PDA

Zobacz pełną wersję : co o tym myslicie ?



mody17
01-04-11, 22:53
Witam otóż mam 17 lat i waze 52 kg ... wzrostu mam 1,77 i chce zaczac przygode z silowania i mam pytanie oplaca mi sie wogule chodzic na ta silownie widac chudy jestem ale koledzy proponowali mi kreatyne na wzrost masy i czy to sie oplaca brac tak bez diety i wogule prosze o odp ? z gory dziekuje

.rocky
01-04-11, 22:57
bez diety sie nie oplaca,z dieta tez nie,za wczesnie na samym wejsciu z kreatyna

fallenursus
01-04-11, 22:59
nikt ci tu nie napisze co chcesz uslyszec.
od miesiaca trujesz dupe ludziom o tym samym, a kazdy ci mowi - WEZ SIE ZA ZARCIE!

PanT
09-04-11, 08:37
Przyszła wiosna, jedźcie kreatyny i grajcie przed komputerem po co masz cwiczyc i jeśc ? Kolegów masz bardzo mądrych to niech Ci doradzają dalej. W ogóle a nie wogule to tak na marginesie.

kitamo
24-04-11, 22:39
Witam otóż mam 17 lat i waze 52 kg ... wzrostu mam 1,77 i chce zaczac przygode z silowania i mam pytanie oplaca mi sie wogule chodzic na ta silownie widac chudy jestem ale koledzy proponowali mi kreatyne na wzrost masy i czy to sie oplaca brac tak bez diety i wogule prosze o odp ? z gory dziekuje
A po co chcesz isc na silownie ? jaki masz cel ?
Silownia to nie tylko masa masa i masa. Jak teraz wazysz 52kg i masz 17 lat to pamietaj ze w wieku 20lat moze nagle przybyc Ci 10kg nie wiadomo skad bo caly czas rosniesz i zmienia sie Twoj metabolizm. Moze wyjsc tak jak u mnie ze jako nastolatek bedziesz chudy patyk, a po 20stce nagle dostaniesz troche masy"
A jak nie wiesz czy warto isc na silownie, to idz i sprawdz bo silownia to tak samo fajnyt sport jak koszykowka czy pilka nozna - jedni cwicza bo chca osiagnac jakis konkretny cel, ale sa tez tacy ktorzy cwicza bo lubiąi i robia to rekreacyjnie od tak dla zdrowia.
Zastanow sie czego oczekujesz od silowni najpierw zamiast sluchac kolegow.

tentyp
25-04-11, 13:27
Zacznij czytać ,a nie zadajesz głupie czytania twoi koledzy pewnie sa w podobnym wieku i gówno wiedzą , dział dieta dział trening i czytaj to nie boli wiesz mi że ominiesz taki zbedne pytania :)

Ufp
25-04-11, 16:32
Ja na początku jak zaczynałem przygodę z siłownią to ważyłem 37-39kg a zamiast mono kup za to żarcie pamiętaj dieta to podstawa to chyba normalne że trzeba dla mięśni dostarczać wartości odżywcze.

luo
25-04-11, 17:33
Bez jedzenia nic z tego nie będzie. Jak to mówią 100g białka z prochu=20g białka z mięsa, coś w tym musi być