PDA

Zobacz pełną wersję : Fbw



maciej01035
06-03-11, 19:51
3 miesiące temu ułożyłem sobie split, którym jade do teraz. Niedawno stwierdziłem, że tak mi już obrzydł, że przez to nie chce mi sie już chodzić na siłownie... dzisiaj idąc na siłke miałem taki kaprys, żeby zrobić sobie FBW. Musze przyznać, że duzo przyjemniej mi sie ćwiczyło bo jest jakieś urozmaicenie i wgl. Zamierzam teraz ćwiczyc tak jakiś czas. Czy takie połączenie jest dobre?:

WL: 10,10,6
Przysiad: 10,10,8
MC: 10,10,8
Wiosło: 10,10,10
Wyciskanie na barki: 10,10,8
Uginanie na biceps: 10,10,10

Aha i dodam jeszcze, że chce ćwiczyć tak jak dotychczas czyli 3 razy w tygodniu...

maciej01035
07-03-11, 19:46
Ktoś tu zajrzał wgl? ;p

Micek185
07-03-11, 19:55
jesli kolejnośc była taka jak tu napisales to źle,nie dawaj takich cwiczen jak siady i ciągi zaraz po sobie najlepij zrób jedno cwiczenie tego typu na początku a drugie na koniec treningu,nastepnie nie możesz jechac tymi samymi cwiczeniami cały tydz,ułóż sobie dwa warianty i stosuj na zmiane,i nie przykładaj uwagi do tego aby na kazdy mięsien było jedno cwiczenie,możesz sobie nawet odpuścić biceps bo bedziesz go angażował przy wiośle itp,albo zamiast robić dwa ćwiczenia na klatkę i triceps zrób pompki na poręczach w różnych wersjach,staraj się wstawić do planu takie cwiczenia jakich wczesniej nie wykonywałeś,plany fbw róznią się dużo od splitów a więc i charakterystyka cwiczen jest inna,inaczej patrzy się na objętosć treningu i kąt pod jakim atakujesz miesnie,miej to na uwadze i kombinuj z treningami jak najwięcej jak pozansz dobrze swoje ciało to nic ci nie stanie na przeszkodzie aby je rozbudowywać.
pozdro!