PDA

Zobacz pełną wersję : Trening na uda



Infinity
06-04-11, 17:51
Witam, chciałbym się zapytać czy nie macie może jakiś fajnych ćwiczeń na boczne partie ud, bo ćwicze tylko przednie i tylne, a nie mam pojęcia jak zabrać się za boki :P

Micek185
06-04-11, 18:06
po co ci taki podział partii? nogi to jedna wielka partia mięśniowa i dzieli się ja jedynie na tylną i przednią cześć,więcej nie ma sensu kombinowac,jesli zalezy ci na angażowaniu całych ud to rób dokładne przysiady,czyli dupą siadaj najniżej jak możesz wtedy poczujesz całe uda,w boczne wykroki nie ma co się bawić,jesli przyłożysz się do treningu nóg solidnie to całe uda będa równomiernie się rozwijały.

Rademenes78
06-04-11, 18:40
Syzyfki robisz? nie to zacznij bardzo fajnie angażują "czwórki" oczywiście poprawnie wykonane

jaca666
07-04-11, 14:38
Nie wiem jakie masz doświadczenie i staż na siłowni, ale przypuszczam że niewielkie wiec nie patrz na poszczególne obszary mięśni. Ćwicz całościowo i zbuduj jakieś tam podstawy a potem zajmiesz się szczegółami czy brakami.
Ja niedawno przed zawodami w treningu nóg nic nie kombinowałem. Wyglądał jak każdy normalny trening tylko prostowanie, siady, suwnica i wykroki. Żadnych maszyn na przywodziciele itp.
Tobie to samo radze chyba że już w tej chwili widzisz że np. obszerny boczny Ci za bardzo odstaje a przyśrodkowy dominuje czyli ta tzw. łezka to możesz przy prostowaniu czy wypychaniu na suwnicy stopy lekko przekręcić i skierować do wewnątrz.