PDA

Zobacz pełną wersję : HMB + l-karityna



Blojbas
10-03-07, 09:17
Mam jedno pytanko czy połaczenie l-karnityny i HMB to dobry pomysl? Aby sie wyrzezbic?

MaC-DrG
10-03-07, 09:42
-L-karnityna Badania wykazały, że L-karnityna wykazuje zdolność do obniżania poziomu cholesterolu i trójglicerydów (frakcje tłuszczów). Jest więc związkiem biorącym udział w regulacji poziomu lipidów (tłuszczów) w naszym organizmie.


-HMB Stosowanie HMB daje przede wszystkim gwarancję stałego i długotrwałego przyrostu masy mięśniowej, ponieważ nie dochodzi tu do uwodnienia komórek mięśniowych, a przyrost masy podyktowany jest syntezą (budowaniem) nowej tkanki mięśniowej. Stosując HMB można osiągnąć około 1 - 2 kg beztłuszczowej masy mięśniowej w przeciągu 6 tygodni przy jednoczesnej redukcji tkanki tłuszczowej. Zatem już po pół roku może nastąpić trwały przyrost od 4 - 8 kg beztłuszczowej tkanki mięśniowej.

Sumując to i to jest na spalanie tłuszczy itd....


śmiało możesz łączyć w tym wypadku

jonasz7
10-03-07, 17:50
Blojbas, jak masz dużo tłuszczu to możesz tak połączyć, ale jeżeli tak nie jest to połącz z kretką.
I pamiętaj że HMB na trzy mies. sobie masz kupić.
pzdr.

Wiktor1882
11-03-07, 14:04
biore od 27 grudnia HMB i nic nie schudłem wabe mam taką samą ale zrobiłem sie troche wiekszy i twardszy i mięsien piwny sie spłaszczył polecam HMB