PDA

Zobacz pełną wersję : Zestaw supli po 8 miechach



09-03-07, 00:09
Witam,

Zaczne od tego ze na silownie chodze 8 mcy z krotka przerwa. 3 miesiace temu zaczalem jesc suple. Zaczalem od monohydratu Treca, białka Ultra Whey z Biogenixa i HMB z Treca(co do HMB to slysze czesto ze kase wywalilem w bloto bo nie dziala. To prawda?). Po skonczeniu kreatyny zrobilem 3 tygodnie przerwy po czym kupilem BCAA - AKG firmy Premium Nutrition (dobre to? jem juz drugie opakowanie bo mialem za poldarmo), Crevolution Biogenixa i L-glutamine z olimpu. Oprocz tego wieczorami pije Isolite Treca (i tu tez pytanie czy jest to dobry suplement?) a po treningach Mass XXL Treca. Oto moje przyrosty:
Ramie: z 35cm na 40cm
Klata: mam 110 ale przed nie mierzylem
Waga: z 76kg przeszedlem na 90

Moje pytanie brzmi: Jakie suple teraz dorzucic (jaka kreatyne - kolega doradza Xpanda ale wole sie upewnic i cos jeszcze moge dorzucic oprocz tego) tak, zeby nie nabrac juz za duzo tk tluszczowej bo w pasie mam prawie tyle co w klacie :) Z gory dzieki za odpowiedz

tom
09-03-07, 08:19
o hmb roznie mowia przewaznie na podstawie takiej ze ktos tak im powiedzial...
bralem kilka m-cy i podobalo mi sie...

zeby nie nabrac juz za duzo tk tluszczowej bo w pasie mam prawie tyle co w klacie
radze teraz rzezbe zrobic...

Prezydent_1c
09-03-07, 14:29
HMB jest dobre ale 3miechy trzeba brać. Mój partner brał i fajnie idzie taki czysty mięsień i tłuszczyku musze przyznać ze też troche spala ...

Mystic
09-03-07, 14:42
No tak ale trzeba długo brac to juz lepiej spalacza zarzucic i sie rzeźbic naprawde a nie...


Co do x-panda to staz za mały.Kup Cell Pump z biogenixu małą puche 450 gram + mono z vitalmaxu 300 gram.Do tego transporter jak amsz kase to białko .oczywiscie dobra dieta i bedzie dobrze.

Prezydent_1c
09-03-07, 14:47
No dobra ale na spalaczu trudno jeszcze urosnąć a na HMB się rośnie :P Pozatem siła fajnie tez idzie... I nie chce się rzeżbić tylko tak ćwiczyć zeby mu brzuch sie nie pogorszył jak przy masówce więc HMB jak znalazł dla niego ...

jonasz7
09-03-07, 16:44
Jak ma kase może sobie zakupić HMB na trzy mies. i połączyć z kretką.
Od kretki zrób sobie odpoczynek :razz: Jak na 8m-cy to sporo szamasz tej kretki!!
Ja nadal jestem na poziomie mono i ładnie idzie!!
pzdr.

grzesiek k
09-03-07, 17:15
No właśnie sporo tego jesz bo z 76kg na 90 to fajnie :grin:

11-03-07, 01:28
Dzieki za informacje. Sogi rozdane :)