PDA

Zobacz pełną wersję : pytania!!!!!!!!!!!!!!!!



gustav1989
08-03-07, 16:54
witam moj strasz okolo 5 miech dieta jest wszystko ok tylko mam pytanie moj plan wyglada tak
sobota: klata kaptury
wtorek:braki tric
czwartke: bic,nogi
piatek: plecy
czy tak moze to wygladac bo plecy moge robic tylko w ten dzien bo w ten dzien mam dostep do drazka i tego typu dobrego sprzetu co wy na to??i teraz pytanie odnoscnie chcem kupic sobie kreatyna olimp mega kaps i teraz w te dni treningowe bede bral 8 kaps a w dni nietreningowe 4 kaps ale w srode mam 1.5 godz trening siatki i w piatek tez.i czy w te dni gdzie mam siatke brac 4 kaps czy 8???czezkam na odp jak byc co czekam na porady na gg 5432493:)z gory dzieki

krzychuool
08-03-07, 17:10
Proponuje inne połączenie np:
klata + tric
plecy + bic
Nogi + bary

lub

klata bic
plecy tric
nogi bary

co do kreatyny:
bierz 4 kapsy rano na czczo i po treningu 4
w dni nietreningowe możesz też brać 4 rano na czczo i 4 o tej samej porze w jakiej ćwiczysz lub tylko rano na czczo 4 wybór należy do ciebie.

Scott
08-03-07, 18:11
co do kreatyny:
bierz ...

oł dżizas :roll: co Ty mu tu gadasz?! koles cwiczy 5 miesięcy! to stanowczo za wczesnie!
gustav, naprawde za wczesnie na jakiekolwiek suplementy, uwierz mi bo w ostatecznym rozrachunku nie wyjdzie Ci chyba nic na plusie. Naprawde za krete nie lap w tym momencie poczekaj z...pol roku no chyba ze naprawde Ci cisnie to za trzy miechy. znam to uczucie mlodego zapalenca. chcesz sprobowac supli, chcesz miec ta swiadomosc "achhh biore krete olimpu i rosne jak na drozdzach", czasem nawet ludziska z otoczenia sie podniecaja ze bierzesz takie rzeczy... na tym sie konczy na maslach i fascynacja rowiesnikow, to nie da Ci za wiele, jezeli chcesz koniecznie cos brac to kup sobie jakiegos gainerka, chociaz i to byloby zbedne przy odpowiedniej diecie. Juz mnie nudzi to powtarzania "poczekaj jeszcze ***miechow""za wczesnie" "jezeli juz cos to gainer" "to ci nic nieda" poszukaj a znajdziesz mnostwo podobnych przypadkow i chyba na wszystkie te same ospowiedzi: ZA WCZESNIE! dobrze Ci radze...Scott

jonasz7
08-03-07, 19:16
Scott, masz racje!! Oczywiście że suple zacząć jak najpuźniej, ale po pół roku machania ciężarami myśle że już może skosztować kretki :wink:
Najlepszym czasem na stosowanie supli jest zastuj rosrostu mięśni, wtedy się właśnie go przełamuje suplementami.
pzdr.

Prezydent_1c
08-03-07, 19:28
j/w. Po pół roku można juz kreatyne i dextrozy skosztować śmiało ...

Scott
08-03-07, 19:34
e tam ja i tak wole "naturalnie" :p do pewnego momentu przynajmniej.

Prezydent_1c
08-03-07, 19:43
Nie no oczywiście ... ALe po pół roku już może troche kretki zjeść nie zaszkodzi mu ;)

linosbos
08-03-07, 20:22
mam pytanie czy można osiągnąć piękną muskulature ćwicząc w domu (pompki,przysiady,brzuszki)może to głupie ale mam,ale mam okazje ćwiczyć 2 razy w tygodniu na siłowni mniej niż godzine i to tylko w określonych godzinach a czasami mi sie nie chce i musze ćwiczyć w domu nie wiedziałem gdzie to zamieśćić!!! prosze o odpowiedź

bocion
08-03-07, 20:30
Jesli wziecie tej Krety wlasnie teraz pomoze gustavovi1989 pozostanie w tym sporcie(nawet jesli nie bedzie mial odpowiednich przyrostow) to goraco cie namawiam do kupienie sobie tej kreatyny.

W tym okresie czesto sie zdarza ze strasznie ci sie nie chce cwiczyc, a odzywki kupione za uzbierane przez siebie pieniadze bardzo motywuja, wiem cos o tym.

jonasz7
08-03-07, 21:30
linosbos, pompki i tym podobne nie zbudują pięknej muskulatury!!!
Jak chcesz mieć "piękną muskulaturę" to musisz przynajmniej te pare latek przesiedzieć na siłce :razz:
pzdr.

linosbos
09-03-07, 08:23
ok ale 2 razy w mieśiącu mniej niż godzine wystarczy żeby mieć piękną muskulature mam dopiero 13 lat i ćwiczyłem tak i jakoś widze efekty.

rocky_balboa
09-03-07, 09:15
to zalezy co ty uwazasz za piękna muskulature :P

jonasz7
09-03-07, 09:57
linosbos, to ćwicz sobie tak dalej w tym wieku to tylko tobie tyle można!!
Ae dwa razy w tyg.
pzdr.

krzychuool
09-03-07, 10:15
linosbos, To ty w przyszłości kulturystą bez żadnych problemów zostaniesz...co ja mówię, ty będziesz zajmował tylko pierwsze miejsca, skoro 2 razy w miesiącu daje Ci efekty :roll: to co dopiero będzie jak będziesz ćwiczył raz na tydzień ... a już boję się pomyśleć co będzie jak zaszalejesz i będziesz ćwiczył kilka razy w tygodniu :twisted:

Prezydent_1c
09-03-07, 14:38
krzychuool, zobacz na jego wiek ... Przynajmniej nie bedzie kolejnym idiotą który w wieku 15 lat bedzie sie zastanawiał czy sterydów nie wziąść ... Jeszcze rośnie więc siłownia wogóle nie jest wskazana ... Ale tak delikatnie 1-2 razy w tygodniu możesz ćwiczyć ... Tylko nie obciążaj kręgsłupa ...

linosbos
09-03-07, 17:45
sory pomyliłem sie ja ćwicze 2 razy w tygodni po mniej niż godzine a w domu ćwicze codzień
moje rekordy to wyćiskanie 60 kg martwy ciąg 90 kg obwody: 28cm w bicepsie 87cm w klacie 34cm w łydce 44cm w udzie

P4l4d7n
09-03-07, 18:51
Rzeczywiście piękna muskulatura.

Nawet jak na 13 latka takie obwody sa przecietne i na prawde nie ma sie czym chwalic. Rekordy według mnie troche zawyzyles. A cwiczenie martwego ciagu i sprawdzanie swoich maksow w tym cwiczeniu (pewnie jeszcze bez pasa) to idiotyzm na ten wiek.

[ Dodano: 09-03-2007, 19:51 ]
A dla pocieszenia: pudzian tez zaczal w wieku 13 lat i ile zrobil do 20? ;)

karolek32
09-03-07, 20:31
mam pytanie, cwicze na silowni dwa miesiace, zaczalem niedawno trening na mase, nie chce go przerywac ale bede musiał wyjechać na 9 dni poza miasto gdzie nie bedzie prawdopodobnie zadnej silowni. Dysponuje tylko w własnymi hantlami po 6 kg, wiem że jest to marna waga, ale nie bede w stanie zabrac ciezszych, poniewaz bede sie czesto przemieszczal. potrafilby ktos jednak rozpisac mi jakis trening zebym sie przynajmniej nie cofnal w cwiczeniach? Bardzo mi zależy żeby właśnie nie zepsuć tego treningu. mam tylko te hantle ale sa przeciez jeszcze przysiady, pompki etc. bede wdizecnzy za odp. thx

P4l4d7n
09-03-07, 20:36
Spokojnie. To tylko 9 dni. Nie ma co rozpisywac. Rob sobie jakies pompeczki - tradycyjne, przy scianie... przysiady ze wspieciami na palcach itp.

linosbos
09-03-07, 21:06
prubuj robić przysiady z hantlami i stawanie na palcach na jakimś podwyższeniu też z hantlami pompeczki jeszcze brzuszki itp. jak to beznadziejny pomysł mówcie bo sie na tym zabardzo nie znam.

Scott
09-03-07, 23:30
linosbos, te pierwsze cwiczenia, ktore wymieniles sa na nogi :D wiec w ogolnym rozwoju calej sylwetki nie pomaga za bardzo :P
Rob pompki na krzeslach, przy scianie (stojac na rekach), tymi hantlami mozesz robic troche bica, ale moze uda Ci sie znalesc tam cos ciezszego :P chocby drozek czy ...cos na czym moglbys sie zawiesic podchwytem. unoszenie sztangielek bokiem/przodem, francuskie jednoracz...podziel to soie na partyje i jedziesz :) pozdrawiam Scott.

jonasz7
10-03-07, 07:42
Weź sobie sporo dobrego i odżywczego żarcia i się regeneruj przez te 9 dni :mrgreen:
To też bardzo ważne!!
pzdr.

linosbos
10-03-07, 19:52
co do ciebie karolek32 to rób pompeczki ćwiczenia z hantlami nie udawaj że nie znasz żadnych np wyćiskanie hantlami itp.

karolek32
13-03-07, 19:21
jeszcze jedno pytanko jakie grupy mięśni trenuja sie przy podsciaganiu sie na drazku?>

Punisher
13-03-07, 19:40
zależy jakim uchwytem, czy szerokim, czy wąskim, czy podchwytem, czy nachwytem, czy przed drążkiem, czy za drążkiem :cool:

rocky_balboa
13-03-07, 20:02
głównie plecy

jonasz7
13-03-07, 20:31
I pobocznie biceps :razz:
pzdr.