PDA

Zobacz pełną wersję : Plan Ćwiczeń - Bez Sprzętu - Realny?



Paweł_Bartosiewicz
30-03-11, 02:38
Witam Serdecznie
Mimo, iż jestem totalnym lajkiem w sprawie sportu, postanowiłem zacząć ćwiczyć. Ostatnio biorę sterydy (ł przepisane od mojego lekarza ( jestem chory na histiocytoze ) I już po paru dniach, zauważyłem że urusł mi brzuch ( I to nie w tym dobrym kierunku, czyli mięśni - lecz w tłuszczyk ) Dlatego chciałbym się tego w miarę pozbyć, lub chociaż ograniczyć jego przyrost. Bo jak tak dalej pójdzie, to za miesiąc będe wyglądał jak jakiś niedźwiadek ... No ale piszę i piszę, a chodzi mi oto że nie posiadam totalnie żadnego sprzętu do ćwiczeń, i nie mam pieniędzy na takie wydatki. Ale, chciałbym poćwiczyć tak w miare w domowym zakresie... I tutaj mam do was Prośbę Drodzy Panowie, czy ktoś mógłby mi ułożyć taki plan ćwiczeń na tydzień? Tzn. np. poniedziałek to i to, wtorek to i to, środa to i to, etc.
Byłbym naprawdę wdzięczny.

Liczę na Waszą Pomoc!

Pozdrawiam!

Micek185
30-03-11, 18:37
Witaj Pawle,
myslę że twój problem leży bardziej w diecie niz przyjmowanych sterydach,jeśli po kilku dniach zauważyłes że urósł Ci brzuch.być może masz jakieś problemy gastryczne?w ciągu kilku dni nie odłoży ci się tłuszcz a przynajmniej w takim stopniu byś mógł określić to "gołym okiem".
szczerze mówiąc nigdy nie spotkałem sięz taką chorobą nie wiemczym się ona objawia więc wątpię żebyś tu dostał odpowiedź na takie pytanie,a zdrowia też nikt Ci nie zepsuje,umieść temat w dziale zdrowie i spytaj czy w ogóle w twoim przypadku jest możliwy trening siłowy,jesli nie będzie żadnych przeciwskazan to będzie normalna sprawa czyli trening jak dla każdego innego.

INSIDER
30-03-11, 18:52
Było pare tematów , trening domatora , tylko trzeba poszukać.
A o ta chorobe to tak jak kolega UP napisał , Dział: Zdrowie..
Jak znajde ten post z treningiem to wkleje..

INSIDER
30-03-11, 18:56
Przykład:
- http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.htm


Znalazłem też coś takiego:

I.
1.Rozgrzewka 5 minut ( wymachy ramion , skłony , przysiady itp.)
2.Podciąganie na drążku ( uchwyt klasyczny )
3.Brzuszki ( unoszenie nóg w leżeniu )
4.Pompki
5.Brzuszki ( spięcia )
6.Pompki w podporze tyłem
7.Przysiady

II.
1.Pompki klasyczne
2.Pompki na taboretach
3.Pompki w podporze tyłem(tzw."z ławeczki")
4.Pompki w staniu na rękach
5.Przysiady

Moze pomogłem.
6.Wspięcia na palce
7.Spięcia brzucha
8.Unoszenie nóg w leżeniu tyłem
9.Unoszenie tułowia w lezeniu przodem