PDA

Zobacz pełną wersję : jaki trening?



jaaa
09-03-07, 23:05
czesc, dopiero zaczynam cwiczyc i w tygodniu moge poswiecic dwa dni na trening, czy moglby mi ktos doradzić jaki trening, diete mam zastosowac na poczatek, chciałbym powprawic tez troche swoja rzezbe :)

Scott
09-03-07, 23:22
ciezko powiedziec...masz tylko dwa dni w tygodniu...a to nie duzo:/ no to juz pominmy, moze kiedys uda Ci sie jakos poszerzyc te granice. jezeli chodzi o diete, poszukaj czegos w dziale dieta, tam jest juz tego duzo, poprawionych i dobrych dietek, chociaz na poczatek radzilbym Ci ulozyc sobie pierwsza diete samemu, poczytac ciut o zasadach "montzu" diety i wkleic ja do poprawy, w ten sposob nauczysz sie co jest dobre a co nie. tretning...napewno na poczatek ogolny i tez odeslalbym Cie do atlasu, bys sam sie podszkolil. hmmm dwa dni...naprawde ciezko cokolwiek tutaj cos powiedziec :/ ale mozesz robic tak: I dien na silowni klatka i biceps IIdien na silowni- barki i plecy...chociaz sam nie weim:/ jezli mialbys "zestaw domatora" byloby prosciej (ZD tj: drazek, hantle itd) a no i jeszcze kwestia rzezby... jezeli jestes tu tylko po to zeby ladnie wygladac bez "zbednego" wysilku, pobiegaj i rob pompki...miesnie sie uwidocznoa i na lato bedzie sucho (do tego cos na brzych) ale jezeli jestes tu po to by rozwijac swoja mase, sile i sylwetke...czeka Cie mnostwo pracy i wiedz ze rzezbe musisz sobie odpuscic minimum do przyszlego roku... to zalezy od Ciebie...Twoego samozaparcia,celu i aktualnych warunkow fizycznych. :) pzdr Scott