PDA

Zobacz pełną wersję : 21 maja KSW 16



Sosna91
02-04-11, 17:20
http://www.youtube.com/watch?v=A9iaezjT4pU&feature=feedrec_grec_index

hmm zrobił 15kg nie będąc na siłowni ; )
ciekawe jak co nie? ;>

mtm
03-04-11, 16:42
http://www.extreme.banzaj.pl/Mariusz-Pudzianowski-vs-James-Thompson-walka-juz-w-maju-25261.html

mtm
25-04-11, 14:12
http://i51.tinypic.com/20pf6s.jpg

mtm
19-05-11, 21:30
Karta walk:

Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson
Mamed Chalidow vs. Matt Lindland
Jan Błachowicz vs. Toni Valtonen
Michał Materla vs. James Zikic
Karol Bedorf vs. Gregor Aschugbabjan
Marcin Różalski vs. Vitaly Shemetov
Artur Sowiński vs. Cengiz Dana




Jakie wasze opinie ?

Gangsta Latino
19-05-11, 21:37
walka Mameda na pewno będzie ciekawa, a co do reszty to walka Pudziana to będą takie zapasy dwóch wołów ( i nie zdziwie sie jak Pudzian przegra, ale jednak licze ze tak sie nie stanie).
Walka Błachowicza też powinna nas nie zawieść, a Zikica, Aschugbabjana, Shemetova i Dana w ogóle nie kojarze więc nie wiem czego się można spodziewać...\

W skrócie KSW na kolana nie powala... bardziej mi show przypomina niż prawdziwe MMA, ale pewnie wiele osób będzie w TV oglądało z powodu Pudziana, wiec następne gale będą na pewno podobne...

KowalX
20-05-11, 12:35
Jakie wasze opinie ?

Mamed, Różalski dadzą dobre walki i zobaczymy jak Błachowicz,ale pewnie będzie ok. Kornik ma za słabego przeciwnika więc liczę na efektowność tym bardziej ,że potrafi. Materla będzie miał ciężko, oby walka nie w stójce. Ogólnie niezłe zestawienie. Pudzian raczej wygra, chociaż może pomęczy się przy obaleniach.

Mosin
20-05-11, 14:58
Może małe obstawianie ja typuję tak:

Mariusz Pudzianowski vs. James Thompson
Mamed Chalidow vs. Matt Lindland
Jan Błachowicz vs. Toni Valtonen
Michał Materla vs. James Zikic
Attila Vegh vs. Gregor Aschugbabjan
Marcin Różalski vs. Vitaly Shemetov
Artur Sowiński vs. Cengiz Dana ( to będzie moim zdaniem najciekawsza walka )

piuras86
20-05-11, 18:11
jesli chodzi o tą walkę Mariuszka ...to stawiam na niego ... przegladałem filmiki Thomsona i taki kozak .. wysoki waga ciekawa ...

A to nasze to zawzięte :D tak czy tak bedzie ciekawie :D

DTX
22-05-11, 09:59
Nic jeszcze nie spojleruję, bo pewnie nie wszyscy oglądali, ale gala średnia. 3 dobre walki jedynie, a pierwsze dwie to porażka... Rusek musiał zerwać sobie bajca tymi cepami...

BoloYeung
22-05-11, 11:08
khalidow ta gilotyna cos pieknego . Co do pudziana jedno zdane - koncz waść wstydu oszczedz

Miskowiec
22-05-11, 15:43
Obłęd w oczach , zaciśnięte zęby i cepami jak pod remizą. Ja o Mariuszu zdania nie zmienię. Walczy jak bezmózgi osiłek a tacy nic nie osiągają w sportach walki.

Mosin
22-05-11, 15:44
Khalidow świetnie jak zawsze.

Widać jaką Pudzian ma słabą technikę bokserską jak przy tej masie i sile nie umiał kilkoma czystymi ciosami znokautować kompletnie odkrytego Thomsona.

Błachowicz robił co chciał gdyż jego przeciwnik był dużo słabszy co było z góry wiadome.

Materla zaskoczył mnie w stójce myślę ,że powoli wskakuje do czołówki polskiego mma.

Sowiński potwierdził swoje umiejętności myślę ,że za parę lat może zajść naprawdę wysoko.

2 pierwsze walki bez komentarza bo nie ma czego komentować zbytnio.

piuras86
23-05-11, 00:29
Pudzianowski fakt jak bezmózgi napompowany ćwok pod dyskoteką ... nic a nic sie nie poprawił na treningach fajnie technika jest a na ringu jak kmiot ;/ ... i po co sie pcha do tego ciekaw jestem jak bedzie z nastepną walką moze wyiora mu kogos słabszego zeby nie dał dupy po raz 3 ...

mtm
23-05-11, 09:22
Byłem na gali . Oprawa muzyczna podczas przerw to jakaś kpina... Wszyscy stali podczas walki pudziana , doping niesamowity ! Prawie go miał , brakło 2-3 ciosów ... wielka szkoda .
Mamed fenomenalny , czeka go świetna przyszłość .
Cipek tez zajebiście ! Nieźle obity widziałem go po gali na kebabie .

Po gali na baletach wszyscy sie spotkali i była bania do rana ;)

BoloYeung
23-05-11, 10:08
mtm prawie robi wielka roznice , takimi ciosami to pudzian moze okladac żelusiow pod dyskoteka moze im cos sie stanie ale na Thompsonie nie robilo to wrazenia , jak moza wyprowadzc proste i cofac sie po nich krok do tylu jego stójka to żenada , parter kompromitacja zero defensywy przy omianiu nog i przechodzeniu do dosiadu , o kondycji sie nie wypowiadam a serce do walki tak duze ze sam sie obalal przez wlasny ciezar i odklepal po zle zapietym duszeniu , ale skóry tanio nie sprzedal bo wziol za ta walke grobo kasy . Ciagle sieuczy hmm moze po 60 z jego talentem nauczy sie proste wyprowadzac a na przeciwnika bedzie chcial Randy Coutura

KowalX
23-05-11, 12:19
Pudzianowski fakt jak bezmózgi napompowany ćwok pod dyskoteką ... nic a nic sie nie poprawił na treningach fajnie technika jest a na ringu jak kmiot ;/ ... i po co sie pcha do tego ciekaw jestem jak bedzie z nastepną walką moze wyiora mu kogos słabszego zeby nie dał dupy po raz 3 ...

Robi to dla pieniędzy i pewnie żeby się sprawdzić. Ja tam widziałem poprawę choć na pewno nie będzie wielkim zawodnikiem,ale show może porobić. I wątpliwe by osoba ciężko trenująca, wychodząca do ringu dawała dupy.

Jacke5
23-05-11, 16:26
A już się Pudzian do rewanżu z Silvą przystawiał. Gdyby jakiś dobry bokser miał siłę i masę Pudziana to mógł by znokautować jednym ciosem każdego człowieka na świecie gdyby tamten stał tak jak Thompson ,a te pchane ciosy Pudziana to technika dyskotekowa. Ale i tak jest progres bo już nie ma młynka i młotków w stójce :D



Co do Mameda, fajnie ,że chce walczyć w Polsce ale jeśli chce coś osiągnąć to spakować walizki i wio do USA bo nikt z top10 na KSW nie przyjedzie bo każdy ma gdzieś indziej kontrakt więc KSW może ściągnąć zawodnika z top10 ale z przed kilku lat :]

KowalX
23-05-11, 16:59
dobry bokser miał siłę i masę Pudziana to mógł by znokautować jednym ciosem każdego człowieka na świecie gdyby tamten stał tak jak Thompson ,a te pchane ciosy Pudziana to technika dyskotekowa.


Siła fizyczna ma się nijak do siły uderzenia. Poza tym on nie jest bokserem.

Miskowiec
23-05-11, 17:47
Po porażce jak zwykle znajdują się tacy, co wieszają na tobie psy. Jak byś im odpowiedział? Mariusz Pudzianowski: Odpowiedzią będzie moja kolejna walka. Ja krytykę przyjmuję i z pokorą wracam do treningów. Chcę rewanżu z Thompsonem! Taka walka jest możliwa. Ja nie czuję się przegranym, on mnie przecież ani razu nie trafił. Wygrało doświadczenie, ale ja jeszcze wszystkim pokażę, że Pudzian w MMA to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Jacke5
23-05-11, 20:03
Bla, bla, bla już to słyszeliśmy...

BoloYeung
23-05-11, 20:28
co do wypowiedzi pudziana brak słow zeby to komentowac

mtm
23-05-11, 22:46
Wszyscy na niego gadają że porywa sie z motyką na księżyc , od razu chce być mistrzem . Uparty , zawzięty jest na pewno .
Profil jego treningów przez 20 lat polegał w głównej mierze na sile . Ciężko dotlenić tyle mięśnia podczas walki ... Więc wyrozumiałości .

A że ponad 400kg wyciągał w martwym,to już nikt nie pamięta ?

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/102589-pudzian.gif

BoloYeung
24-05-11, 07:40
za jego osiągnieca w strong menach nikt go nie neguje ale to co teraz robi to MMA i w tym sporcie jest poprostu beznadziejny bo nie umie nic a pamietam jego spiny po wacez Najmanem kiedy krzyczał dawac mi Fiodora i Lesara tez wyzywał na pojedynek , ale z czym do ludzi nie w tym sporcie musi to zrozumiec

mtm
24-05-11, 21:29
http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Thompson-bylem-zamroczony-Pudzian-mnie-obudzil,wid,13436290,wiadomosc.html