PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta cyferki ;)



Icandoit
31-03-11, 00:05
Witam , trenuje na silowni pół roku po 4 razy w tygodniu ( pon wt czw piątek ). Dietę trzymam od miesiąca jak tylko mogę lecz jest to dieta przykładowa znaleziona w internecie dla osoby o mojej wadze ( 78 kg ). Suplementy : Gainer 2 , mesomorph , kreatyna monohydrat vitalmaxa.

Jednak czuje ciągle ze jem zle za dużo czy za mało postanowilem więc obliczyc moje zapotrzebowanie i ułożyć sobie prawdziwą diete ;). Z tym pierwszym poszlo łatwo wyczytalem jak to sie robi i wyszło mi ze moje zapotrzebowanie kcal wynosi 2746 co daje 468 bialka , 1560 weglowodanów i 1263 kcal tłuszczy dziennie. Jednak z tym drugi mam problem ponieważ nie wiem jaki produkt zawiera ile bialka bądź też węglowodanów... np na piersi z kurczaka nie pisze ile ma białka , na bananie nie pisze ile ma węglowodanów itd... Rozpisze tu diete jaka lece do tej pory :

1. 8.00 - KREATYNA na czczo , mleko + owsianka
2. 11.00 - kanapeczki - razowy chleb + szynka
3. 15.00 - ryż/kasz + pierś z kurczaka / wołowina / ryba
MESOMORHP
TRENING
KREATYNA
4. 18.00 kanapeczki - razowy chleb + twaróg chudy + tunczyk w oleju + jogurt ( pitny ) truskawkowy ;D

jeżeli ktoś by mógl przerobic ta diete ,albo jeżeli jest dobra w co watpie to jak obliczyc dawkowanie kazdego z posilkow w kcal...bądź może podać mi zupelnie inna diete wyliczona juz na mnie byl bym bardzo wdzieczny ;)...

z góry dziekuje i pozdrawiam ;)

Icandoit
31-03-11, 00:12
acha i zapomnialem dodać że gainera 2 jeszce nie otworzylem ;) czeka na odpowiednia diete a na meso i kreatynie lece 2 tydzien

slim shady
31-03-11, 00:50
masz tabele kaloryczne
http://tabelekaloryczne.w.interia.pl/a-g.htm
wybierasz sobie u góry odpowiednie literki i szukasz

dieta nie jest zbyt świetna

trochę za szybko za tego mesomorpha się złapałeś

Icandoit
01-04-11, 11:17
To co mam w niej zmienic zeby byla lepsza :p

Micek185
01-04-11, 12:20
przede wszystkim masz zle rołożone skladniki,z czego wyszło ci że musisz jesc dziennie 468g białka?
468 x 4kcl =1872kcl czyli 68% kalorii to białko teraz zostaje ci 32% na tłuszcze i węgle, ktore powinny stanowić ok 50% całości,hm???
kto ci to pomagał przy tej diecie?luknij w podwieszone tematy.

Icandoit
01-04-11, 14:12
Sam sobie ją ułożyłem poprostu jem to to powinienem jeść ;p może dorzuce rano do owsianki 2 jajka kurze i postaram sie wepchnac po treningu jeszcze jakis ryż ?... sam nie wiem ;/

KowalX
01-04-11, 16:58
Przede wszystkim warzywa, warzywa, warzywa.