PDA

Zobacz pełną wersję : Achtung Achtung to nie sa cwiczenia - 01.04 DETONACJA !!!



chunga
04-03-02, 23:46
na czym takie badania polegaja ,bo zupełnie nie jestem w temacie ,poza tym jest poroblem innego typu -ja czasami nie jestem czysty

fallenursus
05-03-02, 02:34
http://www.e-gym.pl/showthread.php?27458-Czy-mam-niski-poziom-tescia&p=343777#post343777
chunga poczytaj temat.
mozna dodac tarczyce, nery, kazde inne sezonowe badania ktore w tym wieku powinienes robic.

lg team
10-03-11, 12:07
to nie sa zarty - pierwszego kwietnia odpalam cykl po ponad 2 latach OFF :smile:

cel jest jeden - MEGA MASA,

najswiezsze info

a) Staż - wystarczajaco dlugi aby miec pewnosc ze przezyje
b) Celu Cyklu (np. masa/siła/rzeźba) - MEGA MASA
c) Dotychczasowego kontaktu z saa - wszystko poza oxa, gh, ins, tarczyca, halo, metyltest, tura,
d) Przeciwwskazań - nic mi o nich nie wiadomo
e) wiek, waga. - pelnoletni, akualna 107,200kg,

cykl chce podzielic na 3 etapy,

ETAP 1

1-5 metka Balkan 5tab/50mg dziennie
9-12 anapolon Balkan 4tab/200mg dziennie
1-14 deka grek norma 4amp/800mg tydzien (byc moze zamienie na Balkana jesli uda mi sie wyrwac taka ilosc)
1-14 testo mix omka 8amp/2g tydzien (moze byc potrzeba do podbicia od ok 9tyg do 9amp/2,25g tydzien)

dodatkowo arimidex start od 1/4tab ed, jak bedzie malo podbijam do 1/2tab ed

PYTANIA:

1. jak dodac HCG? - mam doswiadzenie tylko z metoda e21d po 5000jmw czasie cyklu

2. (dla mnie istotne) ETAP 2 - co dodac i jak to wmontowac? mowa o:

-tren acet ale raczej hexa Balkan bo nie bralem nigdy
-prop testolic
-oxa balkan
-master nie wiem ale sklaniam sie do czegos zagranicznego
-aga balkan - da rade gdzies wcisnac?
-metka balkan

3. (po ustaleniu pkt2) ETAP 3 - PCT - co, jak, ile?

mam swoje przemyslenia co do tych pytan ale nie zaszkodzi pogadac, moze (raczej napewno) lepsza bardziej dopracowana opcja sie zrodzi,

pogadajmy i lets get ready to rumble :smile:

lg team
10-03-11, 12:08
foto towaru

http://i53.tinypic.com/2hd5he1.jpg

srodki na PCT (na fotce brak Ari - czekam na niego) + kilka lekow w pogotowiu jakby cos sie dzialo od razu dorzucam od minimalnej skutecznej dawki - a napewno bedzie sie dzialo z cisnieniem :smile:

http://i51.tinypic.com/2zhfybs.jpg

fallenursus
10-03-11, 12:58
Suspension dal bym zamiast mety.
Co do podbijania omy w 9tym to jak w tym samym czasie wskoczysz z antkiem to naprawde myslisz ze bedziesz musial?watpie:)
Co do hexy nie mam zielonego pojecia bo to wynalazek eu i my takich tu nie uzywamy:)

hcg co cztery dni po 500iu jak wejdziesz z aga od poczatku to hcg tez jak nie to mozesz dac od 3ciego.
Nolvadex+clomid 5x 40/100 +24dni po 20/50
Jesli masz kase na ari kup aromasin za te kase bo o wiele lepij przydatny na pct.
Przy gino estrogenowym atd wystarczy a wcale drogie nie jest.
Osobiscie zamiast mastera dal bym winstrol i na nim skonczyl cykl. Oxa+winny zajebiscie anaboliczne kombo.

fallenursus
10-03-11, 13:14
Przemyslalem to ppd prysznicem i wsumie na kiego ci tyle towaru pp tak dlugiej przerwie.

ht
10-03-11, 13:26
dawki kosmos. lg a tak miedzy nami podobno w pl niema szans zeby dostac legit oxe:) wiec co cie sklonilo na ten srodek??
w drugiej opcji dalbym spokoj z aga i dal propa oxe tren.

lg team
10-03-11, 16:37
fallen - metke chce w drugim etapie,
przy combo z pozostalymi srodkami efekt bedzie taki jaki chce uzyskac,
dawki spore ale cel cyklu jest jasno okreslony, ja jestem ekto i przy takich dawkach, ari i diecie efekt bedzie taki jaki sobie zalozylem, o to sie nie martwie
raczej nie bede mial dojscia do aromasin - raczej tylko ari

ht - oxa balkan takze bez obaw jest tam oxa, innej napewno nie biore, wrzuce foto niebawem tej oxy jak dostane do reki, podobnie jak aga - kolega ja bral i wystrzelil w kosmos na niej przy dawce 1amp ed - 2 x po 0,5amp ed

fallenursus
10-03-11, 16:57
no to jak meta w drugim, to suspa na start, potem na dalsze podbicie antek. zalozylem tak jak napisales wyzej ze metke chcesz na start.

lg team
10-03-11, 17:12
a tyle razy pisales ze to ja zakrecony jestem :)

meta idzie od razu i dalej antek jak w etapie 1

pozniej... no wlasnie - co dalej,
co ma isc na etap 2 podalem i tam rowniez ma znalezc sie meta,

z tym ze jak co radzisz to pisz tygodniami jak to ma wygladac w rozpisce, bo takie tam pisanki to tylko moge sie domyslac o co ci i ogolnie wam bedzie chodzilo ;)

vold
10-03-11, 19:31
Chłopie! nawet dokładnie wszystkiego nie czytałem , po co Ci tyle tego, po co tyle omy?

po takiej przerwie pewnie kreatyna zwali cię z nóg, hehe :)

głównie towar z górnej półki, podejżewam że omo masz orginał, z testolikiem bym nie powiedział ale moze się myle,

też planuje cykl po przerwie ok pół roku ale nie zapodam takich dawek bo to zbyteczne, chodz mój cel całkiem inny, przemyśl to stary a już napewno zmniejsz to omo,

hcg to odrazu od począdku 500iu co 5 dni najlepiej podskórnie bo nie ma się co pierdo.... :)

MAXIMUS 2
10-03-11, 20:48
Nie bardzo kumam Lg tą rozpiskę ale jak chcesz wbić 8 ampułek omo tygodniowo to nie źle nawet nie słyszałem o takich dawkach kosmos to gówno no chyba że się mylę

grzesiek k
10-03-11, 21:14
co do dawkowania to wszystko zalezy od zaawansowania a lg takie ma tylko faktycznie nie za duzo srodków po takiej przerwie i co jest,mialo isc gh a wydajesz kase na jakies gówna?;)efekt bedzie zajebisty no i widze ze waga po 2 latach spadła o ponad 5kg ale i tak szacunek ze po takim offie tylko 5kg.
ps w tym samym czasie zaczynamy cykl,kurde moze bede miał takie same fekty hehe,jestem mocarz;-)

lg team
10-03-11, 21:15
vold - jak nie czytales tego nawet dokladnie to jak mam traktowac twoja wypowiedz...
i chyba ostatnia rzecza o ktora mialabys sie martwic to jakosc towaru jaki wbije ;-)

maximus - to malo jeszcze slyszales ;-) jak ci powiem ze znam osobnika (wprawdzie wiekowy gosc z pl sceny ale jeszcze w gazetach go pokazuja mieszka w dole polski) i leci 12tab anapolonu ed to uwierzysz ;-) pewnie nie podobnie jak ja dopoki nie spedzilem z nim pol dnia i na oczy widzialem jak lyknal 3 porcje po 3tab, 4 juz nie bo wracalem do siebie - ale takie sa realia na wyzszym levelu ;-)

2g testo to nie duzo,
przelicznik jest prosty - min 2x tyle testo ile nandrolonu to standard, a ze cel mam jaki mam to dorzucam jeszcze 2amp co daje 8/week

fallenursus
10-03-11, 21:55
1-5 meta
9-12 antek
1-14 mix
1-14 nandro
15-18 suspension
15-20tren
18-23 oxa
18-23 master
18- do tydzien przed skonczeniem masteronu- prop. jesli chcesz soknczyc kompletnie wysuszony.jak nie to skonczyc propem
albo suspa albo meta bo jak duzo androgenow dasz do trenu to ci z cyckow poleci.
a deki bym calkiem nie schodzil tylko zmniejszyl na 100mg/week, bo zalac to wcale to nie zaleje, bilans azotowy podnosci dobrze w gore deka nawetw malej dawce a stawy po dupie nie dostana.

hcg 500iu c4d od poczatku mozesz dac.
pct mozesz nawet zrobic sama nolva 20ed przez 6 tyg. albo dwoma przez 4 takjak wyzej. inhibitor aromatazy po pct cos jak atd/aromasin bo wyjeb estro po tym bedzie ciekawe.
osobiscie o wiele za duzo srodkow, flaki dostana po dupie- kup NAC
wolalbym sie juz truc dlugo estrowym trenem i winem w konkretnej dawce bez specjalnych problemow z estro/progesteronem

vold
11-03-11, 08:06
lg - to co ważne przeczytałem :)

omo daj 6 amp/tyg, kiedyś tak biłem i to tak za dużo, nic ta większa dawka Ci nie da, wiem że są pajace co bija nawt pake co 2 / 3 dni, ale ty tego nie potrzebujesz, a po 2 letniej przerwie taka dawka testo to głupota.

cykl fallena jak najbardziej ok, ale i tak po 2 latach przerwy jak byś zrobił o połowe mniejszy cykl to efekty były by takie same, niestety organizm ma swoje granice i tego nie przekroczysz, lepiej teraz mniejszy i za jakiś czas drugi.

vold
11-03-11, 08:17
moje propozycje bez dawek:

piersze susp zamieniam na propa bo dupe Ci urwie pod koniec cyklu na tym susp.

1 - 4 antek
6 - 11 meta
1 - 14 omo
1 - 14 deca
15 - 19 prop
13-18 tren
14-19 oxa

inna opcja z winem bez mety:

1 - 4/5 antek
1 - 14 omo
1 - 14 deca
15 - 18 prop
13 - 18 wino
7 - 12 tren
13-18 oxa

ps, ale po co takie cykle po takiej przerwie :)

lg team
11-03-11, 11:41
co do dawkowania to wszystko zalezy od zaawansowania a lg takie ma tylko faktycznie nie za duzo srodków po takiej przerwie i co jest,mialo isc gh a wydajesz kase na jakies gówna?;)efekt bedzie zajebisty no i widze ze waga po 2 latach spadła o ponad 5kg ale i tak szacunek ze po takim offie tylko 5kg.
ps w tym samym czasie zaczynamy cykl,kurde moze bede miał takie same fekty hehe,jestem mocarz;-)

zgadza sie grzechu mialo isc gh ale nie ogaraniam jeszcze tego tematu wiec odpuscilem,

cykl fallena mi sie podoba, rozumiem ze 18-23 prop tak?

druga sprawa - oxe fajnie dac na 8tyg jak uwazasz?

i jak z tym pct po tym co rozpisales?

popytam o aromasin ale na ta chwile wiem ze nie mam skad wziac, ale popytam

VOLD - najpierw metka idzie pozniej antek nie odwrotnie,
slyszalem i widzialem ze taki schemat daje lepszy efekt po moj cel, delikatnie metka na start i w srodku mega kop antka i i zaraz wlasnie przejscie na susp/tren,

i w sumie nie pisalem - inj w etapie drugim bede ED jak w ostatnim cyklu robilem,

fajnie dzieki, ciekawie to sie zapowiada,
do kwietnia sporo czasu takze mysle ze spokojne dopne wszystko na tip top :-)

fallenursus
11-03-11, 12:23
Prop tak jak napisales.
Chyba ze chcesz sje na koniec gdzies w gatkach na scenie pokazac to stopnipwy zmniejszasz testo na koncu lecisz na samej oxe i master. Libido pujdzie fchuj do lasu,trening bedzje na bardzo malych ciezarach zeby nie rozdupczyc stawow ale efekt bedzie nieziemski. Wiem widzialem:)

rafio83
11-03-11, 12:26
lg, jakieś fotki z przed i po na koniec zapodaj...

vold
11-03-11, 13:17
Może być pierwsze meta a potem antek jak najbardziej,

osobiście nie dawał bym tego susp, leciał bym na propie.

Przy takich dawkach testo chwila nieuwagi z dietą i będzie wyglądał jak świnka :)

grzesiek k
11-03-11, 13:51
czemu susp vold bys nie dawał?przeciez diete bedzie dobrze trzymał na obrotach wiec go nie zaleje tylko bedzie szła mega masa jak to okreslił pózniej bedzie szedł prop i efekt koncowy bomba.no chyba ze chodzi o inna profilaktyke to luz:)cykl mi sie bardzo podoba,opcja volda dobra ale fallena chyba bedzie najlepsza,tylko pct jeszcze dograc

fallenursus
11-03-11, 13:57
pct to pestka, klluczem jest hcg.
wyzej napisalem jakie pct mozna zapodac po tym.

vold
11-03-11, 15:11
Oby tego suspens nie miał bolesnego bo tragiedia, ale spoko i tak i tak jest ok, z hcg nie ma co kombinować tylko jechać przez cały cykl a na odblok jeszcze czas.

ps, jak będzie czas przez wekend to naskrobie swoj cykl dla siebie i mam nadzieje że coś dobierzemy, naoglądałem się te rozpiski dla lg i w głowie się pomieszało :)

lg - ogólnie powodzenia , tylko jak my Cię teraz bedziemy nazywać , falen mnie nazywa gróby , ja go pączek, razem z odblokiem trzeba wymyślić ksywe dla Ciebie :)

fallenursus
11-03-11, 15:19
tobie to ja widze
mix 1-1.2gr
tren e 600mg
wino 75-100 ed.
insa po treningowo 10iu
12 tygodni :)

;p

i moze beda z ciebie ludzie;)

vold
11-03-11, 15:27
Pączek dostaniesz bana :)

rozpisałeś mi cykl nie znając celu, hee

ps, to nie mój temat, nie zaśmiecajmy :)

grzesiek k
11-03-11, 15:32
tam sie wkradła pomyłka bo własnie chodziło mi o hcg a nie o pct,a co do ksywki to narazie trzeba zaczekac moze cykl sie uda wiec bedzie go kawałek a moze cos spierdoli i wtedy trzeba bedzie poprosic ładnie fallena,on lubi jezdzic po ludziach i ich ambicji jemu uda sie wymyslic cos odpowiedniego;-)

vold
11-03-11, 19:51
lg coś nie pisze pewnie już ma problemy ze zdrowiem jak tylko widzi ten cykl :)

lg team
11-03-11, 20:01
vold luzik :-) zmien temat na na

Achtung Achtung to nie sa cwiczenia - podwojne uderzenie !!!

i mozemy pisac tutaj bez problemu - 2 grubsze cykle, bedzie co poczytac, bedzie dla potomnych :-)

susp balkana ziomal bral 2inj ed/1amp i nie narzekal z bolem a efekt masakra

vold
11-03-11, 21:14
e no nie bedziemy zasmiecać ja załoze swój temat,

nie ma co porównywać cykli, inaczej do tego podchodze i inny cel :)

lg team
13-03-11, 10:32
chlopaki a jak z dawkami - etap 2?

grzesiek k
13-03-11, 17:44
co do dawek to mam swoje w myslach ale moze wstrzymam sie z podaniem ich tutaj,a co do decy to moze faktycznie nie konczyc jej w 1 etapie tylko ciagnac do konca drugiego w bazowej dawce 100mg week,nie kiepski pomysł...stawy napewno odezwa sie wiec lepiej pomagac im od poczatku do samego konca

vold
13-03-11, 18:48
apropo mojego cyklu, :

cel: sucha masa , redukcja, definicja.

cykl nie dalej niż 8 tyg,

waga - 104
siłownia - od małego
wiek - stary cap

projekt: prop, tren hexa, oxan

prop , oxan bez ograniczeń

tren 20 x 100mg,

efa z kofe przed treningami,

za niedługo wstawie foty asortymentu,

ps, od ok pół roku nic nie brałem z saa, przed poł rokiem i 11 lat wcześniej systematyczne cykle :)

czekam na propozycje , coś dodać coś ująć? :)

start od Jutra :)

Hermann
13-03-11, 19:20
Ten sog to za wiek który podałeś hehe

ht
13-03-11, 19:40
apropo mojego cyklu, :

cel: sucha masa , redukcja, definicja.

cykl nie dalej niż 8 tyg,

waga - 104
siłownia - od małego
wiek - stary cap

projekt: prop, tren hexa, oxan

prop , oxan bez ograniczeń

tren 20 x 100mg,

efa z kofe przed treningami,

za niedługo wstawie foty asortymentu,

ps, od ok pół roku nic nie brałem z saa, przed poł rokiem i 11 lat wcześniej systematyczne cykle :)

czekam na propozycje , coś dodać coś ująć? :)

start od Jutra :)

vold srodki za ciebie nie zroiba roboty.
wez moze na poczatku zapoznaj sie z dzialem dieta:)

a tak na powaznie to jaka masz oxe??

lg team
13-03-11, 19:43
oxa lk,
prop testolic
tren balkan

czy cos pomylilem?

vold
13-03-11, 19:47
ciepło, prop- testop100, reszta się zgadza.

ht - a to bez diety nie da rady :)

fallenursus
13-03-11, 21:32
sprzedaj te oxe bo na 100% wyjepka nie rozpoznasz dzialania i tak bo za maly staz
kup wino i zacznij pozadnie jak czlowiek je jesc.

fallenursus
13-03-11, 21:40
1-5 meta
9-12 antek
1-14 mix
1-14 nandro
15-18 suspension 100mg przed/100mg po treningu
15-20tren zaczac od 50ed(zobaczyc czy lba nie rozsadzi przy tej suspie potem na 75ed ace(hex nie mam pojecia jak to dawkowac)
18-23 oxa 100ed
18-23 master 75ed i stopniowo zwiekszac na niekozyc propa
18- do tydzien przed skonczeniem masteronu- prop. jesli chcesz soknczyc kompletnie wysuszony.jak nie to skonczyc propem(150ed i stopniowo zmniejszac pod koniec na kozysc masteronu)
albo suspa albo meta bo jak duzo androgenow dasz do trenu to ci z cyckow poleci.
a deki bym calkiem nie schodzil tylko zmniejszyl na 100mg/week, bo zalac to wcale to nie zaleje, bilans azotowy podnosci dobrze w gore deka nawetw malej dawce a stawy po dupie nie dostana.

hcg 500iu c4d od poczatku mozesz dac.
pct mozesz nawet zrobic sama nolva 20ed przez 6 tyg. albo dwoma przez 4 takjak wyzej. inhibitor aromatazy po pct cos jak atd/aromasin bo wyjeb estro po tym bedzie ciekawe.
osobiscie o wiele za duzo srodkow, flaki dostana po dupie- kup NAC
wolalbym sie juz truc dlugo estrowym trenem i winem w konkretnej dawce bez specjalnych problemow z estro/progesteronem

mozesz dac tak.
w ostatnich tygodniach bedziesz juz tak nasiakniety testem ze te 150ed propa z oxa to utrzyma mase bo przyrostow i tak nie bedzie po skonczeniu suspy:)
utrzymasz caly czas dobra miche i aero zeby ci lep nie pekl to bf juz bedzie ciekawy i masteron ladnie na koniec porobi.

vold
13-03-11, 21:41
Nie sprzedam bo to nie legalne, działać działa i to dobrze, słucham propozycji, wina nie chce.

fallenursus
13-03-11, 21:48
mialem na mysli zebys mi dal ja sprawdze zy czasem nie wyjepka i sumiennie opisze dzialanie.

1-8 prop 150mg ed
1-8 tren hex dawka ?
2-8 oxa 100-120ed
1-8 hcg

albo 1-7 prop ze zmniejszaniem dawek na koniec na kozysc oxa'y
1-6 tren
2-8 oxa
czy wszyscy w Pl sie na hex'a przezucili?

fallenursus
13-03-11, 21:55
LG, mialbys mniejsza ilosc towaru, lzejszy cykl- mniej chemi na zbijanie sajdow lub wcale bys nie uzywal i przyrost i efekt byl by ten sam. zastanow sie dobrze bo przerwa byla mega i trzymam kciuki zeby nie bylo az tak bardzo duzo sajdow.

vold
13-03-11, 22:06
LG, mialbys mniejsza ilosc towaru, lzejszy cykl- mniej chemi na zbijanie sajdow lub wcale bys nie uzywal i przyrost i efekt byl by ten sam. zastanow sie dobrze bo przerwa byla mega i trzymam kciuki zeby nie bylo az tak bardzo duzo sajdow.

zgadzam się z tym w 100%

vold
13-03-11, 22:11
mialem na mysli zebys mi dal ja sprawdze zy czasem nie wyjepka i sumiennie opisze dzialanie.

1-8 prop 150mg ed
1-8 tren hex dawka ?
2-8 oxa 100-120ed
1-8 hcg

albo 1-7 prop ze zmniejszaniem dawek na koniec na kozysc oxa'y
1-6 tren
2-8 oxa
czy wszyscy w Pl sie na hex'a przezucili?

propa myslałem 200mg eod, zawsze pod koniec moge zmniejszyc nawet na 50mg aby uzyskać cel,

dlatego hexa bo nie mam do innego dostępu a chciałem apteke, dawke dam chyba 100mg pon/czwart, jesli apteka to i tak musi być konkret, i tak się zastanawiam, może dożucić też acet trena i jechać go z propem?

nie będzie za duża dawka oxanu ponad 100mg dziennie?, pół roku przerwy :)

fallenursus
13-03-11, 22:14
takie duze dawki szybko dzialajacego srodka lepiej rozpic na codziennie injekcje nie ma skokow cisnienia przynajmniej.
100mg oxy to dla takich zawodnikow jak ty to standart- w zaleznosci jak obetniesz kal. zkwiekrzysz do 120 lub nie bo to tylko wsumie antykatabolik.

vold
13-03-11, 22:23
Wiem że było by lepiej codziennie ale nie pasuje mi za bardzo, wiec co 2 dni,

co do oxanu to ok ,

co by tam zmienic?

dać ten acet?, dawka?

fallenursus
13-03-11, 23:48
przeciez ja tobie dawek nie rozpisze sam wiesz ile potrzebujesz:) brales 150 juz trenu, dlatego mowie, wzucic wieksza dawke wina i zobaczyc jak to na ciebie dziala.
wogole bym trenu tym razem nie bral.
co do wbijania cd to sie z toba w 100% zgodze, dlatego teraz zamiast propa poszedlem enanem ale injekcje c2d i nie ma skokow i dawka spoko. nie wiem kieyd skoncze te bombe, planuje za 8 tygodni.ale wsumie tego nikt nie wie nawet ja..wiem tylko tyle ze jutro wchodzi acet:)

lg team
14-03-11, 07:31
vold u mnie hexe bili 1amp 3inj w tygodniu ale to juz takie slonie
troche mniejsi dawali 50mg 3inj w tygodniu

vold
14-03-11, 07:34
Jak brałem 150mg to był okres gdzie organizm był tak nasycony że nawet mogło iśc 200mg :)

teraz to troszke inaczej wygląda, myślałem jak by hexe dac 2 x tydz po 100mg a acet walic po 50/75mg eod razem z propem ale jeszcze to przemyśle.

vold
14-03-11, 07:36
vold u mnie hexe bili 1amp 3inj w tygodniu ale to juz takie slonie
troche mniejsi dawali 50mg 3inj w tygodniu

a efekty? , balkana bili?

lg team
14-03-11, 11:03
tak,

nic nie stoi na przeskodzie abys lecial 50-75mg acet + 50mg hexa e2d

vold
14-03-11, 14:30
Narazie lejcik , dzisiaj zastartowałem, prop 200mg+hexa50mg i tak co dwa dni, zobaczymy jak będzie :)

lg team
14-03-11, 15:51
fallen - age bede bil z rana i jakos po poludniu bo nie mam stalej pory treningu, raz trenuje rano a raz o 20 wieczor,
takze strzal bedzie szedl z rana i pozniej jak wyjdzie

lg team
18-03-11, 19:46
chopy piszcie nazwy labow zagranicznych o ktorych slyszeliscie, czytaliscie lub wiecie a ktore maja master w ofercie, szukam sobie jakiegos

fallenursus
18-03-11, 20:01
Atlas pharmaceuticals :)

lg team
22-03-11, 20:06
i po cyklu kurwa, wczoraj wieczor jakas pinda wjechala w auto jak jechalem z ziomkiem, reka 4tyg w huj poszla, tyle dobrego ze lewa a nie prawa bo nawet nie mialbym jak sie wylac,

grzesiek k
22-03-11, 20:18
oł...widze ze cała odpowiedzialnosc na mnie spadła zebym planowo zaczał cykl:)no cóz stary zycze szybkiego powrotu do zdrowia i formy,
ps chyba sie lekko kurwa osrała jak wyszło dwoch kafarów z auta?; -)

vold
22-03-11, 20:43
Na szczęście ja lece dalej wiec temat będzie leciał, jak będzie chwilka to rozpisze cykl bo troszke doszlo , dawki się zmieniły itp :)

lg i patrz jaka była by chujnia jak byś był w polowie, heh.

lg team
23-03-11, 14:15
widziesz grzechu tak to juest, sam zawsze pisalem ludziom zeby nie planowali bo nic z tego nie bedzie az sam wkoncu zaplanowalem i nic z tego nie wyszlo, wyszedlem z auta i wygielem babce drzwi w druga strone i warknalem jak jezdzi i najlepsze to ze ludzie wezwali policje i 3 radiowozy i jeden bez koguta przyjechal bo ktos nagadal ze napad kurwa czy jakos tak hehe policjant pozniej mi mowil ze jechali z odbezpieczona bronia,

ale juz po bolu wiedzialem ze huj z tego bedzie ze cykl poszeddl sie jebac

4tyg mam z glowy i jeszcze 4 do 6 rehabilitacji,

vold nie powiem ze trzymam kcuiki bo moge trzymac tylko jeden, ale trzymam go za twoj dobry postep, dojeb sie za na dwoch,

fallenursus
23-03-11, 14:20
czyli najlepszy moment wyprobowac GH i skrocic ten czas:)
bedzie dobrze, trzym sie.

ht
23-03-11, 15:11
bo tak to jest jak sie cos zaplanuje. ja tez juz mialem ladowac ladny cyklik z t3 to sie kolano rozjebalo...
ale co sie odwlecze....;)

vold
24-03-11, 21:11
Dokładnie jak coś się planuje wcześniej to się lubi spierd.... :)

vold
26-03-11, 21:58
Dzis rano juz widać że tren jest ok, mocz zajebiście ciemny a nawet powiedział bym krwisty, lekka chujnia zobacze jutro, zwiększyłem wode jak nic nie da to poleci fitolizyna, narazie dawki trenu biore całkowicie lajtowe bo tylko 50mg eod haxa a tu taka niespodzianka :( propa jade więcej bo 300mg eod ale mały stoi 24 na dobe :) z podniesionymi rękami moge lać do umywalki :)

od środy mam już zamiar barć już standard opcje czyli:

prop 300mg eod
oxan 60-100mg ed
tren hexa 100mg ( 2 razy w tyg pon/czwar)
tren acet 50mg eod

myśle że jakoś to bedzie ,, jak bedzie chwila to wstawie foty towarku :)

MAXIMUS 2
27-03-11, 09:19
Dzis rano juz widać że tren jest ok, mocz zajebiście ciemny a nawet powiedział bym krwisty, lekka chujnia zobacze jutro, zwiększyłem wode jak nic nie da to poleci fitolizyna, narazie dawki trenu biore całkowicie lajtowe bo tylko 50mg eod haxa a tu taka niespodzianka :( propa jade więcej bo 300mg eod ale mały stoi 24 na dobe :) z podniesionymi rękami moge lać do umywalki :)

od środy mam już zamiar barć już standard opcje czyli:

prop 300mg eod
oxan 60-100mg ed
tren hexa 100mg ( 2 razy w tyg pon/czwar)
tren acet 50mg eod

myśle że jakoś to bedzie ,, jak bedzie chwila to wstawie foty towarku :)

widzi mi sie ten prop 300mg eod dawka godna byka zrób foto przed cyklem i po było by super bo jestem ciekaw efektu pozdro

vold
27-03-11, 14:02
Dawka 300mg propa będzie tylko jakiś czas poniewaz celem nie jest masa tym bardziej duża, jak bym jechał z cyklami jak dawniej to szlo by o wiele więcej ale po poł rocznej przerwie jest to wystarczające, zapomniełem dopisać za kilka dni dodaje jeszcze wino injekcja 50/75mg ed.

vold
27-03-11, 14:11
Foty towarku na cykl, wszystkiego po trochu :)


http://images43.fotosik.pl/757/7fdbef923ecfd7b8med.jpg (http://www.fotosik.pl)

lg team
27-03-11, 17:18
mowilem ze hexa balkan dobra,

na twoim miejscu vold dalbym to inaczej - prop 1amp ed, acet 50mg ed, oxa 80mg ed, hexa 3xtydzien po 50mg i winko 50mg ed

ht
27-03-11, 17:45
jedyne do czego bym sie dojebal to do oxana lyki... reszta mysle ze good towares:)

fallenursus
27-03-11, 18:08
Ja zraz pluca wypluje.
Juz mnie to powoli wkurwia. Acet idzie 100eod.

lg team
27-03-11, 18:26
vold twierdzi ze dziala ten oxan to niech bierze, ja bym tam wybral ta sama firme co tren hexa,

vold
27-03-11, 18:55
mowilem ze hexa balkan dobra,

na twoim miejscu vold dalbym to inaczej - prop 1amp ed, acet 50mg ed, oxa 80mg ed, hexa 3xtydzien po 50mg i winko 50mg ed

dobra propozycja , problem tylko z tym czy będe dał rady codziennie wbijać :(
wolał bym rozplanować to co 2 dni wtedy nie będzie problemu, wydaje mi się że za dużo trenu jak bym tak podawał to w sumie tygodniowo było by 500mg to przesada po przerwie na saa.

vold
27-03-11, 18:56
jedyne do czego bym sie dojebal to do oxana lyki... reszta mysle ze good towares:)

jak bym nie był pewny że działa ok to napewny bym nie brał a znam gości co biorą tego oxana solo i jest ok :)

vold
27-03-11, 19:02
Ja zraz pluca wypluje.
Juz mnie to powoli wkurwia. Acet idzie 100eod.

nie przesadzaj to dobra dawka, mnie dzisiaj troszke podusiło ale lajtowo, wszystko zależy od injekcji.

lg team
27-03-11, 19:04
vold ale nie ma problemu - dajesz 50mg ed przez tydzien i obserwujesz co sie dzieje, jak dajesz rade ciagniesz dalej jak nie schodzisz do 30mg ed jak rowniez mocno to 25mg ed i tutaj napewno ni bedzie problemu, ale to jak sie ma pewnosc ze masz dobry acet,

vold
27-03-11, 19:20
Koliduje mi to codzienne wbijanie wszystkiego, zdecydowanie wolał by co 2 dni.

lg team
28-03-11, 13:05
okej :)

lg team
07-04-11, 16:17
jak tam vold leci

fallenursus
07-04-11, 16:20
Magicznie poznikaly kurczaki u sasiadow.

lg team
07-04-11, 16:24
to swinki jeszcze nie..?

fallenursus
07-04-11, 16:24
muzulmani wieprzowiny nie jedza..
cochwila bomba tu bomba tam. terorrysta.

lg team
07-04-11, 16:29
kox i dżihad to jest to,

fallenursus
07-04-11, 16:36
i roid rage ,jak sie zorientuje ze ani jedna z tych 100 dziewica nie jest :)

vold
08-04-11, 08:39
Obecnie jade tak:

prop 150/200mg ed (zależy ile miejsca w strzykawce)
tren hexa 100mg pon/czwar
tren acet 50mg eod
wino 50mg ed
oxan 60mg ed (narazie, będe zwiększał)
hcg 500iu co 4 dni ( i dobrze że to nie olałem)
tamox 10mg dziennie, kilka dni musiało iść 20mg bo lekkie problemy,
efa z kof przed treningami bo inaczej nie ma povera

tylko że to nadal nie jest mój cel, miała być redukcja , definicja a przy tych dawkach testo to rożnie bywa ale ciężko się opanować i nawet mi to pasuje, myśle aby pojechać jeszcze z 2/3 tyg na wysokich dawkach testo potem bardzo zmniejszyć, zatanawiam się nad zwiększeniem trena aceta bo hexy akurat mam wyliczone, ten mocz zajebiście ciemny nie mogę dać z tym rady chodz odczówam że dawka trenu jest ok, z podniesioną głową mogę powiedzieć że testop to najlepszy prop jakiego brałem , mega działanie i zero bólu , problem tylko taki że od 3 rano mały już stoi i nie idzie spać :) tren z balkonu na tą chwile stawiam na pierszym miejscu naprawde rewelacyjny produkt, wino malaya brałem pierwszy raz po 1 ml w ramiona i bezbolesnie wiec ok, do reszty produktów nie mam zatrzeżeń jest ok.

ps, nie powiem, coś bym dodał coś bym zmienił bo troszke mnie to nakręciło :)

lg team
08-04-11, 11:03
kurwa fajnie masz :-(

MAXIMUS 2
08-04-11, 16:26
kurwa fajnie masz :-(

Jak byś furami sie nie rozbijał to zazdrościć byś nie musiał :)

Ku..... ja tez mu zazdroszczę.

lg team
08-04-11, 17:08
trudno mowic o robijaniu sie fura kiedy rusza sie na zielonym wbija dwojke i katem oka dostrzega sie babeczke ktora wpierdalala sie na czerwonym w ciebie, w dodatku piszac sms

fallenursus
08-04-11, 17:46
Fajna jakas przynajmniej?za to ze jej wyrwales dzwi powinna cie na kawe i ciacho zaprosic.takie akcje sie na youtube'a daje:)

lg team
09-04-11, 09:46
ta fajna... sparwe chciala zakladac, przyjechal jej facet przeprosil za nia, bo wedlug niej to oczywiscie nasza wina byla ze sie w nas wjebala

grzesiek k
09-04-11, 14:58
jeszcze pewnie wpadła w taka histerie ze nic do niej nie docierało-typowa reakcja kobiet,
ps to ze cykl sie odciagnał to najmniejsze zmartwienie,najgorsze jest to ze przerwa w treningu i mega spadki sie pojawia spowodowane nastawieniem psychicznym i wogole...to jest zawsze najgorsze

lg team
10-04-11, 14:11
w zasadzie do przyjazdu policji i faceta byla zdezorientowana, pozniej juz jak poczula sie pewnie bo policja nas wziela na bok do zeznan zaczela jape drzec ze jako to ona poukladana jest i co to ona nam nie zrobi, jej facet widac bylo wporzadku gosc zaczal przepraszac za nia, glupio mu bylo, na koniec nawet pala do niego ale ma pan krewka kobiete heh w sensie ze debil

piuras86
15-04-11, 19:28
u ciebie taka akcja u mnie ... juz po zabiegu do czerwca minimum odpoczynek aż sie wygoi ..... i od malutkich ciężarków po woli go góry ........ tak to juz wszystko wycięje pozbyłem się jednego jądra i nawet rwali jakieś pierdoły z podbrzusza ..... na szczęście nie mam będe miał problemów z płodnością .. itp ale dzisiaj z rana sztyca stała jak antena od samochodu :)
tak to wszystko boli rwie ;/ bez przeciwbólowych kroplówek sie nie obejdzie .... a nawet boje sie iść na tron bo bo jak się zaprę to jeszcze to ostatnie wyskoczy ;/......

lg team
15-04-11, 19:34
a czemu ci cieli?

piuras86
15-04-11, 19:41
miałem ostre zapalenie najądrza i ropień niby ustał wokół jądra ale sie przedostał do jądra .... i musieli usunąć wszystko, miałem znieczulenie w kręgosłup to byłem przytomny podczas operacji i kazałem im pokazać to co wycieli nie znam sie ale serio do dupu to wyglądało było widac jak ropa wdała sie do jądra

piuras86
15-04-11, 19:53
miałem do usunięcia najądrze bo było zaropiałem tak poszło to zalapenie na usg wykazało ze ropień ustał ale coś ciemnego mam na jądrze ..... operacja miała yć rewizyjna ... ale jedna musieli usunąć jądro najądrza i jeszcze jakieś bebechy aż czułem jak ciągną z podbrzusza coś ,,,.... a byłem tomny bo miałem zastrzyk w kręgosłup zdrętwiały od pasa w dół nawet mi pokazali toco wycieli i nie znam sie ale nie fajnie to wyglądało było widać jak rozcieli skorupę ropną to jądro było zainfekowane .....

przed chwilą mi zmieniali opatrunek i jajca na pół rozcięce i wyiagali jakis dren z torby bo była w srodku zeby to osocze wypływało ...... ale znów zaczyna napierdalać ;/ Uważac na swoje jaja nie przegrzewać !!!!!! jak poczujecie ból na jądrach na sokach czy też nie .... to zapierdalać do lekarza i sie nie oglądać wczesna infekcja ropna jest łatwa do wyleczenia ja przeciągłem o 1,5 tyg i teraz jedno straciłem ......

lg team
15-04-11, 20:33
ok, to moze nie lap sie juz za doping

vold
15-04-11, 21:53
Przejeba.... z tymi jajcami, trzeba się opiekować na maxa :)

piuras86
16-04-11, 08:44
doping dopingiem ..... to nie od tego wyskoczyło ... mam materiał juz przygotowany ale zanim sie za biego zabiorę to trochę minie ... jak wyjdę ze szpitala odpocznę troche dojdę do siebie na razie jak cos to delikatnie będą suple leciały..... kilka miesięcy później się zobaczy a jeśli zachce mi się cyklu to dość ze pełna konsultacja z zdawanie relacji..... juz nie bedzie zabawy ze cykl przeleci hcg w małej ilości na koniec itp ... dawkowanie hcg od samego początku nie ma sensu robić cykl bez tego specyfiku ...

tak czy tak będzie ok :) już mogę chodzić to nie tak źle ... hehehe

MAXIMUS 2
16-04-11, 09:01
Piuras oblukaj jakąś młoda pigułę to ci lepiej odessać te torbę niż ten dren :)
z tego twojego postu zrozumiałem że nie ma sensu lecieć HCG w małej dawce od poczatku cyklu czemu tak twierdzisz.

lg team
16-04-11, 09:29
doping dopingiem ..... to nie od tego wyskoczyło ... mam materiał juz przygotowany ale zanim sie za biego zabiorę to trochę minie ... jak wyjdę ze szpitala odpocznę troche dojdę do siebie na razie jak cos to delikatnie będą suple leciały..... kilka miesięcy później się zobaczy a jeśli zachce mi się cyklu to dość ze pełna konsultacja z zdawanie relacji..... juz nie bedzie zabawy ze cykl przeleci hcg w małej ilości na koniec itp ... dawkowanie hcg od samego początku nie ma sensu robić cykl bez tego specyfiku ...

tak czy tak będzie ok :) już mogę chodzić to nie tak źle ... hehehe

ale tu nie chodzi o relacje strary tylko o zdrowie twoje, lepiej sie konsultuj z lekarzem a nie z nami

piuras86
16-04-11, 10:31
źle to napisałem jednak interpunkcja jest potrzebna hehehe

relacja i konsultacja teraz będzie z lekarzem nie ma żartów zostało już jedno jajco:)

a o hcg chodziło mi żen jak miałem cykl to na koniec dawałem chg w małej ilości i to co 5 dni hujniaaaa!

jak będę wchodził na cykl o ile lekarz pozwoli i jaki będzie stan zdrowia .....to od samego początku cyklu poleci hcg 250i.u e3d ....

ale jak na razie to macie racje koks na bok niech leży i nie zginie .... teraz jak wyzdrowieje i tylko (Kreatyna mono,Bcaa,Glutamina,booster testo,i moze aakg...) podstawowa suplementacja i dziękuję na takiej będe jechał kilka miesięcy a później to się zobaczy:) zdrowie i to jedno jajco eraz najważniejsze


Maximus 2 :już dupy pojechały a były tu takie fajne na chirurgi często mnie odwiedzały :D ale i tak bym nie dopuścił wszystko obolałe jak by za bardzo zassała to jeszcze bym jej kark skręcił ...... a ogólnie to non stop się czuje jak by ktoś mnie skopał po tych jajach i przypalał ogniem ;/ śmieszne bo odczuwam że mam 2 jajca a podobno tak jest ze po amputacji np... nogi chorzy czują jak by jej nie stracili ....

vold
16-04-11, 15:00
Ładuj to hcg żeby to jedno jajco było większe niż tamte dwa :)

Najważniejsze że samopoczucie ok :)

piuras86
16-04-11, 15:37
nie no looooz ja tam sie szybko nie podłamie ważne że sztyca z rana stoi jak antena antena od samochodu ..... :D

samopoczucie ok humor mnie nie opuszcza, tylko czekam aż samice będa chciały zaczaić to jedno jajco w wielkim worze hehehe

prawe jądro z tego co wiem to jest wspomagające i słabe najszybsza infekcja łapie właśnie prawe, lewe jest odpowiedzialne za płodność itp ...... w razie w to moge sobie wszyć gołębie jajo w wielkości się nie różnią :D eheh

lg team
17-04-11, 12:48
rob tez badania na jakosc nasienia, wogole z lekarzem gadaj na luzaku, mow co i jak zeby wiedzial co i jak podpowiedziec

lg team
04-05-11, 17:54
vold jak tam,
jakie osiagi do tej pory?

vold
04-05-11, 19:26
Wszystko git,

w trakcie cyklu troche się zmieniało,

obecnie leci prop , tren hexa, oxan, wino ale obecnie tabsy balkana,

waga podskoczyła o jakieś 4 kg ale w pasie 9 cm mniej to jest ku.... zajebiście :)

cykl jednak się przedłuży , trena zostało już niewiele 3 lub 4 szt, wina jade 60mg dziennie i tak się zastanawiam jak by dowalić dawki przez jakieś 2 tyg , propa 200mg ed i wina tylko na ile zwiększyć żeby nie było przesadnie w końcu to apteka.

co o tym myślicie ???

fallenursus
04-05-11, 20:29
75mg ed
http://www.e-gym.pl/customavatars/avatar11740_5.gif

lg team
04-05-11, 21:05
silowo jak na tym combo?

vold
04-05-11, 21:55
75mg ed
http://www.e-gym.pl/customavatars/avatar11740_5.gif

tabsy są po 10 mg, nie bede dzielił, brał ktoś wogłule tyle wina? żeby mnie krew nie zalała :)

vold
04-05-11, 21:59
silowo jak na tym combo?

trzeba zacząć od tego że przed cyklem byłem ogólnie w kiepskiej formie, teraz siła mega do góry ,mięśnie skała :)

dowalić te dawki wina i propa do góry tak na 2 tyg a potem spowrotem na dół ?

kurde propa się nie boje ale tego wina jak bym dał z 80mg , nie wiem czy to dobry pomysł.

vold
04-05-11, 22:00
ogólnie kur... wiedziałem że to się tak skończy , cykl miał być do max 8 tyg a końca nie widać.

fallenursus
05-05-11, 01:56
trzeba zacząć od tego że przed cyklem byłem ogólnie w kiepskiej formie, teraz siła mega do góry ,mięśnie skała :)

dowalić te dawki wina i propa do góry tak na 2 tyg a potem spowrotem na dół ?

kurde propa się nie boje ale tego wina jak bym dał z 80mg , nie wiem czy to dobry pomysł.

gruby nie marudz. 2x zarlem po 75mg, i za niedlugo znowu, tym razem bez deki wiec troche uwazniej z klamotami, 6 weeks szamalem po 75mg i bylo ok. mi cisnienie nie skacze wogole na winie.
juz pisalem kiedy moda taka tu ze wino minimum 50mg ed dla normalnego smiertelnika na start, dla sloni takich jak ty to spokojnie przezyjesz i bedziesz chcial wiecej bo zobaczysz co to anabollizm na winie. calkiem inny jak na trenie, moim zdaniem lepszy ale dawka musi byc odpowiednia.

vold
05-05-11, 07:03
dam narazie 70mg, ja nie mam żadnych problemów z ciśnieniem itp.

fallenursus
13-05-11, 04:46
i jak te wino? dozuc cos do niego jakoms oxe czy cus..przeciez nie bedziesz konczyl cykla przerd samym latem tylko czeba pociagnac do wrzesnia.

vold
13-05-11, 07:18
do września to chyba nie,

teraz leci, wino 70mg dziennie, oxan 80mg dziennie, prop 200mg dziennie.

chunga
13-05-11, 11:10
Ciekaw jestem osiągów po tak końskich dawach. ???
Mam ochotę się przeżegnać jak to czytam.

ht
13-05-11, 20:56
konskie dawki jak na pl. kolezka przylecial z uk pokazywal mi wino prochemu daja tam 50mg/1 tab. tak ze u nich raczej takie dawkito standard.

mtm
13-05-11, 21:06
Przeczytałem ten temat od deski do deski i pewnie przeczytam jeszcze nie raz .

lg team
14-05-11, 11:21
w UK stezenie winka 25/50mg tab to norma,
deka testy dlugie po 300-350mg ml rowniez,
prop 150-200mg ml normalka,

w pl mowia ze to niemozliwe, ze lipa itd, ale dlaczego tak to dziala :)

vold
14-05-11, 12:24
Nie wiadomo czy nasze 100 nie działa lepiej niż ich 200 :)

vold
14-05-11, 12:31
A tak na marginesie to chu.. z tego wielki bo lekkie problemy zdrowotne i od wczoraj antybiotyki przez 10 dni,

więc wino i oxe odstawiam na te 10 dni, propa pojade 100mg co 2 dni aby nie wyjść z formy, potem postaram sie spowrotem zwiększyć propa do 200mg dziennie i wino na 80mg, zastanawiam sie tylko czy podawać cały czas to hcg w tej lajtowej dawce ale chyba tak zrobie.

lg team
14-05-11, 12:36
co sie dzieje? kurwa ty tez...
kolego przy antybiotykach bardziej bym wino odstawil niz oxe

vold
14-05-11, 13:15
Nie chce o tym gadać , nie ma nic wspólnego z koksami moja głupota i tyle,

wole nie mordować wątroby dlatego pojade samego propka w małej dawce i jak tak dalej będzie to falena słowa sie sprawdzą , cykl do września hehe :)

lg team
14-05-11, 13:22
luz,

to oxa tez pauza?

pamietaj o probiotykach do lekow

fallenursus
14-05-11, 16:18
Ja tez jestem kuwa chory.leze i kwicze.

vold
14-05-11, 16:58
Jeśli chodzi o moje zdrowie w sensie fizycznym to na najwyższym poziomie , nie przeszkadza mi to w treningach wiec jest ok,

lg odpuszczam jedno i drugie na te 10 dni, sam propek, dzisiaj juz podalem 100mg.

kur... nawet nie mam osłonek do tych antybiotyków, 9 dni jeszcze wytrzymam , jogurciki popijam jakoś to bedzie :)


PS, sezon idzie i wszyscy się sypią :)

fallenursus
14-05-11, 17:10
od czerwca wchodze na 200propa/50npp eod i 75wina ed. i keto bo sie wkurzylem.cza bedzie dokupic atd bo nie starczy na caly cykl.jakby nie opony do czolgu to bym wyniuchal 4 pudla gh:(

lg team
14-05-11, 17:56
50mg npp daj ed,

fallenursus
14-05-11, 18:13
Te npp ino na stawy nie chce wiece bo na tym mi cisnienie skacze.
Moze wsumie wezme dluga deke i zanim wejde z winem to powinno sie w dwa tygodnie juz polepszyc z barkiem..

lg team
25-05-11, 07:21
jak tam obecnie forma

vold
25-05-11, 07:31
forma stała, co narobisz na samym propie 100mg co 2 dni, w niedziele skończyłem antybiotyki ale nawet jak zakończył bym ten cykl to był bym zadowolony, w poniedz jeszcze dałem sobie siana, od wczoraj już jade prop 200mg ed, winko dociągam do 80mg ed i powinno być ok.

grzesiek k
25-05-11, 19:09
lg a ty jak?gips juz zszedł?

lg team
26-05-11, 07:29
mam rehab z dobrym gosciem, reka wraca do sprawnosci,

vold
27-05-11, 00:06
Nowa koncepcja, jade teraz tak:

prop 200mg ed,
wino oral - 60/80mg ed
wino inj - 50mg ed

tak sobie to wymyśliłem :)

giiie
27-05-11, 09:10
jaka oxe podjadasz? :)

fallenursus
27-05-11, 11:27
Munzer ponoc 200ed jechal:)

Daj znac jak mieso rosnie przy tej dawce wina bo sie zastanawiam wlasnie czy 100ed nie pojechac na 5tyg zamoast 75na szesc.....

lg team
27-05-11, 13:23
cykl munzera to sciema akurat,

ja sensu w braniu oral i zastrz ed nie widze,
chyba tylko zeby skatowac watrobe

piuras86
27-05-11, 13:32
Vold uważaj bo ci jajo wytną ... :P

vold
27-05-11, 23:34
Nie wytną , nie mają takiego dużego skalpela :)

lg team
28-05-11, 09:06
daj albo sporo mg tab albo inj, obu nie lacz bo to nie ma sensu w twoim przypadku

vold
28-05-11, 13:32
Czy tabsy czy injekcja to praktycznie to samo,

50mg w injekcji na mnie to nie za wiele więc nie zaszkodzi,

Musze dużo wbijać żeby z wprawy nie wyjść :)

lg team
28-05-11, 13:58
glupota moim zdaniem, no ale rob jak uwazasz ;)

vold
28-05-11, 21:23
Może wyjdzie winko w czopkach to też dowale :)

Prezes007
29-05-11, 14:14
Co ma na celu łączenie oral i inj? Nie lepiej 100 albo oral albo inj? Watroba i tak dostanie podobnie..

lg team
02-06-11, 08:06
chopy niedlugo wracam do treningow juz tak w pelni i sie zastanawiam czy cos zrobic ale juz nie taki zestaw jak z peirwszej strony tylko lekko - sila/sylwetka ?

propek, oxa, winko (choc bym wolal uniknac jednak chyba) npp, moze tren, masteron

nie wiem sam juz czy ruszac czy czekac na nastepnego roku,

grzesiek k
02-06-11, 13:24
nie wiem sam juz czy ruszac czy czekac na nastepnego roku,
,zrób taki cyklik jak masz na mysli teraz...Oxa?raczej zbedna sam propek z winem był by swietny oxa raczej tu do niczego nie jest potrzebna nie ma co szalec z siła bo nie wiadomo jak reka zareaguje ale to twoje zdanie i tak wiadomo ze jak na cos sie uprzesz to przy swoim musisz zostac.Chociaz tak sie zastanawiam,moze to i nie głupi pomysł zeby ruszyc z masowym cyklem dopiero od nast.roku wtedy bedzie wiadomo ze reka wytrzyma przyrost siły i masy .Lepiej zrobic lekki cykl i potem off do konca roku.

vold
02-06-11, 19:01
Daj prop i tren i nic więcej, winko tez pozytywnie nie wpłynie na ręke, zastanowił bym się nad podaniem decy czy npp to napewno by pomogło w poprawie sprawności.

fallenursus
02-06-11, 19:09
Polecial bym enan/cyp solo deka lekko na stawy. Obadal 12 tyg co i jak zwolnil na 2miechy mostek z testaa i na zime rozjebal apteke:)

fallenursus
02-06-11, 19:10
Polecial bym enan/cyp solo deka lekko na stawy. Obadal 12 tyg co i jak zwolnil na 2miechy mostel z tesga i na zime rozjebal apteke:)

vold
02-06-11, 23:49
pączek na tym avatarku, twoja ta kozica?

fallenursus
03-06-11, 00:03
Gruby dawki zmniejsz bo monitor obslinisz.
Ta:)

lg team
03-06-11, 07:41
Gruby dawki zmniejsz bo monitor obslinisz.
Ta:)

i uwazaj na odciski na rekach bo ciezko ci bedzie trenowac hehe :)

vold
03-06-11, 10:32
Mam gróbe rękawice tak że odciski nie groźne :)

Pączek dobra!, Jak macie tam w tej kanadzie jakieś fajne dupeczki to wsiadam w PKS i jade, wymagania mam niewielkie - chuda z dużymi cyckami i żeby lubiała ostrą jazde :)

fallenursus
03-06-11, 12:28
To bys musial tak 5:30 rano wpasc...

vold
03-06-11, 20:20
No dupecke ma fajnawą :)

fallenursus
11-06-11, 15:42
Dawaj gruby laski czekaj. Mowilem im ze grubas niewyzyty z PLa wpada i juz sie doczekac nie moga
a pk drugie to Canadian Grand Prix F1 to co sie w ten weekend dzieje w miescie to przechodzi ludzkie pojecie:)

grzesiek k
11-06-11, 18:01
ciebie to jeszcze zamkna za robienie laskom fotek gdzie popadnie :- )

fallenursus
11-06-11, 18:20
wlasnie se tak pomyslalem jak jej te fote cyklem ze mnie wypyerdola wkoncu z tej silowni:)

fallenursus
27-06-11, 02:15
halo co ti sie dzieje..pany wbijacie cos?
LG zamiast bomby atomowe to na forum profesora Skaly zawital http://desmond.imageshack.us/Himg695/scaled.php?server=695&filename=w00th.gif&res=medium

pamietaj o jednym..bedziesz za dobrze pisal to Cie skasuja:)

gruby jak tam wino w tych dawkach dziala na przyrost? dawaj cynk.
ja skromnie podbijem na 200mg eod propka bo sila na super low carb spadla i sie wqrwilem. plaski jak Narg sie zrobilem, na klate tyle co Bullet.http://desmond.imageshack.us/Himg153/scaled.php?server=153&filename=44258467.gif&res=medium

lg team
27-06-11, 07:21
jak na klate swoja wyciskasz to jest dobrze :)

ja narazie trenuje bez saa, zastanawiam sie co i jak robic, chodzi mi po glowie cykl z propa i trena balkan + masteron, ale nie wiem sam, tak to jest ze im dluzej czlowiek od tego odwyknie to nie chce sie wracac, jak narazie wracam do jakiejs tam formy bez saa,

grzesiek k
27-06-11, 18:57
tak to jest ze im dluzej czlowiek od tego odwyknie to nie chce sie wracac,
nie no byłem tolerancyjny wobec ciebie ze po wypadku moze ci sie napisac cos głupiego i wogole spoko luzik ale teraz to juz przesada...stary,do tego chce sie wracac zawsze i wszedzie,na saa zycie jest piekne heheh:)

vold
27-06-11, 23:04
Dobrze napisane , życie jest piękniejsze :)

Jedziemy pączuś, jedziemy, propa zmniejszyłem na 100mg ed, wino oral 60mg ed, inj wino 50 ed, jest badzo ładnie, nie wiem czy jeszcze nie zmniejsze propa.

lg team
28-06-11, 07:24
nie no byłem tolerancyjny wobec ciebie ze po wypadku moze ci sie napisac cos głupiego i wogole spoko luzik ale teraz to juz przesada...stary,do tego chce sie wracac zawsze i wszedzie,na saa zycie jest piekne heheh:)

kurwa nie wkurwiaj mnie bo zaczne koksowac hahahh :) ale zaraz... przeciez o to wlasnie chodzi :)

grzesiek k
28-06-11, 08:50
wracaj do formy jako takiej na suplach aby reka w miare sie przyzwyczaiła i od nowego roku dawaj konkret cykl a nie pekaj:)

lg team
28-06-11, 11:20
ja nie pekam tylko zdziadzialem :) tyle offu ze sie przyzwyczailem, tak jak sie czlowiek wciaga w ciagle ladowanie towaru ze ciezko przestac tak sie czlowiek przyzwyczaja do bycia OFF ze ciezko zaczac :)

chunga
28-06-11, 12:36
hmmm.... może i życie jest piękniejsze,czxłowiek chodzi na buzowany ,jeset pewny siebie jak ch..j wydaje mu sie ,że rządzi światem,w wyrze też można poszaleć,
fajna zachęta do SAA ............................
...............................
.......................:( :(
,tylko co potem ?????? może napiszcie,jak to potem wygląda ,jak czasami cos nie dygnie, a powinno,jak sie ma doła psychicznrego ,jak szybko spada siła i forma ,a treningi bez tego to zwykłe bicie piany !!!

chunga
28-06-11, 12:39
nie to ,że jestem jakims zagorzałym przeciwnikiem koksiarstwa ,ale nie można tylko wychwalac ,bo to nie tak
przychodzi moment ,że zaczyna w organiżmie wszystko pierdziec i najlepszy cykl juz nie pomoże

Sosna91
28-06-11, 13:56
znów sie zacznie polemika między tymi co są za i tymi co są przeciwnikami... ehh


p.s to jest dział doping, na forum kolarstwa też można napisać że im kolana na starość wysiądą.

grzesiek k
28-06-11, 16:35
hmmm.... może i życie jest piękniejsze,czxłowiek chodzi na buzowany ,jeset pewny siebie jak ch..j wydaje mu sie ,że rządzi światem,w wyrze też można poszaleć,
fajna zachęta do SAA ............................
...............................
.......................:( :(
,tylko co potem ?????? może napiszcie,jak to potem wygląda ,jak czasami cos nie dygnie, a powinno,jak sie ma doła psychicznrego ,jak szybko spada siła i forma ,a treningi bez tego to zwykłe bicie piany !!!

to ze ty tak miałes to nie znaczy ze kazdy tak ma,kazdy zna działanie saa kto w tym siedzi i wie tez o tych złych stronach.napisze ci swoj przypadek.ja tez sie bałem złapac za saa głownie jesli chodzi o nerwy itd bo jestem wybuchowy ale nie bez podstaw i bałem sie ze saa to pogorszy ale zaryzykowałem i nie załuje ani troche,stary inny swiat.zero agresji byłem tak spokojny ze az inni reagowali za mnie gdy ktos mnie obrazał itd:)tak ze uwierz ze naprawde saa nie działaja tak na wszystkich

fallenursus
28-06-11, 18:45
Tak czy siak.
Podziwiam LG.

lg team
29-06-11, 07:29
zawsze znajdzie sie ktos kto mi pokrzyzuje plany ehhhh :)

chunga
29-06-11, 16:13
[QUOTE= inny swiat.zero agresji byłem tak spokojny ze az inni reagowali za mnie gdy ktos mnie obrazał itd:)tak ze uwierz ze naprawde saa nie działaja tak na wszystkich

[/QUOTE] kurcze pieczone !
to co Ty wziąłes ,że tak Cie Zmulilo ?
może ktos pomylił towar ???

grzesiek k
29-06-11, 19:31
oj mylisz sie... co do efektów to bomba atomowa:)poprostu podałem ci prawdziwy przykład ze na kazdego towar działa inaczej,gdybym ci ten przykład z palca wyssał to co innego ale tutaj 100%real satysfaction he

vold
29-06-11, 22:30
U mnie zero agresji na saa, jestem tylko bardziej nerwowy ale po tak długim starzu kontroluje to w 99%,

Myśle że cykl już nie pociągne więcej niż 2 tyg bo jak tak dalej będzie to będe non stop na bąbie :)

zmniejszyłem propa do minimum a winko na maxa, zobaczymy jak będzie.

prop 100/150mg eod
wino oral 90mg ed
wino inj 50mg ed

fallenursus
29-06-11, 23:04
Kazdy kto mjie zna wie kiedy jestem na offie. Bo skurwysyn straszny ze mnie.
Wiec dla dobra ogolu nie schodze.

vold
30-06-11, 11:24
Widze że jeszcze jakiś czas i będzie moda być na bąbie cały rok.

chunga
30-06-11, 13:28
nieee no ja tez jestem spokojny ,tylko raz nie wytzymałem jak mi jakas była narzeczona podeptała adapter (taki na stare płyty winylowe czarne) ,to wywaliłem jej meble kuchenne przez okno ,a pech chcial ,że na kolegi samochod ,ktory w tym czasie u mnie był

grzesiek k
30-06-11, 15:35
mozna i w ten sposob sie bawic,

fallenursus
30-06-11, 16:03
nieee no ja tez jestem spokojny ,tylko raz nie wytzymałem jak mi jakas była narzeczona podeptała adapter (taki na stare płyty winylowe ł

dlatego zawsze powtarzam, babom sterydow nie dajemy.
:)

vold
30-06-11, 20:09
Tak to jest jak baba podbiera facetowi koksy :)

lg team
12-07-11, 15:53
a ja daje luz nie bede sie szarpal teraz, szkoad zaluje ale trudno sie mowi,
od nowego roku zaczynam 12mies cykl :)

fallenursus
12-07-11, 15:57
Meska decyzja

chunga
12-07-11, 16:50
a ja daje luz nie bede sie szarpal teraz, szkoad zaluje ale trudno sie mowi,
od nowego roku zaczynam 12mies cykl :) jezusicku! 12 miechów..... ide sie pomodlic za Ciebie

a tak na serio to juz nie wiem kiedy Wy tu piszcie na żarty ,a kiedy na poważnie ;(
ja to się zastanawiam taki cyklik do końca życia pierdyknac ,no cos jak Hermann ,tylko czy on jeszcze zyje w ogóle???

fallenursus
12-07-11, 17:08
Hermann zyje i czuje sie dobrze.Podstawa to badania panela hormonalnego potem mozna sie zastanowic co jal i na ile przybic.Daj znac jak badania beda to sie pomysli.

lg team
13-07-11, 09:36
pisalem najzupelniej serio ;) wiecej nic nie pisze i nie planuje bo juz raz zaplanowalem i sie zesralem :)
a ze 2 zdrowaski za mnie jak najbardziej wskazane :)

chunga
13-07-11, 15:24
Hermann zyje i czuje sie dobrze.Podstawa to badania panela hormonalnego potem mozna sie zastanowic co jal i na ile przybic.Daj znac jak badania beda to sie pomysli. no tak badania owszem ,ale jak ktos np. jest po małym cykliku ,to przeciez takie badania wykaża na pewno zaniżony poziom teścia--- dobrze myślę???

druga rzecz ,ktora mnie zastanawia ,-przypuścimy czy lepiej jest tak jak Hermann to zrobic ,czy raczej na zasadzie jakiegos skromnego cykliku raz na jakis czas np.2 razy w roku ,bez szaleństw oczywiście,żeby we łbie sie nie pokiełbasiło za bardzo

fallenursus
13-07-11, 15:28
Jak najbardziej najlepiej tak jak to robi Hermann czy ja. 2 cykle takie srednie na rok, htz z pelnym wyposazeniem (hcg) miedY.Oczywiscie badania kontrolne caly czas.

D3
13-07-11, 15:58
Jak najbardziej najlepiej tak jak to robi Hermann czy ja. 2 cykle takie srednie na rok, htz z pelnym wyposazeniem (hcg) miedY.Oczywiscie badania kontrolne caly czas.

Ale ty się ciągle redukujesz fallen, więc gdzie sens i logika? :>

chunga
13-07-11, 17:52
sens moze jakis byc ,bo przynajmniej stoi w miejscu ,a tak kto wie moze by leżal w łozku i wazył ze 450kg juz jak ci telewizji

ja tam redukcji cały czas nie robie ,ale cały czas ją zaczynam ,potem olewka i znowu zaczynam ,olewka i zaczynam ,znowu olewka i a piac od początku ,taki ze mnie bijopian he he..... no cóz nie wszyscy urodziliśmy sie Muntzerami

Pusia
13-07-11, 17:52
Ale ty się ciągle redukujesz fallen, więc gdzie sens i logika? :>

A wierzysz mu ze jak odpisuje to zawsze jest na telefonie bo AKURAT kreci aero :) ?

fallenursus
13-07-11, 18:20
Czasami siedze w barze na piwie.No ale skoro dla niektorych ciezsza krata na grubym brzuchu z roku na rok to musi byc redukcja:)

fallenursus
20-07-11, 18:42
Gruby zyjesz?Co jezt grane?

lg team
20-07-11, 19:33
na koncercie dody go widziano w niedziele to zyje zyje ;)