PDA

Zobacz pełną wersję : Czy to ma sens?



pumpernikiel
13-03-11, 10:18
Witam, chciałbym zacząc trenowac, mam juz cały sprzet w domu i ułożoną diete. Mam 180 wzrostu i 75kg. Chciałbym sie zapytać czy teraz rozpoczete regularne treningi połaczone z dieta dadzą jakies zadowalające rezultaty do lata?? chodzi o nabranie masy i sylwetki. Wcześniej już troche cwiczyem ale nie miałem za dużo czasu i treningi nie były regularne.

szycha77
13-03-11, 23:01
jak chcesz mieć wyniki to bądź systematyczny w tym co robisz.

fallenursus
13-03-11, 23:54
jak chcesz mieć wyniki to bądź systematyczny w tym co robisz.
a wyniki beda do lata

Adamkrol
14-03-11, 17:40
Nawet przy najlepszej przemianie materii itd , nie będziesz miał do lata klaty jak Arnold , Pleców Jak Ronie , i Łapy jak Robert . Ale jeżeli wszystko będziesz robił dobrze to na pewno będą efekty . Wszyscy chcieli by się obudzic po zimie i w marcu zacząc cwiczyc aby do czerwca byc fajnie zbudowanym . PEACE

fallenursus
14-03-11, 18:01
wystarczy 12 tygodni dopietej diety z treningiem a transformacja bedzie bardzo dobra.

m@bi
14-03-11, 20:35
W sumie po wzroście i wadze nie powinno byc najgorzej :) Weź się w garść i ćwicz jedz spij i rosnij :) a efekty do lata na pewno będą a jakie to zależy tylko od Ciebie :)

pumpernikiel
16-03-11, 17:35
Wiem ze do lata nie bede mial 50 w łapie ;D bo na wszystko trzeba czasu, ale czy jak zobacze siebie w lustrze w lipcu to bede mial motywacje do dalszych treningów.
Ale dzieki za odpowiedzi, juz zacząłem cykl :) Jeszcze chciałem tylko spytac ile mozna na masie w miecha przybrac?? Diete mam dobra, tylko bez zadnych odzywek (wole siano na jedzenie wydawać) marzy mi sie wlasnie do lata 80pare kilo(wazne aby 8 z przodu było :D) jak to wygląda w rzeczywistości??

m@bi
20-03-11, 22:52
zaczełes cykl ^^?? Bój się boga