PDA

Zobacz pełną wersję : odblok



BULLI
27-03-11, 22:18
Panowie prosil bym bardzo o rozpisanie odbloku po cyklu:
1-4 meta 30mg ed
1-9 prop 100mg e2d
4-8 tren 40mg e2d.
Mam 60tab nolwy i paczuszke clomidu. zapomnialem juz jak to sie robi hehe starzeje sie chyba?

grzesiek k
28-03-11, 14:14
3 dni po ostatnim strzale propa trzy dni po 100 cloma+40nolvy od 4 do 21 dni 50cloma+20nolvy atd by stykło jeszcze super srodek 25mg ed przez 3tyg po pct

fallenursus
28-03-11, 14:28
dalbym 5 dnina poczatku z tej okazji ze szedl tren i nie bylo hcg, i jak pisalem daj znac po dwuch tygodniach jak samopoczucie.
ale grzesiu na dobrej drodze:)

grzesiek k
28-03-11, 15:41
ale grzesiu na dobrej drodze:)
hmm...nie musisz mi sie tak podlizywać heh;)

BULLI
31-03-11, 22:14
Siemao!
fallen pisales zebym dal znac po 2 tyg jak samopoczucie. A wiec tak 4 dzien odbloku(tak jak pisales) i mam depreche jak nie wiem co jesc mi sie niechce zmezony jestem
ogulnie to nic mi sie nie chce. nawet na silownie chodzic ale chodze :) chociaz sila jeszcze nie spadla jak sie skacetruje na treningu to jest ok.
Ogulnie do du... . :(

Zapomnialem dopisac i jeszcze do tego nerwy jak niewiem co wszystko bym rozwalal...

fallenursus
31-03-11, 22:28
Tak to juz jest no na tym pieprzonym odbloku:(
Za dwa tygodnie bedzie lepoej nie pekaj. Wcinaj trenuj spij.
Chyba ze masz provi pod reka. Ostatnio dodawalismy chyba o ile zie nie myle?

BULLI
31-03-11, 22:46
provi nie mam ale mooge zalatwic myslisz ae trzeba?
jesli chodzi o "te sprawy" to jest ok...

mam nadzieje ze bedzie lepiej poddac sie nie poddam... :)

fallenursus
01-04-11, 00:43
Clom siada na muzg. Stary ja na clomie tez nialem odjazdy.
Damy rade. Po dwuch tygodniach sie obada i moze clpma sie odstawi.

vold
01-04-11, 06:49
nic ci nie będzie ale troche hcg mogłeś dać,

fallenursus
24-04-11, 00:30
i jak Bulli ile sweterkow na drutach juz zrobiles?:)

BULLI
25-04-11, 20:52
i jak Bulli ile sweterkow na drutach juz zrobiles?:)

hahahaha...
Siemanko. sweterkow?? zadnego ale myslalem ze zaczne je robic... :) wszystko spoko jak narazie skonczylem cloma pojade jeszcze kilka dni nolwe bo czekam na ATD powinienem miec za 2 dni.
Jak bralem cloma to bylo cos nie do opisania co sie zemna dzialo w pracy to tak: na poczadku zajebisty humor zarty a za chwile padaka: zmeczenie deprecha itp. tak na przemian...
Wsumie to powinienem brac cloma na noc a ja bralem go rano po sniadaniu i pewnie dlatego mnie tak rylo...
Ale juz ok przezylem. Bo przeciez my sie nie poddajemy prawda???????????
Sila mi nie spadla jak do tej pory dietke trzymam cwicze.

fallenursus
27-04-11, 14:01
clom z rana swietna sprawa:) teraz juz wiesz czemu sie bierze na noc.
nolve i atd tez na noc z tego powodu ze najwieksza produkcja estro jest jak spimy.---one nie ryja psychy jak clom.
sila nie spada, dieta jest ,bedzie dobrze:)

BULLI
09-05-11, 22:06
maly updejt...
Pct wpozadku zapodaje 50mg atd ed. jak narezie wszystko ok.pociagne ATD jeszcze tydzien(3tyg)i koniec. Sila niespdla nawadze nie stracilem za duzo z czego jestem zadowolony. Za 2tygstart z pozadna redukcja...