PDA

Zobacz pełną wersję : Wazne pytanko dla wyjadaczy :D



Garszczok
10-03-07, 00:04
siemka koledzy.........
mam 18lat 186cm wzrostu i waze 60kg. Mam bardzo szybko metabolizm...... chce przytyc i to duzo bo wygladam jak szkielet anatomiczny dla studentow medycyny hehe;p... papa takie pytanko czy przez 2 lata przy braniu dobrze dobranych odzywek, suplementow, ciezkiej i systematycznej pracy na silowni oraz dobrze dobranej diecie ktora sie postaram scisle przestrzegac...... mam szanse na przytycie 25kg no w porywach do 30kg? prosze o sensowne odpowiedzi

Pozdrawiam ziomki

jonasz7
10-03-07, 07:52
Jak najbardziej czemu nie, ale to na bank nie będzie czysta masa :razz:
Proponuje sobie poczytać przez weekend, ułożyć diete i w poniedziałek zacząć dobry ACT.
Odżykwi jak na razie nie, pomyśli się za jakieś półtora mies.
pzdr.

ubermas
10-03-07, 09:59
A ja bede szczery. Jesli genetycznie jestes juz taki szczuply, to chodzbys bil w siebie deke i zapijal to gainerem, a przed spaniem lykal anadrol to raczej nie urosniesz. Przykro mi bardzo, ale tak jest w tym sporcie. Osobiscie znam wielu ludzi, szczuplych od zawsze, jakich oni diet nie mieli, czego nie probowali... Rosla im tylko sila. Oczywscie cos tam urosniesz, ale karczek z cibie nie bedzie. Ale jess jednak nadzieja, zadaj sobie pytanie: Czy ja jestem szczuply bo mam szybki metabolizm?? Czy szczuply bo ku^wa malo jem?? Wielu ludzi opowiada jak to oni duzo jedza i nie tyja. Np kumpel mowe, ze je dziennie cos slodkiego i nie tyje, no tak, ale to dziennie to jest raptem male prince polo, wiec sila rzeczy grubas z niego nie bedzie, bo to jedynie max 200 kcal. Zastanow sie nad tym, wtedy bedze mogl dac ci szczera odpowiedz. Pozdrawiam

Prezydent_1c
10-03-07, 10:40
Dieta masowa ACT jak jonasz7, wyżej napisał. Póżniej możesz kupić sobie gainera Mass XXL i nie ma możliwości zebyś nie przytył coś ...

bartek145
10-03-07, 10:49
Nie zgadzam sie z "ubermas" w pelni chodz jest w tym troche prawdy.
Ja sam mam bardzo szybka przemiane materii kiedys w mlodszych latach tez bylem "kosciotrupem" lecz teraz sie wszystko zmienilo. Od zawsze duzo jadlem, a nic mi nie przychodzilo od jakiegos roku ten problem minal i nomalnie jak chce to nabieram masy oczywiscie nie za szybko ale zawsze. Mam 185 wzrostu i 80 kg wagi co jest dla mnie wsytarczajace. Mi masa ladnie poszla to krecie i poprostu jadlem jadlem i jeszcze raz jadlem i 1,5 miecha i 5 kg do gory:D
Pozdro

P4l4d7n
10-03-07, 10:55
Masz szybka przemiane materii bo jestes mlody. Zobaczysz jak za pare lat wszystko sie zmieni.

Arnik
10-03-07, 11:31
30 kg to troche przesada, z 60 na 90 przytyć. Jak jesteś taki chudy to napewno nie przytyjesz 30 kg, zalezy od przemiany materii, Ty nie ejstes uwarunkowany genetycznie do nabierania masy, zreszta 30 kg to bardzo dużo ale po tych dwóch latach na odrzywkach napewno coś Ci przybędzie ale nie połowa teraźniejszej Twojej wagi.

daniels51
10-03-07, 17:11
zgadzam sie ze jesli nie jestes uwarunkowany genetycznie to nie bedzie ci tak latwo, chyba ze jesz mniej niz twoje zapotrzebowanie energetyczne, to wtedy gdy to zmnienisz to efekty beda, ale jesli chodzi o genetyke to bedzie ci trudno przytyc, no ale nie ma bata ze przez te 2 lata przytyjesz moze nie 30 kg no lae efekty bedzie widac. Pzdr

P4l4d7n
10-03-07, 19:43
Metabolizm jeszcze sie zmieni z wiekiem. Nie boj sie. 30kg we dwa lata jest mozliwe. Chociaz wymaga duzo pracy.

Garszczok
10-03-07, 22:43
dzieki ziomale..... a moze ktos podrzuci dobry plan treningowy 3 dniowy na mase? czy tam ACT jak piszecie chociaz sam nie dokonca wiem co to jest......... moja lekarka wypisala mi skierowanie do poradni endokrynologicznej... wydaje mi sioe ze jem tyle ile potrzebuje.... jak mnie chwyta glod to odrazu cos zjadam :) mam nadzieje ze przytyje... a co do uwarunkowan genetycznych to nie wiem chociaz u mnie w rodzinie faceci sa bardzo wysocy co najmniej 180cm moj kuzyn ma 210cm :) ale wszyscy wage maja wporzadku tylko ja taki kosciotrup jestem :( wiec sam nie wiem. czekam na dalsze sugestie
Pozdrawiam

Prezydent_1c
11-03-07, 08:34
Moe po prostu jeszcze rośniesz ... Czasami i w takim wieku człowiekowi jest trudno masy nawet troche złapać. Najlepiej zrób sobie badania i będziesz wszytko wiedział. Jak będziesz miał troche szczęścia to dostaniesz tabletki na apetyt to będziesz sobie mógł brać 2 dawke na mase :lol: :lol:

jonasz7
11-03-07, 10:34
Garszczok, tutajmasz trening ACT!!
http://www.e-kulturystyka.info/viewtopic.php?t=195
pzdr.

banjos
11-03-07, 12:21
jak mnie chwyta glod to odrazu cos zjadam
No i w tym tkwi problem glod nie powinien Cie nigdy chwytac musisz jesc systematycznie i do tego bardzo odzywcze jedzenie jezeli zalezy Ci na przybraniu na masie

wara
11-03-07, 13:43
jezeli chodzi o to czy mozna przytyc 30 kg to sam jestem tego przykladem ze mozna w ciagu 3 lat przytylem 40 kg , na poczatku wazylem 55 kg przy wzroscie 180 teraz mam 95 kg i wzrost 199 jak bedziesz stary jadl jak smok ciagle i duzo do tego jakies suplementy i dobry trening to ci sie uda , jedna rada to nie przejmuj sie porazkami masa przyjdzie sama :wink:

jonasz7
11-03-07, 17:46
masa przyjdzie sama

Z wiekiem na pewno hehe mój kumpel zawsze mi powtarza mase będziesz miał z wiekiem aż nie będziesz mógł się od niej odpędzić. hehe
pzdr.

Garszczok
12-03-07, 14:36
czyli mam sie zbytnio nie przejowac tak? ale ja mam juz 18 lat wiec nie wiem czy jeszcze soc przybiore :( jeszcze moge dodac ze do 15 roku zycia cwiczylem wszystko co sie dalo... sztuki wali, pilka nozna, koszykowka, siatkowka w sumie wszystko co sie dalo :) od tamtego czasu to tylko to co na w-fie cwicze i nic wiecej........ja spobie postanowilem ze chce cwiczyc okolo 2 lat.... bo nie chce byc kulturysta tylko wygladac jak mezczyzna a nie jak kobieta... bo niestety doszlo to tego ze kolezanki mi figury zazdroszcza :( a to mnie boli

jonasz7
12-03-07, 14:39
Pewnie że nie masz się czym martwić!!
Jak masz diete, dobry trening i DODATKOWO dobrą suplementację to masa, nie ma bata musi przyjść!!
pzdr.