PDA

Zobacz pełną wersję : Ocencie Mnie!!!!



Michcio_123
09-03-07, 13:50
Cwicze juz ponad 2 misiace.Wymiary:
Klatka:108
Biceps:30
Ocencie mnie!!!
Mam latek 14

(...)
09-03-07, 14:55
według mnie, nic po za motylami tu nie widać, ale młody jesteś, więc będzie dobrze

MaC-DrG
09-03-07, 15:03
popieram przedmówce, ale 2 miech to też nie kto wie co... metrów ci po takim czasie nie przybędzie... ;]

poza tym masz 14 lat... ja na twoim miejscu jeszcze bym nie zaczynał...

kociolcyk
09-03-07, 16:02
oho następny co wstawia swoje foty po 2 miesiecznym treningu załoze sie ze 2 miesiące wczesniej to niewiele lepiej wygladało a mase to ty masz-widać po brzuchu i zapewne za wiele przez te 2 miechy to ty nie urosłeś!!

"ćwicze już dwa miesiące" -i co z tego po obwodówce powinienes być dopiero to jets początek!!

"nie wiem czy już jest dobrze czy jeszcze słabo" :lol: ty pewnie jestes jednym z tych co to ćwiczą kilka miesiecy i juz chodza szeroko

daniels51
09-03-07, 16:31
2 miesiace to zamalo zeby cokolwiek tu bylo widac.Wescie przestancie zaczynac przygode z tym forum od pokazania swojego zdjecia,zaobserwowalem ze pierwsza rzecza ktora robi nowy czlonek forum, to jest pokazanie swojego zdjecia po paru tygodniach cwiczen

FANATOR:)
09-03-07, 16:53
Chcesz znać moje zdanie to Ci powiem. Jesteś leszczem:/ bynajmniej jak narazie:P Wyglądasz typowo dla 14 latków co 24h/dobę napierniczaja w kompa i nie wiedzą nic a nic na temat ćwiczeń. AAA i posiadasz zresztą jak wiekszość dzieciaków w twoim wieku mniemanie(ale jestem piekny) I łudzisz się że komuś zaimponujesz swoimi jakby to nazwać............ mięśniami:) Wielu takich jak ty, chcesz sie wybić i nie być dla mnie tylko chodzącą zapałką to trenuj jeszcze z 5 lat a respekt będzie ci dany. :wink:

MaC-DrG
09-03-07, 19:22
FANATOR ładnie napisane aż mam ochotę dać ci SOG-a ;]


[quote] zaobserwowalem ze pierwsza rzecza ktora robi nowy czlonek forum, to jest pokazanie swojego zdjecia po paru tygodniach cwiczen [quote]
no wypraszam sobie, mnie jeszcze nikt nie widział


wracajac do tematu, swoje zdjecia to pokaz jak bedziesz mial wzrostu pow 180cm czy jak przestaniesz rosnac chociaz....

gromba16
09-03-07, 20:25
co ty czlowieku chciales po 2 miesiacach ?? gory przenosic?? a tak wogole to cieniutko. wstaw foty po roku

Punisher
09-03-07, 23:31
108 cm tłuszczu w klacie... ale ćwicz ujędrniaj mięśnie :cool:

Scott
10-03-07, 00:39
łolabogaaa

Robalo
10-03-07, 00:53
Już musieliście pocisnać chłopaka, no wiem że to prawda że nic nie widać ciekawego i mi sie wydaje że wstawił te fotki jakby chciał czymś zaimponować ale tu nie o to chodzi racja że wygląda podobnie jak reszta nie powiem że wyglądam o wiele lepiej tylko tyle że mam mniej fetu i troche lepszy bicek :P ale wiem że po 3 miesiacach nie bede widzial za szybkich efektow. Chłopak może sie troche pośpieszył ale można mu pomóc zamiast naskakiwać. Może masz troche za dużo masy na brzuchu ale da sie zrobic trenuj brzuch jak najczesciej możesz ale zacznij spokojnie żebyś sobie czegoś nie zrobil dobra bedzie do tego A6W znajdziesz w dziale trening tylko do tego musisz miec wielka motywacje i jakies przygotowanie miesni do tak ciezkiego treningu i do tego aeroby no powiedzmy ze 3 razy w tygodniu jakieś bieganie basen czy co tam sobie wymyślisz. Mam nadzieje że zobacze za 9 miesiecy twoje fotki na których bedzie widac poprawe.

linosbos
14-03-07, 20:01
troche licho i może obwody zawyżyłeś ja mam 28 w bicu 87 w klatce 167 wzrostu może 0,5 kg masy tłuszczowej 50 kg waże (jak zaczynałem to miałem 30 kg) wszyscy mówią że to malo i na ten wiek to normalne hmm... rekordy wycisk na klatke 55 kg a jeszczecoś podaj rekordy

Dexter1900
14-03-07, 20:11
:twisted: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :twisted:

duzen
15-03-07, 16:02
Podoba mi sie Twoja bezposredniosc Fanator :)


Łebek 14 lat to nie wiek na siłownie. Zniszczysz się od srodka ... :O

Kuba(L)
15-03-07, 21:16
Duzen mysle ze moze cwiczyc ale oczywiscie nie na maxa,lepiej zaczac delikatnie(ch*j ze bez efektow)z tego co widac to potrzeba ci masy.

mrowa
15-03-07, 21:58
Ale chlopakowi jedziecie... Mlody jest :D

duzen
15-03-07, 23:10
Właśnie dlatego że jest młody to trzeba mu uświadomić że nic na siłę. Po co mu teraz super masa/rzeźba/siła ? Nie pójdzie do pracy jako drwal, laski w jego wieku nie lecą na muskulaturę tylko na to czy ktoś je pociągnie za włosy. 14 lat to wiek największych zmian w organizmie, zmiana tempa metabolizmu, mutacja głosu, zmiana struktur mięśni i ścięgien. Zbyt duży wysiłek fizyczny może spowodować np skrócenie czasu wzrostu organizmu co jest naukowo dowiedzione. Wg mnie jak chcesz coś robić ze sobą to rób aeroby : rower, bieżnia, skakanka.

mrowa
16-03-07, 16:19
DObre Dobre "za włosy":D:D.
Chociaz w mojej okolicy to dzieci 12 lat juz ciezary cwicza. Pozniej chodza takie karly z lokciami w druga strone przekrzywionymi... Wg mnie to masakra. Ale jak kto woli. Jeszcze niech biegac moze zacznie zeby kondycje wyrobic.

ciaastek91
16-03-07, 19:32
Masz biceps jak moja młodsza siostra ;o

reman
17-03-07, 13:41
NIe wiem czym ty sie miezyles ale 108 w klatce to nie masz na 100%

kociolcyk
17-03-07, 15:44
pewnei miarke ma ucięta i jeszcze motyle napinał :lol:

linosbos
17-03-07, 16:24
Właśnie dlatego że jest młody to trzeba mu uświadomić że nic na siłę. Po co mu teraz super masa/rzeźba/siła ? Nie pójdzie do pracy jako drwal, laski w jego wieku nie lecą na muskulaturę tylko na to czy ktoś je pociągnie za włosy. 14 lat to wiek największych zmian w organizmie, zmiana tempa metabolizmu, mutacja głosu, zmiana struktur mięśni i ścięgien. Zbyt duży wysiłek fizyczny może spowodować np skrócenie czasu wzrostu organizmu co jest naukowo dowiedzione. Wg mnie jak chcesz coś robić ze sobą to rób aeroby : rower, bieżnia, skakanka.to jak będzie silniejszy to mocniej pociągnie za włosy i może poleci na niego hahaha

speedshark
17-03-07, 20:40
Chłopaku kiedyś tak tez wyglądałem jak miałem 14 lat . poćwiczysz z rok to zobaczysz juz efekty przy odpowiedziej diecie i treningu ( uważaj na kręgosłup bo jesteś młody a często powstają kontuzje przy złym wykonywaniem ćwiczeń ) . najważniejsza jest wytrwałość w tym .

Kakashi
18-03-07, 13:54
po chu* nam takie fotki?? juz tu takich pełno !!
nic soba nie prezentujesz...nawet malutkiego zarysu miesni...dno!! weź sie do pracy a potem dawaj fotki a nie po 2 miesiacach jak jeszcze nie ma efektów...:[ :twisted:

duzen
18-03-07, 14:17
Chłopaku kiedyś tak tez wyglądałem jak miałem 14 lat . poćwiczysz z rok to zobaczysz juz efekty przy odpowiedziej diecie i treningu ( uważaj na kręgosłup bo jesteś młody a często powstają kontuzje przy złym wykonywaniem ćwiczeń ) . najważniejsza jest wytrwałość w tym .


Przecież w tym wieku jak sobie coś zrobisz możesz odczuwać efekty do końca życia ? Daj mi chociaż jeden powód po co 14 latek miałby się masować ? Po co nadwyrężać sobie ścięgna ? Ja nie widze żadnego powodu żeby się forsować w wieku 14 lat. W tym wieku to proponuje basen 3 x tydzień + rower, bieżnia cokolwiek ale nie dźwiganie żelastwa :) Pozdro

Robalo
18-03-07, 16:00
E tam ja tam lubie żelastwo po treningu cały stres znika :P

speedshark
18-03-07, 21:03
duzen
nie rozumie tego : Daj mi chociaż jeden powód po co 14 latek miałby się masować
(albo coś źle zrozumiałem )

To jak podchodzimy do tego z punktu medycznego to wiadomo ze w młodym wieku nie powinno sie używać żelastwa (ucierpią na tym stawy , kręgosłup ) . Ale jak chce sie za to brać ten chłopak to niech to z głową .. bo takie gadanie ze w tym wieku jest dobry basen .. rower .. itp ... to taka sucha gadka .. co nic nowego nie wprowadza w tym temacie .
a odpowiadając na te pytanie po co on zamieścił te fotki .. to pewnie dlatego ze był ciekawy swoich "efektów" i miał chcieć na komentarza z waszej strony . :twisted: