PDA

Zobacz pełną wersję : skuteczny spalacz tłuszczu



poldi2311
06-03-11, 12:30
Jestem już na siłowni 15 miesięcy mam 180 cm wzrostu ważę 92kg . Z efektów jakie osiągnołem jestem B zadowolony lecz delikatnie na brzuchu i na klatce piersiowej jestem pokryty tłuszczem chciałbym się go pozbyć tak aby nie spalić mięcha a i muszę dodać ze karierę z siłownią będę musiał skonczyć w kwietniu iż wyjeżdżam za granicę do pracy a tam raczej nie będę miał dostepu do siłowni:) Zostaje mi tzw Trening domownika to nim będę starał się utrzymać kondycję no i jak czas pozwoli dożucę bieganie :) Wracająć do marcowego wypalania planuję skrócić plan treningowy na siłowni z 4 dni na 3 i dożucić 3 x poranne bieganie oczywiście do tego dieta i odpowiednia suplementacja :) A więc chłopaki co polecacie ?

lodzianin
06-03-11, 15:35
Ja bym sprobowal z ANIMAL CUTS ponoć daje rade,a za granicą mozna tez chodzic na silke ,ja pracuje w uk i daje bez problemu rade pracowac i chodzic na silke,pozdro

poldi2311
07-03-11, 16:51
Tam gdzie ja jadę kulturystyka nie jest zbyt popularna:PP Byłem już kiedyś tam i naprawde Ciezko znalesc tam jakąś siłownie Jest to Beauvais na północy Francji :P a co do spalaczy może coś innego niż animal? Wydaje mi się że produkty tego producenta są za bardzo przereklamowane :P

Mastershammer
08-03-11, 08:23
Jestem już na siłowni 15 miesięcy mam 180 cm wzrostu ważę 92kg . Z efektów jakie osiągnołem jestem B zadowolony lecz delikatnie na brzuchu i na klatce piersiowej jestem pokryty tłuszczem chciałbym się go pozbyć tak aby nie spalić mięcha a i muszę dodać ze karierę z siłownią będę musiał skonczyć w kwietniu iż wyjeżdżam za granicę do pracy a tam raczej nie będę miał dostepu do siłowni:) Zostaje mi tzw Trening domownika to nim będę starał się utrzymać kondycję no i jak czas pozwoli dożucę bieganie :) Wracająć do marcowego wypalania planuję skrócić plan treningowy na siłowni z 4 dni na 3 i dożucić 3 x poranne bieganie oczywiście do tego dieta i odpowiednia suplementacja :) A więc chłopaki co polecacie ?

Jeżeli robisz redukcje,to dodajesz dzień treningowy a nie odejmujesz czyli zamiast 4-5 dni.Intensywnośc na treningach wysoka trening max 1,15min,(serie łączone,superserie,)po treningu dodaj aeroby jeżeli masz miesiąc to po 40 minut,4 razy tydzień.Trzymaj diete z ujemnym bilansem i będzie dobrze.Ze spalaczy polecam(Xenadrine rfa-x,hydroxycut,red zone)

bibski
09-03-11, 06:01
Najlepszy spalacz na rynku to żryj mniej i więcej aerobów mi starczyło

fallenursus
09-03-11, 13:50
JXenadrine rfa-x,hydroxycut,

to jedno i to samo tylko inne naklejki na pojemniki dali:)

jarvis723
09-03-11, 14:36
Ja obecnie zakupiłem thermospeed. Podobno dobry i skuteczny. Zamierzam go brać by spalić tkankę tłuszczową.

bibski
09-03-11, 16:43
ok nie wywalaj kasy na coś co inni już przerabiali i jest do d.. pij zieloną i czerwoną herbatę do tego kawa z imbirem na pewno lepsze od tanich spalaczy