PDA

Zobacz pełną wersję : Trening Mięśni Klatki Piersiowej



toomaszek
08-03-07, 10:38
Witam Wszystkich :)

Mam 16 lal 178 wzrostu i waze okolo 62 kg. Chciiałbym popracowac nad mięsniami klatki piersiowej, nie mam silowni i chciałbym to zrobić poprzez pompki. Wiem jak je robic prawidłowo itp. Ale porsiłbym kogoś kto sie zna na tym aby napisał mi jakiś konkretny i donbry trening bo za bardzo nie wiem jak je czwiczyc ile seri itp. Tak wiec jeszcze raz serdecznie prosze o trening klatki piersiowej poprzez pompki :)

jonasz7
08-03-07, 10:48
toomaszek, jak nie gdzie ćwiczyć to wejdź tu i zobacz trening domatora.
www.kulturystyka.pl/atlas
pzdr.

toomaszek
08-03-07, 11:07
widzialem ten trenig domatora, jest lux.

Ale chodzi mi tylko o to zeby ktos mi "zaprojektowal" taki trening w kotrym robi sie pompki , ilosc powtorzen ile seri itp. Bardzo prosze :)

jestem lajikiem w tych sprawach, tyle ze wiem jak robic poprawnie pompki. Strona z tym treningiem domatora nie mowi mi za wiele, nie jest w moim jezyku haha :D jeszcze raz prosze o plan takiego treningu pompkowego :)

jonasz7
08-03-07, 11:14
Rób sobie pompki w pon, śr, pt:

pompki zwykłe 4x15-20 (lub jak będzie za lekko zażuć sobie coś na plecy)
pomki na krzesłach 4x12-15
pompki z nogami na krześle i wąskimi rękoma 4x10

pzdr.

toomaszek
08-03-07, 11:16
dziekuje ci bardzo :) mam nadziej ze beda jakies efekty :-) a jeszcze jedno, codziennie nie robic ? myslalem ze tak sie robi ale ok w pon srode i piatek bede sie staral :P a naszykowalem sie na codziennie <lol> chyba bym sie przetrenowal tak ? i jak oti bvedzie z tymi krzyslalmi jak to zrobic ?

Prezydent_1c
08-03-07, 11:51
Bierzesz 3 krzesła. Na jedym masz nogi, na pozostałych dwóch po jednej ręce. Ustawiasz sie tak jak do pompek zwyczajnych tylko opuszczasz sie jak najniżej.

jonasz7
08-03-07, 12:17
Dokładnie!! Nie opuszczaj treningów, rób tyle ile napisałem jak ci będzie za lekko to zażuć sobie coś na plecy. Przerwy rób po dwie min. i pomki rób powoli i dokładnie. Bez kota oczywiście!!
pzdr.

ubermas
08-03-07, 15:09
Ja dodam od siebie, ze jesli wyje**esz sobie klate na pompkach to zglosze twoja kandydature do Nobla, Oscara a na koncu do Mr Olimpia. Ale i tak zycze POWODZENIA. Pozdro

[ Dodano: 08-03-2007, 15:11 ]
A tak zebym nie wyszedl na chama to powiem ci, ze przy twoim wzroscie i twojej wadze dochodze do wniosku, ze masz szybki metabolizm, wiec jesli chcesz sie bawic w te pomki to jedz duzo weglowodanow. Ale od razu ci mowie, ze nie licz na wiele. Kup sobie karnet na silownie...