PDA

Zobacz pełną wersję : Masa



RHL
13-03-11, 18:58
Witam,
Mam 16 lat i chciałbym przybrać trochę masy. Mam szybką przemianę materii. Chciałbym przybrać masę z odpowiednimi suplementami. Możecie coś poradzić ? Z góry dzięki

witexus
13-03-11, 19:01
Witam,
Mam 16 lat i chciałbym przybrać trochę masy. Mam szybką przemianę materii. Chciałbym przybrać masę z odpowiednimi suplementami. Możecie coś poradzić ? Z góry dzięki

no znam kilka dobrych i osobiscie ci polece np: ryz, makaron, kurczak, steki itp :)

Chcę_być_wielki
13-03-11, 19:52
kup coś do uzupełnienia diety, jak rady nie dasz

bibski
13-03-11, 20:40
musisz przede wszystkim jeść pięć posiłków dziennie wejdź do działu dieta poczytaj podwieszone ułóż dietę daj do sprawdzenia w twoim wieku suple i odzywki odradzam jeszcze tak buzujesz testosteronem ze sam urośniesz jak się postarasz będziesz wielki jak szafa trzydrzwiowa

damiano389
13-03-11, 23:55
jesli nie masz czasu na dobre posilki.kup sobie gainera i trenuj

Seki
14-03-11, 04:30
jesli nie masz czasu na dobre posilki.kup sobie gainera i trenuj

Jak nie masz czasu na dobre posiłki, to go znajdź! Jak nie dasz rady dostarczyć odpowiednich ilości w tych posiłkach, to kup gainera, czy białko i trenuj...

m@bi
14-03-11, 14:40
Po co mu białko? po co mu gainer ? Ludzie on ma 16 lat. Dobra dieta ( wcale nie musi byc 5 posiłkow - mit który dawno juz jest obalony ale ludzie dalej go powielają) Witaminy i minerały, dobra ilość snu i dobry trening i czas na regenerację

RHL
15-03-11, 14:49
Jaką dietę mi polecacie ?

witexus
15-03-11, 15:46
poczytaj podwieszone tematy w dziale dieta, oblicz dziennie zapotrzebowanie na kcal ktoryms z podwieszonych kalkualtorow :)

KowalX
15-03-11, 16:51
.... ( wcale nie musi byc 5 posiłkow - mit który dawno juz jest obalony ale ludzie dalej go powielają)

Co masz na myśli odnośnie mitów?

opalinho
15-03-11, 18:12
Jaką dietę mi polecacie ?

Z dodatnim bilansem kalorycznym.

Pioter1994
15-03-11, 18:41
wcale nie musi byc 5 posiłkow - mit który dawno juz jest obalony ale ludzie dalej go powielają

Nie wiem jak ty chesz dostarczyć tyle jedzenia by budować mięśnie w wieku 16lat. Nie wiem czy wziałeś pod uwagę, to że w tym wieku metabolizm jest bardzo szybki i tak naprawdę w 3 cz4 posiłkach do syta nie dostarczysz wystarczającej porcji kalorii do budowania mięśni.

No chyba że podasz mi kilka twardych przykładów na poparcie tej tezy to oczywiście zwróce honor :)