoi w miejscu.
Nie mozliwe moze to tylko zludzenie ... np. po treningu masz pompe i wydaje Ci sie ze jestes wiekszy miesnie sporo waza wiec jest to nie mozliwe abys nic nie przytyl.,
Nikt tobie nie powie ile przytyjesz kazdy organizm jest inny i kazdy bedzi inaczej przybieral na masie

P4l4d7n
11-03-07, 17:26
Co miesiac 4-5 kg? To 4 miesiace i 20kg?!

To ile i kiedy sie przytyje zalezy od diety, organizmu i czynnikow zewnetrznych jak stres.

rocky_balboa
11-03-07, 18:29
a czy jak pale szlugi codziennie to źle to wpływa na mase :evil: ??

banjos
11-03-07, 19:48
jeszcze sie pytasz kazde uzywki typu palenie papierosow czy alkochol nie sprzyjaja masie miesniowej...

Prezydent_1c
11-03-07, 19:56
Możesz sobie palić ale trudniej ci będzie jeść tyle ile osobie która nie pali ... Bo palenie zabija uczucie głodu... A przy okazji sie trujesz jeszcze

ubermas
11-03-07, 21:03
Palenie napewno nie utrudnia w zdobywaniu masy, jesli bedziesz mial dobra diete i trening to jaraj chlopie do woli

P4l4d7n
11-03-07, 23:25
Palenie jest dobre... jeśli chcesz stracić na wadze i sie truc.

A mase przy fajkach bedzie ci duzo trudniej nabrac niz bez nich.

MaC-DrG
12-03-07, 02:08
Palenie na pewno nie utrudnia w zdobywaniu masy, jesli bedziesz mial dobra diete i trening to jaraj chlopie do woli
ładna ściema....

Nie pal, wpłynie to negatywnie na przyrosty etc...

co do tycia ja raz w miesiąc przytyłem 5kg a raz nic.... Nie ma reguły

rocky_balboa
12-03-07, 07:24
:( a jak bym palił 1-3 na tydzien :cry: ? a co do jedzenia to mimo tego ze pale to i tak mi sie chce jeść jak zawsze, tzn. wcinam wszystko co pod ręką :P no ale za bardzo na tym siły nie trace, moze troszke kondychhy

kazikb1956
19-04-07, 10:02
U mnie to waga idzie tak skokowo na +, jem te odzywki Mass XXl i tak co miesiadz z 4-5 kg przychodzi

4-5kg na miesiac to pewnie z tego 3,5-4,5kg w tluszcz przybierasz ciekawe co bedzie za rok

MILAN
19-04-07, 12:07
To ile i kiedy sie przytyje zalezy od diety, organizmu i czynnikow zewnetrznych jak stres.

Co do stresu, to jaki ma wpływ, bo szkoła studia mecz i multum innych rzeczy to ciągły stres, wogóle całe życie to stres :D