PDA

Zobacz pełną wersję : klata!!



gustav1989
08-03-07, 17:31
moje trening klaty wyglada tak
wyciskanie sztangi skos 4*10
wyciskanie hantli skoks 4*10
rozpietki plaska 4 *10
wyciskanie sztangi plaska 4*10
i teraz kurde gorne miesnie klaty mam dosc male i teraz pytanie czy nie zamienic i nie robic rozpietek na skosie a wyciskanie hantlami na plaskiej czy na skoks wiecej serie po 5 robic?

Scott
08-03-07, 18:02
hmm...ja bym tu zrobil priorytet z podzialem na górę i dół, ale jezeli to Ci nie odpowiada mozesz zrobic tak ze np dajesz sobie priorytet na górę do konca marca i priorytet na dół do kiedys tam. Ale ja bym tu walnal taki na dwie czesci w tygodniu.
I
wycisk prosto
wycisk hantli na skosie w gore
rozpietki w gore

II
wyciskanie prosto
wyciskanie hantli na skosie w dol
wyciskanie chytem waskim z glowa w dol, albo jezlei tak Ci wygodniej (bo ja wole to) rozpietki z glowa w dol

i koksowac dalej, przemysl to. pzdr Scott

ubermas
08-03-07, 20:51
Kolego napisz jaki masz metabolizm, czy szybki, normalny czy wolny. Bo prirytet nie nadaje sie dla kazdego. Jesli masz szybki metabolizm to moim zdaniem cwiczac kalte w tak krotkich odstepach bedziesz tylko ja palil i rosniecie bedzie bardzo, bardzo i jeszcze raz bardzo powolne. Pozdro

[ Dodano: 08-03-2007, 20:53 ]
Acha zapomnialem, twoj paln na klate co go zamiesciles jest do bani. Za duzo cwiczen. Jelsi masz slaba gore to zacznij cwiczenia od wyciskania sztanga skos gora, potem przejdz na lawke plaska i wyciskanie hantelkami, na koncu walnij rozpietki na skosnej. Wszystko w 4 seriach: 12x10x8x8-6, mozesz stosowac progresje lub dobrac tak ciezar zeby zrobic tyle powtorzen przy jednakowym ciezarze, ja wlasnie tak robie

jonasz7
08-03-07, 21:43
gustav1989, przy twoim stażu rób normalnie klate raz w tyg. tak:

na 12 serii: wycisakanie skos góra, płasko rozpiętki
na 16serii: wyciskanie skos góra, płasko, rozpiętki płasko, rozpiętki skos góra lub przenoszenie hantla.
pzdr.