PDA

Zobacz pełną wersję : M-drol po raz drugi



Musss
28-03-11, 16:45
Siema chcę zacząć brać m-drola już drugi raz,osłony zacząłem brać wczoraj, i dzisiaj już chce wystartować bo wiadomo jeszcze miech do świąt i pic nie można ;D. Ale mam mały problem od samego rana mnie wątroba nawala i to czasami mocno, czasami ból znika. Moglibyście coś doradzi????? Byłbym wdzięczny ;)

grzesiek k
28-03-11, 20:53
no watroba na sama mysl o kolejnym cyklu na ty gównie skreca sie z bolu...odpusc to,wez cos dobrego na regeneracje watroby(szukanie nie boli,wystarczy chciec)i zrob po jakims czasie badania bo to podstawa,

Sosna91
29-03-11, 22:57
skoro czujesz bol to moze przed rozpoaczeciem cyklu warto zrobic na nia badania?


jeszcze miech do świąt i pic nie można ;D.

nie wiem czy dobrze zrozumialem ale to zaraz po cyklu juz w swieta pijesz wode ostro ? ;>

.
domyslam sie tez ze powodem brania PH jest to ze nie masz dostepu do saa ale uwazam ze mniejsza krzywde bys zroil gdyby zakupil mete zamiast tego.
przez neta nikt Cie nie zbada, i osoboscie jesli bolała by mnie wątroba to z cyklem bym sie wstrzymal do czasu wyjasnienia powodu bólu.

igrek
02-04-11, 16:46
Wątroba boli cię od m-drola więc nie zaczynaj cyklu jeśli chcesz by przestała boleć. A tak na marginesie to przed m-drolem proponował by ci minimum dwa tygodnie wcześniej zacząć stosować dobre osłonki np. esselive w ilości ok 3 dziennie, a w czasie cyklu kombo esselive 6 tabsów dziennie i cycle assist też 6 kapsów. Po cyklu hepatil 3 kapsy i jeszcze dodał bym esseliv kilka kapsów. Taki już urok pehaczy że profilaktyka na cyklu kosztuje kilka razy tyle co sam prohormon.

Zdrowia;-)

krzys1986
04-04-11, 22:36
przeciez kazdy wie ze PH szarpie bebechy jak.......
wolalbym saa niz ph bo sam kiedys bralem i nie polecam ze wzgledu na zdrowie!
Zrob sobie jakies badania

igrek
04-04-11, 23:57
Krzysiek mylisz pojęcia m-drol to nie prohormon bo w nic nie konwertuje to substancja docelowa w dodatku podwójnie metylowana dlatego jest on bardzo hepatoksyczny. Prohormony (np. h-drol, epi itp) nie są aż tak bardzo toksyczne. Moim zdaniem lepiej zrobić 6-7 tygodniowy cykl na h-drol-u/p-mag-u niż 4 tygodniowy na m-drolu. Przy dobrej diecie efekty podobne i łatwiejsze do utrzymania i przede wszystkim o wiele zdrowiej. Jeśli w ogóle można mówić o zdrowiu przy oralach.

krzys1986
05-04-11, 20:19
igrek masz racje i mi tez glownie oto chodzilo ale nie napisalem tego tak dobrze jak ty
Przede wszystkim chodzi glownie o zdrowie!

piuras86
06-04-11, 18:14
pierdolcie jebane ph .... połączenie m-drol i epi (oxanavar ) tak mi popierdoliło nery że zrobiła się jakaś infekcja która poszła przewodem moczowym i tyle z tego że w tym momencie lerze sobię na oddziale urologi .... z O.Z.N ostre zapalenie najądrza ... jestem podpięty pod kroplówki antybiotyki dożylnie .... i do tego wystąpił ropień otaczający prawe jajco + tego jeśli antybiotyki nie zadziałają może się to skończyć amputacją prawego jądra ....... lekarz jak przyszedł z badaniami to w dzwiach sie zapytał (czy pan coś brał? jakieś leki mocno obciążające nerki ?) to jego słowa ... wszystko było jasne ...

bo w ostanich6 miesiącach leciały tylko ph ... m-drol+oxanavar .. przemyślcie to jeszcze raz czy jest sens wydawać kase na ph czy chcecie się podonie załatwić jak ja ...... to nie żarty ..

fallenursus
06-04-11, 18:19
przerabialismy te tematy na osobnosci nie raz Piuras.
teraz tylko zyczyc zdrowia.

piuras86
06-04-11, 19:02
wiem ze przerabialiśmy ...
tak się kończy lekceważenie rad od tych co wiedzą więcej na DANY TEMAT .... i wyszedł ludzki debilizm ......
tylko teraz mają żywy dowód co może się stać .......... i jak mogą skończyć takie polglowki jak ja! mam nadzieje ze wszystko edzie ok ale jak na razie mam fajne zimne okłady na torby i zajebistą pielęgniarkę która je robi :)

igrek
06-04-11, 20:48
Piuras86 jeśli leciałeś na "cukierkach" przez ostatnie pół roku to się nie dziwie że organizm domaga się przerwy. Ja jestem zdania że raz w roku można coś zapodać. W zeszłym roku od stycznia wystartowałem z epi dwa opakowania, byłem bardzo zadowolony zero saidów, waga lekko w górę i znacznie poprawiła się cała sylwetka. W tym za jakieś dwa może trzy miesiące rusza p-mag. Choć mam na stanie takie cuda jak p-plex czy x-tren to czekają na lepsze czasy:-)

piuras86
06-04-11, 21:55
tylko zalezy ile razy juz to braleś spoko ale wydaje mi się że m-drol porobił tu robotę i czytaj uważniej ( w ostatnim czasie w ciągu 6 miesiecy tylko m-drol moze ja sie źle wysłowiłem to trwało około 6 tyg z epi ) ale w okresie przerwy od soku ......

juz pisalismy nie raz ja umoczyłem dupe raczej jajca i przyznaję sie bez bicia nie posłuchałem jak odradzali ..... takżdy jest kozak do czasu ..... wiesz dokłądnie co jest w tych ph ? to co na etykiecie to mozna moim zdaniej dupe wytrzeć ... ale ok bierz nikt ci nie zabrania tylko to napisałem żeby ostrzec innych niech przemyślą swoje działania .... tak żeby nie wylądowali w tym miejscu co ja ......

igrek
06-04-11, 23:03
Spoko kolego:-) ja w żadnym wypadku nie bronię "cukierków". Nie ma co spamować.
Szybkiego powrotu do zdrowia życzę.