PDA

Zobacz pełną wersję : Dieta dla początkującego



lukasz1812
29-03-11, 08:28
siema,
Wiek : 20
Waga : 52 kg
Wzrost : 160 cm
Płeć : mężczyzna
Typ budowy : ektomorfik
Cel : masa

Stosuje sobie taką dietkę
I POSIŁEK
muesli+4 jajka
II POSIŁEK
2 kanapki na ciemnym pieczywie z sałatą, serem, pomidorem i piersią z kurczaka
III POSIŁEK
100 g brązowego ryżu+pierś z kurczaka pieczona w folii+sałatka
IV POSIŁEK
Jogurt naturalny z orzechami
V POSIŁEK
100 g brązowego ryżu+ryba pieczona w folii+sałatka

sałatka to zazwyczaj sałata+pomidor+pieczarki+jajko+czasem groszek, kukurydza, to tego sos z octu balsamicznego i oliwy oraz przyprawy

Chciałbym dowiedzieć się czy jest poprawna oraz co można jeszcze przyrządzać zamiast poszczególnych posiłków żeby nie było monotonnie. Ćwiczę 3 razy w tygodniu+raz trening aerobowy+3 razy basen w różnych godzinach, niestety nie mogę ustalić jednej pory przez inne zajęcia. Dzięki za pomoc. Acha, mam problemy z tarczycą i hormonem wzrostu, uczulony na nic nie jestem, ale nie przepadam za twarogiem i ogórkiem w każdej postaci

lukasz1812
29-03-11, 18:16
Dzięki za pomoc

INSIDER
29-03-11, 21:29
Ja zrobie spam , dietetyk ze mnie nie jest , ale układa sie diete odpowiednio w weglowodany jak i w bialko i ilosc kalori dla twojego organizmu z tego co wiem :) , a o tym duzo pisze w podwieszonych , wiec nawet jest temat gdzie masz diety na dana wage swojego ciala :) , troszke poszukasz i bd git :D

lukasz1812
29-03-11, 23:21
hmmm Pewnie dlatego osoba, która opisała swoją dietę po mnie dostała komentarze co do niej, to, że stwierdziłem, że czyjaś wypowiedź mija się z faktem, bo tak jest, nie znaczy, że masz prawo tak mnie traktować, chyba, że będziesz pisał tak każdemu kto pisze tu w tej sprawie