PDA

Zobacz pełną wersję : Nogi w domu



Pioter1994
06-03-11, 14:04
Witam
Mam problem bo nie wiem jak ułożyć dobry plan na nogi w domu ( sztanga , sztangilki, ławka płaska itp., żadnych maszyn).

Mój plan wyglądał tak:

- przysiady ze sztangą 4s,
- wykroki ze sztangielkami 4s,
- pół hack przysiady 4 s.
+ wszędzie Drop Sety.

Chce wywalić wykroki bo nie na widze ich robić dlatego że mam mało miejsca w siłowni + w przed dzień robie barki i ciężko utryzmać sztnagielki w rękach bo barki bolą.

Chciałbym też uwzględnić dwójki w tym planie.

Nowy plan wyglądałby tak:
- przysiady ze sztangą 4s,
- martwy ciąg na prostych 4s,
- pół hack przysiady 4s.
+ drop sety w każdej ostatniej serii każdego ćwiczenia.

Z MC na prostych może być problem bo 2 dni przed nogami robie MC zwykłe i mogą plecy być niezregenerowane ale spróbuje.

Na czwórki super działają przysiady ze sztangą a na górną częśc hack przysiady. Z dwójkami problem, sprawdze jeszcze jak wychodzi ugianie ud ze sztangięlką miedzy stopami.

Jakieś inne pomysły? Chciałbym zaznaczyć że przysiady ze sztangą muszą być pierwsze.

Pioter1994
07-03-11, 18:13
Anyone can help me?

xxmłodyxx
08-03-11, 07:44
rozplanuj tak treningi w tygodniu byś mógł robić ciężkie ciągi i przysiady...czemu robisz dropsety za każdym razem?czytałem ze jak się za często robi to wcale nie jest dobrze, no ale na Ciebie tak może działa:p

Pioter1994
08-03-11, 18:28
czemu robisz dropsety za każdym razem?czytałem ze jak się za często robi to wcale nie jest dobrze, no ale na Ciebie tak może działa:p

Robie prawie przy każdym ćwiczeniu, czasami nie zrobie ale np: przy przysiadach muszą być bo działają naprawdę super (mogę bez problemu zwiększać ciężar) i do tego jest niezły hardcore :D Drops sety jakoś lepiej przy nogach działają na mnie niż np: rest pause.

Do tego treningu postanowiłem dołożyc uginanie nóg ze sztangielką leżąc na ławce i wyszło by to tak:

- przysiady ze sztangą 4s,
- martwy ciąg na prostych 4s,
- pół hack przysiady 4s.
- uginanie nóg ze sztangielką między stopami leżąc 4.

I jak to teraz wygląda ktoś oceni? Czy oprócz młodego nikt nie trenuje nóg na forum :D ?

xxmłodyxx
08-03-11, 21:21
nie wiem co Ty sądzisz o młodym ale według mnie to pała i gówno wie:P xD

Szczeze to nie czytałem długo o nogach bo robiłem tak ooo ze wzgledu na kolano... Moge ci powiedziec zebys spróbował sobie wchodzenia na ławke. Jak robisz martwy na prostych to nie rób juz uginania. Osobiscie wole uginanie. Bo prostowniki mnie juz po siadach lekko ciągną. Pół hack przysiady to nie wiem nawet co to:P Spróbuj sobie wyprostów ze sztangą na nogach.

mtm
08-03-11, 21:43
Piter z 5 raz JUŻ O TO PYTASZ , CO Z NOGAMI W DOMU !

jeśli te ćwiczenia co ci wcześniej podałem nie leżą to nic innego nie wymyślimy !

Pioter1994
09-03-11, 14:56
Mtm ten temat nie dotyczy tematu ćwiczeń na nogi bo je znam. Chodzi mi o ułożenie planu na nogi bo nie wiem czy najpierw czwórki czy dwójki ćwiczyć czy jakoś po przeplatać... i jaka kolejność ćwiczeń? Dlatego pytam o to co sądzicie o takim planie:

- przysiady ze sztangą 4s,
- martwy ciąg na prostych 4s,
- pół hack przysiady 4s.
- uginanie nóg ze sztangielką między stopami leżąc 4.

PS:

nie wiem co Ty sądzisz o młodym ale według mnie to pała i gówno wie:P xD

To jest właśnie siła moderatora :D