PDA

Zobacz pełną wersję : Dziennik dziadka ! :))



Strony : [1] 2

chunga
24-03-11, 16:03
Witam Wszystkich !
Bardzo dziekuję za zaproszenie przez Fallenursusa ,postanowiłem z niego skorzystac i popisac czasami o swoich treningach. Dlaczego tutaj ? Poniewaz czasami uwagi czyjeś są trafne i warto z nich skorzystac,no a czasami nie-to wiadomo
Dzienniczek treningowy ,taki w zeszycie jest w zasadzie "martwy" i człowiek bazuje tylko na swoich spostrzezeniach czasami błędnych ,czasami nie.Fakt jest ,że w tego typu dzienniku treningowym zawsze cos sie dzieje,można złapac nowa motywacje do treningu i w zasadzie tutaj jej szukam, i dlatego zakładam ten wątek.
Bede oczywiscie śledził dzienniki innych. Czasami wrzucając swoje 3 grosze.
Nawet nie pamietałem ,że 3 lata temu tutaj sie zalogowałem :) i teraz patrząc na date mojego 1 logowania ,dopiero mi sie o tym przypomniało.
Ciekaw jestem czy są tutaj osoby trenujaca w moim wieku??? Bo coraz częsciej mi sie zdarza ,że jestem najstarszym czy to na siłowni ,czy na forum kul.
Planu jako takiego nie pisze i bede go pisał z biegu ,poniewaz tak wyglądaja moje treningi .Dopiero na treningu podejmuje decyzje co i jak w zależnosci od różnych czynników ,jak samopoczucie ,miejsce treningu(lubie zmieniac klimat i siłownie dośc często),regenaracji,czy checi do cwiczen tylko na wolnych ciężarach ,lub tylko na maszynach ,z różną ilościa serii i powtórzen itd,itp.Na razie mój trening opiera sie na zasadach FBW ,czasami rozbijam ten trening na 2 dni,przeplatając w dni wolne aerobami i innym sportami ogólnorozwojowymi.
Moje obecne wymiary;
Lat 48
Waga 119 kg
Klatka 134 cm
Biceps 50 cm
Udo 74 cm
Łydka 44 cm
Talia 103 cm
Trenuje w zasadzie od zawsze
Rekordów raczej nie sprawdzam ,poniewaz zawsze zrobie sobie z tego więcej szkody niż pożytku.(nie planowane kontuzje :))
ale jakies ciekawsze wyniki z treningów bedę pisał.
Pozdrawiam chunga!

xxmłodyxx
24-03-11, 17:00
Bede zaglądał... życzę powodzenia:)

Pioter1994
24-03-11, 18:13
Będe śledził, może jakieś wnioski wyciągne i powiększe swoją wiedzę.

Powodzenia ! :)

rafio83
24-03-11, 18:24
Ja również uważnie będę się przyglądał... Kurde przy Tobie fallen to junior :)

fallenursus
25-03-11, 02:45
Lat 48
Waga 119 kg
Klatka 134 cm
Biceps 50 cm
Udo 74 cm
Łydka 44 cm
!
http://img683.imageshack.us/img683/2053/bowdown.gif



czas doyebac do pieca i przymasowac! nie ma sie co opyerdalac na stare lata! http://img153.imageshack.us/img153/9674/44258467.gif

ps. Hermann prostuje gryfy i obija mordy policjantom z drogowkihttp://img52.imageshack.us/img52/2416/41800155.gif jego nowe hobby to sciaganie haraczy, gwalty na zamowienie i porywy,

Ninja165
25-03-11, 09:20
Ładny dzik :D:D Będe zaglądał POWODZENIA!

Giro
25-03-11, 09:28
Prosimy jakieś fotki :) Pozdro i powodzenia

Hermann
25-03-11, 10:16
Chunga rok temu rozmawialiśmy na innym forum na temat badania poziomu testosteronu. Przekonywałem Cie abys zrobił.Ciekaw jestem czy zrobiłes ? Jak tak to z pewnością podjąłeś jakieś kroki bo sądze że wynik nie wypadł zbyt optymistycznie. Jak możesz opisz w kilku słowach, jeżeli masz wyniki to wklej. Czy byłes u endokrynologa? Sądząc po wymiarach nie osiągnąłeś tego na samym żarciu , sam zresztą wspominałes o bombach w młodszych latach. Jak sie czuje Twoja prostata? Jeżeli nic nie zrobiłes w tym kierunku porozmawiaj z Fallenem on Cie pokieruje .Już najwyższy czas. Dziennik będe obserwował, jeżeli bys miał pytania odnośnie moich odczuć związanych z HTZ oraz badań z nią związanych służe pomocą i własnym doświadczeniem.Pozdrawiam.

chunga
25-03-11, 17:33
Chunga rok temu rozmawialiśmy na innym forum na temat badania poziomu testosteronu. Przekonywałem Cie abys zrobił.Ciekaw jestem czy zrobiłes ? Jak tak to z pewnością podjąłeś jakieś kroki bo sądze że wynik nie wypadł zbyt optymistycznie. Jak możesz opisz w kilku słowach, jeżeli masz wyniki to wklej. Czy byłes u endokrynologa? Sądząc po wymiarach nie osiągnąłeś tego na samym żarciu , sam zresztą wspominałes o bombach w młodszych latach. Jak sie czuje Twoja prostata? Jeżeli nic nie zrobiłes w tym kierunku porozmawiaj z Fallenem on Cie pokieruje .Już najwyższy czas. Dziennik będe obserwował, jeżeli bys miał pytania odnośnie moich odczuć związanych z HTZ oraz badań z nią związanych służe pomocą i własnym doświadczeniem.Pozdrawiam.
Czołem dokładnie Ciebie pamietam i wziąłem sobie do serca posty od Ciebie -to na pewno ,ale wynikow u lekarza nie robiłem.Tak w zasadzie to na pewno by sie przydały ,moze w koncu sie zdecyduje za jakis czas .Na razie jakos wyczuwam spadki testosteronu i cos w tym kierunku czasami robie-oczywiscie ,że było SAA,lecz jednak nie jestem tak do konca zwolennikiem tych rzeczy ,no ale i nie przeciwnikiem -chyba juz to pisałem -najpierw praca ,cięzka systematyczna praca -jak cos nie idzie to wtedy cos można zarzucic -nigdy nie odwrotnie. ,ale tez jestem zadowolony z tych dozwolonych supli na teścia jak ZMA ,ewenualnie tribulus.Od kilku lat biore systematycznie glutamine i BCAA -właściwie zawsze bez zadnych przerw(kret tylko w cyklach) z tego też jest bardzo zadowolony -ale tutaj nie mysle o poziomie tescia tylko po prostu o trzymaniu jako takiej dobrej formy.

chunga
25-03-11, 17:36
Prosimy jakieś fotki :) Pozdro i powodzenia ok ,ale jak wyjdą brzydkie to nie wstawię heh!

xxmłodyxx
25-03-11, 19:29
ok ,ale jak wyjdą brzydkie to nie wstawię heh!

dobra, dobra:P

Dobre będą xD

chunga
26-03-11, 13:12
a jak tu te foty się wrzuca?

fallenursus
26-03-11, 13:17
odpowiedz-opcje zaawansowane-zarzadzaj zalacznikami, i sobie wybierasz foty z kompa.

MAXIMUS 2
26-03-11, 13:26
Dawaj chunga te foty szacun za wiek niema tu dużo ludzi z twoim doświadczeniem.

mtm
26-03-11, 13:33
witamy na pokładzie hehe :)

chunga
26-03-11, 14:43
troche czytałem forum tu i tam i jest starszy hura ! Herman ma 51 z moich wyliczeń :)
wreszcie :)

Pusia
26-03-11, 16:46
ok ,ale jak wyjdą brzydkie to nie wstawię heh!

Nie boj nic, na pewno Twoja fotka nie moze byc brzydsza niz Pumbas :)

chunga
26-03-11, 19:50
tak dla nauki wstawiłem jakas fote z kompa ,która znalazłem ...potem sie zrobi nowe :)

chunga
26-03-11, 20:06
oczywiście dla niewtajemniczonych ten po prawe to ja ,a ten po lewej to.......he he!

chunga
26-03-11, 20:11
o jeszcze jedna sie znalazła -równe 30 lat różnicy

fallenursus
26-03-11, 20:13
http://img204.imageshack.us/img204/6591/73793739.gif

Pusia
26-03-11, 20:20
http://img204.imageshack.us/img204/6591/73793739.gif

z ust mi to wyjales, bez podtekstow.

Pumbas
26-03-11, 22:12
Chunga szacunek...



a pusia nudzisz i nie jesteś śmieszny, no, wypierdalaj.

seras666
26-03-11, 22:26
WOOOAAH! jest MOC! i taki szczyl jak ten ignorant z kulturystycznych chcial ci doradzać.... co za ludzie

chunga
26-03-11, 22:51
nie no doradzac to moze kazdy ,czasami młodziez ma bardzo ciekawe i nowatorskie spostrzeżenia dotyczące treningu i nawet z kilku rad skorzystałem -a skad ty o tym wiesz ??? he he

seras666
26-03-11, 22:57
mam swoje wtyki :) a te okulary hehe klasyka!

chunga
26-03-11, 23:06
mam swoje wtyki :) a te okulary hehe klasyka! na recepte ,zawsze tańsze :) :)

fallenursus
27-03-11, 01:01
mnie interesuja old school bombki:)

KowalX
27-03-11, 01:40
mnie interesuja old school bombki:)

Dobra,dobra :)

chunga
27-03-11, 11:57
kujde chciałem plan diety pisac ,ale jakos mi sie nie chce tego robic -to tak po krótce;
weglowodny 1 dzien około 300g ,
na drugi dzien okolo 100g
i tak na okrąglo,jeden dzien na weglach
i jeden dzien praktycznie bez wegli to co z warzyw i owoców tylko
dokładnie to w dni treningowe węgle i w dni aerobowe bez wegli
moj trening to dzien siłki i dzien aerobowy i tak na zmiane

xxmłodyxx
27-03-11, 12:59
a mógłbyś tak schematycznie chociaż swój trening wrzucić?

chunga
27-03-11, 15:36
U mnie to w praniu wychodzi,nie robie wg .żadnych schematow z kartki ,dla mnie to jest nużące na dłuższą mete,robie to co uwazam za efektywne w danym momencie, na co mam ochote, nic na siłę.Dla niektórych to może wydac sie dziwne ,ale tak trenuje i juz ,kiedys trzymałem sie ściśle planow ,ale stwierdziłem ,ze ten sposób jest lepszy.Jedynej zasady której obecnie sie trzymam jest trening prawie zawsze wszystkich grup mięsniowych na jednym treningu(FBW).Masz ten komfort ,że nawet jak opuścisz jakąs grupe ,to i tak zrobisz ją jeszcze 2 razy w tygodniu.Jesteś w stanie dosc szybko zwiekszac cięzar z treningu na trening i możesz trenowac wiekszymi cięzarami niz przy wykańczaniu jednego mięsnia splitem.Łatwiej przy takim treningu też utrzymac mase i lepiej wydzielaja sie pozytywne hormony od cięzkich cwiczen złożonych.Chodze nabity przez cały tydzien ,a nie że zrobisz np. plecy raz w tygodniu i czekasz tydzien ,żeby je znowu zrobic ,a niech Ci jeszcze cos wypadnie ,ze opuscisz trening -to katastrofa.W FBW jeden dzien przerwy dłuzej czasami nawet pomoże wiecej(lepsza regeneracja), niz miałby zaszkodzic.Jak jakas grpupa Ci sie nie zregeneruje do nastepnego treningu to po prostu ja odpuszczam ,ale i tak jeszcze ja zalicze 2 razy w tygodniu,Czasami na jakas grpupe mam ochote przywalic wiecej serii to tak robie i odwrotnie jakas grupa mi wyjątkowo nie idzie to zamieniam cwiczenie.Splity bardziej narażaja na kontuzje stawy i ścięgna.Ja tak trenuje od dłuższego czasu i mimo wieku nie odczuwam klopotow ze stawami -chyba ,że przesadze z ciezarami czasami .No troche z kolanami ,ale tego nabawiłem sie od piłki nożnej.Postaram sie pisac treningi . moj dzisiejszy byl wolny od siłowni i wyglądal tak;

drązek w terenie -wymyki 4s,podciągania 3s ,wznosy nóg 3s
do tego rower
znudzilo mi sie z klapkami na oczach wciąz siedziec w siłowni i 4 ścianach -czasami tego typu trening super urozmaica i dodaje chceci do dalszych treningów silowych.

DTX
27-03-11, 16:55
Dość ciekawe podejście :) Najważniejsze jest to, że działa to na Ciebie. Ćwiczysz na załamania mięśniowego, czy tylko stymulujesz mięśnie?
Wielki szacunek za to jak wyglądasz :] To porowanie ze starym zdjeciem miazdzy :D

Micek185
28-03-11, 01:56
sylwetka za młodu robi wrażenie!naprawde świetna forma biorąc pod uwagę wiek:)
Witam na forum! mam nadziej że podzielisz się wspomnieniami jak ten sport dieta i treningi wyglądały 30lat temu!też budowałes mase na tatarach? tak jak Nol?:)

chunga
28-03-11, 13:45
mnie interesuja old school bombki:) he he tyle pytan ,że nie wiem na ktore zacząc odpowiadac
może sie zdziwisz ,ale nie było tego dużo- początki to sam polski metanabol po 4-8 tabletek(odważni brali 20 tabl. dziennie) ze 2-3 cykle,prawie za dzieciaka (głupota totalna) nie pamietam dokładnie,potem w pod koniec lat 80-tych 2 cykle po 4 tygodnie metka + nerobolil (tego srodka juz nie ma ,jak dobrze pamietam to bylo węgierskie i kupowało sie normalnie w aptece na recepte),co kilka sezonow cos bywało,potem testosteron prolongatum z metka ze 2 razy ,, 1 raz deka z winstrolem ,niby miało poprawic kondycje stawów ,ale jeszcze bardziej mi stawy wyschły.razem około 10 razy ,to chyba nie za duzo na 30 lat ?
Ci co brali duzo i czesto maja teraz,z tych co żyją oczywiście tak sprane mozgi ,że cięzko sie z nimi dogadac ,myśle o moich rówieśnikach ,albo i starszych. .Więc ostrożnie z tym ,ktos sobie pomysli biore 10 lat i nic mi nie jest he he ,ale do czasu,ale co potem sie dzieje-szkoda gadać!

chunga
28-03-11, 14:14
Dość ciekawe podejście :) Najważniejsze jest to, że działa to na Ciebie. Ćwiczysz na załamania mięśniowego, czy tylko stymulujesz mięśnie?
Wielki szacunek za to jak wyglądasz :] To porowanie ze starym zdjeciem miazdzy :D kiedys z partnerem ,ale potem coraz cześciej od tych powtórzen z pomoca lapałem kontuzje ,teraz tylko serie schodzące np. 130kg 10p,zdejmujesz sam - 20kg i do oporu ,znowu zdejmujesz -20kg i do oporu -ale to tez czasami nie na okrągło. Lub np. po skończonym cwiczeniu zmniejszam sobie ciezar o 30-40% robie dodatkowo 2 s 15-25p.Ostatnio lubie trenowac i wlaśnie teraz tak robie to chyba sie nazywa np. "rampa"
60kg 10p
70kg 10p
80kg 10p
90kg 10p
100kg 10p
progresja z tą samą iloscia powtórzeń,ostatnia seria czasami 2-ie na maksa 8-10p

chunga
29-03-11, 14:13
Rozgrzewka-rower 5min, krążenia-różne, hantle 5kg, 3x15p wyciag z góry w szerokim

Klatka z tricepsem- poręcze 4s 12-15p
Klatka z najszerszym-przenoszenie sztangielki leżąc w poprzek ławki 3sx10p rampa
Barki-wyciskanie zza karku stojac 4sx10p rampa
Kaptury-wznosy barkow ze sztagielkami stojac 3sx10-15p
Triceps-wyciskanie franc,leżąc jednorącz 3sx10p
Biceps ,przedramię-uginanie ramion nachwytem ze sztanga 3sx10p
Uda-suwnica 4x10-12p rampa
Łydki -wsp.na palce siedząc 5x10-12p

Przewaliłem całe ciało ,a 2 młodziaki koło mnie w tym samym czasie pakowali wciaz klatke -skończyliśmy w tym samym czasie :)

fallenursus
29-03-11, 14:20
Cza bylo im powiedziec ze wl gowno daje:)

KowalX
29-03-11, 15:00
Ci co brali duzo i czesto maja teraz,z tych co żyją oczywiście tak sprane mozgi ,że cięzko sie z nimi dogadac ,myśle o moich rówieśnikach ,albo i starszych. .Więc ostrożnie z tym ,ktos sobie pomysli biore 10 lat i nic mi nie jest he he ,ale do czasu,ale co potem sie dzieje-szkoda gadać!

Dobrze,że to ująłeś ,bo niektórzy tego nie biorą nawet pod uwagę.

Pioter1994
29-03-11, 19:35
Triceps-wyciskanie franc,leżąc jednorącz 3sx10p


Leżąc sztangielką?

chunga
29-03-11, 21:49
tak sztangielką -cos takiego.....http://www.youtube.com/watch?v=Ma8bKJ0wcak
tylko jednorącz do ucha ,ale można tez sztangielke kierowac do szyji ,tak jakby do drugiego ucha -trudno to wytłumaczyc

zawsze można bardziej skupic sie na takim ruchu ,żeby łokiec nie bolał ,tak jak np. przy wyciskaniu francuskim sztanga leżąc

.rocky
29-03-11, 23:21
napewno przez te 30 lat chwytaly Cie (a wlasciwie Pana :) stagnacje,jak sobie wtedy radziles,co robiles z treningiem

chunga
30-03-11, 13:14
napewno przez te 30 lat chwytaly Cie (a wlasciwie Pana :) stagnacje,jak sobie wtedy radziles,co robiles z treningiem
to nie tak zupełnie ,że trenowałem przez 30 lat ,było z tym różnie,byly inne zajęcia i jakbym nonstop jechał i zawsze rósł ha ha to Yates byłby przy mnie cienkim bolkiem ,a jest odwrotnie jak na razie:)
wiem jedno ,zajeżdzanie sie na treningach na maksa ma krótkie nóżki i dziala tylko na początku prędzej czy póżniej sa spadki ,te metody weiderowskie-wymyślanki ,czy treningi typu Yates do upadku mieśniwego sa dobre na krotka i potem są spadki czy to przez kontuzje czy przez przetrenowanie,- najważniejsza jest systematyka i cyklicznosc.Zaczynasz lekko ,wchodzisz na coraz wieksze obroty i potem 1-2 tygodnie luzu,a nie jak goscie wpadaja na silownie i non stop jada na pełnych obrotach ,bo mysla ,że tak szybciej urośnie,może i szybciej ,ale tak szybko jak urosło tak samo szybko spadnie.Oczywiscie wiem ,że nie wszyscy sa takiego zdania jak ja.

z panem nie przesadzaj -to jest forum tylko :)

chunga
30-03-11, 13:19
kujjjwa! zadajcie takie pytania jakbym byl jakims mr. Olympia -az mi głupio heh eh!
To chyba przez tą fotke ha ha ,ale w rzeczywistosci to większy cienias jestem i światło dobrze padało -to wszystko

Rokita
30-03-11, 22:21
Sog za skromność, mało jest ludzi na tym forum z takim doświadczeniem jak Twoje :) Na siłownie na która ja uczęszczam jest dwóch w wieku +50 na +/- 100 osób zapisanych.
A zadają takie pytana bo przez te 30 lat pan nie jedno przerobił i nie jedno wie o kulturystyce :)

xxmłodyxx
30-03-11, 22:43
w rzeczywistosci to większy cienias jestem i światło dobrze padało -to wszystko

tak sobie tłumacz:P

chunga
31-03-11, 16:02
rozgrzewa 10min

Najszersze;
2 cwiczenia wybrane -razem 7 serii 10-12p.... wyciag do karku i do klatki

Barki;
2 cwiczenia-razem 7 serii 10-12p ....wznosy bokiem lezac na lace przodem i wznosy na szmicie do brody

Triceps;
2 cwiczenia razem 7s 1012p.....wyciag przodem z lina i wyprosty ramion lezac przodem na ławce skosnej

Biceps;
-tak samo ....2 cwiczenia

Uda;
-tak samo....przysiady ze sztnga na klatce i uginanie lezac

Brzuch;
skłony na maszynie 4x12-15p

klatki nie było ,trening na lżejszych cwiczeniach

chunga
31-03-11, 16:10
nogi powinny byc na początku ,ale jakos mam lepiej kolana rozgrzane na koncu treningu ,ale ciezko idzie na koncu.

Mam znajoma w sklepie z kurzczakami i poprosiłem ja o odkładanie dla mnie co piatek mostkow z piersi kurczaak, tych chrząstek łaczących. Było to ze 2 tygodnie temu i nie wiem czy to możliwe ,że tak szybko zadziałało ,ale kolana lepiej pracują. Wcinam tego po kilka dziennie do 2-3 posiłkow. Chrząstki dostaje grastis ,a jakis Animal trzeba liczyc ponad 100-kę na 20 dni.
Polecam ten sposób :)

Konik-Drążek
31-03-11, 21:50
No witam chunga - Czytając twoje posty to nawet zaciekawił mnie wątek z drążkiem, a mam na myśli że przy twojej świetnej budowie ciała, nawet na drążku Ci idzie, a mam na myśli ,,wymyk'' i to 3 razy - to jest już niesamowite, bo w dodatku jesteś też świetnie wysportowany i to się ceni.
Chyle czoło.

chunga
01-04-11, 14:18
No witam chunga - Czytając twoje posty to nawet zaciekawił mnie wątek z drążkiem, a mam na myśli że przy twojej świetnej budowie ciała, nawet na drążku Ci idzie, a mam na myśli ,,wymyk'' i to 3 razy - to jest już niesamowite, bo w dodatku jesteś też świetnie wysportowany i to się ceni.
Chyle czoło. ha ha robisz sobie jajka z tym 3x wymyk ,było by 5-6 to tak dla relaxu
ale od dzis mianuje Cie nauczycielem moim w cwiczeniach na drązku :) bo widziałem twoje harce w tej dyscyplinie i nawet śmiem stwierdzic ,że na tym forum nie ma lepszego.
No chyba ,że się mylę

Pioter1994
01-04-11, 19:58
Dla niewtajemniczonych:


http://www.youtube.com/watch?v=v8hJ8FLSHbI

Konik - trzeba przyznać jest MOC :)

Ech.. Szkoda że mi się urwał drążek w piwnicy ;/

Konik-Drążek
01-04-11, 21:20
ha ha robisz sobie jajka z tym 3x wymyk ,było by 5-6 to tak dla relaxu
ale od dzis mianuje Cie nauczycielem moim w cwiczeniach na drązku :) bo widziałem twoje harce w tej dyscyplinie i nawet śmiem stwierdzic ,że na tym forum nie ma lepszego.
No chyba ,że się mylę

Dzięki chunga za uznanie.
Przepraszam za omyłkę z tymi trzema wymykami, bo po prostu tylko wywnioskowałem po twoich słowach, no ale teraz mnie całkiem rozwaliłeś tymi wymykami.
Wiesz masz taka sylwetkę i niesamowitą masę przy wadze 119kg i ty jesteś i będziesz dla mnie mistrzem , jak zobaczę ten filmik z wymykami, bo uwierz mi takich mistrzów jak ty to ze świecą szukać.
Harce jak harce, akurat w tamtym sezonie miałem regularne treningi przystosowane do mojego drążka czyli drążek + siłka, a w tym roku to jeszcze nie wiem jak będzie, może tylko to samo, albo KLAPA..

Konik-Drążek
01-04-11, 21:27
Dzięki Pioter1994.
No szkoda z tym drążkiem - proponuję zrobić nowy i dalej coś podziałać.

Teraz proponuję Muscle Ups - Wejścia Siłowe.
http://www.youtube.com/user/konik3023?feature=mhum#p/u/13/Sg0KFo2D_nE

Pusia
01-04-11, 21:56
Hahhahahah ogladalem ten filmik z 10x przez ta muzyczke w tle :D

Rokita
01-04-11, 23:49
Muscle Ups ładnie płynnie wykonane ... kurcze a ja szukałem ludzi kto by mi to objaśnił jak technicznie wykonać ten trik czy też ćwiczenie, ale doszedłem co i jak samemu :)
Myślałem, że trzeba mieć bardzo duzo siły ale to nie prawda technika i jeszcze raz technika.

chunga
02-04-11, 15:31
ta muzyczka daje Ci jakiejś lekkosci dodatkowo ;-))

DTX
02-04-11, 19:52
Konik - masz moc.

Chunga skręć kiedyś filmik z tymi wymykami - ciekawie musi to wyglądać przy Twoich wymiarach :) Ile mierzysz?

Konik-Drążek
02-04-11, 21:20
Hmm. - Trudno coś komuś doradzić skoro ma się 185cm wzrostu - tu chodzi o drążek. Przeważnie do drażka są dużo niżsi.
Kurde ,,chunga'' wrypałem Ci się na profil i za to przepraszam.
Ale zwykłe ćwiczonka typu ,,podciąganie z poziomką'' o dziwo nie trenuje się raz na tydzień, czy dwa razy w tygodniu - tylko raz na miesiąc i tu tajemnica niektórych ćwiczeń na drążku.
http://www.youtube.com/user/konik3023?feature=mhum#p/u/2/sTJy8jiTMH4
Ale to tylko ja do tej pory wiedziałem, ale ze wypiłem 6 Tyskich piw dzisiaj to zdradziłem tajemnicę.
Mistrzowie Polski się do mnie odzywają z tym ćwiczeniem , któży nie mogą tego wykonać - kurde czy ja mam inne treningi tego nie wiem..

chunga
03-04-11, 20:27
Konik! za nic nie przepraszaj ,bardzo mi się to podoba ,że na moim wątku o drązku piszesz .Podobja mi sie takie cwiczenia ,chociaz coraz ciezej mi idzie przez moja mase.Pisz ile chcesz czytam z zainteresowaniem.O typowych cwiczeniach kulturystycznych jest wszędzie pełno ,a o tym jakos mniej.

Ja właśnie w sobote zaliczyłem ostatni trening po 6 tygodniowym cyklu i robie 1-2 tygodnie przerwy regenerecyjnej.
Potem drązkowe cwiczenia wezme mocno pod uwage w swoich treningach .
Poświęce na to osbony dzien treningu
1 dzien -siłownia
2 dzien -drązek
3 dzien aeroby

chunga
03-04-11, 20:35
Konik - masz moc.

Chunga skręć kiedyś filmik z tymi wymykami - ciekawie musi to wyglądać przy Twoich wymiarach :) Ile mierzysz? no własnie mam taki zamiar
119kg /186cm

musze to w koncu zrobic ,bo cos Konik z nie chce mi uwierzyc ,że dam rade ;-)) chciaz ,żeby jemu dorównac musiałby najpierw sie ze..ć, a potem zgubic 20-30kg

Konik-Drążek
04-04-11, 19:55
Muscle Ups ładnie płynnie wykonane ... kurcze a ja szukałem ludzi kto by mi to objaśnił jak technicznie wykonać ten trik czy też ćwiczenie, ale doszedłem co i jak samemu :)
Myślałem, że trzeba mieć bardzo duzo siły ale to nie prawda technika i jeszcze raz technika.

Tutaj Rokita to jest ciekawa sprawa z tymi ,, wejściami siłowymi'' - otóż ten sposób jest bardziej techniczny, ale wykonać to, to drugi cud.
Druga sprawa też jest taka, że robimy to w sposób inny typowe siłówki - a mam na myśli z pełnego zwisu, robimy wejście siłowe - opuszczamy się do pozycji wyjściowej - zatrzymujemy się nogą o boczną rurkę na drążku i ponownie robimy wejście siłowe.
Taki film też niedługo nakręcę.

Konik-Drążek
04-04-11, 19:59
Konik! za nic nie przepraszaj ,bardzo mi się to podoba ,że na moim wątku o drązku piszesz .Podobja mi sie takie cwiczenia ,chociaz coraz ciezej mi idzie przez moja mase.Pisz ile chcesz czytam z zainteresowaniem.O typowych cwiczeniach kulturystycznych jest wszędzie pełno ,a o tym jakos mniej.

Ja właśnie w sobote zaliczyłem ostatni trening po 6 tygodniowym cyklu i robie 1-2 tygodnie przerwy regenerecyjnej.
Potem drązkowe cwiczenia wezme mocno pod uwage w swoich treningach .
Poświęce na to osbony dzien treningu
1 dzien -siłownia
2 dzien -drązek
3 dzien aeroby

I tu masz rację z tymi ćwiczeniami na drążku - jest coraz mniej, a prawie wogóle .

DTX
04-04-11, 20:01
Muszę pryznać, chłopaki, ze mnie zainspirowaliscie i teraz z dwa razy w tyg bede sie bawil na drazku. Dzieki :)

Chunga muszę rzec, że wymiary masz zajebiste :)

Konik-Drążek
04-04-11, 20:15
Kilka zasad do zrealizowania marzeń robieniu ,,wejść siłowych'' - Muscle ups.
1. Podciąganie nachwytem do brody.
2. Podciąganie nachwytem do klatki piersiowej.
4. Podciąganie nachwytem narzut jedną prawą ręką na drążek ,,na jeden prawy łokieć''
5. Podciąganie nachwytem narzut jedną lewą ręką na drążek ,,na jeden lewy łokieć''
Podstawowe ćwiczenia pomocne do tego na siłowni.
Wyciąg.
1.Ściąganie drążka górnego wyciągu do klatki piersiowej.
2.Prostowanie przedramion na wyciągu nachwytem.

Konik-Drążek
05-04-11, 23:02
O kurde chłopaki szczęka mi opadła - widzieliście ,, chungę ''
http://www.youtube.com/watch?v=7CK6XVAar7c&feature=feedu

chunga
06-04-11, 15:11
kręci sie jak słonina na ruszcie :) :) :)

fallenursus
06-04-11, 15:26
Ponacinac nazmarowac czosnkiem i papryka bedzoe chrupiaca golonka.
Smaka mi tylko narobiles podjade w sobote do niemcow kupie golonke zapeuje i wzuce w niedziele na ruszt:)

DTX
06-04-11, 16:42
Masakra, wielki szacunek.

Fallen tez moglbys pokazac jak sie krecisz, a nie tylko te ciezary podnosisz i podnosisz ;p

MAXIMUS 2
06-04-11, 17:25
Masakra, wielki szacunek.

Fallen tez moglbys pokazac jak sie krecisz, a nie tylko te ciezary podnosisz i podnosisz ;p

Ta Fallen kręci ale swoja małolatą na drążku ale takich rzeczy tu się nie pokazuje :)

DTX
06-04-11, 17:38
to dlatego taki lysy jest :D

fallenursus
06-04-11, 18:27
Wlosy sobie wyrwalem jak zobaczylem pierwsze filmy rafiegomocza. Wtedy juz do mnoe dotarlo ze nogdy taki nie bede:(
A teraz jeszcze te wioslo 180kg mnie calmowicie zalamalo:(
nieatety ja tylko 152kg powioslowalem:(

seras666
06-04-11, 19:55
lacze sie w bólu z toba, uczcijmy to minuta ciszy
:(

chunga
07-04-11, 01:44
na razie sobie jeszcze odpoczywam ;-)) ,wczoraj tylko 40 min rowerka i dzisiaj 40 min marsz z biegiem na zmiane takie tam interwałki
aha no i trening szajby na drązku he heh!

Rokita
07-04-11, 15:22
Drążek dobra sprawa :) Lekko sie kiedyś garbiłem i wszelakiego typy cwiczenia na drążku mi pomogły. Tylko te pozrywane odciski były drażniące ale po kilkunastu treningach juz mi sie nawet nie robiły.

DTX
08-04-11, 10:36
Faktycznie ten wymyk to w dużej mierze sprawa techniki jest, co nie zmienia faktu, ż erobię go tylko 3 razy ważąc dużo mniej od Chungi :D zawstydziłeś mnie :D

Kiedy wrzucisz jakieś nowe fotki?

chunga
09-04-11, 19:49
W przyszłym tygodniu zaczynam na nowo trening.Na razie z fotami powoli ,chyba zaczne opłaty brac ha ha ,byly foty i filmik i znowu foty??? no co ja modelka do wynajcia ha hah!

2 tygodnie... nastepne 2 tygodnie beda po 2 cwiczenia na grupe......,nastepne 2 tygodnie 2 cwiczenia ,ale w superseriach potem 1 tydzien wolnego

Mój nowy plan na 15p x3 w tygodniu,po jednym cwiczeniu na grupę
1 dzień;
1.Przysiady 3-4s 15p na zmiane ze sztangą na klatce, na barkach,maszyna smitha,suwnica
2.Cwiczenie na dwugłowy lub grzbiet 3-4s 15p
3.Wyciskanie sztangi leżąc 3-4s 15p na zmiane -poziom ,skos dodatni ,skos ujemny,porecze
4.Wyciskanie sztangi stojac 3-4s 15p na zmiane z klatki i zza karku
5.Wyciskanie francuskie ze sztanga stojac 3-4s 15p lub inne cwiczenie na tricho
6.Wspięcia na palce -stojąc lub siedząc lub na suwnicy 3-4s 15p

2 dzień
cwiczenia na drązku -najszersze 3-4s biceps 3-4s ,brzuch 3-4s i inne cwiczenia rozciągania na drązku wymyki ,zwis na czas na przedramiona itd. 3-4s

3 dzien
aeroby; interwały bieg -marsz,rower ,boks

4 dzien -to samo co w 1 dzien
5 dzien -to samo co w 2 dzien
6 dzien -to samo co w 3 dzien
7 dzien- chlanie!!! spanie i ru.. ;-))



.

fallenursus
10-04-11, 00:54
mysle ze najlepiej bedzie Ci szedl 7dzien.

Ufp
13-04-11, 13:33
Wielki szacunek za wiek i chęć do dalszej pracy raz a dwa jestem bardzo ciekaw jak wyglądała kulturystyka za czasów komunizmu w Polsce jak było z jedzeniem itp jak by mógłby pan opowiedzieć byłbym bardzo wdzięczny.

chunga
14-04-11, 14:33
No troszske trudne zadanie mi postawiłes.Wszystkiego nie jestem w stanie napisac ,bo po prostu tego nie pamietam i musiałbym wywalic artykul na kilka stron.Przydałoby sie kilku rówieśnikow i wspolne poprzypominanie sobie co i jak wtedy wyglądało.Teraz nie chce mi sie tworzyc artykułu ,bo nawet to nie jest moja najmocniejsza strona.Z tym ,że pomysł naprawde ciekawy i zrobie trak postaram sie w czasie prowadzenia swojego dziennika opisywac rzeczy jak to wyglądało w latach 80 tych i wracac do starych czasow.Zawsze cos mi sie przypomni to wrzuce to czy tamto.
Na początek tak mi do głowy przychodzi temat o suplach ,ktorych wtedy wcale nie było ,a ludzie rosli jak na drożdzach i to jest dosyc ciekawe od czego? ha ha!Z supli pamietam takie mleko granulowane w proszku ,ktore miało chyba 36% białka ,ale i bardzo duzo laktozy i tu juz chyba było gotrzej.Chłopaki wcianli takie mleczko całymi paczkami ,a kilku z nich potem dosc duzo czasu spedzała na tronie.Potem pojawila sie odzywka ,ktorej juz niestety nazwy nie pamietam ,to kupowało sie w aptece i miało 40-50% białka w takich srebrnych paczuszkach -moze ktos pamieta ???.Po lepsze białko ja akurat kilka razy wybrałem sie do warszawskiego hERKULESA ,GDZIE U pANA mIZIELIŃSKIEGO MOZNA BYŁO KUPIC PROTeINKE Z ZACHODU.Von mi caps locku jeden.Co po niektorzy ,majacy wtyki za granica załatwiali takie rzeczy,czasami zamiast proteiny na porost miesni przywozili odzywke proteinowa na porost włosow - pamietam takie przypadki he he! Dziwne jest to ,że jednak tacy jak Daszkiewicz , Woch,Przedlacki,Szczepański ,czy paru innych wyrosli na potężnych gości nie wiedząc w ogóle co to jest glutamina ,bcaa ,kreatyna i inne wymyslanki przed i potreningowe stacki i nie majac wgladu do teorii z netu ,bez ktorej ha ha prawdopodobnie nie da sie trenowac w dzisiejszych czasach i bez rad internetowych specjalistow ,ktorych sie mnoży jak grzybow po deszczu.

fallenursus
14-04-11, 14:59
A babochlopy z ddr'u rosly na pieczarkach:)
przed wyjazdem z PLa czesto jezdzilem na kolonie do nich i te wszytskie sportowce po 16lat wygladaly jak Arus:)

chunga
14-04-11, 15:12
od czego rośli to juz temat na osobnego arta ha ha! z reszta po co wywalac bebechy na wierzch???,wszyscy wiemy ,że pirogi z kapusta to było regionalne danie polskich pakerów.
I tylko uczniowie nosili metanabol w piórnikach. ;))

Ufp
14-04-11, 15:44
Jak wyglądała mniej więcej jak oczywiście pan pamięta dieta kiedy trudno było o jedzenie ?

chunga
14-04-11, 16:21
Coktaile białkowe -twaróg miksowany z siadłym mlekiem i owocami,czy tam dżemem,mleko bylo modniejsze niz dzisiaj i duzo wiecej sie go piło,bardziej popularne były rośliny strączkowe takie jak fasola ,czy groch,mięsa to najczęsciej kurczaki lub wołowina,chude wędliny -wieprzowiny nie polecało sie wtedy,jajka ,do tego wiadomo ryz i kasza ,pieczywo razowe ,ktore było jakby bardziej razowe, teraz to jakies berbeluchy ci piekarze robią.U mnie to nie wyglądalo tak najgorzej ,bo rodzina prowadziła knajpe i mielismy wieksze przydziały kartek na mieso niż normalnie. Pamietam ,że po treningu wciągałem zawsze w rodzinnej kanjpie pól kurczaka gotowanego w rosołku z ryżem.Mikstury z surowych jajek pamietam ,cos jak na filmie Rocki 1 ;-)).Nie było tyle wiedzy na ten tamat co obecnie i wpadało sie do baru mlecznego na naleśniki z twarogiem ,a miałem kolege ktory wpadał do cukierni i kupowal na weekend 30 sernikow,zagryzal metką,a potem startowal w zawodach ;-))

xxmłodyxx
14-04-11, 16:32
kupowal na weekend 30 sernikow,zagryzal metką,a potem startowal w zawodach ;-))

mozna? mozna:P

Pumbas
14-04-11, 16:32
Co do starych czasów.. W latach 60 trenował mój dziadek, pytałem go jak wyglądała jego dieta itd :D Mięsa typu kura, świnia praktycznie nie jadł, bo była z tym lipa, ale ryby były tanie jak barszcz (był w szkole morskiej) więc cały czas łoił ryby i kasze :) Ciekawe jest to, jak ludzie teraz się boją aero oraz tego, że są "naczczo". Z relacji dziadka, kiedyś każdy z samego rana naczczo ostro pływał w basenie, jedli słabo, siłownie mieli prowizoryczne, krążyły jakieś kartki z treningami "weiderów" a ludzie rośli i rośli :p

Pusia
14-04-11, 16:42
kilka razy wybrałem sie do warszawskiego hERKULESA ,

haha, moj stary tam chodzil :D

Ufp
14-04-11, 16:42
A jak wyglądała sprawa z siłowniami skąd sprzęt czy były siłownie publiczne ?

chunga
14-04-11, 16:56
No właśnie o rybach zapomniałem ,ja mieszkałem nad samym morzem w tamtych latach wiec z rybami było super!

Pumbas Ty jestes z Gd. zaraz sie okaze ,że jesteśmy lub bylismy z tej samej dzielnicy ,albo trenujemy w tym samym klubie ;-))

Znanym kulturysta z Gdańska z lat 60 był chyba Stanisław Wielgus -obecnie ceniony specjalista od kregosłupa.Ja jednak zacząłem treningi w latach 80-tych i wtedy z bardziej znanych na wybrzżu byli Jerzy Krynskiki,Jan Łuka ,Jacek Bączkowski i czy Grzegorz Zielinski -dwaj ostatni byli moim kolegami z siłki.W roku 86 miałem nawet zaszczyt startowac z Jackiem Bączkowski ,ale ja w wadze cieżkiej, a on wadze lekkej.Były to zawody -mistrzostwa okręgu połnocnego (7 województw) byłem 4 w swojej kategorii ,a Jacus 1 -potem pojechal na mistrzostwa Polski juniorow gdzie był 1.Kategorie dzieliły sie jak dobrze pamietam na wzrostowe chyba ,a nie wagowe.

chunga
14-04-11, 17:01
A jak wyglądała sprawa z siłowniami skąd sprzęt czy były siłownie publiczne ?Nie wiem jak w innych miastach ,ale w Gdańsku było ze 3-4 siłownie ze sprztem własnej roboty - TKKF Portowiec Gdańsk,Stoczniowiec i jeszcze jakies ze 2 ,teraz na jedna dzielnice przypda z 3-4 kluby , a czasami wiecej.

Ufp
14-04-11, 17:22
Jak by można było wiedzieć kto był pańskim mentorem chodzi mi o to czy miał pan kogoś przy sobie kto edukował pana w zakresie dietetyki,treningu jak tu widzę z relacji dopingu itp i skąd wziął się pomysł chodzenia na siłownie za pańskich czasów?

Pumbas
14-04-11, 17:29
Chunga mój dziadek - Jacek Bąkiewicz blisko hehe, ale to nie on, bo nie startował nigdzie tylko ćwiczył dla siebie i nie w 80 ale 60 :p Mi umknęło, że tez Gdańsk. Pewnie w powerpicie siedzisz?? ja tam ćwiczyłem ale trochę mnie wkurzyło kilka rzeczy i teraz ćwiczę w małej siłowni Olimp we wrzeszczu.

Jestem z dzielnicy strzyża :)

fallenursus
14-04-11, 18:06
Coktaile białkowe -twaróg miksowany z siadłym mlekiem i owocami,czy tam dżemem,mleko bylo modniejsze niz dzisiaj i duzo wiecej sie go piło,bardziej popularne były rośliny strączkowe takie jak fasola ,czy groch,mięsa to najczęsciej kurczaki lub wołowina,chude wędliny -wieprzowiny nie polecało sie wtedy,jajka ,do tego wiadomo ryz i kasza ,pieczywo razowe ,ktore było jakby bardziej razowe, teraz to jakies berbeluchy ci piekarze robią.U mnie to nie wyglądalo tak najgorzej ,bo rodzina prowadziła knajpe i mielismy wieksze przydziały kartek na mieso niż normalnie. Pamietam ,że po treningu wciągałem zawsze w rodzinnej kanjpie pól kurczaka gotowanego w rosołku z ryżem.Mikstury z surowych jajek pamietam ,cos jak na filmie Rocki 1 ;-)).Nie było tyle wiedzy na ten tamat co obecnie i wpadało sie do baru mlecznego na naleśniki z twarogiem ,a miałem kolege ktory wpadał do cukierni i kupowal na weekend 30 sernikow,zagryzal metką,a potem startowal w zawodach ;-))

mam znajomego Rosjanina, opowiadal kila ciekawych rzeczy jak pakowali za komuny u nich gdy nie bylo nic do szamania oprocz twarogu, ziemniakow i wieprzowiny....i mety.

slim shady
14-04-11, 18:20
prześledziłem wszystkie posty Chunga i rispect ;)

Pisałeś o mostkach z kurczaka, jakoś je przyrządzasz ?

W miarę możliwości będę śledził dziennik ;)

chunga
14-04-11, 18:33
Dodaje do obojetnie jakich potraw jako jeden ze składników ,tych na gorąco oczywiście -duszony kurczak czy jakas zupka z miesem oczywiście,. Ostatnio nic nie miałem , tylko cała paczke mostkow plus pól kilo zołądkow drobiowych -pokroiłem włoszczyznę wrzuciłem mostki i żołądki, wszystko ugotowałem -wyszla naprawdę ciekawa zupka : o takim specyficznym smaczku jak nigdy.;-)

mtm
14-04-11, 19:59
Fajne te stare opowieści , Nie ma to jak Kiedyś wieczorem Daszkiewicz jadł zupe mleczną z pierogami a rarno wygrywał zawody . Trenowali klate nawet 7 razy w tyg. nikt nie wiedział o takim czymś jak regeneracja a rośli !

fallenursus
14-04-11, 20:07
powiem ci mtm w sekrecie za stack deka+dbol nie ma w sobie rownych na mase i regen, ale to co robi z HPTA to calkiem inna bajka...:)

chunga
14-04-11, 23:15
Jak by można było wiedzieć kto był pańskim mentorem chodzi mi o to czy miał pan kogoś przy sobie kto edukował pana w zakresie dietetyki,treningu jak tu widzę z relacji dopingu itp i skąd wziął się pomysł chodzenia na siłownie za pańskich czasów? No byl gościu od ktorego to wszystko sie zaczeło ,do dzisiaj siedzi w tym sporcie i jest w PZKiF jednym z głownych dzialaczy >nazwiska nie podaje bo nie wiem czy on sobie by tego życzył.Poza tym paru zapaleńcow na dzielnicy za ktorymi ludzie sie ogladali zrobiło swoja reklame ,szybko do nich dołączyłem i tak juz poszlo.Ktos tutaj napisal o treningu klatki 7 razy w tygodniu i pamietam ,że tak to właściwie wygladało. Pamietam najsilniejszego na tamte czasy gościa z dzielni -wyciskal 195kg ,klatke trenował codziennie,żadnej regeneracji ,wyciskanie i rozpietki ,wciąz to samo ,bez żadnych spcjalistycznych treningow ,bez supli ,bez nikogo kogo mogłby nasladowac ,od kogo mogłby sie uczyc,jechał na oslep ,walił to wyciskanie nonstop,prawdopodobnie na czysto ,ale to ,to tylko on sam juz wie he he!
O treningu i odżywianiu dowiadywalismy sie z gazet o kulturystyce i sportach siłowych takich jak-Żołnierz Wolnosci -ostatnia strona redagowal to chyba właśnie pan Mizieliński ,potem to chyba nazwywało sie Sport dla Wszystkich ,Rekereacja Fizyczna,do tego dochodzly takie śmieszne książeczki Zakrzewskiego -Jak stac sie silnym i sprawnym,Siła ,sprawnosc ,Piękno i kilka innych pozycji.O koksach to juz tylko w klubie sie dowiadywało. Nie wiem jak w innych miejscach ,ale tam gdzie ja trenowałem szedł wegierski nerobolil i polski metanabol -to byl pewny towar bo prosto z apteki na recepty od życzliwych lekarzy lub czasami na jakies kombinowane papiórki.

chunga
15-04-11, 15:16
1-wszy Trening wstępny po 2 tygodniowej przerwie zaliczony :))FBW Na wszystkie grupy po 2-3 serie 15p.Muszę Wam powiedziec,że dość ciężko szło.Stwierdziłem ,że 2 tygodnie przerwy to raczej za długo.Po następnym cyklu 4-6 tygodni zrobie sobie 1 tydzień regeneracyjny.
Byc moze spowodowane to było tymi 15 powtórzeniami ,nie lubie tego rodzaju treningu ,wole na wiekszych ciezarach ,jakos szybciej sie meczę.Organizm prosi sie o wieksze cięzary ,ale wlaśnie moze trzeba ten słabszy punk potrenowac ,a w moim wypadku to jest 15 p.Ciężar na ktorym najbardziej lubiłem trenowac jest gdzies na 7-do 10p

chunga
17-04-11, 19:54
2-trening.
Dzisiaj wpadłem sobie do klubu i pykłem wszystko na maszynkach Techno Gyma -chyba nie ma sensu dokładnie opisywac ,wszystkie grupy,8 cwiczen po 1 cwiczeniu na grupę i 3-4seriach po 15p.Lubie takie przeplatanki ,czasami wszystkie cwiczonka to tylko "zlote" złożone ha ha ,jak ktos na innym forum powiedział,innym razem tylko sztangą ,a jeszcze innym cwiczenia głownie jednostronne.tzn inaczej mówiąc jednorącz lub jednonóz.Wujo Walduś Nol takie polecał ;-))
Potem aeroby rower siedząc 25min.
To mój 2 trening w nowym klubie.Komplemencik mi sie trafil dzisiaj he heh ,bo instruktor tak sobie dreptał w tą i z powrotem,cos tam ludziom tłumaczyl i w końcu mówi do mnie -hmm widac ,u pana to czucie mięśniowe. '-))

wyszedłem z klubu.... słonko sobie swieci ,a mi wydzielaja sie te "endorinki szczęscia" po treningu ,zawsze tak mam uwielbiam ten moment wyjscia z klubu jestem superrr zadowolony i geba mi sie ha ha sam nie wiem od czego ;-))

chunga
17-04-11, 20:04
endorinki = endorfinki -nie moe poprawic drugi raz

Endorfiny – grupa hormonów peptydowych, wywołują doskonałe samopoczucie i zadowolenie z siebie oraz generalnie wywołują wszelkie inne stany euforyczne (tzw. hormony szczęścia). Tłumią odczuwanie drętwienia i bólu. Są endogennymi opioidami.

Są silnymi agonistami receptorów opioidowych μ, których pobudzanie wywołuje stany euforyczne. Na te same receptory działają opioidy egzogenne, co wywołuje zniesienie bólu, uczucie przyjemności i dobrego nastroju. Wywołuje to też silne uzależnienie psychiczne i fizyczne.
o oto mi chodziło uzależnienie psychiczne i fizyczne od treningu w moim wypadku ,a na pewno wśrod innych także ;-))

chunga
19-04-11, 12:58
3 trening FBW 15-stu powtórzeń
1.Wyciąg przodem -najszerszy 2s
2.Podciąganie na drązku w waskim -najszerszy 2s
3.Wyciskanie leząc sztanga -4s
4.Wyciskanie sztangielek siedząc- barki 4s
5.Wyciąg przodem -triceps 3s
6.Uginanie siedząc ze sztagielkami - biceps 3s
7.Przysiady ze sztanga na barkach -uda 3s
rower 25min
po treningu BCAA ,za 25min odżywka białkowa plus banan,garść migdałów

wczoraj kilka cwiczeń na drązku

chunga
19-04-11, 13:17
Nie mam pojecia gdzie zadac to pytanie? Czy tutaj ,czy załozyc nowy wątek ,czy jeszcze gdzie indziej??

Otóż mam zamiar sobie do chaty kupic takie poręcze i czy ktos to mial??? czy godne sa polecania??? ,czy nie chyboczą sie na boki ,no i czy wytrzmaja 120kg ,powiedzmy z dodatkowym obc. 50 kg musiały by wytrzmac 170kg ????????
http://www.marbo-sport.pl/marbo-home-stacjonarne-porecze-do-pompek.html

dlaczego ,akurat te ,bo łatwe w przestawianiu ,można sobie z nimi wyjsc do ogródka itd.
no albo nawet pójśc na miasto ha ha i poświrowac na chodniku

drazekmarek
19-04-11, 13:24
Nie mam pojecia gdzie zadac to pytanie? Czy tutaj ,czy załozyc nowy wątek ,czy jeszcze gdzie indziej??

Otóż mam zamiar sobie do chaty kupic takie poręcze i czy ktos to mial??? czy godne sa polecania??? ,czy nie chyboczą sie na boki ,no i czy wytrzmaja 120kg ,powiedzmy z dodatkowym obc. 50 kg musiały by wytrzmac 170kg ????????
http://www.marbo-sport.pl/marbo-home-stacjonarne-porecze-do-pompek.html

dlaczego ,akurat te ,bo łatwe w przestawianiu ,można sobie z nimi wyjsc do ogródka itd.
no albo nawet pójśc na miasto ha ha i poświrowac na chodniku
Dla mnie nie wyglądają za ciekawie wolałbym je przed kupnem wypróbować.

chunga
19-04-11, 13:55
no właśnie ;-(( - juz sie przejechałem na wyrobach tej firmy,a dokładniej na ławce skosnej na brzuch i poręczach do ściany

rafio83
19-04-11, 15:26
Nie taniej Cięt o wyjdzie jak zlecisz komuś zrobienie takich poręczy(czy nawet sam zrobisz)?

chunga
19-04-11, 16:14
troche zabawy z tym byłoby ,malowanie spawanie material ,a tak daje stówke i mam.

Znalazlem wątek o sprzęcie i dokladnie temat ,ktory wlaśnie ta firma "Marbo" założyla.Skopiowalem to samo zapytanie .Tylko wątpie ,żeby to była szczera odp. he he!

Ufp
22-04-11, 19:39
endorinki = endorfinki -nie moe poprawic drugi raz

Endorfiny – grupa hormonów peptydowych, wywołują doskonałe samopoczucie i zadowolenie z siebie oraz generalnie wywołują wszelkie inne stany euforyczne (tzw. hormony szczęścia). Tłumią odczuwanie drętwienia i bólu. Są endogennymi opioidami.

Są silnymi agonistami receptorów opioidowych μ, których pobudzanie wywołuje stany euforyczne. Na te same receptory działają opioidy egzogenne, co wywołuje zniesienie bólu, uczucie przyjemności i dobrego nastroju. Wywołuje to też silne uzależnienie psychiczne i fizyczne.
o oto mi chodziło uzależnienie psychiczne i fizyczne od treningu w moim wypadku ,a na pewno wśrod innych także ;-))
Dokładnie mam to samo wyjąłeś mi to z ust Sog leci :P

Konik-Drążek
23-04-11, 17:34
Chunga - nigdy nie patrz na takie poręcze te co pokazuje firma MARBO - to co oni pokazują to jest wszystko dla nowicjuszy, a nawet nie - wyobraź sobie że to jest wolnostojące i będzie się wszystko trzęsło.
Najlepszym rozwiązaniem jest zrobić u jakiegoś kolegi co umie spawać własne poręcze które można przykręcić do ściany, lub wbetonować w ziemię.
Ja zorganizowałem to tak.
http://www.youtube.com/user/konik3023?feature=mhum#p/u/17/i4uSlzAP-4U

chunga
24-04-11, 19:53
Przekonałes mnie ! Zrobie na dworzu takie jak na filmie.Takie do sciany to mam od ćwierc wieku ,albo i dłużej heh!.

Konik-Drążek
24-04-11, 21:10
Przekonałes mnie ! Zrobie na dworzu takie jak na filmie.Takie do sciany to mam od ćwierc wieku ,albo i dłużej heh!.

Widząc po twojej działce - ,,ogródku'' to w czym problem.
Worek cementu , woda, żwir i trochę fantazii i już jest.
Zawsze mozna sobie wyjść i zapodać jakieś ćwiczonko.

chunga
25-04-11, 20:14
a jak bede w humorze te se karuzele pirdelne

chunga
26-04-11, 16:01
4 i 5 trening zaliczony -cos w tej samej tonacji jak poprzednie,
FBW cały i Klatka dzisiaj;
1.wyciskanie na maszynie smitha leżąc na skosie
20kg -30p -rozgrzewka
60kg -15p
80kg -15p
100kg 15p i bez odpoczynku 80kg kilka powt. i znowu bez odpoczynku 60 kg kilka powt. plus kilka potwórzeń połowicznych i gleba!
potem 2 serie na linkach 15p i koniec klaty.
potem reszta FBW i aeroby -marsz 30min
Do treningów dodałem na co druga grupe mięśniową serie schodzące do upadku tak jak wyżej opisane.

chunga
26-04-11, 16:07
Na następnym treningu nie robie juz tej samej grupy do upadku
Naszersze -normalnie
Klatka -do upadku
Barki- normalnie
Biceps -do upadku
Tirceps -normalnie
Uda -do upadku
Grzbiet normalnie --- coś w ten deseń,ale nic na siłe jak mi sie nie chce robic do upadku to tego nie robie -nic za kare.

mtm
26-04-11, 18:35
Jakie masz wyniki w poszczególnych bojach ?

chunga
26-04-11, 20:49
Nie sprawdzam maksow to robota dla młodzieży i trójboistów.
Tak ogólnie pod kulturystyczną metodę
-wyciskanie 140kg 7-10p
-wyciskanie żołnierskie 90kg 7-9p -ale pełne nie jakies oszukane cudowanie,do czoła
-zwykłe pompki 70p
-uginanie ze szatnga stojąc na biceps zrobie z 70 kg po kilka powt,tylko to też bez sens
-z udami gorzej bo kilka lat temu kolanicha mi wysiadły ,ale robie nogi nie ma ,że boli.
-m.ciąg jako dodatek teraz traktuję ,kiedys było powyżej 220kg bez żadnego treningu.
Więc żadnych rewelacji w tym temacie nie było -nie jestem Pudzianem ;-))

chunga
30-04-11, 14:43
przedwczorajsza męczarnia nr.6
KLATKA
Wyciskanie na poziomej sztangą
2s rozgrzewka
3sx15p (ostatnia seria schodząca do upadku)

NAJSZERSZE
Podciąganie hantli oburącz w opadzie 3x15p (lekko)

BARKI
Wyciskanie zza karku na Smithcie 3x15p (seria schodząca do upadku)

BICEPS
Uginanie jednoracz na modlitewniku 3x15p (lekko)

TRICEPS
Wyciąg z lina przodem 3x15-12 (do upadku)
Wyprosty z hantlami rąk w tył w skłonie 2sx15p

BRZUCH
Wznosy prostych nóg do samego drązka 2s na maksa
Wznosy zgiętych nóg razem z tułowiem aż do drążka 2s na maksa

ORBITREK -10 min
Wszystko razem 1.15min
Bardzo dobra pompa całej góry tułowia.Siła jest ,ale zadyszka i palenie mięśni po seriach przeszkadza w porządnym zrobieniu ćwiczeń.Nogi odpuszczone -przeforsowane kolana.

chunga
30-04-11, 14:45
No i dzisiejszy trening;
Trening nr.7 FBW - antagonistyczny.Rozpoczęty 3 tydzień treningów.

Rozgrzewa i ..

Najszersze - Barki;
1.Wyciąg do klatki w szerokim 4x15p
2.Wyciskanie z klatki na Smithcie 4x15p (do upadku)

Najszersze - Barki
1.Ściaganie na prostych rękach do ud 2x15p
2.Wznosy sztangielek przodem 2x15p

Biceps -Triceps
1.uginanie ramion na wyciągu z lina 4x15p
2.prostowanie ramion na wyciągu z liną 4x15p

Czworogłowy i dwugłowy uda;
1.prostowanie nog na maszynie siedząc 4x15p
2.zginanie nog na maszynie siedząc 4x15p

Brzuch - Grzbiet
1.skłony na ławce skośnej 3x15p
2.sklony w tył leżąc przodem 3x15p

Czas 1 godz 05 min.
Klatki nie było ,bo sie nie zregenerowała,aeroby wieczorem lub jutro.
Tempo treningu dość szybkie,pompa mięśniowa jakby coraz lepsza.

chunga
30-04-11, 14:52
przed treningiem biorę -tussipect 2 tabl.(z efedryną) plus kawa i 200mg kofeiny w tabl. po czym nie ma możliwosci ,żeby nie pojechał na trening,bo energia rozpiera jak smok ;-))

luo
30-04-11, 18:23
Tussi kupujesz na receptę czy tak dobrze bajerujesz farmaceutkę?http://img831.imageshack.us/img831/4679/morda.gif

fallenursus
30-04-11, 19:13
przed treningiem biorę -tussipect 2 tabl.(z efedryną) plus kawa i 200mg kofeiny w tabl. po czym nie ma możliwosci ,żeby nie pojechał na trening,bo energia rozpiera jak smok ;-))

wkoncu.:)
ile te nedzne tabsy maja tej efy?
pytam , bo moze sudafed miec wiecej,a u was chyba dostepne.

chunga
30-04-11, 19:21
1 tabl. - efedryny chlorowodorek 15mg
jak to się ma do typowej efy to juz nie wiem,ale działa ;) na początku jakis lekkie trzęsiawki były i chciałem kogos udusic ,ale przeszło
znajoma mi załatwia ,ale jest problem ,na wszeli wypadek juz sie zabezpieczyłem i mam Thyroburn -to co Jaca666 polecił

fallenursus
30-04-11, 19:26
sudafed ma bodajze 60mg pseudoefy, nie wiem dokaldnie ile to jest ake 2 tabsy sudafed'u fajnie na mnie dzialaja. u nas bez recepty, tak samo jak efa:)

chunga
30-04-11, 19:32
cos mnie jeszcze bardzo zastanawia;
mam odżywkę białkową MilkoShake Power Protein i tam na etykiecie pisza ,że w 100g produktu jest -
L-glutaminy 16.5g
i BCAA
L-leucyna 10.4g
L-walina 5.7g
L-izoleucyna 5.6
razem tego jest sporo ,bo az 38.2 na 100g
ja biore 50 gram wiec juz samych bcaa jest 21g i do tego 8g gluty -to jest naprawdę sporo -czy to jakas ściemka??? ,czy ja znowu czegos nie kumam?

luo
30-04-11, 20:21
Na syfydy ktoś pisał, że pseudoefedryna ma się do efedryny 4:1, także niby 60mg z sudafedu=15mg z tussi, tylko ile w tym jest prawdy?
btw. cirrus wychodzi taniej od sudafedu;)

chunga
05-05-11, 10:42
Mam propozycje dla koneserow robienia masy za wszelką cenę,chciałem to zaproponowac na wątku z odżywkami ,ale jeszcze bym dostal ochrzan ,bo nie wiem czy to dozwolony produkt ???

http://www.schaumann-rolpol.pl/trzoda-tuczniki.php

.rocky
05-05-11, 11:57
czy to nie jest pasza dla swiń ?

Pioter1994
05-05-11, 13:32
LOL to jest pasza dla świń !

chunga
07-05-11, 20:51
to miał byc tylko żarcik ,jesli kogos uraziłem to przepraszam

chunga
07-05-11, 20:57
Po tygodniowym przeziębieniu dzisiaj znowu ruszyłem z siłką.
Dzisiaj tylko "Pulla" zrobiłem
plus 30 min aerobów na rowerku poziomym
Do końca sierpnia lekkie treningi na redukcje.

MAXIMUS 2
07-05-11, 21:00
Chunga z 20 lat temu wpierniczali pasze dla świniaków moi kumple jak ćwiczyli i nikt się nie dziwił :)

chunga
09-05-11, 15:31
o tym nie słyszałem ,ale o jakis specyfikach co dawało sie kurczakom na wzrost to tak,ale szczegółów nie znam ))

chunga
12-05-11, 13:08
Chciałem troche zwiększyć ilośc treningów w tygodniu latem.Dokładnie z 3 na 4 ,a że z FBW-u za bardzo nie da się nic wykombinowac.Zdecydowałem sie na zmiane i zacząłem Push-Pull.W zasadzie dosyć podobny trening tylko rozbity na 2 dni i jedno ćwiczenie wiecej do grupy wykonuję.Siłówke zawsze staram sie robic około godzinki i tak było 3xw tygodniu przy FBW-u ,a teraz wychodzi przy Push-Pullu 4x w tygodniu po 1 godz. + aero oczywiście.
W zasadzie zmiana ,aż nie taka duża ,a zakwasy mam niesamowite.

Micek185
12-05-11, 17:34
do dziś pamiętam jak przychodził do mnie kumpel na siłownię który miał pasze dla świń bodajże mlekopan jak źle to mnie poprawcie,ale żarł to, nie wchodziłem w szczegóły ale żyje choć sam bym sie tego nie podjął:)

chunga
13-05-11, 22:47
4692 jednak nie polecam ha ha!

chunga
13-05-11, 22:50
4693 skład kijowy

mtm
13-05-11, 22:51
Wuja mój ma znajomego w "fabryce" pasz dla świń , można dowolnie układać sobie skład a oni już ułożą takie ilość danych składników jak sobie wymyślisz . Jako coś to pw http://forum.animalpak.pl/images/smiles/12.gif

chunga
13-05-11, 22:57
nieeee no na rzeżbe dla świń pewnie nic nie maja, bo jak świnia z rzeżbą ??? ;)

i nie wiadomo czy smarkula by aeroby chciała kręcić

chunga
14-05-11, 14:55
PUSH
klatka
1.wyciskanie leżąc sztanga 5x15-3p
2.wyciskanie leżąc sztangą do szyi 3x12p
barki
1.wyciskanie z klatki siedząc smith 3x12p
2.wyciskanie zza karku smith 3x12p
Triceps
1.wyciąg przodem z lina 2x15-12p
2.wyciąg jednoracz od tyłu z lina 2x10-12p
3.poręcze 2x15-12p
4.wycisaknie franc.siedząc jednorącz ze sztagielka 2x12p
5.wyciskanie franc. stojąc ze sztagielką oburącz 2x12p

nie wiem co mi odbiło ,rozpędziłem sie z tym trickiem,raczej nie robie maratonów
sauna i finito

chunga
14-05-11, 15:14
obecne suple
ACTIVLAB BCAA Powder XTRA L-Glutamine cytryna i grapefruit
Glukozamina z dodatkami Zdrowit Protect - dostałem za darmo to wciam
FITNESS AUTHORITY Thyroburn 120 (http://www.triceps.pl/Fitness_Authority_Xtreme_Thyroburn_120kaps-1960.html)
KAIZEN Caffeine 100 kaps./200mg (http://www.triceps.pl/Kaizen_Caffeine_100kaps-2156.html)
MILKOSHAKE Power Protein 400g (http://www.e-gym.pl/.................................................. .....)x6 paczek
Cynk Olimp
Multivitamina i minerały Olimp
około 10 dziennie mostków z kurczaka(chrząstki)

z tym ,że nie jestem maniakiem odżywek białkowych ,biorę tylko wtedy jak mam mało białka w posiłku,nie mam możliwości zjeśc normalnego posiłku,mam długa przerwe miedzy posiłkami,itp.
tussi z efką juz nie udało sie załatwic i na thyburn sie przerzuciłem

chunga
17-05-11, 18:27
pull
Najszerszy
1.wyciag do klatki 4s 15-8p -różne tempo(wolne ,średnie szybkie)
2.sztangielka jednorącz 4s 10p
Grzbiet
1.sklony leżąc przodem 3x10p
Biceps
1.modlitewnik z gryfem łamanym 4x12-8p
2.modlitewnik młotkowo ze sztagielką 4x12-10p
Przedramiona
1.uginanie na nadgarstkow ze sztanga trzymaną z tyłu 3x12-15p
2.ugnianie ramoin ze sztanga nachwytem 3x12-15p
rower 15min -wiecej mi sie nie chciało
czas z aero 1.15
ogólnie waga znowu 119kg na EC i potem thyroburnie ,bo sie chwile zgapiłem i znowu skoczyła do 122kg
puch pull idzie coraz lepiej na początku było kiepsko i zakwasy jak smok,zaczynam czuc pompe jak drugi smok ;) :)
jakos na nogi zbrakło czasu moze jutro polecę z nimi

chunga
19-05-11, 12:20
aaa kujde nie chce mi sie tego dziennika prowadzic ,to chyba ni ma sensu ,ograniczę sie czasami do jakis fotek filmikow lub relacji co 2-4 tygodnie to wszystko -tak chyba będzie ciekawiej

czasami palne cos bez sensu ,dla lepszego sampopoczucia :) :) :)

fallenursus
19-05-11, 13:24
Ale my dokladnie rozumiemy.
W tym wieku juz ciezKo spamietac i wogole.
:):)

chunga
21-05-11, 14:10
Jakoś tak jest w tej kulturystyce ,że to co jest największa głupotą za parę lat okazuje sie najlepszym rozwiazaniem.Natomiat to co było przez lata stosowane często z sukcesem ,potem okazuje sie tylko mitem.Czytam sobie ostatnio ,że na noc trzeba teraz same węgle jeść(kiedys tylko białko) .bo lepiej sie wypoczywa ,lepiej na drugi dzień sie trenuje i pare jeszcze tam jakis ksiązkowych wywodów.To samo z kretem ,kiedyś za nic z kofeiną ,a teraz juz wolno z kof....itd itp.
Takich przypadków można wymieniać w nieskończoność ......

chunga
20-06-11, 23:53
4911brzucho se zakryłem ,bo mi sie nie podobało

fallenursus
21-06-11, 00:08
http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSs5I1gGklEJW3gw3dXgJ9yjz7Cy6NFw G0GWw28_CLSewuXPhay

chunga
21-06-11, 00:08
co do treningow -obecnie trenuje rano pól godzinki jedna wybraną grupe i czasami wieczorem drugie pól godzinki następna grupę ,treningi codziennie ,jak czuje potrzebe 1 dnia odpoczynku to sobie go robię i to wszycho

Bull2
21-06-11, 00:30
nie wiem czy pisales w temacie, ale jakie rekordy masz ?

Micek185
21-06-11, 00:33
no ładnie chunga! tylko teraz weź się za córkę bo w łapie nawet 40nie ma:D
dobra forma,jak widac i rekreacyjnie mozna być bykiem:)

chunga
21-06-11, 14:40
ma 25cm he he ,równa 1/2 mojej łapy

wiesz dobijam do 50l więc ,że z tymi rekordami w moim wieku to juz cięzko,po pierwsze jakos juz mnie nie rajcuja ,a po drugie przeważnie sobie zrobie krzywde(kontuzja)przy rekordach
z reszta co to za różnica czy cisne 170 czy 180kg, , dla mnie teraz bardziej liczy sie ogólna sprawnośc fizyczna,sprawnośc stawów,sprawnośc kregosłupa ,rozciągnięcie mięsni, kondycja ,no i tam kilka innych rzeczy.

z resztą gdzies tam wyżej pisałem o moich skromnych wynikach siłowych ;)

fallenursus
01-07-11, 04:16
a te filmiki z treningow co pisales wczesniej ze beda to gdzie sa do diaska?
sie grzecznie pytam....

chunga
01-07-11, 14:49
ale ja zapomnial ,że tak pisal
dziury w bańce te koksy powypalały heh!

Konik-Drążek
10-07-11, 19:58
Chunga jestem cały czas z tobą i zobacz mój najnowszy filmik z podciągania z 20 kg.
Wiesz o co chodzi.

http://www.youtube.com/watch?v=GQEStBZwM_w

chunga
11-07-11, 00:04
jest extra
kurde juz tu pisałem i cos znika
ale o co chodzi

Konik-Drążek
11-07-11, 23:18
Kurka wodna , a idz ty do dupy , obrałem twój system i od razu 1-2kg do przodu.

Konik-Drążek
11-07-11, 23:21
Chunga - kawał byka z Ciebie.

drazekmarek
21-07-11, 16:49
http://www.youtube.com/watch?v=VX-pFvjGFrA&feature=related
Chunga małe wyzwanie dla Ciebie i mobilizacja do treningu :),na początek 53 pompki co Ty na to?

chunga
21-07-11, 18:43
no ok ,wreszcie cos sie dzieje ,a nie tylko obietnice i chwalenie co kto ile może drukiem pisane ,a to trza dupsko ruszyc i pokazac realistycznie

drazekmarek
21-07-11, 19:00
no ok ,wreszcie cos sie dzieje ,a nie tylko obietnice i chwalenie co kto ile może drukiem pisane ,a to trza dupsko ruszyc i pokazac realistycznie
He przynajmniej bardziej kolorowo :)

drazekmarek
21-07-11, 20:28
53 pompki to ma być sporo nie? A 25 na jednej to lipny wynik? Jak się to przedstawia? Ja się nie znam, bo nigdy pompek nie robiłem, nie licząc rozgrzewki przed klatą.
Jak na takiego nooba to myślę, ze koło 60 zrobię, a koło 25 na jednej, ale pełniejszych niż na filmiku ;)
53 pompki to mało a 25 na jednej jeżeli są prawidłowo zrobione to bardzo dużo,ale jak zapewne zdąrzyłeś z czaić co chunga pisał nie interesują nas wyniki pisane drukowaną czcionką tylko real czyli dowód na filmie :)

xxmłodyxx
22-07-11, 02:04
Chyba źle to robię, ale mniej więcej tak to wygląda (niby 25 na jednej ręce):

http://www.youtube.com/watch?v=MxeHpWKm5J4

Tutaj chyba 58-60 pompek. Jakoś bardziej się zniżam niż "drążek". Tak mi się zdaje, ale jak mówiłem pompek nie robię w ogóle, więc pewnie technika też nie jest ok- jakbym trochę potrenował na pewno byłoby lepiej.

http://www.youtube.com/watch?v=UYOr494wlMw

zboczone te ludzie..bez koszulek filmy wrzucają http://imgcash4.imageshack.us/img204/6591/73793739.gif

fallenursus
22-07-11, 03:35
wqrwiliscie Arka.
teraz bedzie musial dozucic masy.

xxmłodyxx
22-07-11, 03:52
wqrwiliscie Arka.
teraz bedzie musial dozucic masy.

przydało by mu sie xD

chunga
22-07-11, 15:14
Chyba źle to robię, ale mniej więcej tak to wygląda (niby 25 na jednej ręce):

http://www.youtube.com/watch?v=MxeHpWKm5J4

Tutaj chyba 58-60 pompek. Jakoś bardziej się zniżam niż "drążek". Tak mi się zdaje, ale jak mówiłem pompek nie robię w ogóle, więc pewnie technika też nie jest ok- jakbym trochę potrenował na pewno byłoby lepiej.

http://www.youtube.com/watch?v=UYOr494wlMw te pompasy na jednej ręce jak na moj gust extra i dużo nawet

pieciol100
22-07-11, 15:54
http://www.youtube.com/watch?v=VX-pFvjGFrA&feature=related
Chunga małe wyzwanie dla Ciebie i mobilizacja do treningu :),na początek 53 pompki co Ty na to?no ja podejżewam,że też zamieszcze tutaj filmik w tej kategori!:)

drazekmarek
22-07-11, 16:35
Chyba źle to robię, ale mniej więcej tak to wygląda (niby 25 na jednej ręce):

http://www.youtube.com/watch?v=MxeHpWKm5J4

Tutaj chyba 58-60 pompek. Jakoś bardziej się zniżam niż "drążek". Tak mi się zdaje, ale jak mówiłem pompek nie robię w ogóle, więc pewnie technika też nie jest ok- jakbym trochę potrenował na pewno byłoby lepiej.

http://www.youtube.com/watch?v=UYOr494wlMw
I to się chwali,pompki na jednej ręce bardzo dobrze naliczyłem 24,a zwykłe 58x,fajnie że nie skończyłeś na pisaniu

drazekmarek
22-07-11, 16:42
http://www.youtube.com/watch?v=dru5QqCZac4
No to jedziemy dalej 63x

mtm
22-07-11, 17:28
Co to za spam w tym temacie ? pytam sie grzecznie ?

chunga
22-07-11, 17:38
to nie spam tylko zawody odp. grzecznie
co mam pisac kujwa ,że na ławce wale 200kg po 10p i wyciskam zza karku 100 -te brednie to nie dla mnie ,a tutaj przyajmnie zdrowa rywalizacja ,wiec o co chodzi???

mtm
22-07-11, 17:41
Ciekawe ile ja bym robił pompek z 10 ? http://forum.animalpak.pl/images/smiles/bomba.gif

drazekmarek
22-07-11, 17:44
Ciekawe ile ja bym robił pompek z 10 ? http://forum.animalpak.pl/images/smiles/bomba.gif
Możesz spróbować,my Ci nie odpowiemy:)

chunga
22-07-11, 17:46
jak moj dziennik sie nie podaoba i styl ,ktory tutaj chciałem zrobic ,to mi tez juz zaczyna tutaj sie nie podobac -to kasujta moj profil stąd i moj wątek
drukowanych wychwalanek mam po prostu dość i albo ludzie zaczna pokazywac na filmikach na co ich stac ,albo juz mnie tu nie ma >>>>>>>>

mtm
22-07-11, 17:52
O co ci chodzi ? Czy ktoś sie tutaj przechwala ? masz problem z tym że młody jest taki silny i nie dowierzasz czy o co ? WTF ?

chunga
22-07-11, 17:54
O co ci chodzi ? Czy ktoś sie tutaj przechwala ? masz problem z tym że młody jest taki silny i nie dowierzasz czy o co ? WTF ? nie odpowiem ,bo nie w moim stylu chwalic sie drukiem pisanym he he!

drazekmarek
22-07-11, 18:00
Chunga nie denerwuj się,spróbuję odpowiedzieć za Ciebie.
mtm nie chodzi o kolegę arus22,tylko Twój post o spamie i zdaje się to jest chungi dziennik więc chyba może decydować co w nim będzie ?

fallenursus
22-07-11, 18:15
Spam to jest kilka dziennikow nizej.Ponad 90 000 odslon i ponad 200 stron spamu.Nigdy nie wiesz gdzie czai sie sztruks.....

DTX
22-07-11, 18:16
Chunga, luzik - nigdzie nie odchodź.
mtm - nie czepiaj sie bez sensu.
I wszyscy będą zyli dlugo i szczesliwie.

drazekmarek
22-07-11, 18:29
Spam to jest kilka dziennikow nizej.Ponad 90 000 odslon i ponad 200 stron spamu.
Sorki dałem soga bo nie wiedziałem że żartujesz na temat swojego dziennika,nie myślę tak o Twoim dzienniku bo go nie czytałem :)

chunga
22-07-11, 18:39
Chunga, luzik - nigdzie nie odchodź.
mtm - nie czepiaj sie bez sensu.
I wszyscy będą zyli dlugo i szczesliwie. juz sie uspokoiłem :) ,ale jednak faktem jest to ,że ludziska nabieraja wiekszej mocy przy klawiaturach kompów niz na siłowniach i to jest fakt bezprzeczny.Dlatego chcialem tak wątku zrobic ,żeby ludzi i oczywiście siebie zdopingowac miedzy soba do rywalizacji -czy to aż taki zły pomysł?

drazekmarek
22-07-11, 18:44
juz sie uspokoiłem :) ,ale jednak faktem jest to ,że ludziska nabieraja wiekszej mocy przy klawiaturach kompów niz na siłowniach i to jest fakt bezprzeczny.Dlatego chcialem tak wątku zrobic ,żeby ludzi i oczywiście siebie zdopingowac miedzy soba do rywalizacji -czy to aż taki zły pomysł?
Bardzo dobry pomysł,jak uchował Ci się jeszcze jakiś filmik z pompkami to wrzucaj.

fallenursus
22-07-11, 18:45
Spizdzajta z tymi pompkami bo ja mam traume z obozow spprtowych w ddr'ach.(dla mlodszych kolegow to kiedys niemcy byly podzielone i sie jezdzilo na kolonie do wschodnich:)l

drazekmarek
22-07-11, 18:49
http://www.youtube.com/watch?v=hqzScg6zORU

69 bez spiny ;P

MTM porób se pompki ciśnienie Ci zejdzie xD Patrz jak ja się dobrze bawię. Za 2-3 dni będzie 80 ;)
I o to chodzi,zaproś tu innych może też się z nami spróbują.Pompki ok.

drazekmarek
22-07-11, 18:50
Spizdzajta z tymi pompkami bo ja mam traume z obozow spprtowych w ddr'ach.(dla mlodszych kolegow to kiedys niemcy byly podzielone i sie jezdzilo na kolonie do wschodnich:)l
Skończymy przy największym wyniku :)

drazekmarek
22-07-11, 18:56
http://www.youtube.com/watch?v=hqzScg6zORU

69 bez spiny ;P

http://www.youtube.com/watch?v=Tl9L7cp4D3E
Tylko 68 :)

xxmłodyxx
22-07-11, 19:02
http://www.youtube.com/watch?v=3RD1qmSUpLw

55 chyba tylko;/ Ale moge sie głupio tłumaczyc ze wczoraj klate robiłem przeciez: P

drazekmarek
22-07-11, 19:55
No ja naliczyłem 54 i mała porada dla Ciebie na przyszłość,jak głowę trzymasz uniesioną to pompki wyglądają na niepełne,głowa powinna być przedłużeniem tułowia i ustaw aparat tak aby było widać że przy każdej pompce nosem prawie dotykasz podłoża.

DTX
22-07-11, 20:28
Jebany... :D

drazekmarek
22-07-11, 20:35
Dobra macie 39 i pół na jednej ręce:

http://www.youtube.com/watch?v=HSyGADAooIM

Dziękuje, dobranoc.
I tak to jest z pompkami na jednej ręce,za dużo możliwości kombinacji dlatego ich nie robię.W prawne oko od razu zauważy że już prawie stałeś na prawej nodze,ja pisząc o prawidłowych pompkach na jednej ręce myślałem o takim ułożeniu ciała jak przy pompkach na dwóch rękach.

mtm
22-07-11, 21:24
Nieźle arek !

drazekmarek
22-07-11, 22:07
No co Ty gadasz :) Dresior miałem taki puchaty, więc dupsko wydaje się wysoko, a przecież identyczne mam ułożenie jak na wcześniejszym filmiku, gdzie pisałeś, że jest dobrze.
Z resztą jak dla mnie było w miarę dobrze technicznie (nie stałem na prawej nodze- przysięgam :>, lewe biodro miałem trochę niżej i tyle), nogi przecież muszą być trochę inaczej ułożone niż przy normalnych pompkach. Ja sobie szerzej nogi rozkładam, lewe biodro w dół bardziej i tyle z modyfikacji ;P
Nie krytykuję Cię tylko piszę jakie jest moje podejście co do techniki i jak bardziej mi się podoba,chyba rozumiesz o co mi chodzi?,o ile kiedyś widziałem takie filmiki to teraz chcąc Ci pokazać akurat nie mogę ich znaleźć.

Pumbas
22-07-11, 22:23
co to za wątpliwości.. arusław nakurwiaj 300 zwykłych pompek to utniesz rozmowy o technice

fallenursus
22-07-11, 22:25
lol.
drazek przyznaj jak facet ze oczodoly puscili i galy ci spadly na dywan a nie szukasz wymowki.

drazekmarek
22-07-11, 22:28
co to za wątpliwości.. arusław nakurwiaj 300 zwykłych pompek to utniesz rozmowy o technice
A może Ty to zrobisz?

drazekmarek
22-07-11, 22:33
lol.
drazek przyznaj jak facet ze oczodoly puscili i galy ci spadly na dywan a nie szukasz wymowki.
Nie przeczę że jest dobry i znacznie lepszy ode mnie ale to już w takim wypadku nie można mieć swojego zdania co do techniki?

Pumbas
22-07-11, 23:05
Jakbym był w stanie to bym to nawet nagrał :D Ale żeby zrobić akurat 300, to trzeba być chudzm sucharem na bfie maratonisty, też przy takiej ilości rozchodzi się o wytrzymałość mięśni, której w ogóle nie ćwiczę nie wychodząc poza 20 powtórzeń w żadnym ćwiczeniu. jak chcesz to mogę Ci kiedyś nagrać jakiś przysiad, ale Ty mi i tak nie nagrasz odpowiedzi bo pewnie unikasz tego ćwiczenia, zbyt niebezpieczne dla kolan.. :(

drazekmarek
22-07-11, 23:27
Jakbym był w stanie to bym to nawet nagrał :D Ale żeby zrobić akurat 300, to trzeba być chudzm sucharem na bfie maratonisty, też przy takiej ilości rozchodzi się o wytrzymałość mięśni, której w ogóle nie ćwiczę nie wychodząc poza 20 powtórzeń w żadnym ćwiczeniu. jak chcesz to mogę Ci kiedyś nagrać jakiś przysiad, ale Ty mi i tak nie nagrasz odpowiedzi bo pewnie unikasz tego ćwiczenia, zbyt niebezpieczne dla kolan.. :(
Fajnie przysiad może być,może coś takiego?

http://www.youtube.com/watch?v=o7-SWU3XRPU&feature=player_embedded
19x

Pumbas
23-07-11, 00:05
gratuluję flexibility, ja takiego nie zrobię nawet jednego - jak uda mi się porozciągać ścięgna to nagram. szkoda że takie przysiady niewiele mają wspólnego z siłą nóg, o co mi pierwotnie chodziło, ale to też jest jakieś wyzwanie, któremu postaram się na przestrzeni dłuższego czasu sprostać (bo nigdy nie skupiałem się na takich bzdetach, ale skoro rzucasz wyzwanie, to choćby za kilka msc nagram takie cuda)

pieciol100
23-07-11, 10:52
e no Marek,przebiłeś mnie,miałem wstawiać filmik,ale mam tylko 57!

drazekmarek
23-07-11, 15:52
e no Marek,przebiłeś mnie,miałem wstawiać filmik,ale mam tylko 57!
To wstaw z innej beczki :) na przykład z tej

http://www.youtube.com/watch?v=Emt9otNOaw0&feature=player_embedded
46x

pieciol100
23-07-11, 16:28
To wstaw z innej beczki :) na przykład z tej

http://www.youtube.com/watch?v=Emt9otNOaw0&feature=player_embedded
46x

http://www.youtube.com/watch?v=5IG4JIlgYZQ

.rocky
23-07-11, 17:43
Panie Marek a zrób Pan coś takiego:
4972

drazekmarek
23-07-11, 19:32
http://www.youtube.com/watch?v=5IG4JIlgYZQ
No jest 50x

drazekmarek
23-07-11, 19:41
gratuluję flexibility, ja takiego nie zrobię nawet jednego - jak uda mi się porozciągać ścięgna to nagram. szkoda że takie przysiady niewiele mają wspólnego z siłą nóg, o co mi pierwotnie chodziło, ale to też jest jakieś wyzwanie, któremu postaram się na przestrzeni dłuższego czasu sprostać (bo nigdy nie skupiałem się na takich bzdetach, ale skoro rzucasz wyzwanie, to choćby za kilka msc nagram takie cuda)
Też nie robię takich "bzdetów" jak przysiady na jednej nodze,film był zrobiony bez żadnego przygotowania i nie trzeba jak piszesz przygotowywać się kilka miesięcy.A po drugie dziwne że 18-latek musi rozciągać ścięgna ?
To że twierdzisz że takie przysiady nie mają nic wspólnego z siłą,to się mylisz-znam gościa który trenując ciężary popisywał się tym a teraz po wielu latach przerwy jak już nie trenuje zejdzie tylko na dół i kaput :)

drazekmarek
23-07-11, 20:50
Arus22 i inni chodziło mi o takie pompki na jednej ręce
http://www.youtube.com/watch?v=OqLEmxEHTn4&feature=mfu_in_order&list=UL

chunga
25-07-11, 16:52
Panie Marek a zrób Pan coś takiego:
4972 a waflem też tak umiesz

chunga
27-07-11, 14:44
no dobra :) postara sie teraz dzia dzia pompki nagrać ,a ile to sam nie wiem ???
a potem pabawimy sie w wyciskanie na ilosc hmm...... ,no nie wiem np. 100kg ???

co do Arusa 39 pompek na jednej rece to naprawde szacun!

Pioter1994
27-07-11, 15:41
Chunga mógłbyś jakiś trening wrzucić? Teraz jedziesz dalej FBW czy jakaś zmiana była?

Konik-Drążek
27-07-11, 22:38
No ddooobbbrrraaa ja pierwszy zrobię takie, już nie gówniane.

http://www.youtube.com/watch?v=4mfVOI3B_Z4

fallenursus
28-07-11, 00:02
spokoj tu ma byc. bez zadnych szopek.

drazekmarek
28-07-11, 11:09
Rozjuszyli się Panowie.

Chyba mam jakiś naturalny talent do pompek, bo te z klaskaniem też mi leciutko idą. Tylko pewnie znowu źle technicznie :P
W tym ćwiczeniu raczej trudno jest kombinować,dawaj film :)

drazekmarek
28-07-11, 11:17
jak chcesz to mogę Ci kiedyś nagrać jakiś przysiad, ale Ty mi i tak nie nagrasz odpowiedzi bo pewnie unikasz tego ćwiczenia, zbyt niebezpieczne dla kolan.. :(
Kurka nie może wyjść mi to z myśli,najpierw jeszcze zanim odpowiedziałem na post insynuujesz mi że będę wykręcał się kolanami a po wrzuceniu mojego filmu i nie sprawdzeniu się Twoich przewidywań sam wykręcasz się w dokładnie taki sam sposób który dla mnie przewidywałeś :)

jak uda mi się porozciągać ścięgna to nagram

keres
28-07-11, 11:25
Siema chunga masz duże oświadczenie to mam pytanie trenuję kilka lat z moim kuplem i mamy taki trening tylko nie rozumiemy kilku ćwiczeń.Możesz nam sprawdzic czy jest dobry no i wyjasnić te ćwiczenia.
Trening budowanie masy
Poniedziałek: klatka piersiowa , biceps
1a.przywodzenie ramion przed sobą na bramie ( przy złączeniu rączek , złączamy nadgarstki, wracamy do pozycji wyjściowej) 4 x 10-12
1b.wyciskanie sztangielek na ławce skośnej góra (4 x 8; tempo 604; powt: 1,2,5,6 - tempo 20X powt: 3,4,7,8; powt. Seria łączona

2.wyciskanie sztangi na ławce poziomej : 10/8/6/ ---10/8/6 ( w drugim zejściu 2,5kg więcej)

3.rozciąganie m. piersiowych ( rozpiętka w ¾ części ruchu / mały ciężar – zostajemy w tej pozycji 60-90sekund)

4.rozpiętka – wyciskanie młotek ćwiczenie łączone ( najpierw odwodzimy ramiona na bok jak rozpiętka przechodzimy w drugiej fazie do wyciskania sztangielek w chwycie młotkowym) – drop-seria 3 x 10-12 dwa zejścia by zrobić 30-36 powtórzeń

Biceps:

1.uginanie ramion ze sztangą w opadzie tułowia ( półtorak górny pełen ruch + 1/3 górnej fazy = cały ruch) w górnej fazie zatrzymujemy na 2 sekundy 3 x 10 powtórzeń

2.uginanie ramion na maszynie Smitha ( uchwyt średni / drążek cały czas przylega do tułowia – maksymalnie cofając łokcie do tyłu) 4 x 8; tempo 604; powt: 1,2,5,6 - tempo 20X powt: 3,4,7,8; powt.

3.uginanie ramion ze sztangielkami stojąc ( chwyt młotkowy) 3 x 10 -12 drop seria do 30-36 powtórzeń

Wtorek: czworogłowe uda, dwugłowe uda, łydki

1. Przysiad 4 x 8; tempo 604; powt: 1,2,5,6 - tempo 20X powt: 3,4,7,8; powt 1 min przerwy; wąsko

2a. Wypychanie na suwnicy 4 x 10 - 12; szeroki rozstaw stóp
2b. Przysiad z hantlami 4 x 15 - 20; 90s przerwy; szeroki rozstaw stóp

3. Wykroki długie kroki 2 x 10 wykroków na nogę; 60s przerwy; nie prostujemy nóg do końca

4. Wykroki krótkie kroki 2 x 10 wykroków na nogę; 60s przerwy; nie prostujemy nóg do końca

5. Wyprosty nóg 1 x 100

6.martwy ciąg 4 x 8; tempo 604; powt: 1,2,5,6 - tempo 20X powt: 3,4,7,8

7.uginaie nóg na maszynie leżąc przodem: 3 x 10-12 drop serie 30 powtórzeń

8.wspięcia na palcach stojąc 4 x 30 powtórzeń – na zakończenie każdej serii 20sekund samego napięcia izometrycznego.

Czwartek:
Obręcz barkowa, kaptury, ( stożek rotatorów)
1.podciąganie sztangi w szerokim chwycie do wysokości klatki- rotacja w stawach barkowych-wyciskanie w górę- zejście w dół rotacja i wyprost ramion ( sam gryf z czasem małe obciążenie) 3 x 10-12 powtórzeń
2a. wznos sztangielek bokiem ( łokcie wyżej od nadgarstków) 3 x 12
2b. wznos sztangielek przodem ( wylewający) 3 x 12 – seria łączona

3. Gironda dumbbell swing 4 x 6-8 + 2 drop serie staramy się uzyskać 15-20 powtórzeń

4.zamaszysty wycisk 3 x 12-15 powtórzeń
5.wyciskanie sztangi siedząc maszyna Smitha 3-4 x 8 powtórzeń tempo 604; powt: 1,2,5,6 - tempo 20X powt: 3,4,7,8
6.wzrusznie barków ze sztangą z tyłu 3 x 12 powtórzeń
7.wzruszanie barków z przodu 3 x 12 powtórzeń

Piątek:
Grzbiet, triceps

1.ściąganie drążka nachwyt na szerokość barków ( łokcie pionowo) 3-4 x 12 powtórzeń

2.podciąganie sztangi w opadzie tułowia podchwyt 10/8/6 – 10/8/6 ( 2,5kg więcej)

3.wioslowanie na wyciągu siedząc do brzucha 4 x 8; tempo 604; powt: 1,2,5,6 - tempo 20X powt: 3,4,7,8

4.ściąganie drążka do karku 3 x 10 -12 drop seria do 30-36 powtórzeń

Triceps

1.tate Press 4 x 10 ( 5sek w dół i 5sek w górę)

2.wyciskanie w wąskim chwycie ( podwójny środek) dzielimy na 3 odcinki ( 1-2-3) robimy 1-2-1-2-3 –jedno powtórzenie

3.wyciskanie francuskie ze sztangielkami ( oszukane- opuszczamy sztangielki jak w wyciskaniu francuskim –przenosimy do przodu i robimy wyciskanie młotkowo) 3 x 10 drop seria do 30 powtórzeń

drazekmarek
28-07-11, 11:45
No ddooobbbrrraaa ja pierwszy zrobię takie, już nie gówniane.

http://www.youtube.com/watch?v=4mfVOI3B_Z4
Świetna forma i duża siła.

drazekmarek
28-07-11, 11:47
a potem pabawimy sie w wyciskanie na ilosc hmm...... ,no nie wiem np. 100kg ???
Ja pasuje :)

Pumbas
28-07-11, 13:46
drazekmarek nie chciało mi się odpisywać, ale aż odpowiem.

Pozwoliłem sobie na taką insynuację, bo wrzucasz same filmy typu pompki/podciąganie i wygląda na to że z ciężarami nie ćwiczysz - np przysiad z konkret obciążeniem. Skoro tak się dzieje, to musisz mieć jakieś powody ku temu - jakiego byś nie wymienił to sprowadza się to do "kolan" - gdzie miałem na myśli niezdrowy wpływ siadów z ciężarem NA STAWY, jak to zwykle gadają. Rozciągliwość ścięgien natomiast, nie jest wymówką typu "bo niezdrowo", tylko fizycznym ograniczeniem przez które nie zrobię pistol squatu. Oraz tak, niesamowite, ale mam 18 lat i rozciągnięcie pozostawia u mnie wiele do życzenia, autografy później. Zwyczajnie zawsze było mi szkoda czasu na rozciąganie - dopiero niedawno doceniłem liczne zalety tego, oraz zacząłem się rozciągać.

chunga
28-07-11, 15:23
Siema chunga masz duże oświadczenie to mam pytanie trenuję kilka lat z moim kuplem i mamy taki trening tylko nie rozumiemy kilku ćwiczeń.Możesz nam sprawdzic czy jest dobry no i wyjasnić te ćwiczenia.
Trening budowanie masy
Poniedziałek: klatka piersiowa , biceps
1a.przywodzenie ramion przed sobą na bramie ( przy złączeniu rączek , złączamy nadgarstki, wracamy do pozycji wyjściowej) 4 x 10-12
1b.wyciskanie sztangielek na ławce skośnej góra (4 x 8; tempo 604; powt: 1,2,5,6 - tempo 20X powt: 3,4,7,8; powt. Seria łączona

2.wyciskanie sztangi na ławce poziomej : 10/8/6/ ---10/8/6 ( w drugim zejściu 2,5kg więcej)

3.rozciąganie m. piersiowych ( rozpiętka w ¾ części ruchu / mały ciężar – zostajemy w tej pozycji 60-90sekund)

4.rozpiętka – wyciskanie młotek ćwiczenie łączone ( najpierw odwodzimy ramiona na bok jak rozpiętka przechodzimy w drugiej fazie do wyciskania sztangielek w chwycie młotkowym) – drop-seria 3 x 10-12 dwa zejścia by zrobić 30-36 powtórzeń

Biceps:

1.uginanie ramion ze sztangą w opadzie tułowia ( półtorak górny pełen ruch + 1/3 górnej fazy = cały ruch) w górnej fazie zatrzymujemy na 2 sekundy 3 x 10 powtórzeń

2.uginanie ramion na maszynie Smitha ( uchwyt średni / drążek cały czas przylega do tułowia – maksymalnie cofając łokcie do tyłu) 4 x 8; tempo 604; powt: 1,2,5,6 - tempo 20X powt: 3,4,7,8; powt.

3.uginanie ramion ze sztangielkami stojąc ( chwyt młotkowy) 3 x 10 -12 drop seria do 30-36 powtórzeń

Wtorek: czworogłowe uda, dwugłowe uda, łydki

1. Przysiad 4 x 8; tempo 604; powt: 1,2,5,6 - tempo 20X powt: 3,4,7,8; powt 1 min przerwy; wąsko

2a. Wypychanie na suwnicy 4 x 10 - 12; szeroki rozstaw stóp
2b. Przysiad z hantlami 4 x 15 - 20; 90s przerwy; szeroki rozstaw stóp

3. Wykroki długie kroki 2 x 10 wykroków na nogę; 60s przerwy; nie prostujemy nóg do końca

4. Wykroki krótkie kroki 2 x 10 wykroków na nogę; 60s przerwy; nie prostujemy nóg do końca

5. Wyprosty nóg 1 x 100

6.martwy ciąg 4 x 8; tempo 604; powt: 1,2,5,6 - tempo 20X powt: 3,4,7,8

7.uginaie nóg na maszynie leżąc przodem: 3 x 10-12 drop serie 30 powtórzeń

8.wspięcia na palcach stojąc 4 x 30 powtórzeń – na zakończenie każdej serii 20sekund samego napięcia izometrycznego.

Czwartek:
Obręcz barkowa, kaptury, ( stożek rotatorów)
1.podciąganie sztangi w szerokim chwycie do wysokości klatki- rotacja w stawach barkowych-wyciskanie w górę- zejście w dół rotacja i wyprost ramion ( sam gryf z czasem małe obciążenie) 3 x 10-12 powtórzeń
2a. wznos sztangielek bokiem ( łokcie wyżej od nadgarstków) 3 x 12
2b. wznos sztangielek przodem ( wylewający) 3 x 12 – seria łączona

3.Gironda dumbbell swing 4 x 6-8 + 2 drop serie staramy się uzyskać 15-20 powtórzeń

4.zamaszysty wycisk 3 x 12-15 powtórzeń
5.wyciskanie sztangi siedząc maszyna Smitha 3-4 x 8 powtórzeń tempo 604; powt: 1,2,5,6 - tempo 20X powt: 3,4,7,8
6.wzrusznie barków ze sztangą z tyłu 3 x 12 powtórzeń
7.wzruszanie barków z przodu 3 x 12 powtórzeń

Piątek:
Grzbiet, triceps

1.ściąganie drążka nachwyt na szerokość barków ( łokcie pionowo) 3-4 x 12 powtórzeń

2.podciąganie sztangi w opadzie tułowia podchwyt 10/8/6 – 10/8/6 ( 2,5kg więcej)

3.wioslowanie na wyciągu siedząc do brzucha 4 x 8; tempo 604; powt: 1,2,5,6 - tempo 20X powt: 3,4,7,8

4.ściąganie drążka do karku 3 x 10 -12 drop seria do 30-36 powtórzeń

Triceps

1.tate Press 4 x 10 ( 5sek w dół i 5sek w górę)

2.wyciskanie w wąskim chwycie ( podwójny środek) dzielimy na 3 odcinki ( 1-2-3) robimy 1-2-1-2-3 –jedno powtórzenie

3.wyciskanie francuskie ze sztangielkami ( oszukane- opuszczamy sztangielki jak w wyciskaniu francuskim –przenosimy do przodu i robimy wyciskanie młotkowo) 3 x 10 drop seria do 30 powtórzeń nie chce mi sie nad tym myślec i nawet do końca twoich wypocin nie przeczytałem sorry :)
wrzuc to na jakis konkretny watek to tam jest kilku znawcow

chunga
28-07-11, 15:30
skonczyłem na :) zamaszysty wycisk i nie dalem tego rady dalej czytac ,zajebista wymyslanka -moge tylko rzec he he!

chunga
28-07-11, 15:33
Chunga mógłbyś jakiś trening wrzucić? Teraz jedziesz dalej FBW czy jakaś zmiana była? teraz jade "fix mix" mojego autorstwa ha ha ,co mi sie chce i kiedy mi sie chce tak do końca lata,a potem sie zobaczy
ale mam w planie.... uwaga!!!!....... "pomieszniec z poplątanicem" ha ha ha!!! tzn: troche FBW troche splita i na koniec tygodnia jakas wybrana grupa do zajechania na maksa w 20-25 seriach ,az sie zesram heh

keres
28-07-11, 15:43
szkoda to po co ten dziennik skoro piszesz takie głupoty.

Pioter1994
28-07-11, 15:45
drazekmarek nie chciało mi się odpisywać, ale aż odpowiem.

Pozwoliłem sobie na taką insynuację, bo wrzucasz same filmy typu pompki/podciąganie i wygląda na to że z ciężarami nie ćwiczysz - np przysiad z konkret obciążeniem. Skoro tak się dzieje, to musisz mieć jakieś powody ku temu - jakiego byś nie wymienił to sprowadza się to do "kolan" - gdzie miałem na myśli niezdrowy wpływ siadów z ciężarem NA STAWY, jak to zwykle gadają. Rozciągliwość ścięgien natomiast, nie jest wymówką typu "bo niezdrowo", tylko fizycznym ograniczeniem przez które nie zrobię pistol squatu. Oraz tak, niesamowite, ale mam 18 lat i rozciągnięcie pozostawia u mnie wiele do życzenia, autografy później. Zwyczajnie zawsze było mi szkoda czasu na rozciąganie - dopiero niedawno doceniłem liczne zalety tego, oraz zacząłem się rozciągać.

Pumbas ma rację. Ja też mam problem z rozciągnięciem. Niby siady zrobię ze swoją wagą, nie wiem 12-15 reps a 1 przysiadu nie mogę zrobić na 1 nodze bo nogi nie mogę trzymać jej wyprostować przy schodzeniu, a do tego w biodrze mi coś przeskakuję ;/

Cóż porównując siłę moich nóg do Pumbasa to inna klasa, więc jemu powinno to pójść z łatwością.

A jeżeli drazekmarek chcesz sprawdzić siłę nóg Pumbasa to spróbój się w jego konkurencji jaką jest przysiad ze sztangą na barkach:) W Twojej (przysiad na 1 nodze) najwyraźniej nie dał rady :P

chunga
28-07-11, 19:10
szkoda to po co ten dziennik skoro piszesz takie głupoty. nieeee nooo litości na pewno nie po to ,żeby analizowac twoje wypracowania i popisowe numery he he

keres
28-07-11, 19:59
ok. To co byś polecił jakiś trening na 3-4 dni w tygodniu.Moja waga obecnie 91kg nie jestem zbytnio zatłuszczony a chcę dobić trochę łapy.Mając taki staż i superowe łapy no 50cm to już coś masz metody by poprawić właśnie je.

fallenursus
28-07-11, 20:05
Keres ogarnis sie. Od tego jest dzial trening i moderator micek.

Micek185
29-07-11, 00:12
pomagam tylko ludziom którzy chca budować sylwetkę a nie same łapy.

keres
29-07-11, 00:33
chodziło mi o sprawdzenie treningu bo gość ma za sobą wiele lat pakowania a chciałbym poprawić tricepsy bo to moja najsłabsza grupa trenując calą sylwetke.

drazekmarek
29-07-11, 11:00
drazekmarek nie chciało mi się odpisywać, ale aż odpowiem.

Pozwoliłem sobie na taką insynuację, bo wrzucasz same filmy typu pompki/podciąganie i wygląda na to że z ciężarami nie ćwiczysz - np przysiad z konkret obciążeniem. Skoro tak się dzieje, to musisz mieć jakieś powody ku temu - jakiego byś nie wymienił to sprowadza się to do "kolan" - gdzie miałem na myśli niezdrowy wpływ siadów z ciężarem NA STAWY, jak to zwykle gadają. Rozciągliwość ścięgien natomiast, nie jest wymówką typu "bo niezdrowo", tylko fizycznym ograniczeniem przez które nie zrobię pistol squatu. Oraz tak, niesamowite, ale mam 18 lat i rozciągnięcie pozostawia u mnie wiele do życzenia, autografy później. Zwyczajnie zawsze było mi szkoda czasu na rozciąganie - dopiero niedawno doceniłem liczne zalety tego, oraz zacząłem się rozciągać.
Pumbas to Ty zaproponowałeś przysiady więc dałem co miałem,co do ćwiczenia ciężarami ćwiczę jak każdy a nogi różnie jak mam chęć przeważnie suwnica w skosie rzadko przysiady.I nie gdybaj za dużo bo zwyczajnie mnie nie znasz więc nic nie wiesz co i jak ćwiczę.Co kto pisze lub gada na temat przysiadów ze sztangą nie znaczy że każdy nowy co tu napisze łącznie ze mną zgadza się z tym i ma taki pogląd,skąd to założenie?
Dalej,dobrze że zacząłeś się rozciągać ale dla mnie i tak to jest wymówka i beznadziejne tłumaczenie się,bo ja nigdy się nie rozciągałem i raczej nie będę dalej tego robił,więc może jednak masz problem z prostownikami wiesz zapewne jakie ćwiczenie na to zaradzić ?
Widzę że straciłeś troszkę czasu na moje filmiki i dostrzegłeś oprócz pompek też podciąganie ale jednak znowu mylne jest Twoje założenie że tylko to trenuję
http://www.youtube.com/watch?v=8YZFPeKFpAM&feature=player_embedded

drazekmarek
29-07-11, 11:06
Pumbas ma rację. Ja też mam problem z rozciągnięciem. Niby siady zrobię ze swoją wagą, nie wiem 12-15 reps a 1 przysiadu nie mogę zrobić na 1 nodze bo nogi nie mogę trzymać jej wyprostować przy schodzeniu, a do tego w biodrze mi coś przeskakuję ;/

Cóż porównując siłę moich nóg do Pumbasa to inna klasa, więc jemu powinno to pójść z łatwością.

A jeżeli drazekmarek chcesz sprawdzić siłę nóg Pumbasa to spróbój się w jego konkurencji jaką jest przysiad ze sztangą na barkach:) W Twojej (przysiad na 1 nodze) najwyraźniej nie dał rady :P
Na razie to tylko "gadacie" nie widzę żadnego filmiku? :)

drazekmarek
29-07-11, 11:13
chodziło mi o sprawdzenie treningu bo gość ma za sobą wiele lat pakowania a chciałbym poprawić tricepsy bo to moja najsłabsza grupa trenując calą sylwetke.
Jeśli chodzi o tricepsy to mogę co nieco napisać :),rozpisz co robisz z jakimi ciężarami,Twój wzrost,wagę i może jaki masz rekord na poziomej aby było można w przybliżeniu porównać czy ciężary na tricka masz odpowiednie,fajnie też by było abyś wrzucał filmiki z poszczególnych ćwiczeń aby przeanalizować technikę wykonywania.

keres
29-07-11, 13:29
Cześć drazekmarek moj waga jak piałem ok.90kg przy wzroście 175 co do rekordu na poziomej to dawno się nie sprawdzałem ale obecnie robię serię na 125kg po 6-8 ruchów
w wąskim na 105 robię 6-7 ruchów. Mój obwód ręki na zimno 42 a po treningu 43,5.Co do treningu trenuję osobno biceps i triceps robie po 3 ćwiczenia jedno ciężkie po 6 ruchów na sztandze drugie po 10 na sztangielkach a trzecie na wyciągu dopompowanie 12-15.Dzięki za pomoc

Pioter1994
29-07-11, 13:36
Nie rozumiem. Po co zaspamowujesz komuś relację? Nie lepiej takie problemy rozwiązywać na PM? Teraz to się tutaj sajgon zrobił kompletny, wszystko z innej beczki....

Czemu nie założysz tematu w dziale trening? A jak chcesz żeby dana osoba Ci pomogła to pozostaje PM...

keres
29-07-11, 13:41
Sorki faktycznie proszę o wykasowanie moich wypowiedzi bo szkoda zaśmiecać dziennik.

chunga
29-07-11, 14:30
Sorki faktycznie proszę o wykasowanie moich wypowiedzi bo szkoda zaśmiecać dziennik. założyłes profil specjalnie ,żeby do mnie napisac hmmm to ciekawe i nie wiem od kogo skopiowałes ten plan ,ale podejrzewam ,że od rafiego ,albo ludzi z kamiennej bo to ten sam wymyslany styl.
zwiększ ogólna mase ciala to i łapsko ci skoczy do góry ,poza tym prostota i systematycznosc treningu,a nie takie cuda na kiju . Mało serii na łapy gora 8,ćwiczenia złożone to wiadomo. Chłopaki wala po kilkanascie serii ,albo i 20 i mysla ,że szybciej urosnie -nic bardziej błędnego.To tak do Wszystkich ,bo jezeli chodzi o keresa to ten jego profil cos mi smiedzrdzi ,jak moge szczerze powiedziec

keres
29-07-11, 15:12
Nie kumam co ma sierdzieć napisałem w twoim dzienniku bo masz długi staż a większość tu nie maja więcej jak 20 lat.trening ten znalazłem na
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=2783
Jakich ludzi z kamiennej
Jak tak robię trzy cwiczenia po 3 serie ale chciałem coś zmienić bo w ciagle robie te same ćwiczenia.

drazekmarek
29-07-11, 15:42
Sorki faktycznie proszę o wykasowanie moich wypowiedzi bo szkoda zaśmiecać dziennik.
Załóż swój wątek i daj namiary to popiszemy na temat treningu tricepsów.

chunga
29-07-11, 16:45
kurde ale tutaj kipisz sie zrobil

co do mojego treningu ,to moze wyglada na głupoty i kpinki ,ale jak tak czasami lubie :) he he!

tak na poważnie teraz -moj "poplątaniec" od września wyglądałby tak :

Poniedziałem -cały FBW
Wtorek -wolne
Środa -Pusch
Czwartek-Pull
Piątek -wolne
Sobota -jakas wybrana 1 grupa na maksa wg upodobania 15-25serii

potem przy poniedziałkowym FBW ,nie koniecznie bede robil ta grupę ,ktorą bede zajeżdzał w sobote

co o tym myślita chopy???

fallenursus
29-07-11, 16:49
Ja dla kogos z pol metrem w lapie i 30stoletnim starzem treningow nie poprawiam bo za kot jestem.
Sam wiesz najlepoek co masz robic stary pryku.

chunga
29-07-11, 16:50
Ja dla kogos z pol metrem w lapie i 30stoletnim starzem treningow nie poprawiam bo za kot jestem.
Sam wiesz najlepoek co masz robic stary pryku. 5 cm to łój :) smalec znaczy się

fallenursus
29-07-11, 16:54
To tniemy.Prop/tren i winstrol:)
i zamow nowe meble do kuchni.

chunga
30-07-11, 14:13
To tniemy.Prop/tren i winstrol:)
i zamow nowe meble do kuchni. może kiedyś :)
teraz za miesiac koniec lata to jeszcze trochę poredukuje "amatorsko" i potem cos na poprawe siły trzeba

pieciol100
02-08-11, 16:16
chunga jak Ty zaraz przypierniczysz ze 20x tą 100 to z czym my do ludzi?:)hehe

Konik-Drążek
07-08-11, 11:33
chunga jak Ty zaraz przypierniczysz ze 20x tą 100 to z czym my do ludzi?:)hehe
To są stare Betony z nimi i z ich doświadczeniem się nie wygra, bo oni już mają swoją politykę w treningach, oni znają swoje ciało na tyle dobrze że nikt im już nie powie jak się trenuje.

Micek185
07-08-11, 18:14
a co wiesz co na niego samego działa lepiej? :)

Konik-Drążek
07-08-11, 23:15
a co wiesz co na niego samego działa lepiej? :)
Historia lat spędzonych pod sztangą...

chunga
08-08-11, 13:39
bo ja robiem co chcem ,bo tak lubiem

mialem te pompki wstawic ale wlasnie mi sie nie chcialo,bo co rusz ktos polewa w to lato, juz mam tego dosyc za duzo do stracenia maja ludzie cwiczacy ,a taki gogus nie trenujacy nachleje sie i na drugi dzien szczesliwy ,a potem znowu sie nachleje i znowu szczesliwy,a ja..... kujwa 1/3 słabszy ,
ale jak nie bedzie 80 pompasow to filmiku tez nie bedzie hih!
a jak nie bedzie wl. 140kg x10p to tez nic nie bedzie

chunga
08-08-11, 13:44
modera mi zaproponowali :) ,ale jednak ja sie nie nadaje bo za bardzo sie wydurniam ,bo tak lubiem ,a teraz jeszcze chlejem do tego ,a jak to pijak moderem he he!!! nie przystoi przecie :)

Micek185
08-08-11, 20:04
a do tego za to nie placa nawet na flache bys nie zarobił:)

powaznie mówiac mamy podobne podejscie tez robie to bez cisnienia ale może niedługo...:)

Micek185
21-08-11, 16:03
te cycek dawaj tą fote z avataru i ciągnij ta relacje! pamietaj nie ma opierdalania!

fallenursus
21-08-11, 16:21
Nie bo Hermann w komplexy wpadnie a gram towaru to dla niego moze byc za duzo:p

chunga
21-08-11, 16:36
te cycek dawaj tą fote z avataru i ciągnij ta relacje! pamietaj nie ma opierdalania! tak ale jak? Jak fallen sie nabija z moich konkurecncji ,on na pewno chcialby hula hop krecic ,a ja tego nie umiem :(

no ,ale dobra coś napisze ;
po 3 tygodniowej przerwie zacząłem trening i jest to FBW około 6 cwiczen po 3-5 serii i az w 20-25 powtórzeniach tak troche na kondycje i wytrzymałosc mieśniowa ,poniewaz zauważylem ,że gorzej z tym u mnie.
takie krotkie sprawdziany sobie zrobiłem i wygląda to tak
1.wyciskanie na poziomej sztanga 100kg x30p
2.pompki zwykłe 80p
3.pompki na 3 krzesłach 60p -są filmiki jakby cos :):)
żle u mnie z podciąganiem na drązku(za małolata 26p i nic nie moge sie poprawic w tym boju ,dochodzi jeszcze co chwilka kontuzja bicka i tutaj cos musze wykombinowac ,byc moze przez moja wage 123kg ,sam nie wiem ,no albo starosc nie radosc ...

fallenursus
21-08-11, 16:39
Jak zrobisz pompki na 6sciu krzeslach to juz przestane no.

chunga
21-08-11, 16:57
co to jest Tagger Second Class ?